[phpBB] Teme
Results 1 to 4 of 4

Thread: Teme

Senior Member Array

Default Teme

Dajem 2 teme " FREE " koje sam platio jos 2017-2018 godine kada sam poceo da se igram sa phpbb forumima.
    Trenutno me ni jedna od tih tema ne zadovoljava i radije cu imati free temu i davati podrsku njenim autorima.
    Ove 2 teme ce sigurno nekome od vas veoma mnogo pomoci jer same po sebi su na izgled perfektne, a i neke ekstenzije koje nemate/ bi ste morali sami da napisete jedna od ovih tema ustvari ima.
    Obe teme su za phpbb i responsive i rade na verzijama od 3.2+ do 3.3.0
    Teme su:
    --------------
    H20 by ThemeForest, ova tema ima njenu posebnu ekstenziju preko koje mozete da modifikujete style teme kao sto je boja, velicina slika, upload backgrounda, ubacivanje custom html code
    Takodje uz H20 dobijate i sve njene boje i images pack.
    --------------
    --------------
    Headquarters by Nulumia takodje iz 2017-2018 predvidjena za phpbb 3.2+, ali radi i na 3.3.0.
    Tema je visokog kvaliteta, ali da bi je neko koristio na svom forumu morace neke stvari da modifikuje jer na izgled izgleda savrseno a nakon instalacije i nije nesto posebno pa bi trebalo da se modifikuje, ali sve po vasoj zelji.
    Tema je dostupna uz 3 boje " Crvena, Plava i Zelena "
    --------------
    Ukoliko umete da se bakcete sa colorzeit mozete obe teme bez ikakvih poteskoca da ofarbate u zeljenu boju.
    --------------

Necu kaciti linkove ovde, kome je potrebno neka se javi na e-mail. I dobija .zip file sa temom.
    Svaki korisnik ima pravo na jednu od ove dve teme, ne na obe
    Takodje ako ste dobili temu i ako sam vas ja ispostovao kao sto pise u ovom postu dodelite mi karma+

Senior Member Array

posalji mi e mail da mi posaljes teme izgled pa da popricamo dalje Pozdrav

Senior Member Array

Quote Originally Posted by zlaja.click View Post
    posalji mi e mail da mi posaljes teme izgled pa da popricamo dalje Pozdrav
    Poslat kontakt. Naravno cim se javis dobijas detaljan pregled, instaliracu obe teme na svoj forum pa ces moci i da ih poglrdas uzivo

Senior Member Array

PS: ovih tema ima na nekim piratskim websajtovima, ali cim se teme detektuju na nekom domenu bicete prijavljeni i bkaznjeni. Tako da ako uzmetr ovu temu od mene mogu vam poslati i screenshot od datuma uplate sa uplatom i screenshot sa sajta sa kojih su teme kupljene ako budete u kojem slucaju imali problema. Eto toliko mogu da izadjem u susret.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)