[Pitanje] Nostalgija
Results 1 to 26 of 26

Thread: Nostalgija

Junior Member Array

Unhappy Nostalgija

Vratio sam se posle par godina CS-u 1.6, ali ima se sta i videti, bez odugovlacenja o tome koliko je novih servera, bez starih dobro poznatih, jedno me posebno interesuje, sta se desilo sa Balkan Express ZM serverom? I ima li ko u planu otvoriti ZM Plague 4.3 server kao sto je BE bio? Proveo sam svoje najbolje dane u CSu na tom serveru, i sa tim modom koji nikada nije niti ce biti prevazidjen, kako udjem na koji ZM server, samo neki laseri,VIPovi,jetpackovi i ostala sranja.Postoji li ili hoce li ikada ponovo biti takvog servera? Ne postoji veca zelja za mene nego ponovo zaigrati na jednom takvom ZM serrveru sa klasicnim 4.3 Plague modom, kao sto je nekada BE bio.Pozdrav svima i hvala.

Senior Member Array

Odavno se ta zajednica raspala, i sam sam igrao tamo tj ne na tim modovima, ali public i miksovi su bili redovni.
    Da li ce neko napraviti ne znam, promenilo se vreme mnogo od tad
    DODAJTE ME AKO IGRATE 5vs5 FASTCUP ili 1vs1
    https://cs.fastcup.net/napster

Junior Member Array

Ogromna steta onda :/
    Nikada bolji mod, nikada bolji ZM server i zajednica, steta sto danas stoje stvari kako stoje sa CSom, uzas zivi, ocekujes da nesto bude bolje kako godine prolaze, a zapravo je suprotno, kao i sa WOWom, mada hvala Bogu na WOW classicu koji sledi, steta sto se tako nesto ne desi i sa starim serverima i modovima u CSu od pre par godina, to bi bio pun pogodak

Senior Member Array

Vrlo uskoro se otvara jedan fin Zombie Escape server (ne znam da li se to mnogo razlikuje od Zombie Plague)...bice interesantan za igranje, cak i igracima koji nisu do sad to igrali
    PrimeKZ innovative kz main plugin
    PrimeBAN new method of banning players

Deathrun Timer (click me)

Senior Member Array

Zombie escape jos malo pa igra za sebe
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Junior Member Array

Probao escape i nista posebno, jako dosadno, neinteresantno, klasicni plague 4.3 je mnogo interesantniji, kao sto rekoh, bez VIPa, lasera, jetpacka i ostalih sranja, vec recoil, timski rad, zombiji koje mozes ubiti, koji nemaju 50k hpa, i gde ne popstoji pushback kada ga puknes da odleti 100 metara nazad, to je jedini ZM koji priznajem i nikada nece postojati bolji mod

Senior Member Array

Quote Originally Posted by GETREKTSON View Post
    nikada nece postojati bolji mod
    Postoji, u mom kompu. Jedini problem je sto ako ne ubacis nista od toga nemas bustove, i pored toga sto placas sam server, koliko para das za bustove, toliko ces dugo i igrace da imas.
    A to se naravno ne isplati, pogotovo u danas.
    I ne, ne mislim da sad gledas da zaradis od servera, nego barem da ne dajes po 100e mesecno i za bustove (SMS, Week, itd..) da bi igrao na serveru na kakvom si igrao pre par godina. (Priznajem, i meni se takvi modovi vise svidjaju, jednostavni koji zahtevaju vise saradnju CT-a nego ono sto danas imas 30+ itema i samo se setas po mapi i tamanis zombije kao da si na public modu a ne na zombie.)
    Iz tih razloga gore vec godinama nisam otvorio server i koliko god da sam mator, uvek cu da imam zalju da igram na serverima sa takvim modom.

Senior Member Array

Timski rad u CS 1.6, to se vala i na CW-u tesko vidja a kamoli na ZP-u xD. Nema vise takvih servera, nema ljudi koji bi to igrali. Kao sto garon kaze, morao bi da puknes brda para na bustove i opet vrv ne bi imao mnogo igraca posto sad ugl svi vole da sve svetli, da im niko ne moze nista itd. Ja imam zelju da igram na nekom kvalitetnom COD serveru ali ono, od toga nema nista bez investicije.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Junior Member Array

Ne znam sa kim si ti druze igrao CW, ali na BEu ZMu je bilo i te kako timskog rada, kasnije je cini mi se FatalityFamily kada su kretali sa radom otvorili isti server poput BE-a, ne znam sta se desilo sa njim, ali naravno, nije bilo iste ekipe, samo par ljudi sa BEa je preslo tamo, dosla nova ekipa, i nije bilo to to, kada se setim ljudi sa BE-a, poput priciricia, matice, juniora, bez ranka u igri, ali sa rankom na gametrackeru, kako je sve samo bilo uredjeno, mrkli mrak, jedini izvor svetlosti lampa ili ukoliko kupis nightvision sa APom, a ne kao danas, sve vidis, lampa nicemu ne sluzi, i mozes kupiti te golden deagle, golden ak-47 i ostale gluposti, steta sto pre ili kasnije novac pokvari sve sto je bilo dobro.Nista mi draze ne bi bilo da vidim takav jedan server da se otvori i rado bih ga podrzao donacijama.Naravno kao i u svim igrama, ranije je zajednica bila mnogo vise vezana, danas sve klinci, niko nikog ne postuje i tako dalje.Steta lepih vremena

Senior Member Array

Ja ti i pricam za trenutnu situaciju, ranije nije tako bilo. To za CW je bilo preuvelicavanje to make a point . Pazi, ima ovde dosta ljudi koji bi mozda imali volju da otvore pa cak i naprave neki dobar server ali prosto nemaju toliko para da ga podignu na noge. To su stvarno ogromne cifre za nase standarde.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Ja ti i pricam za trenutnu situaciju, ranije nije tako bilo. To za CW je bilo preuvelicavanje to make a point . Pazi, ima ovde dosta ljudi koji bi mozda imali volju da otvore pa cak i naprave neki dobar server ali prosto nemaju toliko para da ga podignu na noge. To su stvarno ogromne cifre za nase standarde.
    Za onog ko je zainteresovan server može besplatno da vodi premiunm lokacija sa dobrom zastitom. Za ostale info pm neka ostavi broj za viber

Senior Member Array

Da li mislis stvarno da ce neko ozbiljan da ti ostavi broj za viber. Ako je vec besplatno onda sve te "ostale info" mozes da napises i ovde.

Senior Member Array

Da li mislis stvarno da ce neko ozbiljan da ti ostavi broj za viber. Ako je vec besplatno onda sve te "ostale info" mozes da napises i ovde.
    Zasto nebi ?
    Verujem da je covek ozbiljniji nego sto to deluje za nekog vlasnika servera.

Junior Member Array

Info je takav da ja vodim ozbiljan hosting ne želim reklame ovde pratim forum u slobodno vreme.
    Server bi bio vlasništvo hostinga a vlasnik servera onaj ko želi i ima vremena da vodi.

Svako je odavde čuo za CyberShark dovoljno sam reko

Senior Member Array

A cool. Onaj ko ima para za boostove tom istom je sica da plati i server. GL anyways.

Junior Member Array

A cool. Onaj ko ima para za boostove tom istom je sica da plati i server. GL anyways.
    Čisto kao ponuda, ja pomažem i sa boostovima takođe,

Ali treba dobar tim, nekad je naša žmurka bila hit

Senior Member Array

Ta zmurka bi i dalje bila hit kad bi zapravo odradili neki update. Brda predloga je bilo i sa moje strane i od strane drugih ljudi i opet se drzalo necega sto je staro X godina a jedini razlog je bio upravo taj, to je tako bilo, necemo da menjamo.

Quote Originally Posted by GETREKTSON View Post
    Ogromna steta onda :/
    Nikada bolji mod, nikada bolji ZM server i zajednica, steta sto danas stoje stvari kako stoje sa CSom, uzas zivi, ocekujes da nesto bude bolje kako godine prolaze, a zapravo je suprotno, kao i sa WOWom, mada hvala Bogu na WOW classicu koji sledi, steta sto se tako nesto ne desi i sa starim serverima i modovima u CSu od pre par godina, to bi bio pun pogodak
    Ma gdje se nece raspasti kad pola citera ima koji prolaze neopazeno sa hakovima i legit settings .ini za hakove i onda njemu je sve normalno kad puca i na demo i ovako dok ga gledas, samo sto je hitbox popravljen sa tim citom, i onda slabo kad i da metka proguta. ENo ih tamo oni bosnian mix serveri automixevi, 50% dodje sa tim citevima i ljudi kako god pucaju, da li pravilno ili botovski ono te pogadja, a mi koji igramo 15 godina cs, ubismo se ciljajuci u igraca, ali cesto izguta metke(sto je do servera problem) ali njima jok, njima sve ide kao u lanu i naravno admini neiskusni misle da nemaju nista jer nikada nisu probali te citeve i da nadju neki dobar legit settings za njih i da igraju da vide kako je. Ako meni sa 25ms ping guta i ne radi kako treba, jos opticki internet, windows 10 znaci tek uradjen i nista na njemu ne ubacujem osim cs, plus ping stabilan na net_graph 23-25 vrti pa mi guta, a oni dodju sa 40-50 pingome i iz glocka puca 1 po 1 metak ali brzo pucaju, znaci 4-5 metaka isklikcu u sekundi i pogadjaju u tebe a nisi im blizu tu, e odma vidis da cituju. I to dosta njih steam igraci. Na drugim serverima nekim bolje radi, ne guta toliko i onda ovi sa citevima nisu toliko izrazajni da i ti njih ne mozes osakatiti ili napraviti 4-5 kilova po rundi ali nije opet to to jer on nema skilla nego low hakom nadokadjuje moj skill od 15 godina,a on mozda krenuo igrati pre godinu dvije ili 3 i kao on je u rangu sa mnom. Jes *****, vidim ko kako puca, nemaju veze pucati ali njima pogadja u protivnika.

Senior Member Array

Druze, molim te nemoj vise pisati gluposti. Neko ce stvarno misliti da je to tako.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by proskater1 View Post
    Ma gdje se nece raspasti kad pola citera ima koji prolaze neopazeno sa hakovima i legit settings .ini za hakove i onda njemu je sve normalno kad puca i na demo i ovako dok ga gledas, samo sto je hitbox popravljen sa tim citom, i onda slabo kad i da metka proguta. ENo ih tamo oni bosnian mix serveri automixevi, 50% dodje sa tim citevima i ljudi kako god pucaju, da li pravilno ili botovski ono te pogadja, a mi koji igramo 15 godina cs, ubismo se ciljajuci u igraca, ali cesto izguta metke(sto je do servera problem) ali njima jok, njima sve ide kao u lanu i naravno admini neiskusni misle da nemaju nista jer nikada nisu probali te citeve i da nadju neki dobar legit settings za njih i da igraju da vide kako je. Ako meni sa 25ms ping guta i ne radi kako treba, jos opticki internet, windows 10 znaci tek uradjen i nista na njemu ne ubacujem osim cs, plus ping stabilan na net_graph 23-25 vrti pa mi guta, a oni dodju sa 40-50 pingome i iz glocka puca 1 po 1 metak ali brzo pucaju, znaci 4-5 metaka isklikcu u sekundi i pogadjaju u tebe a nisi im blizu tu, e odma vidis da cituju. I to dosta njih steam igraci. Na drugim serverima nekim bolje radi, ne guta toliko i onda ovi sa citevima nisu toliko izrazajni da i ti njih ne mozes osakatiti ili napraviti 4-5 kilova po rundi ali nije opet to to jer on nema skilla nego low hakom nadokadjuje moj skill od 15 godina,a on mozda krenuo igrati pre godinu dvije ili 3 i kao on je u rangu sa mnom. Jes *****, vidim ko kako puca, nemaju veze pucati ali njima pogadja u protivnika.
    Prosto i jednostavno nemoj igrati na tim botovskim serverima od automix-a Bosnien leglo citera druze nasao si koji da spominjes. Tuga.. Pa tamo citeri dobijaju unban posle nedelju dana, samo da bi im server bio pun si lud ti..

Junior Member Array

Nemam ja pojma kako napraviti server ili bilo sta slicno, samo bih voleo ako ima neko ko zna, ili old school ekipa koja bi se skupila, koja je zainteresovana da se otvori ZM plague 4.3 kao sto je BE bio, znaci najklasicniji plague 4.3 ,bez fensi sranja, rado bih pomogao

Druze, molim te nemoj vise pisati gluposti. Neko ce stvarno misliti da je to tako.
    Prvo, igram na FASTCUP turnirima cesto, tu ti samo steam igraci i ima skener koji se cesto azurira i ne mozes uci na srw ako nije preskenirano i pokrenuto celo vreme u pozadini, i tu nema ovakvih kao na global gaming nis sto kao pogadjaju a server guta. Znaci tamo ako meni guta, i njima guta, ako meni radi ok i njima radi ok. Ako je nekom manji ping vecinom ti sa manjim pingom bolje pogadjaju sto je i logicno i tako i treba biti.

Skinu te citeve, mozda ima i jos neki napredniji nego sto sam ja nasao i nadju posle neki dobro podesen legit settings ili sami podese po svojim potrebama(zbog toga se i zovu legit jer su nevidljivi i da budu legalni na serverima, legalni mislim na to da ih nece niko primetiti) ocigledno ne znas kojih sve citeva ima(ovi su retki tesko ih naci koji su bolji a skoro neprimetni) ali ih ima.
    Prvo najocigledniji su oni sto imaju norecoil i tad se trese kad gledas igraca. Onda imas one sto nisan trci za igracom, opet neki niskobudzetni hack. Imas silent aim koji primetis odmah jer ne promasuje. I jos milion citeva i na kraju dolaze ovi,
    neki low silenti, jer niti se trese nesto, niti nisan trci za njima. Izgleda sve normalno. Ali posto i sam znas da postoje citevi kao silenti koji pucas, nisan stoji gdje stoji ali metak prati igraca. I sad posto postoji taj nacin cita, da nisan tvoj i tresenje bude normalno, ali da metak ode prema igracu, oni su napravili te citeve i naravno podesavanja rucna za njega kroz .ini fajl. U tom .ini fajlu ti podesavas jacinu i efikasnost cita. Mozes napraviti da ti 5 metaka ispalis, 5 hedova da bude, a mozes napraviti legit settings koji ce ako ti nisanis igraca, i blizu si njegovog hitbox-a, znaci zamisli covjeka od 40 kila i njegovu sirinu struka to neka bude hitbox koji je default svima, a onda zamisli covjeka od 80 kila i njegovu sirinu stomaka i svega, to je malo veci hitbox, nije duplo veci ali mozda za 20%. I sad sve u okvirut tih 20% iako ti promasujes na default hitboxu, kad upalis legit settings, ako ti je nisan 20% izvan defaulnog hitboxa igraca(donji deo modela) on ce da pogadja u igraca, i to se tebi cini kao da mu ne guta metke ili jednostavno da pogadja u igraca ali zapravo nije. A za glavu tih 20% je mozda 10% i onda oni sa tih 10% 'veceg' hitboxa zbog cita, jer oko glave ako premasis 10% nisanom, nece pogoditi ali zato unutrar tih 10% oko glave ako ti je nisan bio kad si ispalio metak hoce.
    Mislis da nisam probao te citeve i neke legit .ini fajlove, plus sto sam ja jos malo umanjio efikasnost kroz taj .ini fajl. Upalio sam drugi komp pored, usao na isti server i pratio sam sebe tj killam se i onda prebacim na sebe dok igram, i tako na kraju sam pregledao demo i sa tog kompa sa kojeg se gledam sam sebe kako igram, a i svoj demo sa ovog kompa na kom sam igrao. Nema nikakve razlike u nisanu ili da se nesto trese. To bi ti mogao objasniti najlakse kao trenutni MILF DM server i Bosnien Automix 1. Znaci hed dati na DM i Ovom automixu 1 je nebo i zemlja. Na DM lakse za jedno 30-40%, isto kao da drugi igrac igra, a ne ja. Jer ga dobric podesio valjano, i ne guta metke, dok na ovaj 1 se svi zale. E kad ti upalis taj hack, na kecu ti je skill kao na DM serveru, nema skoro nikako onog gutanja ako si naciljao igraca..
    Ali ti citevi svaki ima virusa, neki trojanaca pa sam zbog toga ubacio drugi HDD i uradio windows 7 na njemu samo radi tih par citeve da isprobam kako rade i onda sam formatirao cjeli HDD jer ko zna kakav rojanac je usao u sistem. A ovako na windows 10 i ovu drugu 7micu necu da skidam to sad da bih opet isprobavao jer sam sisteme skoro uradio i podesio.
    Gledao sam te demo-e svoje posle, niko ne bi rekao da imam nesto. NIti se ko zalio na cit(jer nisam sa wh igrao, nego to dok sam testirao samo sa tom nekom vrstom cita koji poboljsa skill). Puca kako puca. Na daljini pogadjam jer nanisanim igraca ali uvek kad nemas nista ako ciljas sa longa gore na A, ti iako naciljas u igraca i treba biti mrtav on ostane ziv, retko kad hed bude. I ako ga iz tri puta ubijes, 3 puta po 2-3 metka, ovako sa ovim hackom to ide na 2 puta. Ili ako ga ubijas iz 4 puta po 2-3 metka, sa hakom ide iz 3 puta. Zavisi od igraca, sto znaci da nece svakome isto pucati zavisi dosta od toga i kako nisanis. Ako server ne valja onda treba svima da ne valja, znaci svako ko puca treba da im guta, a ne server ne valja, a onda dodju par igraca i njima kao ok, pucaju i pogadjaju, skoro nikad ne izgutas sto znaci logicki da imaju nesto od toga. Ne mogu oni samo kod sebe podesiti sta god da urade, ako server nije lepo podesen a svima isti ili slican ping. Dodju oni sa 50 pinga i kao bolje im nego meni 23-25ms i to stabilan na OPTICI, dok oni igraju jos uvek na adsl-u.. Njima bi trebalo jos vise da bude teze zbog veceg pinga i najvise zbog toga sto igraju na adsl.
    Uzmem ja cesto i gledam demo-e svoje, nisanim za 20% bolje od onih igraca koji furaju tu po serverima i poznati su. Usporim demo i gledam pucanje, ja preciznije od njih nisanim ali dzaba, oni kao da imaju veci hitbox i onda i levo i malo desno ako im je nisan oko modela, ne puno ali dovoljno da te pre roknu a i dovoljno da ne bude primetno kad te neko gleda da je previse nisan oko igraca. A ja direkt ciljam i opet nekad nece da padnu. I nije to jedno vreme, evo 11-12 godina kako igram cs, jos dok nije postojao onaj p48, igrao sam i nacuio igrati dobro i na p47 dok se koristio. Oduvjek je tako iako sam promenio i racunare i internet i modeme i svaki sistem od xp-a do 10ke. Jednostavno, hoce negjde negdje su bolji servveri podeseni i kao taj MILF DM, i Punk arena, Titan DD2 oni su podeseni dobro i tu fina igra bude kad udju dobri igraci, ali Global Gaming Nis naprimer, on je 30% mozda i vise losiji od ovih sto se tice gutanja i ovi drugi poznati gde igraju bolji igraci. Sad ti mozda mislis mozda su bolji igraci pa teze mi pogoditi, ali i afk kad su i ovamo i tamo, onda treba da bude isto, ali nije. Dosta puta head na nisu promasim ako je afk sa neke vece daljine, dok na ova 2 srw 98% je hed. E tu ti dodju na te servere koji losije rade od drugih, dodju sa tim legit hakovima i onda igraju kao da su na nekom dobro optimizovanom serveru. I ti naravno da ne vidis cit jer njemu radi perfektno, a ovim normalnim igracima ne radi.
    A sad se sjetih, ima i onih citeva koje vidjam redje malo, kad gledas nekoga dok igra, kad rafala, nisan mu ode gore ali metci idu dole ispod nisana. Tacno vidis kod 99% igraca nisan ide gore i svaki metak treba da ide iznad nisana i u centar, nikako ispod centra nisana ne moze metak da zavrsi ako nemas nista. Ali njima tim par igraca sto vidim ponekad i na tom GG nis, i jos neki poznati serveri i to cesto ljudi igraju tu, bude admina ali admini nista ne urade po tom pitanju jer niti se trese ni nista. Neko bi pomislio norecoil, ali ne trese se sve normalno izgleda samo sto eto metci ispod nisana odu. I njemu normalno kad puca na daljinu, tapne iza kalasa po 1-2 metka na brzinu i ubije te jer mu nece otici gore metci, nego ce ispod nisana a to je uglavnom tacno u igraca. I to ne primetis dok ne pocne rafal da puca negjde da mozes ispratiti gdje metci zavrsavaju na zidu iili na podu nekom, zavisi gdje se postavi da puca rafal.
    Last edited by proskater1; 25-08-2019 at 16:23.

Senior Member Array

Prvo kad ulazis na server kucas meta list i trazis da li je recheker ubacen.. Doduse ne znaju svi lepo da ga podese, i tako dosta chitova moze da se blokira u 95% slucajeva.. Dosta sam i sam na svom serveru blokirao kao i rapid, trigger i ostala govna.. Imas na netu updejt sto se tice novih chitova sto izlaze.. Ima cheati koji rade samo exe fajl otvoris pokrenes i igras. Pogotovo ako setings podesis kao sto si rekao na low medium i oni iskusni koji vec godinama igraju sa chitom i znaju kako da sakriju..

Sto se tice fastcupa i njihovog antichita, pricaju da ima vec cheat, samo je pitanje kad ce neki nas da dodje do njega.. Uglavnom nisam stigao da testiram nemam dupli acc pa da se zajebavam sa tim da vidim da li moze tj i kako da se zaobidje.. 100 % zastite nema, ali na minimum moze svakako na neke nacine koje sam rekao da se svede.. Jbg, dobro i ovo ljudi sto su izbacili ima iako su tvorci koji su je napravili odavno digli ruke..

Milf ti sad nema nikakvu zastitu ni wh modul bloker, ni recheker ni nista.. Samo ako je dobro podesen server da lepo radi.. sto se tice zastite 0 kao i taj Bosanski automix o njemu tek necu da pricam, to vode deca, koji plugin ne znaju da edituju o cemu pricas. O GG Nis, ne znam nisam ulazio na taj server odavno, ali znam da je premium masina i da se ona dosta pogorsala sto se tice ms-a tj pinga.. I mnogo mi lose radi na tkz PREMIUM KGB serverima. Tako da sve sto si ispricao za chitove slazem se, nisam neki strucnjak sto se tice njih, skidao sam ih samo da bi uzeo kod i blokirao ih, ali kao sto sam ti rekao neke ne mozes blokirati..
    Last edited by aleks.; 25-08-2019 at 16:40. Reason: .

Senior Member Array

Bas u zadnjih par nedelja i mene hvata nostalgija za CSom. Secam se kako smo cepali ZM modove 2010/11, i ne samo ZM vec i GunGame, CyberShark Zmurku, i jos brdo ostalih modova koji su tada bili u ekspanziji. Od tada ima skoro 10 godina, stvarno neverovatno.

Ako je neko zainteresovan da otvorimo neki old school server, nek se javi, skupicemo se nas 5-6 koji mogu iskesirati po 20-50e mesecno i napraviti neki dobar old school server. Uzecemo mesecni, platicemo server i necemo zavisiti od klinaca koji bustuju, pa mozda i napravimo nesto dobro.

Edit: Kad smo vec kod ZM modova, setih se bas pre neki dan ZM himne: Drowning Pool - Bodies.
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Senior Member Array

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Bas u zadnjih par nedelja i mene hvata nostalgija za CSom. Secam se kako smo cepali ZM modove 2010/11, i ne samo ZM vec i GunGame, CyberShark Zmurku, i jos brdo ostalih modova koji su tada bili u ekspanziji. Od tada ima skoro 10 godina, stvarno neverovatno.

Ako je neko zainteresovan da otvorimo neki old school server, nek se javi, skupicemo se nas 5-6 koji mogu iskesirati po 20-50e mesecno i napraviti neki dobar old school server. Uzecemo mesecni, platicemo server i necemo zavisiti od klinaca koji bustuju, pa mozda i napravimo nesto dobro.

Edit: Kad smo vec kod ZM modova, setih se bas pre neki dan ZM himne: Drowning Pool - Bodies.
    Imas pm ako ti odgovara daj da ponudimo ove ljude ovde da im iznesemo moj predlog,ako ti odgovara sa punim pravom mozes izneti moj predlog iz pm-a ovde mozda se neko i javi.

Senior Member Array

Pa svede se na isto, ako ste zainteresovani da se okupimo nas par i otvorimo neki ozbiljan server, javite se. Ja sam vise za pub jer oko ZM-a i slicnih modova ima dosta zajebancije a ja trenutno slabo imam vremena za to.
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)