[Pitanje] FD Srbija
Results 1 to 15 of 15

Thread: FD Srbija

Senior Member Array

Default FD Srbija

Burazeri , jel neko jos koristi Fast Downlaod od FD Srbije.. Poksavam evo vec 2 dana da se registrujem i da kupim paket ali ne moze da se registruje.. Sve uneseno kako treba i pise tamo kao podatci i potvrda ta za registraciju bit ce poslata na navedeni email.. NIsta ne dolazi evo , slao sam i podrci PP niko ne odg..

Senior Member Array

Prosledjeno nadleznom, dobices odgovor na tvoj problem.

Senior Member Array

Da ne otvaram novu temu. Vezano je za server kod KGB-a Zombie Plague 5.0 mod.
    Znaci installiram mod i super sve radi.. ali ne mozes ni jedan extra item da dodas , samo izbaci u logs "invalis plugin ...." da li je do amxmodx-a ili sta je ne znam..
    A 4.3 zp , pravi gresku kod lang file ML_NOTFOUND: HUMAN_CLASSES , gledao SMA code nigdje nema HUMAN_CLASSES.. menjao i jezik ali nista.. e isto tako i na ZP 5.0 kad dodam vip recimo , ista stvar kad menu otvoris pravi istu gresku kod ono VIP EXTRA ITEMS ,samo error onaj ML_NOTFOUND pise..
    Da li je moguce da je zastario metamod ili sta vec ?

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cs-Pr0 122 View Post
    Da ne otvaram novu temu. Vezano je za server kod KGB-a Zombie Plague 5.0 mod.
    Znaci installiram mod i super sve radi.. ali ne mozes ni jedan extra item da dodas , samo izbaci u logs "invalis plugin ...." da li je do amxmodx-a ili sta je ne znam..
    A 4.3 zp , pravi gresku kod lang file ML_NOTFOUND: HUMAN_CLASSES , gledao SMA code nigdje nema HUMAN_CLASSES.. menjao i jezik ali nista.. e isto tako i na ZP 5.0 kad dodam vip recimo , ista stvar kad menu otvoris pravi istu gresku kod ono VIP EXTRA ITEMS ,samo error onaj ML_NOTFOUND pise..
    Da li je moguce da je zastario metamod ili sta vec ?
    1. c/p error logove ovde pa da vidimo u cemu je rec.

2. Sto se tice ML_NOTFOUND, fali ti lang fajl u /addons/amxmodx/data/lang/.

Nije metamod problem.

Senior Member Array

Zasto bi koristio fd srbiju a ne kgb? Ne znam ni da li radi to uopste jos uvek..

Senior Member Array

+1 za FDL. Apsolutno je nebitno koji ces da koristis, koristi ono sto je najjeftinije i sto mozes dobiti bez cimanja.
    Tema se zove "FD Srbija" a ti postavljas pitanje za ZP. Otvori novu temu.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Stvar i jest u tome sto nema u logovima nista, jos je ukljucen debug.. Samo u logs ispiše "Invalid plugin" i tjt.

A sto se tice lang dajlova, sve ima ubaceno, cak sam i reupload s neta ponovno skidao al ista stvar jer je server kod kgb, i kad njihov mod install a i kad onako se ubaci..

A sto se FDa tice, nekako mi oni najpouzdaniji, al izgleda da vise nisu kao prije pa cu nesto drugi smislit.. Isto i za KGB podrsku vezano, ljudima je potrebno vise od 14h da odgovore na ticket. Jos sinoc ih pitam da mi pin kazu koji je da mogu ja debi reinstall server i sl, i da ponovno server podignu jer fali fajlova u amxmodxu, od jucer ih cekam za te neke osnovne stvaru, nezz sta se desava s podrskom 🤔

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cs-Pr0 122 View Post
    Stvar i jest u tome sto nema u logovima nista, jos je ukljucen debug.. Samo u logs ispiše "Invalid plugin" i tjt.

A sto se tice lang dajlova, sve ima ubaceno, cak sam i reupload s neta ponovno skidao al ista stvar jer je server kod kgb, i kad njihov mod install a i kad onako se ubaci..

A sto se FDa tice, nekako mi oni najpouzdaniji, al izgleda da vise nisu kao prije pa cu nesto drugi smislit.. Isto i za KGB podrsku vezano, ljudima je potrebno vise od 14h da odgovore na ticket. Jos sinoc ih pitam da mi pin kazu koji je da mogu ja debi reinstall server i sl, i da ponovno server podignu jer fali fajlova u amxmodxu, od jucer ih cekam za te neke osnovne stvaru, nezz sta se desava s podrskom 樂
    Sto se tice reinstalacije fajlova amxx-a to mozes i rucno.

Skini fajlove sa oficijalnoj stranici amxmodx i preko file zille ih ubacuj, nakon toga restartuj server.

Cim ti pise "invalid plugin", proveri jel si dobro upisao u plugins.ini ime plugina.

Takodje, cstrike/addons/amxmodx/configs/modules.ini

Proveri sta je ukljuceno sta nije. Nekih plugina zahtevaju engine, fakemeta itd itd ako nije ti taj ukljucen to bi isto pisalo.

Senior Member Array

Nije moguce da nema logova. Mora da postoji neki log negde koji kaze nesto korisno.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

Nema brt, cekam evo podrsku da srede srw, da updateaju amxmodx jer fali fajlova.. Da server dignu ponovo tj reinstall..
    Uradio bi to ja, ali nisu mi jos odgovorili na ticket ima vise od 24h sto je malo bezobrazno od njih, nemam pristup ftpu.. I server je off zbog nedostataka fajlova.
    I cekam evk jucer u 20:10 im pisao i nista ne odg, valjda bi trebali da budu tu za klijente da rijese sto prije moguce al..
    Iznenadili su me fakat, nije prije ovako bilo, ovo je fakat neozbiljno i neodgovorno da je neki problem velik pa hajd al ovo..

A inaxe eto kad se podrska sjeti da ima klijente, pokusat cu opet te neke plugine kad rijese pa ako bude c/p cu logs..

Senior Member Array

Da ne otvaramo novu temu, vezano za FD Srbiju, ne stiže mail, da li rade i gde ih najbrže dobiti? U pitanju je @gmail.com
    Takođe me zanima koliko puta je njihov FDL od 500 dinara bolji od običnig koji daju hosting KGB i slični ako iko i dalje koristi pošto vidim sajt radi.
    - oNLine Prodaja -

- CS COMPLETE [CS 1.6+CSS+CS:GO] -
    [CS:GO sa prime nalogom]
    1200 RSD (500 dinara manje na kupljenih 5 kom.)
    + Company of Heroes 2
    Dostupno: 7 komada

- CS 1.6 -
    300 RSD - stara cena 400
    Dostupno: 25 komada

(SAFE) Kupovina je sigurna.

Sređujem servere povoljno
    Public, Deathmatch, DeathRun, Snow, Fun,
    COD:MW 1/2/3, SoccerJam, AWP DM
    ReHLDS + antiWH, antiAim, antiSpeed

Senior Member Array

0% bolji. Svaki fdl je isti. I otvori novu temu, nema razloga da ne otvoris.

Super Moderator Array

Radi sajt, ja sam tu zaduzen i mozete me pitati sta god ali imamo problem sa slanjem mejlova i to treba da resimo. Skripta ne valja.
    SAMO MILF
    10.10.2008.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by reglia View Post
    Radi sajt, ja sam tu zaduzen i mozete me pitati sta god ali imamo problem sa slanjem mejlova i to treba da resimo. Skripta ne valja.
    Resenje je vise nego jednostavno prepravite skriptu

Senior Member Array

Zavisi sta je problem sa skriptom.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)