Evo konacno je dosao dan da pustimo u rad nas novi Game Panel.

Ovo je prva verzija i naravno bice nadogradjivana dodatnim opcijama cim zavrsimo novi projekat za sajt kgb-hosting.com na kojem sad radimo na polju dizajna.

Ceo kod ovog panela po uzoru na opcije iz swift panela napisao je nas Boris aka turshija dok je dizajn radio AYS a celo nadgledanje, koordinaciju, ideje novih opcija i finansiranje radila je moja malenkost

Panel je radjen po osnovu opste poznatog swift panela koji smo mi do sada koristili i koji koriste svi drugi hosteri ali nas sadrzi mnogo vise opcija i bolje je prilagodjen nasim korisnicima i mi cemo ga unapredjivati po vasim zeljama i predlozima

Pa da krenemo, predstavljanje sa slikama podeljeno je po sekcjama i svaka je u svom topicu

Panel se nalazi na adresi kgb-hosting.com/gpanel i prikazace vam se login ekran:
NAPOMENA: Prvi put samo morate sacekati da se ucita sva grafika i posle ce sve ici brzo, ako je posle ucitavanja nesto lose treba samo ici refresh

Kada se ulogujes prvo sto moras da uradis je da ukucas svoje podatke i adresu stanovanja da bi nastavio dalje:

Glavna stranica izgleda ovako:

Na glavnoj stranici su uvek vesti o nekim radovima na masinama tako da ako neko ima problem sa serverom da ne radi ili slicno neka se uloguje u game panel pa ce videti da li ima nekih radova:

Klikom na PROFIL mozete menjati svoje bitne podatke za Game Panel nalog: