[Placen posao] Potreban junior programer
Results 1 to 8 of 8
    Lutajući prodavac pokvarenih jaja Site Admin Array turshija's Avatar

Default [Placen posao] Potreban junior programer

Kao sto naslov kaze, potreban mi je junior programer (ili vise)

U pitanju je placena praksa, a pocetna "plata" bi bila 300 eur za full time angazman (ili vise ako osoba ima vece iskustvo).

Radilo bi se na raznim projektima, ukljucujuci gametracker.rs i pics.rs

Ono sto je pozeljno:
    - prednost lokacija Novi Sad i rad iz moje kancelarije, mada moze i remote ukoliko ne bude mnogo zainteresovanih iz NS
    - da imate neke vase projekte sa kojima ste se igrali, eksperimentisali - AMXX plugini, PHP skripte i alati, Javascript eksperimentisanja (Node.js dodatni plus), Java/C/C++ aplikacije, bilo kakvi dodiri sa nekim bazama podataka su takodje veliki plus (MySQL, pgSQL, MongoDB...) - bilo sta, koliko god glupavo i jednostavno bilo, pokazite mi
    - bilo kakvo iskustvo (pa makar hello world iz tutoriala) u bilo cemu od navedenog: php, javascript (node.js, react, angular), mysql, mongo, mobile development (flutter, cordova, sencha touch, responsive html/css), osnovno poznavanje Linux/MacOS, c/c++/c#/pawn, arduino, wordpress, shopify, joomla
    - zelja da ucis nove stvari, da si radoznao i da volis da eksperimentises sa novim tehnologijama
    - neko ko moze da radi na "duze staze", znaci kombinacija posao + skola verovatno nece moci. Takodje mi ne odgovara neko da radi "do kraja raspusta" i slicno

Ono sto ja nudim:
    - svoje mentorstvo i pomoc pri ucenju novih tehnologija koji se koriste u projektima na kojima cemo raditi
    - ako mozes da radis iz kancelarije - sto, stolica, iMac racunar, pristup kancelariji 24/7, kuhinja sa neogranicenim kolicinama kafe, soka, caja itd
    - totalno fleksibilno radno vreme - radis koliko mozes i kada mozes, pravis pauzu kad god pozelis i koliko god zelis, ali pozeljno je da se ispostuje 40ak sati nedeljno (full time) ali otvoren sam i za part-time varijante. Sve je stvar dogovora
    - razvijanje web aplikacija, mobilnih aplikacija, desktop aplikacija, IoT aplikacija

Kako se prijaviti:

Posaljite mi mail na turshija(at)gmail, napisite nesto o sebi, cime se bavite, sta ste radili, na koji projekat ste najvise ponosni, pa cemo se cuti u narednih par dana

Prijave su otvorene do daljnjeg
    Novi portfolio ! www.turshija.com

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Senior Member Array

Odgovorio sam ti na fejsu, zainteresovao si me sa ovim. Usput sam znatizeljan nauciti nesto novo.

Ako i tebi odgovara remote radnja

Senior Member Array

Podelio sam tvoj post na fb profilu https://www.facebook.com/aleksandarsalebre ako ti ista znaci
    Unikatni AutoMix Serveri 1000 FPS - BEST ESP SERVER

45.82.121.65:27000 - AutoMix #1

Hvala svima na prijavama

Pristiglo je vec 10-ak vrlo zanimljivih mejlova, ali cu sacekati do 15tog juna pre nego sto odlucim ko prolazi dalje.

Veliko je interesovanje ljudi koji zele da uce, sto me jako raduje, tako da razmisljam da otvorim neki Slack ili Discord koji bi bio otvoren za sve zainteresovane ljude gde bi oni sa vise iskustva mogli deliti znanje sa ljudima koji znaju manje. Ako ima zainteresovanih recite

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by turshija View Post
    Hvala svima na prijavama

Pristiglo je vec 10-ak vrlo zanimljivih mejlova, ali cu sacekati do 15tog juna pre nego sto odlucim ko prolazi dalje.

Veliko je interesovanje ljudi koji zele da uce, sto me jako raduje, tako da razmisljam da otvorim neki Slack ili Discord koji bi bio otvoren za sve zainteresovane ljude gde bi oni sa vise iskustva mogli deliti znanje sa ljudima koji znaju manje. Ako ima zainteresovanih recite
    Ja ti preporucujem Slack i slobodno mi salji invite cod na fejsu.
    Ideja ti je savrshena. Tako da svi napredujemo, evo ja npr zelim uciti vishe o C i C++. Da unapredim svoje znanje .

I da delim iskustva u onome gde imam vishe iskustva naravno . I tako budemo svi u +.

A sto ne bi bio i neki subforum gde bi smo mogli pisati primere, tutoriali i slicno?
    Last edited by riste.kgb; 24-05-2020 at 16:44.

VIP Member Array a1r-m4x's Avatar

Komotno smo ovu temu mogli da nazovemo "Povratak KGB veterana".

Boris mi je preneo ideju koju je postovao ovde i malo je reci da sam istom bio odusevljen.

Proslo je dosta vremena otkako smo prestali biti aktivni na ovom forumu i ovo je nacin "vracanju zajednici" koja nas je, u principu, stvorila.

Ja sam trenutno duboko u svetu blockchain-a i kriptovaluta i trazim ljude sa interesovanjem u tom domenu za slican program mentorstva.

Ako je neko imao dodirnih tacaka sa nekim od navedenih tehnologija:
    - Blockchain, Bitcoin, Ethereum, Solidiy, Smart contracts, Hyperledger, Applied Cryptography, Golang, Node.js, MongoDB

Moze slobodno u prijavi da naglasi da bi zeleo da se bavi ovom tematikom ili ovde u PM gde cu dati dalje podatke za kontakt

Odgovaram samo na mailove, i na PM kada mi neko trazi mail

Senior Member Array

Ima nekih novosti?
    Moj blog: primekz.xyz (trenutno u pripremi)

PrimeKZ example
    Deathrun Timer example

Hvala svima na prijavi.

Bilo je dosta kvalitetnih prijava, a ljudi koje sam odabrao su vec u kontaktu sa mnom, prosli su sve potrebne razgovore i poceli su uveliko da rade (SkazzY i Milutinke)!
    Sto se tice ostalih - bicete u razmatranju ukoliko bude potrebe za dodatnim ljudima u slucaju sirenja obima posla.
    Takodje, ukoliko se odlucim za pravljenje javnog Slacka za potrebe mentorstva i poducavanja ljudi, svi cete biti blagovremeno obavesteni!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)