[Pitanje] Test Server !
Results 1 to 4 of 4

Thread: Test Server !

Senior Member Array

Question Test Server !

Djeeeeeste KGB-ovci , evo i menee malo da se vratim u ove Counter-Strike 1.6 vode , nije me dugo bilo

Planiram da pokrenem server neki Zombie mod vjerovatno , imam neke ideje s drugarom kako i sta da malo napravimo drugaciji server..

Pa zanima me , Da li neko slucajno ima neki CW server da ne koristi ili slicno , samo da mi posudi malo dok sve sklopim , da testiram plugine i da ga sredimo i onda bi kupio server i samo ubacim i Have fun

Ako neko ima , da izadje u susret , mozda se sta kasnije i dogovori za neke nove stvari , servere i sl

Senior Member Array

Ubacis na LAN i resen problem.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cs-Pr0 122 View Post
    Djeeeeeste KGB-ovci , evo i menee malo da se vratim u ove Counter-Strike 1.6 vode , nije me dugo bilo

Planiram da pokrenem server neki Zombie mod vjerovatno , imam neke ideje s drugarom kako i sta da malo napravimo drugaciji server..

Pa zanima me , Da li neko slucajno ima neki CW server da ne koristi ili slicno , samo da mi posudi malo dok sve sklopim , da testiram plugine i da ga sredimo i onda bi kupio server i samo ubacim i Have fun

Ako neko ima , da izadje u susret , mozda se sta kasnije i dogovori za neke nove stvari , servere i sl
    Ne zamlacuj se prijatelju nije ti cs sto je nekad bio,a ako zelis dacu ti ja server radi sa nuim sta ti volja svakako mi stoji.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Ne zamlacuj se prijatelju nije ti cs sto je nekad bio,a ako zelis dacu ti ja server radi sa nuim sta ti volja svakako mi stoji.
    Ma znam da nije , ali eto ima jos onih "vjernih" cs igraca , pa da probam da vidim kako ce ici
    Hajde na private

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread