[Mod] Headshot Only mode
Results 1 to 24 of 24

Default Headshot Only mode

Plugin za vezbanje skila, namesta hitzone u glavu i zasnovano je na pojedinacnom igracu oce li koristiti ovu funkciju ili ce admin sa kvar flagom ukljuciti/iskljuciti Headshot Only mode za sve igrace

Klijent komande:
    say /hs_on
    say /hs_off

Admin Kvar Komande:
    amx_cvar amx_hs_on
    amx_cvar amx_hs_off

PHP Code:
    #include <amxmodx>
    #include <fun>

#define PLUGIN "HS Only MOD"
    #define VERSION "1.0"
    #define AUTHOR "InsaNe"

new pCvar
    new pCvar2

public plugin_init()
    {

register_plugin(PLUGINVERSIONAUTHOR)

register_clcmd("say /hs_on""EnableHSMOD")

register_clcmd("say /hs_off""DisableHSMOD")

register_clcmd("say_team /hs_on""EnableHSMOD")

register_clcmd("say_team /hs_off""DisableHSMOD")

pCvar register_cvar("amx_hs_on""0")

pCvar2 register_cvar("amx_hs_off""0")
    }

public 
    EnableHSMOD(id)
    {

set_user_hitzones(id ,02)

client_print(idprint_chat"[AMXX] ENABLED Headshot only mode")
    }

public 
    DisableHSMOD(id)
    {        

set_user_hitzones(id0255)

client_print(idprint_chat"[AMXX] DISABLED Headshot only mode")
    }

public 
    EnableAllHSMOD(id)
    {
        if(
    get_pcvar_num(pCvar) == 1)

set_user_hitzones(,02)

client_print(idprint_chat"[AMXX] ENABLED Headshot only mode")
    }

public 
    DisableHAllSMOD(id)
    {
        if(
    get_pcvar_num(pCvar2) == 1)

set_user_hitzones(00255)

client_print(idprint_chat"[AMXX] DISABLED Headshot only mode")
    }

public 
    client_putinserver(id) {

set_task(15.0"OnlyHSMODAdvertise"id)

}

public 
    OnlyHSMODAdvertise(id)
    {

client_print(idprint_chat"[AMXX] This server runs Headshot only mode! Type ^"say /hs_on^" or ^"say /hs_off^"")

Senior Member Array

E ovo ce vec raditi. Jedino nisam siguran da li mozes da postavis za sve tako sto umesto id napises 0, moguce da ces morati da prodjes kroz sve igrace i postaviti svima ponaosob. Takodje bih promeni komande da budu samo "say /hs" a da sam plugin prebaca on/off.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

https://prnt.sc/sknukw

Dzaba si mi upropastio temu... Pa ti nemas ni jedan plugin/MOD postavljen vec si pitao za pomoc a ovde si od 2013 a pravis se toliko pametan HAHAHHAHAHAHAHHAHA e brate zasmejao si me Molim te ne javljaj se vise na mojim temama low si ispao hahahha xD

Uzivaj malo

Last edited by InsaNe Shone; 20-05-2020 at 23:31.

Senior Member Array

E sad jos sacekati da se neko javi da prokomentarise tvoj post, a tebi sve najlepse zeljim. Srecno sa pluginovima ; )
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by InsaNe Shone View Post

Dzaba si mi upropastio temu... Pa ti nemas ni jedan plugin/MOD postavljen vec si pitao za pomoc a ovde si od 2013 a pravis se toliko pametan HAHAHHAHAHAHAHHAHA e brate zasmejao si me Molim te ne javljaj se vise na mojim temama low si ispao hahahha xD

Uzivaj malo

Za tvoju informaciju momak kome si se obratio na taj shit nacin je meni licno uradio 14 modova za sve servere koje smo vodili think about that poyyy

A gde su mu 14 modova? HAHHA!

U pocetku sam se obracao kulturno, lepo sam ga zamolio dok ne testira na serveru i otkrije bagove i da pusti ljude da testiraju i jave rezultate, bio sam kulturan, i sad sam, samo sam malo ironican jer je prepotentan, nije testirao samo spama bez nekog argumentovanog dokaza, testa, slike ili bilo cega... To je kao kad bi ja sad napisao da sam TRUMP i svi da mi veruju... + se ubacuje na svaku moju temu iako kazem nek pusti par dana da se ljudi jave sa rezultatim pa ce sredimo sta ne valja... Upropastio mi je 2 topica rasprvkama kako je on u pravu ( DA JA SAM TRUMP) i pametovanjem BEZ ARGUMENATA I TESTA NA SERVERU!

Nikog nisam opsovao, uvredio na bilo koji nacin... Jedino sam dobio opasne kritike bez bilo kakvog povoda, da inace j sam TRUMP, veruj mi na rec, ja ne lazem

Senior Member Array

A gde su mu 14 modova? HAHHA!

U pocetku sam se obracao kulturno, lepo sam ga zamolio dok ne testira na serveru i otkrije bagove i da pusti ljude da testiraju i jave rezultate, bio sam kulturan, i sad sam, samo sam malo ironican jer je prepotentan, nije testirao samo spama bez nekog argumentovanog dokaza, testa, slike ili bilo cega... To je kao kad bi ja sad napisao da sam TRUMP i svi da mi veruju... + se ubacuje na svaku moju temu iako kazem nek pusti par dana da se ljudi jave sa rezultatim pa ce sredimo sta ne valja... Upropastio mi je 2 topica rasprvkama kako je on u pravu ( DA JA SAM TRUMP) i pametovanjem BEZ ARGUMENATA I TESTA NA SERVERU!

Nikog nisam opsovao, uvredio na bilo koji nacin... Jedino sam dobio opasne kritike bez bilo kakvog povoda, da inace j sam TRUMP, veruj mi na rec, ja ne lazem
    ti ili si lud ili se pravis da si lud 14 modova je pravio licno meni i sta sad treba da uzme te iste modove i siri ovde svima a placeni su ? razmisli malo pre nesgo sto napises bilo sta 99% clanova ovog foruma zna sta je pravio sve i koliko iskustva ima ako ti lik kaze da je plugin djubre onda je djubre ne moras da cekas jos 10 ljudi da ti to potvrdi njega racunaj kao tih 10 slobodno ja ti to iz prve ruke govorim

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    ti ili si lud ili se pravis da si lud 14 modova je pravio licno meni i sta sad treba da uzme te iste modove i siri ovde svima a placeni su ? razmisli malo pre nesgo sto napises bilo sta 99% clanova ovog foruma zna sta je pravio sve i koliko iskustva ima ako ti lik kaze da je plugin djubre onda je djubre ne moras da cekas jos 10 ljudi da ti to potvrdi njega racunaj kao tih 10 slobodno ja ti to iz prve ruke govorim

Triggred?

Senior Member Array

Decko jel si ti onaj cudni 'no good' sa ovog foruma? Meni deluje da jesi

Plasim se da ti iskritikujem pluginove jer osecam da ces i meni da kopas teme i tako zakljucis dal sam kompetentan za davanje misljenja
    Realno voli skazzy da se ubaci u veliki broj tema ali nista ti lose nije napisao, dok mu ti uzvracas s nekim nepovezanim glupostima
    Moj blog: primekz.xyz (trenutno u pripremi)

PrimeKZ example
    Deathrun Timer example

Znam na koga mislis ali nisam ja on, ja sam InsaNe <3 AwP ^^ Drzao sam yuznjake, FF, bio sam na borgati, spinu itd uglavnom na awp serverima
    https://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=90020

Nemam ja nista protiv komentara ali uzastopno ponavljam da uzme plugin, testira na svom serveru, postavi dokaze (slike) ili ono sto je primetio, ali on to nije uradio i ne samo na ovom topicu vec i na drugom i to svima sudeci po njegovim postovima. Ja odlucujem da postavim pa makra bilo i bagova nego da sedim i nista ne radim, verovatno je taka i u RL...Sto kaze Marcelo, biram pokusaj makar ispao popusaj. Ako zelis vec dadas misljenje prvo proveri bagove a nemoj pricati napamet gledajuci kod. U jednoj stvari je bio u pravu za retry, tu sam ga poslusao, ali nijedan njegov post nema smisla jer nema dokaz samo pretpostavke... To me jedino iritira.

Udjem napravim par tema i na svakoj temi smara, pa dosadi to...

Lemur kaze ima 14 placenih modova a nema ni 1 free da se to vidi.... Cista glupost po meni (mozda gresim). Ovu temu treba obrisati pa cu npraviti novu, glupo da neko dodje za plugin i vidi gomilu raspravke...

Probacu sa nvaultom ili drugim nacinom, ali ne radi to samo meni kao sto rekoh, na svakom topicu se pravi pametan a nema ga nigde da je nesto vise od decenije... Svako sa malo deduktivnosti i kritickog razmisljanja shavatice da je lik trol a ja sam se upecao jbga

Poz za tebe, vidi se po postu da si normalan, kulturan, nisi prepotentan, zato ti lepo i odgovoram dugackim postom.

Onaj lik kao prvo ne testira plugin, ne cita sta pisem i onda mozes samo da ga pod*ebavas i trolujes trola
    Last edited by InsaNe Shone; 21-05-2020 at 01:07.

Senior Member Array

skazi nije troll ako ti nisi troll tako da ne znam dal si ga upecao za to

ok, pomesao sam te izgleda za 'no good'-a, izvinjenje ide obojici

imas neke cudne stavove kao npr da on mora da ima ovde public kodove da bi znacilo da zna nesto, sto je ocigledno netacno jer zna sta prica...mislim da je meni vise privatno pomagao nego ovako preko foruma (a i tu je dosta puta)
    mada i za nvault ti je detaljno objasnio da nece da funkcionise, ne znam kako nisi shvatio...ti mozes i sqlite da ubacis i fvault, ali je isti rezultat...
    ja verujem da moze da se stane na neki nacin na put tim dosadnim hakerima ali svako javno objavljivanje koda nije nikakva korist (ocigledni razlozi)

pozz

PrimeKZ example
    Deathrun Timer example

Pogresno si me shvatio ne moram ja da vidim public kodove tih njegovih plugina ali za vise od 1 decenije da nemas ni 1 plugin bilo kakav privatan ili public na ovom forumu, budi sumnju

I ovde se ne radi o meni, ovo je NET, boli mene uvo sta neko misli ili je postovao na nekoj platformi. On to radi svima.... Aj necemo vise o tome, sacekacu da se jave ljudi koji su zaista testirali plugin na serverima pa cu popraviti bagove, zato i sluzi bug da se popravi

Senior Member Array

2020-2013 = 7
    7 > 1*10 -> False
    Mozda ti neku drugu definiciju decenije imas.
    Nije bio objavljen do sad, a nece biti ni za 2 decenije (14 godina).
    Ja nemam nikakvu potrebu da se dokazujem bilo kome, dokazivacu se kada budem trazio posao.
    Ako smatras da nisam kompetentan da ti komenarisem kod, nemas frke, meni je lakse da ne pisem nista.

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    2020-2013 = 7
    7 > 1*10 -> False
    Mozda ti neku drugu definiciju decenije imas.
    https://forum.kgb-hosting.com/showth...l=1#post686474
    2014? Hmm 2 god, ok... Ovo mi je nov nalog.

Ja nemam nikakvu potrebu da se dokazujem bilo kome, dokazivacu se kada budem trazio posao.
    Ako smatras da nisam kompetentan da ti komenarisem kod, nemas frke, meni je lakse da ne pisem nista.
    Ali i dalje komentarises na mojim topicima za jedno vece +7 postova a da ne pominjem tudje topice posto sam gledao tvoje postove na tvom profilu, cudno je to kako se ne dokazujes... Opet kontraditoran si.

Nadji mi quote gde sam to rekao, vidis da ne citas moje postove. Kad budes uzeo plugin, testirao na serveru, pronadjes bagove, das dokaze pa komentarisi i ja cu da te saslusam a ovako rekla kazala ne funkcionise kod mene....

Senior Member Array

ali za vise od 1 decenije da nemas ni 1 plugin
    Taj prvi deo se odnosio na ovo. Nzm odakle si izvukao "vise od 1 decenije".

Ja ostavljam komentare, uglavnom dobronamerne. Nisam preterano recit tako da masa ljudi misle da ih vredjam ili napadam, sto uglavnom nije slucaj. Ti si za mene clan foruma kao i bilo koji drugi, nisi ni prvi, a ni poslednji, koji je ovako pisao o meni. Navikao sam vec.

Evo izvoli quote :
    Pa ti nemas ni jedan plugin/MOD postavljen vec si pitao za pomoc a ovde si od 2013 a pravis se toliko pametan HAHAHHAHAHAHAHHAHA e brate zasmejao si me Molim te ne javljaj se vise na mojim temama low si ispao hahahha xD

Note to myself: Stop feeding the troll...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    Decko jel si ti onaj cudni 'no good' sa ovog foruma? Meni deluje da jesi

Plasim se da ti iskritikujem pluginove jer osecam da ces i meni da kopas teme i tako zakljucis dal sam kompetentan za davanje misljenja
    Realno voli skazzy da se ubaci u veliki broj tema ali nista ti lose nije napisao, dok mu ti uzvracas s nekim nepovezanim glupostima
    Kome ja kopam po postovima? Ja skazija nikad nisam omalovazavao i video sam da ima dosta znanja i jedino kada sam ga pitao za nesto je bilo za TeamSpeak i sta sve ume da odradi. To je sve. Ja nemam nista protiv ikoga ovde.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by n0 GoOd View Post
    Kome ja kopam po postovima? Ja skazija nikad nisam omalovazavao i video sam da ima dosta znanja i jedino kada sam ga pitao za nesto je bilo za TeamSpeak i sta sve ume da odradi. To je sve. Ja nemam nista protiv ikoga ovde.
    Kopanje postova sam mislio na insane-a, ne na tebe....

PrimeKZ example
    Deathrun Timer example

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocA1 View Post
    Kopanje postova sam mislio na insane-a, ne na tebe....
    Pa radi cega mene tu pominjes? Zasto sam ja cudan I kakve veze ima ovo samnom?

Senior Member Array

Eto sto si mi cudan, ne razumem kako ne kapiras da sam mislio da si ti ustvari Insane (nebitno po cemu)...pogresio sam, niste isti i to je to...dzaba punimo decku offtopic

PrimeKZ example
    Deathrun Timer example

Junior Member Array

Zato sto nema niti jedan plugin objavljen na ovom forumu znaci da ne smije da ti da kritiku??? Decko Skazi je Bog otac za tebe, bilo bi bolje da procitas njegove kritike i iz toga nesto naucis.

Quote Originally Posted by Foxa View Post
    Zato sto nema niti jedan plugin objavljen na ovom forumu znaci da ne smije da ti da kritiku??? Decko Skazi je Bog otac za tebe, bilo bi bolje da procitas njegove kritike i iz toga nesto naucis.
    Cool story bro

P.S Ala su ovde negativni ljudi, mislim na tebe i tebi slicni (cast izuzetcima a i skaziju, samo sto imamo razlicita misljenja on makar kulturno odg. za razliku od tebe i od nekih).

To sto se ne slazemo ne znaci da nemam postovanje prema njemu za razliku od tebe i slicnih. Ne smes da se ne slozis sa nekima pocne rage hahaha Da imas zivot van net-a, ne bi postovao tako irogantan komentar, ko zna da iole cita ljude, to se odmah primeti (trol, nezadovoljan svojim zivotom itd pa dodje online da istrese bes.... Ebi nesto uzivaj u zivotu

Malo filozofije od mene xD

ON TOPIC, rekao sam da cu odraditi vault umesto id kad budem imao vremena kao sto je predlozio skazy. Do tada tako je kako je

Junior Member Array

A da u pravu si.. sorry.. vidim da ga postujes kad mu na konstruktivnu kritiku ovako odgovoris:
    pravis se toliko pametan HAHAHHAHAHAHAHHAHA e brate zasmejao si me Molim te ne javljaj se vise na mojim temama low si ispao hahahha xD

Uzivaj malo
    Klasicni primjeri postovanja drugih ljudi: "pravis se pametan", "HAHAHAHAHAH", " 'low' si ispao", "Uzivaj malo (pasivno-agresivan smajli) "

Ja ne znam stvarno kako je njemu palo na pamet da ti UOPCE predlozi da umjesto "/hs_on", "/hs_off" samo stavis "/hs", ipak ti najbolje znas.
    Jos jednom te molim da nam oprostis sto smo dosli na ideju da sa tvojim kodom i tvojom zamisli nesto ne valja, sto nam pada na pamet dati neku kritiku.

Ne samo da sve najbolje znas, nego si i filozof, e svaka ti cast, ne znam sta me natjeralo da preispitujem rijeci jednog tako velikog covjeka, gospodina.
    Hvala ti sta si mi otvorio oci.

A da u pravu si.. sorry.. vidim da ga postujes kad mu na konstruktivnu kritiku ovako odgovoris:
    Nije u pitanju kritika i predlog vec arogantan i prepotentan stav tvog posta... "Kako ti samnom, tako ja sa tobom" - Juice

Ja ne znam stvarno kako je njemu palo na pamet da ti UOPCE predlozi da umjesto "/hs_on", "/hs_off" samo stavis "/hs", ipak ti najbolje znas.
    ON TOPIC, rekao sam da cu odraditi vault umesto id kad budem imao vremena kao sto je predlozio skazy. Do tada tako je kako je
    Ko je rekao da to necu uraditi? Citaj malo...

https://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=107299 Radio sam Forum tako da nisam imao vremena za citanje predloga i ispravljanje bagova na mojim postavljenim plugin-ima.

Jel ovo dovoljno normalan komentar? Objasnio sam ti neke stvari, nema potrebe sa polemisanjem vise.
    Last edited by InsaNe Shone; 21-06-2020 at 15:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)