Recoil dosta bolji iza ponoci (VIDEO)
Results 1 to 13 of 13

Default Recoil dosta bolji iza ponoci (VIDEO)

Evo posto ovde svi izgleda ludi na forumu koji je bas za cs ili niko nece da oda tajnu, ovo SE DESAVA svih 10 godina od kako igram kanter, imam steam, znaci i na ADSL i na Optici ovako isto bude, evo dokaz kakav je recoil po noci iza 12 ili 1 sat, dok je ujutru i po danu i u uvece ni blizu ovome, iz dgl razbacuje metke a iz glocka da ne pricam.
    I DOSTA LAKSE I PRECIZNIJE UBIJAM NEGO PO DANU ALI PING JE ISTI I NET_GRAPH 1, linija zelena je ista kao i po danu. Zbog ovoga neki ljudi onako rokaju, a vi ne mozete, kako god da opale roknu vas. Tako i meni kad igram ovako kasno, a o toku dana teze ide.
    I nije nikakav cit, igram na STEAM, sve default. Za ovih 10 godina, sistem sam oborio 50 puta, od XP-a preko viste, pa 7 pa windows 8 pa i 10, na svim sistemima ista situacija. I logicno igram na ovom serveru stalno 90% vremena i po danu je rastrkano, a po noci ovako. Ovo bude na bilo koji server da udjem po noci
    Glock:
    Deagle:
    Last edited by proskater1; 16-07-2019 at 03:00.

Senior Member Array

Jel danas 1. april ?
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Jel danas 1. april ?
    Evo ti video od pre 9 godina od nekih stranih igraca, pa pogledaj da i njima isto bude. I pise Da je ovo dobar recoil ali samo kod NEKIH retkih igraca ovako bude, imas bar 3-4 teme na internetu medju prvim iskoce i to na steam forumu, evo ti jedna od njih gde pisu o ovome i takodje tu sam i nasao ovaj link od snimka
    https://steamcommunity.com/app/10/di...4467521662784/
    Last edited by proskater1; 16-07-2019 at 22:00.

Senior Member Array

Da mi je neko rekao da cu ikad u zivotu videti izjavu da igra drugacije radi posle ponoci ja mu ne bih verovao. Bolje nemoj vise nista pisati, samo se brukas.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Da mi je neko rekao da cu ikad u zivotu videti izjavu da igra drugacije radi posle ponoci ja mu ne bih verovao. Bolje nemoj vise nista pisati, samo se brukas.
    Ajde sto ne vjerujes meni ovako na rijec, to razumijem ali da ne vjerujes ni svojim ocima e to ne razumijem. S' tobom nesto nije u redu

Senior Member Array

Ne mozemo momka napasti po tome sto je rekao. On je samo figurativno objasnio da mu je igra ljepsa posle ponoci. To ne znaci da mu tacno u 00:00 bude bolje vec u periodu nakon ponoci.

To je nesto sto nije nemoguce da se desi i ne zavisi od igrice nego od dva faktora:
    1. Najvjerovatnije server u tim casovima ima manje igraca i rastereceniji je. Ljepsa je igra (u smislu tecnosti) kada je 12/32 nego kada je 32/32.
    2. Ukoliko dijeli net sa nekim, postoji vjerovatnoca da se na isti wifi kaci manje ljudi jer nisu aktivni u tim casovima.

Senior Member Array

Dobra fora skroz

Ili je tebi u kompu neko sranje koje ti menja to ili je na serveru, trece nema.

Da li si probao da promenis vreme na kompu u toku dana na nocno ili po noci na dnevno da vidis kako se ponasa igra?

Junior Member Array

Ovo je tacno. I meni se desava od kako igram cs, a to je 15 godina skoro! Isto ovako dodje, usp kad brzo pucas, pravi vertikalnu savrsenu liniju od metaka, glock u 1 tacku skoro svaki metak, dgl takodje kao na snimku. Puske su takodje popravljenje malo, ne ide u jednu tacku ali manje razbacuje i bolji recoil. Osjetis kroz igru kad ih ubijas iz rafala da je lakse, a i na zidu kad opalis 30 metaka u zid, pa pogledas rupe od metaka kako si iskontrolisao recoil bolje nego inace. Osjeti se razlika drasticna ali meni se to desavalo i u toku dana. U zadnje vreme ne pratim to toliko.
    Ima na hltv price o ovome bas dosta i komentara, kako nekome bolje radi na istim ISP, ali druge konfiguracije racunara i ako imas srece sa komp-om u ogromnoj si prednosti, ako imas PC od 1000eura, dzaba, nisu se poklopile neke stvari, a problem je u client.dll fajlu u cstrike folderu. Tako pisu ljudi tamo i valve znaju o tome i da je tu problem ali nisu jos resili.
    https://www.hltv.org/forums/threads/...in-valve-games
    ima tu jedna od tema, opsirnija ali ko ce to citati. ja sam to prelisto na brzinu bacio oko.
    Ja mislim da bi tako i trebao cs pravilno da radi, jer je tako bilo u starijim verzijama cs-a do 1.3 ili do 1.5 ako se ne varam, svima je isto koliko toliko bilo. A sad svima razlicito.
    A ovde na kgb forumu milijardu tema o 1.6 a nigdje nista pametno niti korisno, osim za ove vlasnike servera sto odrazavaju server svoj. Za 99% ljudi, beskorisan forum. 80% neka sranja oko vipova, skinova, modova, a 20% korisno i to samo za vlasnike servera. Za igrace ovde nista neces naci niti zna ko nesto. Dzaba se registrovao. Ovde su ljudi ako se njima nije desilo, nije nikome i ne znam ko takvim dozvoli da komentarise. Ocigledno nema moderatora koji aktivno rade svoj posao na ovom forumu da brisu takve komentare kao na drugim forumima gdje vladaju neka pravila i red. Ovo je duso dalo da se okupljaju spameri da eto komentarisu nesto sto nema koristi za autora teme hahah
    A to su najgori ljudi. Ogromna vecina ljudi mrzi takve i uzivo kad dodju pa ti pricaju gluposti nevezano za temu. Takvih prijatelja nemam. Odjebo sam sve jer previse smaraju, takva je situacija i ovde, samo spamaju, a nema veze sa temom niti sta doprinosi resenju problema!
    Last edited by msstart; 29-03-2020 at 17:26.

Senior Member Array

Da ne budete sami u ovoj bitci momci i meni se dešava da nekad radi bolje nego inače, razlog tome verovatno zato što u tvom kraju su manje ljudi na internetu ili se pogodi trenutak da ti je tad internet/modem skoro pre toga osvežen, restartovan a i serveri su možda neki drugi manje puniji na toj mašini i tečno radi, treba sve da se pogodi, a to što nekome uvek dobro radi e to je već druga priča, možda ima nešto super super sve ili super config
    AKCIJA TOKOM KORONE

- CS COMPLETE [CS 1.6+CSS+CS:GO] -
    [CS:GO sa prime nalogom]
    1200 RSD (500 dinara manje na kupljenih 5 kom.)
    + Company of Heroes 2
    Dostupno: 7 komada

- CS 1.6 -
    300 RSD - stara cena 400
    Dostupno: 25 komada

(SAFE) Kupovina je sigurna.

Sređujem servere povoljno
    Public, Deathmatch, DeathRun, Snow, Fun,
    COD:MW 1/2/3, SoccerJam, AWP DM
    ReHLDS + antiWH, antiAim, antiSpeed

Junior Member Array

Quote Originally Posted by sanimare View Post
    Da ne budete sami u ovoj bitci momci i meni se dešava da nekad radi bolje nego inače, razlog tome verovatno zato što u tvom kraju su manje ljudi na internetu ili se pogodi trenutak da ti je tad internet/modem skoro pre toga osvežen, restartovan a i serveri su možda neki drugi manje puniji na toj mašini i tečno radi, treba sve da se pogodi, a to što nekome uvek dobro radi e to je već druga priča, možda ima nešto super super sve ili super config
    Ne vjerujem da je to razlog bas za to u tolikoj mjeri, ima malo, ali nije glavni razlog jer evo odavno cjeli moj grad u zadnje skoro 2 godine ima opticki internet kojeg je jos uvek nemoguce opteretiti zbog malih brzina jer "male" su za opticke kablove, a i on ima prioritete za gaming i ping, prije nego za druge stvari, sto recimo adsl,vdsl nema. Ja stavim fajl od 5GB da uploaduje i igram cs bez problema, ping nije ni 1ms veci nego kad je oslobodjen internet. A upload inace najvise jebe internet, vise nego download. A probaj to na adsl ili vdsl staviti, pa ces vidjeti kako ce ping da ti skace. Onda mi dodje na wifi 15 telefona, gledaju youtube, meni nista, nikakve razlike u cs nema. Ping isti kao i uvjek. a plus je manji grad u pitanju, a to je bilo i dok smo svi koristili adsl, razlike nakon optickih kablova nema, isto ko i ranije, nista cesce se ne desava.
    Bakarni kablovi recimo u jednoj zgradi gdje ja zivim, mogu da opterete kavlove dovodne do zgrade, posle idu parice za svaki stan, mogu da opterete u vidu pinga da je malo losiji ako se vecina zgrade velike spoji na internet ako je adsl mreza ili (malo manje vdsl) . Ali ja to nisam nikad primjecivao nigdje drugde osim u cs dok sam koristio adsl.
    Ping kad rucno testiram, nikada nije bio veci ni za 1ms i dok je adsl bio i sad optika. Kakav je takav je u svakoj situaciji. Ali opet nije to to da toliko utice da ispravi metke onoliko jer grafikon net_graph 1 mi djeluje isto kao i kad dobro radi i kad ne radi
    Last edited by msstart; 30-03-2020 at 13:06.

Junior Member Array

Jos sta sam primjetio da obicni cs radi bolje od steam verzije. Prvo, sto bolje radi je skakanje. Evo nuke mapa, danas sam bar po 50 puta skocio na onu planinu sa krova sa nonsteam i 50 pokusaja sa steam verzijom.
    Od 50 pokusaja na no steam, 46 puta sam skocio iz prve na planinu bez problema, a sa steam verzijom od 50 pokusaja, nisam ni 5 puta uspio doskociti, na steam me nekako uspori u toku skakanja i ne moze u daljinu toliko da skoci, retko kad isto kao da me uspori u zraku, a to se ne desava na obicnom cs jer danas citav jebeni dan ulazim izlazim iz jednog cs-a u drugi.
    pucanje je lakse 100% danas sam cjeli dan proveo ulazeci na obicni pa na steam po 1000 puta tamo vamo danas i definitivno je lakse jer na iste servere sam ulazio i uglavnom isti igraci jer udjem par minuta sa ovim, pa izadjem udjem sa drugim i svaki put sa no steam sam imao manje gutanje, bolji rafal, izrafalam ga od bilo gdje, a na steam to nije tako lako, razbacuje vise metke na steam cak i na zidu primjetim razliku, kad ostavlja tragove puska kad ispalim 30 metaka u zid pa vidim kako na obicnoj verziji ima manje lufta izmedju sve rupe, dok na steam vise praznog(gdje metak nije pogodio) .
    Steam jedino sto gladje radi na oko, nekako je vise smooth ali to nista ne znaci za igru, sve je drugo u prednosti obicnog cs-a!
    I sjecam se do prije 6 godina odprilike, kad sam nabavio steam, da sam ko lud igrao na KZ serverima, bhop radio, skakao LJ, CJ i slicno lagano, a kako sam steam, nisam mogao tako ni u pola igrati, a od tad na onu planinu da skocim na nuke, od 10 pokusaja, mozda jednom skocim u toku ovih 6 godina i ja sam mislio da je eto tako sad otezali, medjutim danas probavam obicni cs i ide lagano kao i prije dok sam igrao na njemu.
    Last edited by msstart; 04-04-2020 at 21:22.

Senior Member Array

Postoji mnogo vise faktora nego protok kabla koji to odredjuje. Jedina razlika posle ponoci je manji broj ljudi na nasim prostorima i apsolutno nista vise.

Super Moderator Array klipica's Avatar

To sto vi pucate i gledate gde ostaju decalovi ("rupe" u zidu) nista ne dokazuje, jer je to potpuno client-side. Nabavite plugin ili nesto sto moze da vizualizuje gde su hitovi zapravo registrovani. Na CS:GO postoji cvar za to, ne znam da li ima i na CS 1.6.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)