[Web] GB Hoster Panel [DOWNLOAD]
Results 1 to 17 of 17
    Banovani spamer Array

Cool GB Hoster Panel [DOWNLOAD]

Ovo je poslednja verzija tog panela, resio sam da podelim posto sam otisao iz tog hosta, nema ni jedan backdoor ubacen, tu je i baza, panel podrzava CS, SAMP, MC, TS3, FiveM, FDL, kada dizete TS3 ima sitan bag ne stavi tacan broj slotova mrzi me da popravljam

Download: https://github.com/R00tS3c/gb-hoster.me-panel

EDIT: Sa obzirom da je baza starija nisam imao noviju treba zamenuti zip modove u tar.gz koji su u bazi i dici na neki web te fajlove

Nazandzasta verzija sa Nerds-a (starija) nema FDL, TS3, FiveM al je lakše podesiti:

https://github.com/R00tS3c/Nerds-Hosting.com-v1
    Last edited by RootSec; 12-08-2019 at 17:26.

Junior Member Array

Msm da nisi trebao objaviti, mi ti nista nismo zgrjesili, ti si otisao iz hosta sa nepoznatim razlogom.

Senior Member Array

Ni meni nije bas najjasnije kakav je to razlog za objavljivanje panela

Banovani spamer Array

Sa obzirom da sam ga ja kodirao i da nije placen imam pravo i da ga objavim, ne treba nikom da se pravdam.

Senior Member Array

A da nije to samo redizajn etraila? Znam da je i etrail uradjen ne daj boze.

Senior Member Array

Kakve hosting firme boze sacuvaj...Samo strancima treba vjerovati.
    .

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by Rade.kgb View Post
    A da nije to samo redizajn etraila? Znam da je i etrail uradjen ne daj boze.
    ne znam onda kako ima ts3 integrisan fdl i fivem, ne zabadaj nos de mu nije mesto pošto si poznat po tome ko i neki koje necu da navodim al pojavljivali su se, kome treba taj ce koristiti i kraj priče.

Junior Member Array

Ti nisi radio FDL i TS3 Info(Dixanje tsa i FiveM jesi)
    I admin panel nije tvoj..
    Ali ok, srecno sa Nerdsom.

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by Bole123 View Post
    Ti nisi radio FDL i TS3 Info(Dixanje tsa i FiveM jesi)
    I admin panel nije tvoj..
    Ali ok, srecno sa Nerdsom.
    Taj panel je bio na nerds prvo ne znam sta oces a to sto ste ga budzili nije moj problem.A vi se drkajte kolko ocete panel je moj.

svi ste glupi, svi ste truli, kao sale
    Last edited by RootSec; 12-08-2019 at 10:44.

Junior Member Array

Oke hakeru pametni

Senior Member Array

Quote Originally Posted by RootSec View Post
    Taj panel je bio na nerds prvo ne znam sta oces a to sto ste ga budzili nije moj problem.A vi se drkajte kolko ocete panel je moj.

svi ste glupi, svi ste truli, kao sale
    Koliko si ti bolestan covek !!!
    izgleda da vi hakleri i tkzv programeri samo znate da napadate i koristite samo sql injection propuste.
    Ne znam ciji je ovo rad i zabole me ciji je ali jednostavno napravite nesto unikatno i prodajte a nemojte tudje kradene da delite nije posteno
    Svi koristite jednu osnovu (pogledao sam strukturu na gitu) osnovu e-traila koja je procurela na isti nacin zbog propusta developera (sql injection) .
    @bole ako nije njegovo nego vase prijavi (uz dokaz naravno da je to vase) na giithubu moraju da ga obrisu.
    I manite se tih novopecenih hosting kompanija nece vam to trajati sa ovim sranjima svi vole nesto novo i unikatno da vide.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    koja je procurela na isti nacin zbog propusta developera (sql injection) .
    @
    Nista nije procurelo zbog sql.. Taj panel je radio decko kad je bio mislim 8 razred.. Tako da jos i super sve radi..

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Koliko si ti bolestan covek !!!
    izgleda da vi hakleri i tkzv programeri samo znate da napadate i koristite samo sql injection propuste.
    Ne znam ciji je ovo rad i zabole me ciji je ali jednostavno napravite nesto unikatno i prodajte a nemojte tudje kradene da delite nije posteno
    Svi koristite jednu osnovu (pogledao sam strukturu na gitu) osnovu e-traila koja je procurela na isti nacin zbog propusta developera (sql injection) .
    @bole ako nije njegovo nego vase prijavi (uz dokaz naravno da je to vase) na giithubu moraju da ga obrisu.
    I manite se tih novopecenih hosting kompanija nece vam to trajati sa ovim sranjima svi vole nesto novo i unikatno da vide.
    Ja sam taj edit etraila radio tako da nemoj da se mešaš tamo de ti nije mesto, taj panel sam radio za Nerds Hosting al kad sam ga zatvorio prešao sam u GB Hoster i teli su nov panel pa sam im dao taj i dorađivao sam ga kad sam imao vremena. A ti pre nego što komentarišeš raspitaj se malo bolje to može da ti kaže i Jovan Ranitović koji ga je poslao Tetku iz Atlasa i zbog toga je prva verzija bila leakovana bez FiveM-a i TS3 a sa obzirom da mi niko nije platio moje potrošeno vreme na njihove gluposti ne vidim razlog zašto ga ne bi objavio. Nikakav sql injection nije koriscen ne znam šta lupaš dečko, a novi panel za nerds je od nule u php 7 i PDO sa gomilom prepravki u samim komandama oko startovanja itd itd moze i da koristi cgroups ako znas sta je to. Tebi ako se ne sviđa preskoči post i ne komentariši pošto vidim da si izgasirani ***** koji gleda samo da komentariše nešto da bi pokupio neku pažnju, a moja je volja šta ću da radim sa panelom.
    Evo ti par objava sa prve verzije imaš i moje ime i prezime pa se jebi ako ti je stalo ko je radio:
    https://www.facebook.com/nerdshostin...type=3&theater
    Sa copyrightom: https://www.facebook.com/nerdshostin...type=3&theater

EDIT: kolko vidim sad su ga sklonili i sa panel. a i sa glavnog domena :P

Last edited by RootSec; 12-08-2019 at 15:30.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by RootSec View Post
    Ja sam taj edit etraila radio tako da nemoj da se mešaš tamo de ti nije mesto, taj panel sam radio za Nerds Hosting al kad sam ga zatvorio prešao sam u GB Hoster i teli su nov panel pa sam im dao taj i dorađivao sam ga kad sam imao vremena. A ti pre nego što komentarišeš raspitaj se malo bolje to može da ti kaže i Jovan Ranitović koji ga je poslao Tetku iz Atlasa i zbog toga je prva verzija bila leakovana bez FiveM-a i TS3 a sa obzirom da mi niko nije platio moje potrošeno vreme na njihove gluposti ne vidim razlog zašto ga ne bi objavio. Nikakav sql injection nije koriscen ne znam šta lupaš dečko, a novi panel za nerds je od nule u php 7 i PDO sa gomilom prepravki u samim komandama oko startovanja itd itd moze i da koristi cgroups ako znas sta je to. Tebi ako se ne sviđa preskoči post i ne komentariši pošto vidim da si izgasirani ***** koji gleda samo da komentariše nešto da bi pokupio neku pažnju, a moja je volja šta ću da radim sa panelom.
    Evo ti par objava sa prve verzije imaš i moje ime i prezime pa se jebi ako ti je stalo ko je radio:
    https://www.facebook.com/nerdshostin...type=3&theater
    Sa copyrightom: https://www.facebook.com/nerdshostin...type=3&theater

EDIT: kolko vidim sad su ga sklonili i sa panel. a i sa glavnog domena :P

Ma bravo

Senior Member Array

Cim vidim da je neko editovao etrail odmah znam o cemu se radi haha
    Kada budes napravio nesto svoje onda mozes da kazes da je tvoje i da se potpises, ovako nisi ni za kuraс.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Kada budes napravio nesto svoje onda mozes da kazes da je tvoje i da se potpises, ovako nisi ni za kuraс.
    O tome i ja govorim,najgore od svega sto ovde nema ko da kontrolise to nazalost.

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    imam u šteku 4,5 panela što sam radio u codeigniteru i laravelu ovaj gp mi je jedan od prvih na koje sam radio

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread