Upustvo: Nacin koriscenja Pretrage na ovom forumu
Results 1 to 2 of 2
    Senior Member Array

Default Upustvo: Nacin koriscenja Pretrage na ovom forumu

E ovako posto vidim da je svima problem koriscenja pretrage na forumu.A nekima cak i nejasno sta i kako da nadjo objasnicu moj princip pretrazivanja.

1.Zuti Broj

Tu stiklirate sta vam treba.Ako tacno znate sta vam treba stiklirajte to sto vam treba,ja uglavnom stikliram All Types ali ako sam 100% ubedjen da trazim neki Post stikliram njega.

2.Crveni Broj

Ovde pisete glavnu rec koju trazite.Ona mora da bude idealno tacno napisana.Ako znate neku rec koja se reko kad pominje na forumu a pomenuta je tu,najbolje nju da ukucate,i treba da vam izbaci samo jedan jedini post.I to bas taj sto vi trazite.
    Sa strane imate dodatak trenutno stoji da trazi sve u postovima.A mozete da promenete drugu opciju da trazi samo naslove.To je varijanta koju manje koristim.

3.Zeleni Broj

To vam je User osobe koja je to napisala.Ako znate ko je napisao i znate kljucnu rec koju je spomeno.Nema sanse da vam nece izbaciti jedan jedini post i ako ih ima pored tog jos 20.Jedino da ta osoba nije vise puta spomenula navedenu rec u drigim temama.

4.Plavi Broj

Ovo je opcija da u slucaju da nemate dovoljno tacne pdoatke o reci i o autoru posta,a znate da je to napisano npr pre 2-3 dana stavite mu da trazi npr postove stare 7 dana i mladje.To je jako korisna opcija ako trazite novitete,za koje ne znate dovoljno podataka ili su u zadnje vreme toliko naspamovani da ih ima po 5 postova pa ne mozete da se snadjete koji je de.

5.Rosi Broj

Ovo je opcija da poredjate pretrazene postove po starosti,naslovima,useru...opcija koju uglavnom ne koristim.

================================================== =======

Primer:

Trazite nazicn podesavanja redirecije.Ja znam sve detalje i salcu da ih ispunim.

Postoji jos jedan nacin pretrage sam stranice a to se radi preko ctrl+F

Mislim da ce ovo sad nekome pomoci da se snadje u pretrazi. LOCK
    Last edited by mih@jlo89; 03-01-2011 at 19:46.
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

Senior Member Array

Evo i mali dodatak koji sam sad trazio po forumu jer znam da negde postoji i nasao sam ga http://www.kgb-hosting.com/forum/sho...T-Search-dugme
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)