[Pitanje] Treba mi vase misljenje
Results 1 to 12 of 12

Default Treba mi vase misljenje

Pozdrav, ne znam dal sam otvorio na pravom mestu temu al jebiga

Treba mi misljenje nekog ko se razume u cs a vezano je za citovanje i ostalo nedozvoljeno jelte. Stavicu vam dole demoe neke na osnovu kojih su me ban nije vazno gde, sa tvrdnjom da imam nekakav aim lock, ne kazem da su oni nestrucni nego samo hocu da cujem jos necije misljenje,..cisto zbog sebe da znam da li sam cist ili sam citer(a da to nisam ni znao, posto prema recima tog jednog to moze da se ima a da ni ne znas.._)
    https://www.sendspace.com/file/modk6q

Senior Member Array

Sam za sebe da proveris da li si cheater ? To mesecaris pa igras u snu sa cheat-om ili ?
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Ne drug, lose sam se izrazio, kako kazu to moze biti u misu ili tako nesto, samo sam hteo da cujem necije tudje misljenje o svemu tome, naravno uz gledanje demoa

Senior Member Array

Da li je moguce ? Da, moguce je. Da li je to slucaj kod tebe ? Jedino ako si ga ti ubacio. Nema sta tu demo da se gleda. Nema tog cita koji ce sam da se instalira.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Junior Member Array

Naravno da si citer.
    A skazy, ne mora on ubaciti, mozda je kupio mis polovan. Mozda mu je neko cacko cs, mozda je on skidao cfg neki nekad, pa uz njega dosao cit. Jer danas vecina ljudi skida cfg ali uz cfg dodje i neka vrsta cita, i onda imaju malu prednost.
    Primjer neki .dll fajl dodje, .bat ili nesto sta znam kakve su vise citeve izmislili i on to ubaci u cs i misli da je to cfg jer je neko na cit napisao cfg. Mozda je pristavio i .cfg fajl neki, pa ljudi samo zbog .cfg fajla misle da su i ti ostali fajlovi legalni i da spadaju u cfg.
    Znam 5 ljudi koji su tako igrali sa tim .dll fajlovima a da pojma nemaju. Culi su za cfg, skinuli neki koji ima .dll neki i imali su naprimer silent samo na awp koji se ne primjeti. Ja sam licno igrao kod covjeka kuci, a gledao ga dok igra po serverima, plus admini i niko nije provalio da ima, jel je podesen na low, naprimer zadana mu vrednost da pogadja ako je tvoj nisan 5% od modela igraca, a sve preko 5% ako si nisanio pa je dalje odmaknut, onda ne pogadja i ti ne mozes vidjeti.
    da bolje docaram: evo slika:

Plava linija je hitbox normalan kao kod svih igraca.
    Crvena koje je nastimana lupam 3-5% predstavlja "prosiren" hitbox da tako kazem, tj metak ce da ide u pravi hitbox ako je postavka nisana u okviru crvene linije koja odstupa 5% naprimer od ivica pravog hitboxa.
    A zelena je prazno polje. I ako ti je nisan u trenutku pucanja unutra plave ili crvene(citerskog hitboxa) ti ces da pogodis igraca, a ako je izvan crvenog, tad neces i promasit ces tako da ce igra izgledati sasvim normalno i kad admin gleda, nece biti trzaja, ni nista slicno zbog tog malog povecanja hitboxa(usmerivanja metaka prema stvarnom hitboxu koji se ne moze povecati).
    I ja sam tako kod njega igrao i primetim da je dosta lakse nego kod mene, pa sam mu preturio cs i nasao neki fajl jos je to pre par godina bilo. Kad sam ga izbacio, to je bila druga prica, postala je normalna igra. Nakon toga on vise nije igrao kao ranije, a nije znao da to ima, ni ja, a ni admini na tim awp serverima, pa cak ni na ovim obicnim public serverima nije bio sumnjiv. Jeste banove dobijao zbog wh kojeg nije imao, ali ostavi demo i dobije redovno unban.
    Na to sam kod svojih prijatelja naletio 5 puta najmanje za ovih 15 godina cs-a.
    Zato kad gledate danas igrace, vidite kako njima lako ubija, a vama izguta a imate sve savrseno, now windows, opticki internet 100FPS, dobar mis 500hz ili 1000hz poling rate, znajte da cituje svesno ili nesvesno. Kako on moze ubijati a ne ciljati precizno kao ja ili vi? Hiljadu puta pregledam demo-e posle, usporim i vidim njihovo ciljanje dosta odmaknuto od glave ili modela u poredjnju sa mojim ciljanjem koje nekad naciljam u sredinu modela i opet ne pogodim, ne uvjek ali eto.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Nema tog cita koji ce sam da se instalira.
    Niko ko za sebe smatra da igra dobro uopste nece gledati tudje CFG-ove. A to da je kupio mis sa citom u sebi necu ni da komentarisem...

Msstart da li si ti pogledao demoe pa na osnovu njih dosao do zakljucka ili? Nikad nikakav cfg niti bilo kakva sranja nisam skidao za cs, nikad me to nije zanimalo jer ne vidim poentu toga igram prema svojoj konfiguraciji od kad igram cs. Ovo za mis sam napisao cisto zato sto sam cuo da je i to moguce, mada ne verujem da u mom misu koji je star 6 godina moze biti nesto od toga.
    posto kazes da si nasao taj fajl kod drugara, mozes li mi reci kako taj fajl izgleda naziv neki ili sta god da pogledam ja kod sebe? Skapirao sam kako bi taj aim lock trebalo da funkcionise al to nikad nisam provalio takvu vrstu olaksice u svojoj igri..

Senior Member Array

Nemas ga. Ako nisi ubacao "CFG" ili slicno, ne mozes da ga imas. Nzm sta se cimas uopste. Ti znas da li koristis nesto ili ne....

Junior Member Array

Zasto ne bi mogao da ima ako je kupio polovan mis? Pa evo ja sam se neki dan zalio da mi ne puca kako treba, a pogledaj pucanje u mene, a pogledaj te neke druge igrace. Zasto je razlika 10x bolja u korist nekih igraca?
    Opticki internet, dobar komp za cs-a, nov windows 10, windows 7, nema razlike, najnovji drajveri full sve chipset, graf, zvuk, sve ali dzaba. Ni blizu. Kad tako znas, ajde nam objasni. I na sve to imam nekada i duplo manji ping nego oni na istom srw. Sto ne otkrijes tajnu ako vec sve znas, jer vidim da sve komentarises i samo kontriras drugima da bi imao sta pisati jer ti je dosadno u karantinu xD bar ako ima neka caka, otkri tajnu da i mi nastelujemo cs pa da zazivi cs opet, jer zbog toga dosta ljudi se nerviralo i prestalo igrati jer im ne registruje metke kao kod drugih. Gledam te pojedince, pa meni da onako ko njima pogadja, sa onakvom postavkom nisana, pa ne bi mi bilo ravnog na planeti
    Pa znas li ti da su profesionalni igraci, koji su nosili miseve od kuce, imali u misu neku vrstu cita? To je skoro i dokazano citao sam i domace diskusije na youtube, a on je diskutovao te strane forume ili snimke negdje slucajno naletio, ne mogu sad naci a i strane odmah nakon toga.
    Ne znam ime fajla, nije to bio aim lock, to je bio neki eto priblizno da ti objasnim nesto kao silent aim, naravno slabiji silent dosta od pravog, pa zato prolazi nezapazeno i smatraju se ljudi pro igracima, a nisu jer eto igram u igraonici ja sa misem na kom nisam nikavio, a on je ponjeo svoj mis taj jedan pro igrac prrije 8-9 godina odprilike, koji je bio poznat, necu otkrivati nik, ali vecina je vas znala njega i taj klan u 1.6. Igrao sa njim jer je bio najjaci iz klana i dobio ga bez problema. A kad igram od svoje kuce, on je 10x bolji eli eto prolazi sa time sto ja mislim da i on je to negdje nasao i koristi. Nije u misu, ali ima citevai low hakova milijardu za 1.6, ko zna odakle se sve pokrecu.
    Ne znam ime, bio je neki .dll fajl koji mjenja originalan fajl cs-a. moguce core.dll nije sigurno da je taj fajl mjenjao. Nmg se sjetiti. A i ne mora biti u cs folderu, ne vjerujem da nisu za ovolike godine izmisli neki cit da se pokrece sa skroz druge lokacije, recimo da moze sa bilo koje i da je maskiran u neko ime procesa ili servisa jos gore, koje je ime sastavni dio windowsa.
    @huehehuehue jesam gledo, imas trzaj neki neprirodan ono u hodniku gore plus nije bio precian nisan na modelu da bi mu dao hed. A i kratak ti je demo, nema 2-3 kila
    Last edited by msstart; 28-03-2020 at 02:23.

Hvala drug na objasnjenu, ima jos demoa al nije ni bitno sto kaze skazzy ja znam da nema nista i to je to Pozdrav

Senior Member Array

Necu ni da citam ceo tvoj post. Slobodno prelistaj forum i videces da sam pisao vise puta o tome. To da li ces ti da poverujes ili neces, to je tvoj problem. Ja sigurno necu da te ubedjujem i trosim svoje vreme da ti objasnjavam. Ja znam koliko ja znanja imam, a znaju i ljudi od kojih redovno dobijam poruke za pomoc.
    Last edited by SkazzY; 28-03-2020 at 19:07.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Necu ni da citam ceo tvoj post. Slobodno prelistaj forum i videces da sam pisao vise puta o tome. To da li ces ti da poverujes ili neces, to je tvoj problem. Ja sigurno necu da te ubedjujem i trosim svoje vreme da ti objasnjavam. Ja znam koliko ja znanja imam, a znaju ljudi od kojih redovno dobijam poruke za pomoc.
    Znaci nista, to sam i ocekivao

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)