[Web] AD Game Template - Swift game panel template
Results 1 to 6 of 6
    Senior Member Array

Post AD Game Template - Swift game panel template

Kao vecina jedno se pocinje, drugo zavrsava i tako u krug, ovu temu sam zapoceo ja mislim prosle godine i evo sada rekoh da je zavrsim..

Pregled teme:

Demo ce mozda nekad biti, trenutno ne mogu da radim i na tome..

NIJE besplatan! Mozete ga kupiti ovde https://sellfy.com/p/frj1tt/
    - Kada kupite dobijate zip u kome je sama tema, dokumentacija (sta kako i gde menjati) i psd fajlovi samo za logotipe (2 komada).

Podrska za sva pitanja je na mojoj fb stranici LINK

Cesto vidim komentare kada kazu ne vredi to toliko ili sto naplacujes nesto sto se moze iskopirati ili nesto trece, na ovom shopu sam to objasnio na stranici OVOJ, ukratko je sustina da ovo kupi onaj kome treba za koricenje a ne da kopira i "preprodaje" kao svoj rad za par evrica ili deli besplatno..
    -inace onaj ko kupi ako ne dira nista osim onog sto je napisano u dokumentaciji imace zasticenu temu, nemoze svako da je skine tek tako kao sto je bio slucaj do sad.

Ako neko ima nesto da kaze.. Ali ne zelim sukobe i svadje jos manje spam i vredjanja u temu..
    Last edited by CyBerFX; 08-10-2019 at 14:01.
    Stefan Nikolic - CyberFX
    - Web & graficki dizajner - front developer.

| FB Stranica: Page
    | Galerija: Deviantart

Senior Member Array

lep dizajn moze se iskodirati

Respect to Iwantchitzz

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cyber_Police -.-" View Post
    lep dizajn moze se iskodirati
    Tema je iskodirana kompletno, sad sam to dopisao u shopu, od funkcija u odnosu na difolt temu ovde je dodato samo grafikon igraca i banner preko game-state.com i server precice za cs i samp.
    -ako nisam negde naveo da i to dodam kodirao sam bootstrapu tako da je responsive...

Inace hvala na pohvali xD
    Stefan Nikolic - CyberFX

Senior Member Array

Trebao bi imati nekakav demo za ovo, mene licno ne zanima da kupujem, ali kada bih hteo zeleo bih da vidim page load, koliko je uradjenl u slikama ovog gradienta ili je cist css, da li je css ili scss itd.
    Nije potreban bootstrap sa njegovim svim resursima za ovako nesto jednostavno (moje misljenje) mogao si i sa grid ili material ili flex pogotovo ako se na sajtu ne koristi javascript.

Pohvala je da imas oko za dizajnera i da lepo izgleds. Koliko ima strana uradjenih?

Senior Member Array

Quote Originally Posted by cilekralj View Post
    Trebao bi imati nekakav demo za ovo, mene licno ne zanima da kupujem, ali kada bih hteo zeleo bih da vidim page load, koliko je uradjenl u slikama ovog gradienta ili je cist css, da li je css ili scss itd.
    Nije potreban bootstrap sa njegovim svim resursima za ovako nesto jednostavno (moje misljenje) mogao si i sa grid ili material ili flex pogotovo ako se na sajtu ne koristi javascript.

Pohvala je da imas oko za dizajnera i da lepo izgleds. Koliko ima strana uradjenih?
    Demo nisam stavio iz vise razloga, nemam portfolio zato sto mi ne treba (za sad) tako da nemam ni gde da ga stavim, drugi je iako sam postavio zastitu tpl-a mozda se nadje nego da kopira preko html-a i ima jos par manje bitnih..

Pageload, sad nzm nasta konkretno mislis, brzina ocitavnja nema razliku u odnosu na difolt temu, a nema ni js-a nekog posto ja licno i nisam programer i radim kako umem i sta umem
    -ima malih animacija u css-u cisto zbog izgleda

Gradient nije u slikama, cak ni bg za dugmice u navigaciji (pozadina navigacije jeste u png), vecina je u kodu.. http://prntscr.com/pjphz0

SCSS ja ne koristim apsulutno nikad dakle css..

Frame koji koristim najcesce je bootstrap ovde je u pitanju 4.1.3, i ikone fontawesome 4.7.0

Mogao sam sa gridom ali nisam razmisljao na tu temu jer mi je ovako lakse, ionako se bootstrap cita sa linka..

Inace hvala za pohvalu, a strana ima isto kao default, napisao sam sta ima vise u odnosu na default temu (tako je predvidjeno za sad) http://prntscr.com/pjpmys
    -nista nebi znacilo da uradim i tih par stranica za support posto stoji u navigaciji (moj support se daleko vise razlikuje od svih koji postoje za swift)
    Stefan Nikolic - CyberFX

Senior Member Array

Za nekog ko nije u tom svetu odlicno je, imas logiku mozda bi se trebao opredeliti za to i sa znanjem js-a biti ui ux, pokusaj to ne kosta, a znanje nije na odmet...
    Ovo je dakle cist html i css3, stoga vise nrgo zsdovoljavajuce s obzirom da si koristio samo to.

Kome treba nesto ovakvo, svidece mu se ovo sigurno...
    Odradi sebi portfolio, dobra je vezba i terace te konstanto da sve sto novo nsdjes i naucis primenis na njemu...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread