[Pitanje] Narucivanje CS 1.6 Servera
Results 1 to 4 of 4
    Junior Member Array

Question Narucivanje CS 1.6 Servera

Pozdrav svima
    Interesuje me u vezi narucivanja cs 1.6 servera, ako izaberem namacka umesto srbija (POSTO JE DOSTA JEFTINIJE) dali cu kasnije imati nekih problema, posto sam u srbiji?
    kao i to dali mi je potrebno nesto od opreme, osim kompjutera i slabog interneta .. posto sam citao neke gluposti, i sada sam bukvalno zbunjen
    interesuje me i sledece, dali se dobija uz sercver i FULL FTP acces ili samo neki glupi panel, i koliki bih bio ping / fps na serveru, msm maksimalan..
    I dali mi preporucujete kgb hosting za drzanje servera ili neki drugi..

Ako neko odgovori na sva pitanja, onda je jako pametan hahaha
    HVALA UNAPRED

Super Moderator Array

Testiraj neke nemacke IP adrese da vidis da li ti ping odgovara.
    Konfiguracija masina i servera je potpuno ista i jedina razlika izmedju Nemacke i Srbije je u pingu igraca.
    Takodje, imas na nasem sajtu opciju demo naloga u kojem mozes isprobati server i panel i videti koje su sve mogucnosti dostupne.
    SAMO MILF
    10.10.2008.

Member Array

Ja ti preporucujem nemacku umesto srbije jer dok sam imao srbiju (premium) server 50% vremena nije radio a kad je radio lagalo je toliko da je bilo nemoguce igrati. da ti docaram: krenes 1 korak napred i on te vrati 5 koraka nazad. a cesto se desavalo da nisam mogao uci na server. znaci katastrofa. kad sam presao na nemacku em sto manje se placa em nema laga i ddos napada itd itd. ping nam je 40-50 a fps 100-300, zavisi kakav ps i net imas. meni ide do 300. sta te zanima jos pitaj. ��

Junior Member Array

Trenutno lokacija premium je bacanje para.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread