[Problem] KGB Support 24/7 ??
Results 1 to 14 of 14
    Senior Member Array

Default KGB Support 24/7 ??

Dobro veče svima.

Prije svega želio bi da pitam prvo vezano za podršku, očigledno više podrška nije kao prije. Moguce čak i da je nema , ili su došli novi ljudi koji nisu bas iskusni šta već.. Nadam se da ce se oglasiti neko nadležan za to.
    Koliko vidimo svi ovdje u opisu sajta i svudje od KGB Hostinga piše "Nasa podrska je tu dan i noc da Vam pomogne u resavanju eventualnih problema sa serverom.".

https://prnt.sc/pwjg1u

Ali ne bi se baš složio s ovim iznad sto su napisali , recimo evo ja imam problem sa serverom od prvog dana kad sam server "podigao" , sve je oke kad sam uplatio i poslao uplatnicu server su podigli u roku 3h.

Install sam mod , odmah u startu nije radilo kako treba , ali sam mislio da je do nekih plugina. Poslije sam vidjeo da fali nekih fajlova u AMXMODX. Sto je moguce da je i zastario metamod ili nisu update.
    Pisao podrsci odmah da mi PIN posalju da ja sebi update uradim preko FTP (Fille Zile) , i napisao tako da imam problem jel mogu da provjere ili eventualno da ponovno dignu server , moguce da je neki od fajlova lose uploadovan.

Samo sam dobio sledeci odgovor : https://prnt.sc/pwjknm

I ja sam mu napisao , i PONOVNO trazio pin koji mi nije dao u prethodnom odgovoru sto je vjerovatno trebalo da se uradi.
    I da sta se desi naravno. Ne dobijem nikakav odgovor vise od "Podrske" , cekam evo vec treci dan ne odgovaraju. Meni server stoji na OFF jer fale neki fajlovi i ne moze da se starta server.
    Tj. fali skoro cijeli amxmodx , koji je bio u startu je bagovalo , iz nekog razlog , zbog nekog fajla. Moguce da su nesto pokusavali i obrisan je cijeli amxmodx sa servera , na GamePanelu nista ne mogu da otvorim , ni jedan prečac "configs.ini , plugins.ini , users.ini" i slicno.
    Ali podrska koja je tu "24/7" navodno , nista ne odgovara , nista ne rijesava i ne poduzima. Bar da su mi PIN dali pa bi ja sebi vec nekako rijesio problem update bi amxmodx i tjt. Ali ne , nikakav odgovor.

Cak sam pisao i onako na "Kontakt" formi , na mail pisao , na fb stranicu nigdje nikakav odgovor nisam dobio.
    Pare su uzete tj uplaceno , i onda ide vjerovatno ono poznato balkansko "nek su pare legle , ostalo sve je nebitno". Prije se ovo nije deĀšavalo ne znam ko je sad u podrsci , ali nazalost morat cu reci da je trenutno veoma losa podrska.
    Znaci neke sitnice , osnove ne mogu da rijese, sramota. Nekad najjaci hosting , i spali su na ovo sta reci ?

E da , uz server od 32 slota se dobije gratis CW server + Poddomena, ni to nisam dobio. Bukvalno pare su onako cisto uzete i tjt, nista ne rijesavaju. Meni je stvarno zao i nikada nisam mislio da cu ovo za ovaj Hosting pisati , ali eto sami su krivi.
    Sto je najgore , nigdje nikoga nema za kontaktirati , ne odgovara niko. Kad bi trazio sad i povrat novca kao sto su naveli da u roku 10 dana vracaju novac ni to ne bi se moglo rijesiti , ali nije problem do toga ne bi trazio , necu ostat gladan za te neke pare.

Ali bolje onda da dam nekom kome su potrebne te pare nego ovako da mi propadnu te pare ni na sta, ili eventualno da predjem na drugi Hosting , prije svega trebaju da se potrude da im klijenti budu zadovoljno onda sve dalje.

Vjerovatno ima jos ljudi s ovim problemom , ali sute i cekaju da li ce jos neko da napise pa da se prikljuce temi , misle da je podrska pretrpana , ali koliko svi znamo CS 1.6 nije kao prije ,ne bi rekao da su bas pretrpani.
    Prije bi rekao samo da je ovo bezobrazluk , nece da odgovore , ili nema podrske. Za 3 dana mislim da mozes da dosta toga rijesis. Ali nista evo , server propada sve stoji , nista se ne rijesava , bas divno od nekad najjaceg hostinga

Volio bi da se javi neko nadlezan za ove stvari , da to se rijesi, ili nek nadje novu podrsku , iskusnije ljude i da se pobrinu vise za klijente jer po tome se gleda "da li je dobar hosting" , ako ima dobru podrsku naravno.
    Licno nemam nista protiv KGB Hostinga , ali volio bi da se potrude da ovo sankcionisu. Svako je smislio neku svoju ideju i slicno , da zaradi neki novac. Ali trenutno s ovakvim ponasanjem ovo se moze reci samo da je "bacanje novca" na server koji ne radi zar ne ?

To se moze protumaciti i kao zloupotreba , uzimas nekom pare i boli te briga , ne odgovaras , ignorises i slicno.

Neka se izjasni jos neko ako ima slican problem da se to rijesi , neka nadju ljude koji ce raditi i rijesavati te probleme.

Support 24/7 ???????
    Last edited by Cs-Pr0 122; 13-11-2019 at 21:30.

Senior Member Array

Mrzi me i da citam bilo sta kad vidim taj naslov. Koja podrska ? Toga vise u sustini nema. Ako ne znas sam resiti, zamenis hosting.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Mrzi me i da citam bilo sta kad vidim taj naslov. Koja podrska ? Toga vise u sustini nema. Ako ne znas sam resiti, zamenis hosting.
    Rijesio bi kad bi imao pin da mogu preko ftp , nemam pristup ftpu. Tj nicemu nemam pristup sve je ubagovalo nista ne radi vezano za server. To oni treba da rijese a ostalu cu se snalazit , ali tesko je PIN poslat

Member Array

Quote Originally Posted by Cs-Pr0 122 View Post
    Rijesio bi kad bi imao pin da mogu preko ftp , nemam pristup ftpu. Tj nicemu nemam pristup sve je ubagovalo nista ne radi vezano za server. To oni treba da rijese a ostalu cu se snalazit , ali tesko je PIN poslat
    Salji mail na relja@kgb-hosting.com.

Senior Member Array

Ako nemas PIN to je tvoja greska. Ja to ne bih slao apsolutno nikome bez debele provere.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Ako nemas PIN to je tvoja greska. Ja to ne bih slao apsolutno nikome bez debele provere.
    PIN apsolutno nigdje ne dobijes, to od njih trazis pin kad dignu server da ti dadnu pin on panela.
    I samo ja panel imam, al boli njih briga bitno je pare uzeti hehe

Member Array

PIN apsolutno nigdje ne dobijes, to od njih trazis pin kad dignu server da ti dadnu pin on panela.
    I samo ja panel imam, al boli njih briga bitno je pare uzeti hehe
    PIN osmisljavas ti prilikom registracije na sajtu www.kgb-hosting.com. Kao primer, evo upravo sam se registrovao, i evo o cemu govorim:
    http://prntscr.com/pwmoyq

Senior Member Array

PIN dobijas, kao sto je riste rekao, kad napravis nalog.

Junior Member Array

Ma kad nece da ubace Skazija u podrsku i rese problem

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SasaT View Post
    Ma kad nece da ubace Skazija u podrsku i rese problem
    Paa trebaju rijesit to, ubacit mekog ko je aktivan i sto zna raditi.
    A inace, jos uvijek nisu odgovorili na tiket, server propada.. Pare bačene 👏

Senior Member Array

Izgleda da ni zlatko nije kako je bio

Senior Member Array

Paa trebaju rijesit to, ubacit mekog ko je aktivan i sto zna raditi.
    A inace, jos uvijek nisu odgovorili na tiket, server propada.. Pare bačene 👏
    Zameni hosting kgb je propao.

Member Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Zameni hosting kgb je propao.
    Pogotovo ti da nisi nista rekao.

Dolazite ovde po kgb forumu da bi ste nagovarali da predju na drugi host koji je goriji od bilo koga rofl...

Neprofesionalno sa tvoje strane, samo brukate sami sebe sta da vam kazem jos.

EDIT: Problem je vec sredjen.
    Last edited by riste.kgb; 16-11-2019 at 14:48.

Senior Member Array

Hoces reci da KGB nije propao ? Daj mi jedan razlog zasto da predlozim KGB umesto nekog drugog hostinga.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)