Open Balkan GamePanel prva stabilna verzija je live!
Results 1 to 32 of 32
    Junior Member Array

Default Open Balkan GamePanel prva stabilna verzija je live!

Pozdrav svima evo ga jedan od mojih i kevijinih projekata, prva stabilna verzija je live ali nije sve jos iskodirano bice u nekom buducem vremenu.
    Panel je rađen u PHP 7 + PDO, na SSH se ne moze logovati sa FTP podacima tako da port moze ostati default, panel sadrzi shell skriptu za autoinstall, takođe nema XSS ni SQLi propusta.
    Fajlove moze da vuče sa linka u tar.gz formatu sa masine u folderu ili u tar.gz formatu detektuje sam samo uneti modove. U bazi se menja naslov sajta placanja itd nisam stigao da odradim bice dodato
    na admin panelu da se menja, podrzava 12 igara zajedno sa TeamSpeak 3 serverima i FDL. Ima podrsku za master server, bice u installeru da se bira i u dokumentaciji kako se podesava u sledecem apdejtu.
    Bice takođe dodata instalacija firewalla za sve vrste igara, sve steam igre itd pisacu na ovom postu kad dobije panel
    novi apdejt a ima i funkcija na panelu da pokaze na admin panelu kad izađe nova verzija. Ako neko hoce jos da radi na ovom panelu sa nama neka mi se javi u pm.

Ceo projekat: https://github.com/obgp
    Source Repo: https://github.com/obgp/OpenBalkanGamePanel
    Installer: https://obgp.github.io/ (Skroluj skroz dole panel radi samo na CentOS 7 minimal ili čistu verziju CentOS 7)
    Demo: https://obgp.herokuapp.com/ (klikni na ULOGUJ SE u modalu imas DEMO NALOG)
    Admin: https://obgp.herokuapp.com/admin (Admin/demo)

Ako cete rucno instalirati panel morate napraviti grupu korisnika gameservers jer svakog korisnika dodaje u tu grupu da bi mogao da blokira SSH pristup sa FTP podacima
    inace nece namestiti novog korisnika

Last edited by R00tS3c; 29-11-2019 at 00:10.

Senior Member Array

Mislim da još niste svjesni koliko je ovo loše urađeno...

Dovoljno je samo pogledati ovaj fajl, sve će objasniti...
    Code:
    core/class/class.site_settings.php
    Još nešto, ako pišeš class.-.php, onda se očekuje da su to klase a ne neke nabacane funkcije.

Junior Member Array

javi se kad budes napisao bolje i objavio free sa apdejtima pozz, a bice i toga sa obzirom da je za dzabe
    Last edited by R00tS3c; 30-11-2019 at 02:56.

Member Array

Kad napravi kao kgb sajt i sve u fullu platicu nije vazno koliko je para.

Tema: R.I.P

Senior Member Array

Quote Originally Posted by R00tS3c View Post
    javi se kad budes napisao bolje i objavio free sa apdejtima pozz, a bice i toga sa obzirom da je za dzabe
    Ne trebaš biti prepotentan toliko, ja sam vam samo ukazao na to da je ovo daleko od panela sa "najboljom optimizacijom" (citiram opis na github-u).
    Ne ulazi mi se u raspravu stvarno

Junior Member Array

pisem ti kad budem imao vremena odradicu ti

Junior Member Array

Quote Originally Posted by GaMeR FoReVeR View Post
    Ne trebaš biti prepotentan toliko, ja sam vam samo ukazao na to da je ovo daleko od panela sa "najboljom optimizacijom" (citiram opis na github-u).
    Ne ulazi mi se u raspravu stvarno
    Rekao sam najbolji od balkanskih panela, ako ima nesto bolje daj i to da vidimo

Senior Member Array

Nvm, not worth the effort.
    Last edited by SkazzY; 01-12-2019 at 01:01.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Junior Member Array

Jo, jo

Fora je sto ovaj panel je radjen ima 3-4god (ja sam ga radio) -ps. sastvljao sam panel samo da radi..
    Sad se 'budzi koliko moze' mada ja mislim da nema potrebe da se nastavlja..

@R00tS3c Radimo novi panel sa trenutnim znanjem da vide sta je optimizacija hahah Free naravno.. Nesto volim ovo free..

@GaMeR FoReVeR; Gledao sam kod Gold Hosting panela.. OK je odradjeno.

@Edit ~ Ako nekog zanima tema, napisite sta bi voljili vidjeti u taj 'novi' panel.
    Last edited by mskoko_me; 01-12-2019 at 17:43.

Senior Member Array

Ja jos cekam neko od vas sto ima potrebu da se hvali panelima da odradi krsten panel koji je radjen u krstenom framework-u sa dobrim kodom, API-em, remote aplikacijom i svim ostalim sto je potrebno.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Ja jos cekam neko od vas sto ima potrebu da se hvali panelima da odradi krsten panel koji je radjen u krstenom framework-u sa dobrim kodom, API-em, remote aplikacijom i svim ostalim sto je potrebno.
    U Laravelu ili Symfony mvc framework ?

Vec radim za svoje namene u laravelu.
    Last edited by riste.kgb; 02-12-2019 at 00:09. Reason: greska pecatna

Senior Member Array

Sam format tvoje recenice pokazuje da ti je uspeh to sto znas kako se zovu 2 framework-a.

Senior Member Array

Sam format tvoje recenice pokazuje da ti je uspeh to sto znas kako se zovu 2 framework-a.
    Lol, zbog pecatne greske ?

A sto bih se tebi morao "dokazivati" necemu. Pre ce biti da pricam na zidu nego tebi sto cu da dokazem. U dalju raspravu i ne ulazim

Quote Originally Posted by Skazzy
    a jos cekam neko od vas sto ima potrebu da se hvali panelima da odradi krsten panel koji je radjen u krstenom framework-u sa dobrim kodom, API-em, remote aplikacijom i svim ostalim sto je potrebno.

I sto bi taj neko morao bas da tebi dostavlja u nekom frameworku, koji si ti ovde bitan faktor ?

Senior Member Array

Meni taj panel ne treba, nit me boli za isti. I ti upravo radis ono sto sam i napisao, hvalis se u prazno. Razvijas panel ? Super, okaci da vidimo kad napravis. I ne, ne moras source code da okacis, ja prvi nikad nisam okacio nista free.
    A sto se uopste "dokazujes" na forumu ? Prvi tvoj post u ovoj temi je upravo tvoja zelja da se "dokazes" a onda pitas sto bi se "dokazivao". Ne znam, i ja se pitam sto ljudi imaju tu potrebu. Evo rootsec otvorio temu da bi se "dokazao", gamer je dao sasvim validan komentar o tome kakav je kod, mursija biser kao i obicno, to nema smisla ni komentarisati, mskoko_me tezak pokusaj flex-a, ti takodje.
    Sad ces reci i da se ja "dokazujem". Nah, ja sam moje "dokazivanje" vec odradio. Onda ces reci da ja odradim kad sam toliko pametan. Nah, imam pametnija posla. Kad mi bude trebao panel onda cu ga i napraviti (sto znaci nikad).

Toliko od mene. Feel free to hate, I got used to it a long time ago.

Senior Member Array

Meni taj panel ne treba, nit me boli za isti. I ti upravo radis ono sto sam i napisao, hvalis se u prazno. Razvijas panel ? Super, okaci da vidimo kad napravis. I ne, ne moras source code da okacis, ja prvi nikad nisam okacio nista free.
    A sto se uopste "dokazujes" na forumu ? Prvi tvoj post u ovoj temi je upravo tvoja zelja da se "dokazes" a onda pitas sto bi se "dokazivao". Ne znam, i ja se pitam sto ljudi imaju tu potrebu. Evo rootsec otvorio temu da bi se "dokazao", gamer je dao sasvim validan komentar o tome kakav je kod, mursija biser kao i obicno, to nema smisla ni komentarisati, mskoko_me tezak pokusaj flex-a, ti takodje.
    Sad ces reci i da se ja "dokazujem". Nah, ja sam moje "dokazivanje" vec odradio. Onda ces reci da ja odradim kad sam toliko pametan. Nah, imam pametnija posla. Kad mi bude trebao panel onda cu ga i napraviti (sto znaci nikad).

Toliko od mene. Feel free to hate, I got used to it a long time ago.
    Quote Originally Posted by Skazzy
    Feel free to hate, i got used to it a long time ago
    Ispravka, nikog ne mrzim i nemam nameru za to raditi, dao sam komentar a ne da sirim mrznju a ako si shvatio sve ovo kao uvredu, onda eto ja ti se izvinjavam .

2) Sto se tice okacivanje, zasto bih? da je ovo neki forum o programiranju rado bih ovako zasto? Mogao bih i ja sad napraviti temu i okaciti, ali sto bih to radio ?
    Daj mi samo jedan razlog zasto i eto uradio bi..
    Samo sam krenuo od sebe i napisao da ima neko ko i u frameworku radi, i nisam jedini u tome...

A sto ti imas potrebu da prokomentarises dal neko im a potrebu od ovo,ono ? al ajd da batalim ove price smucilo mi se.

Hajd pozz

Junior Member Array

Lalala vi sto znate toliko frameworka budite zahvalni sto vam taj framework omogucava da odradite posao lakse nekad 'mozda' i bolje neke stvari..

Kao prvo volim cist PHP, uzivam dok pokusavam pronci najbolje resenje za moju aplikaciju, i kao drugo zasto bi opterecivao server toliko?

ps. radio sam par testova i nije mi se svideo nijedan framework..
    Napravio sam vlastiti tj. radim i dalje na njemu i radicu normalno isti je pravljen kako bi meni olaksao ne tebi/vama. itd..
    Veruj mi za mali vremenski period pravim kopiju cega oces, naravno to ne radim no ne znam kako da ti objasnim koliko je mocan..

Jos nesto, kakav god da je panel free je ne razumem vi za 300-1000e pravite panel koji ima manje ili isto ovoliko funkcija..
    Vrati se malo unazad kad nisi znao sta je p a ne PHP jesi li gledao kako je sto napravljeno ili si gledao samo da radi svoj posao?
    -Ja sam 'sam rekao da ocu da odustanem od ovog panela i krenuo sam novi vec juce.. A vasim tekstovima pokusavate da uradite sta? to mi nikad nece biti jasno no on bmk hha <3

@edit: Kome treba resenje VSE: https://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=106876
    Mozda napraviti panel koji ce sam sve raditi ali bukvalno baziran na AI .. hahah luda ideja aa ali vec imam iskustva sa ovim tako da videcemo sta ce biti..
    .. Ideja mi je da napravim free i sistem sa licencom.. tj. premium videcemo sve..
    Last edited by mskoko_me; 02-12-2019 at 10:41. Reason: morao sam;

Junior Member Array

Radimo samo paid ovaj nek ostane takav kakav jeste pogledaj samo kad stignes nekad kod ako sjebem negde, ovaj paid radimo na docker sa websocketima pa cemo da prodajemo licencu. Neko im okači free panel bez propusta sa pun ***** opcija oni se žale jebeš ti balkance, a pola od njih ne bi videlo a ne znalo da iskodira nešto od toga.
    Quote Originally Posted by mskoko_me View Post
    Jo, jo

Fora je sto ovaj panel je radjen ima 3-4god (ja sam ga radio) -ps. sastvljao sam panel samo da radi..
    Sad se 'budzi koliko moze' mada ja mislim da nema potrebe da se nastavlja..

@R00tS3c Radimo novi panel sa trenutnim znanjem da vide sta je optimizacija hahah Free naravno.. Nesto volim ovo free..

@GaMeR FoReVeR; Gledao sam kod Gold Hosting panela.. OK je odradjeno.

@Edit ~ Ako nekog zanima tema, napisite sta bi voljili vidjeti u taj 'novi' panel.

Senior Member Array

GaMeR FoReVeR je doktor za izradu panela.

Iskusan i posten momak.

Junior Member Array

Postoji jedna činjenica, plati pa ga klati.
    U ovom panelu ima toliko rupa da može biti 100 puta free ne isplati se.
    Apsolutno svaki panel je trenutno bušan na tržištu niko se ne fokusira na zaštitu dovoljno.

Senior Member Array

Zato sto niko nije napravio panel u zadnjih ne znam ni ja koliko godina.

Junior Member Array

Razlog je sto vecina ljudi koji prave GamePanal ili bilo koju drugu app. 'bar sa nasih prostora' nema dovoljno znanje da je zastiti.

Ako se ne pronalazis u ovu recenicu iznad idi radi za NASU, no i oni imaju 'rupe'.. Rupe niko ne pravi namerno.. 'ne pricam za bck' vec rupe u samom kodu, kako sam ja shvatio rupa je (ukratko) zaboravljena najmanja provera..

Siguran sam da i KGB i dalje ima rupa u njihovom sistemu, ako ne oni imaju njihovi dobavljaci.. itd.. No da mi je to posao i da zivim od toga veruj mi nasao bih
    ps. Sebi nebih vise dozvolio da mi je posao da stetim drugima.. Ima par godina od kako sam izasao iz jednog sistema koji je nazalost '*ebavao druge'..

Ako je neko spreman da radi Game Panel nek mi se javi, ja sam poceo da ga radim.. ps. na gitu je private.. jbg ne zivim od ovoga tako da polako ga i radim..

@Markoni89 - Imao si vremena da pogledas GP, Imas li vremena da mi kazes gde ima rupa da je fixam, jer neda mi se traziti..
    Last edited by mskoko_me; 11-12-2019 at 17:57.

Junior Member Array

Sve je ovo fino ali je nažalost loša kopija lošeg gamehoster panela i primenjena na temu Radišića gde opet nisi ostavio njegov copyright. Gde opet dokazujete svoju neozbiljnost.. Kažeš završio si sa prevarama a upravo si uradio jednu... I ja mislim da danas sajt i panel admin panel bilo šta nema smisla koristiti ako nema dobar responsive.
    Last edited by paul george; 12-12-2019 at 10:44.

Junior Member Array

Kad svi vec pisete da ima "rupe" sto niko ne postavi neku kad ste svi pravite pametni.
    Mislim ds postoji i tab na gitu issues pa nek neko stavi propust mozda ga neko popravi
    Nego pisate svi po necijem radu a niko od vas nije odradio svoj projekat
    Kako treba a jos gs objavio free sa apdejtima prvi rista koji pravi neki gametracker
    Koji koristi temu od bulletin foruma alo jeste vi normalni o kakvom dizajnu pricamo
    A ne kodu.
    I kakve veze ima od cega je nastao kad je kod 50 puta sigurniji nego svi vasi paneli zajedno.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by paul george View Post
    Sve je ovo fino ali je nažalost loša kopija lošeg gamehoster panela i primenjena na temu Radišića gde opet nisi ostavio njegov copyright. Gde opet dokazujete svoju neozbiljnost.. Kažeš završio si sa prevarama a upravo si uradio jednu... I ja mislim da danas sajt i panel admin panel bilo šta nema smisla koristiti ako nema dobar responsive.
    Realno me zabole ***** za radisica ako oces koristi ako neces ne moras ako ces ds seres samo odjebi sa posta i tjr radi svoj panel

Senior Member Array

Kad svi vec pisete da ima "rupe" sto niko ne postavi neku kad ste svi pravite pametni.
    Mislim ds postoji i tab na gitu issues pa nek neko stavi propust mozda ga neko popravi
    Kako treba a jos gs objavio free sa apdejtima prvi rista koji pravi neki gametracker
    Koji koristi temu od bulletin foruma
    alo jeste vi normalni o kakvom dizajnu pricamo
    A ne kodu.
    I kakve veze ima od cega je nastao kad je kod 50 puta sigurniji nego svi vasi paneli zajedno.
    Ups, Nikita spusti malo loptu na zemlji.
    To sto ja radim nije tvoja stvar i taj dizajn od bulletin boarda kosta sada svega 9-10 eura, i nigde u licenci nije navedeno da ti ne mozes koristiti za sajt itd itd. Cak i sa licencom vbulletin-a, ti css mozes taj koristiti i na sajtu zato manje pricaj vise citaj pre nego sto neki biser prosipas po ovom forumu
    .

Da i ne pricam to sto si gluposte radio pa molio za besplatni server zbog nekog kao "humanitaran turnir", cekaj jel ti imas lica traziti takvo nesto od nekog koga si ddosovao, objavljivao fajlove te firme i slicno ?

Nemoj mi pricati samo o tvom moralu, sam nik koji koristis po forumima govori 100 reci o tebi.
    http://prntscr.com/qa2ofr

Pisao si razne gluposte na chatu, kao da si neko bitan i kao mene da interesuje dal ti radis u nekom hostu i tako dalje.. Verovatno si mislio kupiti neki poen, i mislio da ces dobiti server za humanitarni turnir, sto na kraju i nije ti bila ispunjena zelja.
    Ddosujes hosting od koga trazis server besplatni za humanitarni turnir, koje je to licemerje? da ni ne pominjem ostale gluposti....

Mogao bih napisati citavu istoriju od tvoje gluposti koje si uradio ,nego necu da se uopste zamaram s tvojim decjim glupostima.

Ne vredi covek pisati, jer si ti zeljan paznje to je to. Dzaba covek gubi vremena objasnjavati, samo trosi dragoceno vreme na tinejdzeru koji je zeljan paznje.

Senior Member Array

Koji koristi temu od bulletin foruma alo jeste vi normalni o kakvom dizajnu pricamo
    A ne kodu.
    Ajaoo oko cega se vi razpravljate.
    Btw podrzavam ovo za gametracker 😁

Aj neki moderator da lock ovu temu,

Junior Member Array

A ne kodu.

E moj druže naravno da ćemo napisati da ima rupe da ne bi sutra takvi kao ti napaljeni klinci nekome krali bilo šta zato što je koristio loš gp i slično.
    Mada smatram da nijedna ozbiljnija firma ovo ne bi koristila naravno.
    O tvojim glupostima čovek može da priča puno ali je uzaludno trošiti reči.
    Činjenica je da te niko odavde ne poštuje i budi uveren da te niko nikada neće poštovati.
    Radiš vrlo balave stvari i shvatićeš nekada smejaćeš se sam sebi.

Toliko od mene na ovu temu.

Junior Member Array

Ma lik je retard, a pre svega lažov. Nema se tu šta pričati on gleda samo svoju korist i kako će koga prevariti. Gledam ovaj ss chata kaže od nule ne znam da li laže sam sebe ili šta hahahaha stvarno katastrofa kakvih maloumnika ima ovo je strašno.

Junior Member Array

Haaahah opet oni o rupama pa de su rupe misevi kad se pravite pametni
    Svi nesto udarate bez argumenata il ste glupi il pokusavate ne kontam
    Pola vas ne bi znalo da uradi ono sto ja mogu samo lecite komplekse
    Smesni ste kolko ste ljubomorni jer vas klinac jebe u mozak

Junior Member Array

Quote Originally Posted by paul george View Post
    Ma lik je retard, a pre svega lažov. Nema se tu šta pričati on gleda samo svoju korist i kako će koga prevariti. Gledam ovaj ss chata kaže od nule ne znam da li laže sam sebe ili šta hahahaha stvarno katastrofa kakvih maloumnika ima ovo je strašno.
    Objasni mi kakve to imam koristi sem sto trosim svoje vreme da bi apdejtovo panel?
    Bolje cuti nemoj da te neko cuje da ti se smeje

Junior Member Array

Quote Originally Posted by riste.kgb View Post
    Ups, Nikita spusti malo loptu na zemlji.
    To sto ja radim nije tvoja stvar i taj dizajn od bulletin boarda kosta sada svega 9-10 eura, i nigde u licenci nije navedeno da ti ne mozes koristiti za sajt itd itd. Cak i sa licencom vbulletin-a, ti css mozes taj koristiti i na sajtu zato manje pricaj vise citaj pre nego sto neki biser prosipas po ovom forumu
    .

Da i ne pricam to sto si gluposte radio pa molio za besplatni server zbog nekog kao "humanitaran turnir", cekaj jel ti imas lica traziti takvo nesto od nekog koga si ddosovao, objavljivao fajlove te firme i slicno ?

Nemoj mi pricati samo o tvom moralu, sam nik koji koristis po forumima govori 100 reci o tebi.
    http://prntscr.com/qa2ofr

Pisao si razne gluposte na chatu, kao da si neko bitan i kao mene da interesuje dal ti radis u nekom hostu i tako dalje.. Verovatno si mislio kupiti neki poen, i mislio da ces dobiti server za humanitarni turnir, sto na kraju i nije ti bila ispunjena zelja.
    Ddosujes hosting od koga trazis server besplatni za humanitarni turnir, koje je to licemerje? da ni ne pominjem ostale gluposti....

Mogao bih napisati citavu istoriju od tvoje gluposti koje si uradio ,nego necu da se uopste zamaram s tvojim decjim glupostima.

Ne vredi covek pisati, jer si ti zeljan paznje to je to. Dzaba covek gubi vremena objasnjavati, samo trosi dragoceno vreme na tinejdzeru koji je zeljan paznje.
    Vredi pitati svakako sam imao vec premium dedi samo me je drugi vlasnik tsa pitao . znas kako kazu zavadi pa vladaj mogu da se realno u usta popisam svima ima par dobrih na forumu tipa megastorm kevia djoxi cyberfx i milutinke ostali ste za potpalu
    A ti si ispao ***** jer nisi dao srw za humanitarni turnir ne ja to samo govori o tebi ne o meni. Postavljaj ss od koga oces vec sam rekao sta sam imao. Sale iz etraila ubacuje template sa obgp na vpsove sto prodaje. U losem ste gasu
    Last edited by R00tS3c; 15-12-2019 at 17:55.

Senior Member Array

ajde neko od moderatora nek ocisti ovu temu i nek lock. presli ste granicu momci stvarno.

Respect to Iwantchitzz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread