[PHP] Game Panel
Results 1 to 10 of 10

Thread: Game Panel

Member Array

Post Game Panel

Sam projekt je zasnivan na Laravel frameworku. Za sada je josh uvek u developmentu

Odradjen deo ACP-a:

- Support modul
    - Push notifikacije kada klijent otvori novi tiket ili odgovori na vec postojeci
    - Shoutbox
    - Products modul (50% zavrsen)

Podrzavace payment gateway:
    - PayPal
    - Credit Card
    (za ostale cu videti)

Preview:
    http://prntscr.com/qmebrb

Uskoro ce imati i demo (klijent panel).

PS: Push notifikacije se automatski prikazuju bez refresh stranice nakon sto klijent otvori/ odgovori na tiketu

Napomena: Dizajn ACP-a je sa themeforest, dok klijent panel ce imati custom radjen od 0.
    Last edited by riste.kgb; 11-01-2020 at 23:41.

Senior Member Array

Sr*nje dashboard.

Member Array

Quote Originally Posted by Rade.kgb View Post
    Sr*nje dashboard.
    Bice edit sto se toga tice . Trenutno se fokusiram na bitnije stvari sto se tice JS-a i backend-a xD .

Senior Member Array

hmm zasto mi je poznat ovaj dashboard

Respect to Iwantchitzz

Senior Member Array

Quote Originally Posted by riste.kgb View Post
    Sam projekt je zasnivan na Laravel frameworku. Za sada je josh uvek u developmentu

Odradjen deo ACP-a:

- Support modul
    - Push notifikacije kada klijent otvori novi tiket ili odgovori na vec postojeci
    - Shoutbox

Podrzavace payment gateway:
    - PayPal
    - Credit Card
    (za ostale cu videti)

Preview:
    http://prntscr.com/qmebrb

Uskoro ce imati i demo (klijent panel).

PS: Push notifikacije se automatski prikazuju bez refresh stranice nakon sto klijent otvori/ odgovori na tiketu

Napomena: Dizajn ACP-a je sa themeforest, dok klijent panel ce imati custom radjen od 0.
    Pitam se da li si predhodni "projekat " zavrsio ? cim si krenuo novi ..?
    Inace template je svakako nikakav ako si platio bacio si pare realno...
    Jos je rano da se sudi o bilo cemu kad zavrsis onda podeli skrin sotove da vidimo kako to izgleda.
    Slican template je koristen u x1ptu i 99% "hosting kompanija ( ovi sto traju 2 dana na vps-u)"...

Member Array

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Pitam se da li si predhodni "projekat " zavrsio ? cim si krenuo novi ..?
    Inace template je svakako nikakav ako si platio bacio si pare realno...
    Jos je rano da se sudi o bilo cemu kad zavrsis onda podeli skrin sotove da vidimo kako to izgleda.

Slican template je koristen u x1ptu i 99% "hosting kompanija ( ovi sto traju 2 dana na vps-u)"...
    Zasto se ti moras pitati jel sam ja to zavrsio? Naravno da jesam.
    Da sam na vasem mestu ne bih nikog pljuvao pa cak ni one "hosting" koje traju 2 dana... Jer ni vasa situaija nije nesto puno bolja kada vec pricamo realno.
    No ne interesuje me,samo zaobidji temu ako vec hoces da prelazis temu u spam.

- Template: Svi mi imamo razlicitog ukusa sto se tice dizajna admin panela. Klijent panel ce biti drugi i to treba se dopasti klijentima,a admin panel je manje bitan sto se tice osoblje.

Code:
    Slican template je koristen u x1ptu i 99% hosting  kompanija (ovi sto traju 2 dana na vps-u)

Trebas razdvojiti te 2 stvari. Nije isto backend i front end. Ono sto se prikazuje klijentima i ono sto se prikazuje adminima. Adminima je svejedno kakav ce to izgled biti. A ovo je ok za to.
    Bitno je da se klijentima (front end) dopasti no jos nisam poceo da radim na klijent deo

Quote Originally Posted by Cyber_Police -.-"
    pa mozda zato jer si ga vidjao i na mom drugom projektu gt na doticnom forumu...

PS: Zamolicu moderatora da poobrise spam postove

Senior Member Array

Zamolicu moderatora da poobrise spam postove
    Koje spam postove ? Ja toga ovde ne vidim, vidim samo komentare na temu koju si otvorio.
    Nije isto backend i front end
    Odradjen deo ACP-a:

- Support modul
    - Shoutbox
    Koji backend ? Napravio si najobicniji chat.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Koje spam postove ?
    --->

Quote Originally Posted by Negative|olo$
    Pitam se da li si prethodni "projekat" zavrsio ? cim si krenuo novi..?
    Quote Originally Posted by Cyber_Police

Kako su ta povezana sa temom?

Backend mislim na ono sto ce se prikazivati adminima i osoblje tog hosta, a frontend gde se prikazuje klijentima...

Senior Member Array

1. "spam" -> Ovo je jedno deseti "projekat" koji kacis na forum od kojeg nismo videli ni "p" a kamoli konacnu i funkcionalnu stvar.
    2. "spam" -> To je indirektna poruka koju ce svako sa 2 grama mozga razumeti savrseno.
    Mislim da su svi postovi, a najvise tvoji, sasvim dovoljni da svi sa malo mozga vide kolike su tvoje sposobnosti.
    Ajde da zanemarimo tvoju upotrebu termina "backend" i "frontend". Opet ide pitanje koji backend ? Bukvalno nisi napravio apsolutno nista korisno za sam panel.
    SkazzY out.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    1. "spam" -> Ovo je jedno deseti "projekat" koji kacis na forum od kojeg nismo videli ni "p" a kamoli konacnu i funkcionalnu stvar.
    2. "spam" -> To je indirektna poruka koju ce svako sa 2 grama mozga razumeti savrseno.
    Mislim da su svi postovi, a najvise tvoji, sasvim dovoljni da svi sa malo mozga vide kolike su tvoje sposobnosti.
    Ajde da zanemarimo tvoju upotrebu termina "backend" i "frontend". Opet ide pitanje koji backend ? Bukvalno nisi napravio apsolutno nista korisno za sam panel.
    SkazzY out.
    Da si procitao prvi post znao bi sta je uradjeno i da nema demo jer jos uvek ga radim.

Quote Originally Posted by SkazzY

1. Ne to je nacin provokacije, a znam i zbog cega to radi zato ne ulazi u ovu diskusiju sto se tice njih dvoje.

Tema ce biti zakljucana do sledeceg update-a radi spamovanja i prepucavanja.

Demo ce imati kada odradim klijent deo, do tada ne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread