Server je startovan u panelu, ali nije online!
Results 1 to 5 of 5
    Junior Member Array

Default Server je startovan u panelu, ali nije online!

Kao sto u naslovu stoji "Server je startovan u panelu, ali nije online!

U Screenlogu i u Konzoli se nalazi sledece:

FS: Tried to Read NULL file handle!
    FS: Tried to Read NULL file handle!
    Tried to Seek NULL file handle!
    Tried to Seek NULL file handle!

Jel zna neko mozda u cemu je problem?

Hvala unapred

Senior Member Array

Lici da neki fajl nedostaje, ali ne daje jasnu definiciju koji, to NULL, bar u php-u nije fajl...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cofimaslisa View Post
    Lici da neki fajl nedostaje, ali ne daje jasnu definiciju koji, to NULL, bar u php-u nije fajl...
    Msm da to ima nesto veze sa mapama sa workshopa, ali nisam siguran. Cak sam i sinoc hteo da napisem, ali sam zaboravio. Proveri mozda i jeste do mapa sa workshopa

Junior Member Array

Quote Originally Posted by n0 GoOd View Post
    Msm da to ima nesto veze sa mapama sa workshopa, ali nisam siguran. Cak sam i sinoc hteo da napisem, ali sam zaboravio. Proveri mozda i jeste do mapa sa workshopa
    Malo sam istuhao po net-u sta bi moglo da bude problem i ispostavilo se da treba u pure_server_whitelist.txt da promeni stavke materials i models iz check_crc u allow from disk.
    Zatim kad joinas svoj server treba u konzoli da ukucas sv_pure 0 i da menjas mapu.

Slao sam tiket i podrsci al to zna da potraje kao sto znamo.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by m.al View Post
    Malo sam istuhao po net-u sta bi moglo da bude problem i ispostavilo se da treba u pure_server_whitelist.txt da promeni stavke materials i models iz check_crc u allow from disk.
    Zatim kad joinas svoj server treba u konzoli da ukucas sv_pure 0 i da menjas mapu.

Slao sam tiket i podrsci al to zna da potraje kao sto znamo.
    Pa da, to sa modelima je zbog mape sa workshopa. Ne znam da ti objasnim trenutno kako to ja zamisljam i zaasto sam to pretpostavio, alipogledaj da nemas mozda vec neke modele sa workshopa na serveru ili u samoj igri, jer to hoce da se dogpdi kada ti igrica skida mapu jer server ne moze da skenira u tom trenutku sta ti sve imas u igri. Nesto sto imas na serveru imas i u datoteci igre ali ppod istim imenom i server zahteva da to downloadujes, pa time zabode server ili padne
    Ne znam kako bih ti to drugacije opisao jer nemam iskustva sa ca go ili css serverima, ali uskoro hocu da otvorim ili da se pridruzim nekome ko vec ima jedan.

To sto si ti napisao naravno ne bi smelo da se desava. Negde u nekom cfg-u pise nesto sto bi trebalo po defaultu da bude drugacije apisano, samim tim bi resio problem, ali da je do mapa i do medelo to je 100% kao naprimer mp_consistency kod 1.6, on ne dozvoljava igracima da menjaju svoje modele, pa ako na serveru ne postoji model koji ti imas u igri server ti zabranjuje da udjes, tipa ti imas awp_red.mdl a na serveru je default awp.mdl server ce to smatrati pretnjom ili nesigurnoscu i omdah ce ti zabraniti ulaz na server.
    Last edited by n0 GoOd; 04-06-2020 at 02:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)