Monthly Boost (NO boost)
Results 1 to 19 of 19
    Junior Member Array

Default Monthly Boost (NO boost)

Hy i have server 5.254.86.222:27015
    I am 1 of the 4 monthly boost winers but i get no boost, is that a real boost or its fake?

https://www.gametracker.rs/auction/163/

Senior Member Array

If your server has no dproto or reunion it wont work like you expected.

Junior Member Array

[ 1] Reunion RUN - reunion_mm_i386. v0.1.75 ini Start Never
    [ 2] Rechecker RUN - rechecker_mm_i38 v2.5 ini Chlvl ANY
    [ 3] ReAuthCheck RUN - reauthcheck_mm_i v0.1.6 ini Start Never
    [ 4] AMX Mod X RUN - amxmodx_mm_i386. v1.9.0.5 ini Start ANY
    [ 5] MySQL RUN - mysql_amxx_i386. v1.9.0.5 pl4 ANY ANY
    [ 6] CStrike RUN - cstrike_amxx_i38 v1.9.0.5 pl4 ANY ANY
    [ 7] CSX RUN - csx_amxx_i386.so v1.9.0.5 pl4 ANY ANY
    [ 8] Engine RUN - engine_amxx_i386 v1.9.0.5 pl4 ANY ANY
    [ 9] FakeMeta RUN - fakemeta_amxx_i3 v1.9.0.5 pl4 ANY ANY
    [10] Fun RUN - fun_amxx_i386.so v1.9.0.5 pl4 ANY ANY
    [11] GeoIP RUN - geoip_amxx_i386. v1.10.0. pl4 ANY ANY
    [12] Ham Sandwich RUN - hamsandwich_amxx v1.9.0.5 pl4 ANY ANY
    [13] ReAimDetector RUN - reaimdetector_am v0.2.2 pl4 ANY Never
    [14] NetDB RUN - netdb_amxx_i386. v1.1 pl4 ANY ANY

Now seems the boost is boosting

Senior Member Array

I am glad that you found solution. Enjoy!

Junior Member Array

Nop problem is stil there boost is very low til 14/15 PM

Senior Member Array

You should triger that boost with 1 or 2x sms boost per day. So to make it work better combine daily sms boost with monthly.

Senior Member Array

Monthly boost je permanent SMS boost.
    Pomoc oko plugina, TS3-a, discord-a mozete dobiti samo u vidu objasnjenja.
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemojte pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SkazzY View Post
    Monthly boost je permanent SMS boost.
    Pa Iggi je rekao da mesecni boost mora nekad da se pokrene sa sms boostom.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by turshija View Post
    Obican boost i mesecni boost su totalno identicnog "intenziteta", u isti master server idu i onda se randomizuju + svaki igrac kada pali CS -> Find servers dobija listu koja je sortirana kod njega (uglavnom po pingu) i nije moguce na taj nacin videti koji server ima obican a koji mesecni boost.
    ^‎‎‎‎‎
    P.S. Nemojte smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.

Senior Member Array

A koliko dugo server ostaje na master serveru posle jednog sms busta?
    Kako znas da je ovo sto ti pises i sto je Turshija napisao tacno?
    Znaci ne mozes da prepoznas da je server na mesecnom ili na sms bustu?
    Mislis da nema limit koliko servera moze da se busta?
    Sta mislis zasto se pocetkom leta kao i svake godine zmanjuje broj servera za mesecni boost?
    Mislis li da ce od onih 50-100 servera 10 random servera nece ostati na masteru kada nas 10 novih bustamo u isto vreme, mislis li da ce biti 60-110??
    Last edited by n0 GoOd; 13-06-2020 at 19:46.

Senior Member Array

Bas volim kad neko postavi ovako brda pitanja i ocekuje da sagovornik povije rep jer ne zna odgovore. Pa da krenemo :
    1. Sve dok ga ostali SMS boost-ovi ne izbaci iz liste koja ima limitiran broj SMS boost-ova.
    2. Na ovo nema drugog odgovora nego "...". Slobodno sve mozes proveriti, a ti sa tvojim znanjem (bar znanjem koje si napisao da imas u temi za hosting) mozes to sve proveriti jako brzo.
    3. Igrac iz CS-a ne moze da prepozna. Moze da prepozna ako otvori gametracker pa istrazi malo.
    4. Nema, beskonacno mnogo servera moze da posalje SMS boost, ali ce samo zadnjih X zapravo biti na listi.
    5. Zato sto ima sve manje igraca, a samim tim boost ne moze da napuni toliko servera. Ako se ostavi taj broj, serveri se nece puniti, a samim tim vise niko nece boost-ovati.
    6. Apsolutno zavisi od limit-a, i ne, nece random serveri ostati na boost listi.
    Jos neko pitanje ?

Senior Member Array

Bas volim kad neko postavi ovako brda pitanja i ocekuje da sagovornik povije rep jer ne zna odgovore. Pa da krenemo :
    1. Sve dok ga ostali SMS boost-ovi ne izbaci iz liste koja ima limitiran broj SMS boost-ova.
    2. Na ovo nema drugog odgovora nego "...". Slobodno sve mozes proveriti, a ti sa tvojim znanjem (bar znanjem koje si napisao da imas u temi za hosting) mozes to sve proveriti jako brzo.
    3. Igrac iz CS-a ne moze da prepozna. Moze da prepozna ako otvori gametracker pa istrazi malo.
    4. Nema, beskonacno mnogo servera moze da posalje SMS boost, ali ce samo zadnjih X zapravo biti na listi.
    5. Zato sto ima sve manje igraca, a samim tim boost ne moze da napuni toliko servera. Ako se ostavi taj broj, serveri se nece puniti, a samim tim vise niko nece boost-ovati.
    6. Apsolutno zavisi od limit-a, i ne, nece random serveri ostati na boost listi.
    Jos neko pitanje ?
    Nisam ja nesto pitao jer ja nesto ne znam, ali vidim da si lepo odgovorio na pitanja kao sto uvek to odradis. Ne bih te pitao da ne znam da nisi znao Hvala Bogu malo detaljnije ovde ne cini nista losijim :P samo siri ljudima perspektivu na sve ovo. Neka lepo zna momak ispod nas sta se desava
    Steta moracemo da mu prevedemo ili sam da prevede. I jos jednom Hvala na odgovoru

Senior Member Array

Quote Originally Posted by n0 GoOd View Post
    Pa Iggi je rekao da mesecni boost mora nekad da se pokrene sa sms boostom.
    Normalno da ide u prilog sebi.
    Ako je vec taj server u listi, ne moze bit dva puta u listi. Ako grijesim ispravite me

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Skubishaa View Post
    Normalno da ide u prilog sebi.
    Ako je vec taj server u listi, ne moze bit dva puta u listi. Ako grijesim ispravite me
    Igor tvrdi da je ukoliko je servervec na mesecnom sms uzaludan,sto ima logike jer se koristi jedan master server i nemoze server biti dva puta dodan na istu listu.
    Ali iz licnog iskustva kazrem da ima uticaja i sms i ako si na mesecnom (ali samo u slucaju ako ne sortiras servere po svojoj volji vecina to ne radi),a rec je o tome da serveri na mesecnom su u dnu internet taba tj. zauzimaju treci deo liste servera u internet tabu
    drugi deo su week (to je otprilike sredina negde ) a pri vrhu su sms boosted serveri jer ima ciklus po kom isticu.
    ja dok sam drzao server na mesecnom u jutarnjim satima bih boostovao sms samo da bi se osvezio server na masteru tj. da bi se iz dna mastera podigao na vrh,kao i vecina drugih servera sto cini i ima uticaja za brzo punjenje a posle mesecni odrzava igrace.

NAPOMENA: To je neka moja teorija do koje sam dosao iz licnog iskustva testiranjem na vise nacina ,ali uprkos tome iggi i turshija tvrde da sms nema uticaja kada je server vec na mesecnom ili week boostu.

Senior Member Array

Nema uticaja. Redosled servera se randomizuje, i ako korisnik ne sortira servere (99% ce default sortirati po ping-u zapravo), on ce dobiti neki totalno random redosled na koji ti ne mozes da utices, a samim tim SMS boost nema nikakvog efekta ako si vec u boost listi. Isto tako nema efekta boost-ovati vise puta. To ima efekta da bi se pojavio na GT boost listi (na samom sajtu), a li i u igri (a to je ono sto zapravo puni server).
    Oni nemaju razloga da lazu, obzirom da bi se njima vise isplatilo da ljudi pored mesecnih i nedeljnih boost-ova lupaju i SMS (vise para za njih).

Senior Member Array

Nema uticaja. Redosled servera se randomizuje, i ako korisnik ne sortira servere (99% ce default sortirati po ping-u zapravo), on ce dobiti neki totalno random redosled na koji ti ne mozes da utices, a samim tim SMS boost nema nikakvog efekta ako si vec u boost listi. Isto tako nema efekta boost-ovati vise puta. To ima efekta da bi se pojavio na GT boost listi (na samom sajtu), a li i u igri (a to je ono sto zapravo puni server).
    Oni nemaju razloga da lazu, obzirom da bi se njima vise isplatilo da ljudi pored mesecnih i nedeljnih boost-ova lupaju i SMS (vise para za njih).
    Ja sam, dole opisao svoje iskustvo i smem da garantujem da ima uticaja jer se osvezava lista.
    No dobro svako moze da veruje u svoju teoriju ,a uz to moze da proveri i moju
    Ne govorim ono u sta se nisam uverio vise puta.

Senior Member Array

Ma gdje se osvježava lista? Jel se zajebaješ ti brate?

Senior Member Array

Tehnicki gledano nije moguce da ima uticaja. Tj. moguce je da se tebi par puta igrom slucaja pogodilo da bude od koristi, ali to je samo zato sto si nakon randomiziranja zavrsio na boljem mestu nego na kom si bio, ali to se isto desi i kad neko drugi boost-a svoj server, ne moras ti nista raditi.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Skubishaa View Post
    Ma gdje se osvježava lista? Jel se zajebaješ ti brate?
    "Ma jes,zajebajem se"
    Tehnicki gledano nije moguce da ima uticaja. Tj. moguce je da se tebi par puta igrom slucaja pogodilo da bude od koristi, ali to je samo zato sto si nakon randomiziranja zavrsio na boljem mestu nego na kom si bio, ali to se isto desi i kad neko drugi boost-a svoj server, ne moras ti nista raditi.
    Onda imam jako puno srece i trebalo bi da pocnem loto da igram (ne desava se to u par navtrata pa da bude slucajnost ,vec konstantno).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)