[phpBB] CodFaction - Style Edit (Modovi, Grupe, Forumi ITD). FULL Forum za 5min! ;)
Results 1 to 12 of 12

Cool CodFaction - Style Edit (Modovi, Grupe, Forumi ITD). FULL Forum za 5min! ;)

Predstavljam vam style edit teme CodFaction (https://www.phpbb.com/customise/db/style/codfaction)

Style se sastoji od 3 razlicite teme (InsaNe Red, InsaNe Blue I Mobile SEO). Svaka tema moze da se prebaci u bilo koje vreme pomocu moda.

Ovde cu vam napisati sve edite koje sam uradio i modove/funkcije promenio). PHPBB Verzija: 3.0.14

ACP:

1. Promenuta redirekcija na ACP sa 3s na 2s).

2. Napravljeni uobicajeni Forumi za zajednicu, grupe takodje napravljene, rankovi dodeljeni i permisije podesene, takodje i Permission Roles su podeseni.)

3. Ubacen AutoMod.

4. Ubacen STK (Support Toolkit).

5. Sva uobicajena podesavanja su podesena.

6. Ubaceni novi lepsi smajliji.

7. Ubaceni BBCode-ovi.

Modovi

1. Activity Stats

2. AJAX Chat

3. Medal System

4. Prime Ban to Group

5. Prime Quick Style

6. Profile Views List

7. ReIMG Image Resizer

8. Thanks for posts

9. Top Five

10. Users Online Time

11. User statistics

12. Welcome on index

13. Back To Top

Modovi su trenutno aktivni na InsaNe Red i InsaNe Blue (Mobile SEO tek treba da se sredi, cim to uradim postavljam update).

Funkcije:

1. Chat je za nevidljiv za goste, takoje je u .htaccess je popravljen exploit ukoliko ide (http://www.site.com/chat.php) redirektuje ga na login stranicu.

2. U MOD Top Five su dodati i Top Online Users, Top Thanked Users i Top Other Statistics.

3. Dodat Default Avatar svim korisnicima koji ga nemaju (max width=150 max Height=150 i Max file Size=500kb).

4. BreadCrumbs pomeren iz Header-a u index u colspan.

5. U ViewForum i ViewTopic uklonjeni New Topic i New Post, jer vec ima u donjem delu.

6. Top Login Dugme uklonjeno ukoliko je na login stranici, nema potrebe za 2 logina na jednoj stranici.

7. Navigaciona dugma su malo izmenjena za goste i ulogovane korisnike.

8. Dodat Blur kad se prelazi kursorom preko Header-a.

9. Ubacen LGLS - Login: (http://www.site.com/lgls/admin/login.php) (Login podesavanja se nalaze u podesavanja.php (Trenutno stanje: Username: InsaNe Password: InsaNe. iframe je vec stavljen u announcements.html, samo uklonite komentar sa Ifram-a i na panelu dodajte servere.

10. Dodati baneri za reklamiranje drugih zajednica, fajlovi se nalaze u /images/misc/. ubacite baner u folder (ili ako je linkovan baner, otvorite banners.html i samo zamenite link sa drugom slikom (width=120 Height=60).

11. Skoro svaki MOD je u novom html fajlu radi lakseg snalazenja i editovanja (videcete ih u templates)

12. U overall_footer.html su ubaceni: Switch To Mobile Style, Administration Control Panel, Moderator Control Panel, Support Toolkit i Copyright EDIT.

13. Legenda je totalno izmenjena.

14. U memberlistview.php administracija korisnika je lepo korigovana.

15. U TopBar-u je uklonjen login i register, nema potrebe za vise istih stvari na 1 stranici, FAQ je takodje premesten iznad forumlistbody.

16. Dodati podaci i izmenjen font u memberlistview i vievtopic sa leve strane (profil)

17. U db_tools.php table prefix povecan sa 30 karaktera na 130 da ne dolazi do greske ukoliko se instalira neki mod ili radi neka funkcija.

18. Externi linkovi se otvaraju u novom tabu.

Instalacija:

Detaljno procitajte prebacivanje Foruma na drugi hosting. (https://www.phpbb.com/support/docs/e...host-or-domain).

P.S Tek sad sam primetio bag sa modom Profile vievs (tabela ne postoji, od sutra necu biti par dana kuci pa cim se vratim, postavljam bug fix i jos par stvari da uradim i sredim koje imam na umu (Primer integrisati modove u Mobile SEO), ako idem prekosutra odradicu i demo sajt

GFX Team Edited by ME! Background Made By n0 GoOd!

SLIKE (GIF, sacekajte par sekundii da ucita).

InsaNe Red:

http://insane-community.rf.gd/InsaNe_Red.gif

InsaNe Mobile:

http://insane-community.rf.gd/InsaNe_Mobile.gif

InsaNe Blue:

http://insane-community.rf.gd/InsaNe_Blue.gif

DOWNLOAD: (U RAR folderu je i Forum i Databaza) http://insane-community.rf.gd/Community.rar

Demo Sajt: http://insane-community.rf.gd
    Username: demo
    Password demo

Sto se tice teme koja je skoro bila pa obrisana, i gde sam optuzen da kopiram tudje radove, na takve komentare necu postovati. Tema CodFaction i Svi modovi su pod GPL licencom, tako da hejteri poz i ljubitelji <3
    Last edited by InsaNe Shone; 30-06-2020 at 14:57.

Fixao sam bag vezano za Profile Views i bio je jos 1 vezan za permisije. Novi Link je u OP.

http://insane-community.epizy.com/Community.rar

Senior Member Array

Plava mi se svidja mogao si sta odraditi i za IPS

Senior Member Array

Insane, lupi sebi samar. Ovo je cisto kopiranje Fatality Family teme.
    .

Senior Member Array

Quote Originally Posted by [Mihailo] View Post
    Insane, lupi sebi samar. Ovo je cisto kopiranje Fatality Family teme.
    A fatality je redesign cod faction teme,a covek je to naveo u temi tako da apsolutno regularno.
    Ali predlog jeste da je mogao da odradi nesto sto niko drugi nema cisto da se razlikuje malo od ostatka foruma po funkcionalnosti.

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    Ali predlog jeste da je mogao da odradi nesto sto niko drugi nema cisto da se razlikuje malo od ostatka foruma po funkcionalnosti.
    Post ispod necu da komentarisem, to sam rekao u OP. Mnogi ne znaju istoriju moju sa FF, tamo sam bio skoro 3god. bilo je i dobrih i losih trenutaka, ali mnogo postovanja za sve, pogotovo za vlasnike zajednice

Sto se tice teme, temu sa FF (plavu sam ja edit, tamo sam inace bio neko vreme izmedju ostalog bio i Web Master). GFX je radio drugi decko dok nisam naucio sam oko PS. Ovaj forum iz ove ove teme su kompletan MOJ redisajn CodFaction-a, i kod i GFX, sam sam uradio ceo forum od pocetka do kraja. Iako sam nabrojao 38 stavki, ljudi nemaju pojma kako FF funkcionise i sta ima u kodu sajta. Znas kako ide: Haters gonna hate

Tako da nema argumentovane cinjenice da je ovo kopija FF-a. Zao mi je sto uvlacim zajednicu u ovu temu ali ljudi ne shvataju neke stvari i ne znaju moju istoriju sa FF zajednicom.

Necu sebe da hvalim ali vlasnici FF-a znaju koliko sam sredio forum, popravio bagove itd... Oni postoje veoma dugo i svaka im cast na radu i istrajnosti

Iako sam rekao da necu komentarisati na ovu temu, morao sam da objasnim neke stvari, ovaj post objasnjava situaciju, ko zna da cita, nema daljeg polemisanja, za ostale stavljam ignore.

Verovatno ce u skorije vreme biti veliki update, nove teme, modovi i slicno pa cak i live demo sajt!
    Last edited by InsaNe Shone; 21-06-2020 at 14:22.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by InsaNe Shone View Post
    Post ispod necu da komentarisem, to sam rekao u OP. Mnogi ne znaju istoriju moju sa FF, tamo sam bio skoro 3god. bilo je i dobrih i losih trenutaka, ali mnogo postovanja za sve, pogotovo za vlasnike zajednice

Sto se tice teme, temu sa FF (plavu sam ja edit, tamo sam inace bio neko vreme izmedju ostalog bio i Web Master). GFX je radio drugi decko dok nisam naucio sam oko PS. Ovaj forum iz ove ove teme su kompletan MOJ redisajn CodFaction-a, i kod i GFX, sam sam uradio ceo forum od pocetka do kraja. Iako sam nabrojao 38 stavki, ljudi nemaju pojma kako FF funkcionise i sta ima u kodu sajta. Znas kako ide: Haters gonna hate

Tako da nema argumentovane cinjenice da je ovo kopija FF-a. Zao mi je sto uvlacim zajednicu u ovu temu ali ljudi ne shvataju neke stvari i ne znaju moju istoriju sa FF zajednicom.

Necu sebe da hvalim ali vlasnici FF-a znaju koliko sam sredio forum, popravio bagove itd... Oni postoje veoma dugo i svaka im cast na radu i istrajnosti

Iako sam rekao da necu komentarisati na ovu temu, morao sam da objasnim neke stvari, ovaj post objasnjava situaciju, ko zna da cita, nema daljeg polemisanja, za ostale stavljam ignore.

Verovatno ce u skorije vreme biti veliki update, nove teme, modovi i slicno pa cak i live demo sajt!
    poslao sam ti na pm predlog sta bi trebalo da uradis a znam da vecini treba i da ce koristiti.

Quote Originally Posted by Negative|ol0$ View Post
    poslao sam ti na pm predlog sta bi trebalo da uradis a znam da vecini treba i da ce koristiti.
    Totalno korisna stvar, odg sam ti na PM, hvala na predlogu, bice korisna kao sto si rekao, takodje pored sortiranja po ranku u LGLS dodacu funkciju pomeranja servera gore/dole i poboljsati temu. Takodje i mobilna verzija ce biti sredjena, ubaceni modovi sa full foruma itd...

Narednih dana imam obaveza pa ce to morati malo da saceka a i da se odmorim malo, Moram i da sredim bagove u mojim posatvljenim pluginima posto sam sve radim
    Last edited by InsaNe Shone; 21-06-2020 at 14:56.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by InsaNe Shone View Post

Bravo. Nesto su te bili naljutili pa si im kao 'hakovao' forum. Obrisao sve fajlove sa hostinga i postavio "Hacked by insane. Don't fuck with us"...Eto sto si dobar Web master bio.
    .

Quote Originally Posted by [Mihailo] View Post
    Bravo. Nesto su te bili naljutili pa si im kao 'hakovao' forum. Obrisao sve fajlove sa hostinga i postavio "Hacked by insane. Don't fuck with us"...Eto sto si dobar Web master bio.
    Ok

Senior Member Array

Nista specijalno ali sobzirom da je dzabe nije lose i posluzice ljudima kojima treba a nemaju da plate nekom ili neku temu. + od mene

Respect to Iwantchitzz

UPDATE: Napravljen Live Demo Forum!!!

Demo Sajt: http://insane-community.rf.gd
    Username: demo
    Password demo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)