My KGB Story - Page 3
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 101 to 150 of 187

Thread: My KGB Story

Member Array

Oči me zaboleše

Banovani spamer Array

Umro sam citajuci :$

Senior Member Array

Ehh evo i moje Price

neznam koji su datumi...bilo je pre oko godinu-dve

kupio sam server na bug-hostingu...imao sam tamo admina pa reko da kupim server mod surf....imao sam 13 godina za kgb-hosting nisam ni cuo...samo na reklamama na serveru.....tako drzao sam server 2-3 meseca bio je sranje a da nepricam cene kako su bile skupe u bug-u.....kad sam cuo za milf hosting prekinuo sam da radim sa bugom i otvorim server na milfu.......posle mesec dana dogurao sam na 250 i koje manje vise mesto na gametracker.rs i oko 500-600 na gametracker.com sto je veoma pohvalno za server od jednog meseca.....posle tog meseca,ja odem i uplatim drugi mesec......server je izjutra bio puniji od milfa/buga....oni su tad bili najaci surf serveri....server je bio ujutru 8 10/18.....ocemu da pricamo........ajde da nastvim...poceo je drugi mesec...brat koji je tad imao 10-11 godina poceo da smara ajde da ubacimo neke plugine ovo ono iako sam ja vec imao dovoljno plugina respawn/bhop i sl....dao sam mu info......ja otisao u bosnu na odmor kao ....vratio se server prebacen na pub mod 0/18 igraca....na gametracker.com sam otisao iza 1500 za samo 1-2 nedelje....ja palim motor idem do brata..ubijem boga u njemu....gasim server.....danas pokusavam da povratim dobar stari serbian-playground SURF.............

nadam se da ste sve procitali

edit:nisam napomenuo zao mi je sto nisam snjimio taj trenutak....ja sam igrao najbolje u srbiji surf mogao sam svakog da dobijem....znam kad sam bio na bugu sa 1 hpom bio pao slucajno i ostao mi 1 hp ubio njih 12...sam....i zbog toga sam dobio admin ;P ali ta slava je nestala kao i moj stari server ;(
    Last edited by HsS*BliZarD_OwN; 08-07-2011 at 22:20.

Quote Originally Posted by HsS*BliZarD_OwN View Post
    Ehh evo i moje Price

kupio sam server na bug-hostingu...imao sam tamo admina pa reko da kupim server mod surf....imao sam 13 godina za kgb-hosting nisam ni cuo...samo na reklamama na serveru.....tako drzao sam server 2-3 meseca bio je sranje a da nepricam cene kako su bile skupe u bug-u.....kad sam cuo za milf hosting prekinuo sam da radim sa bugom i otvorim server na milfu.......posle mesec dana dogurao sam na 250 i koje manje vise mesto na gametracker.rs i oko 500-600 na gametracker.com sto je veoma pohvalno za server od jednog meseca.....posle tog meseca,ja odem i uplatim drugi mesec......server je izjutra bio puniji od milfa/buga....oni su tad bili najaci surf serveri....server je bio ujutru 8 10/18.....ocemu da pricamo........ajde da nastvim...poceo je drugi mesec...brat koji je tad imao 10-11 godina poceo da smara ajde da ubacimo neke plugine ovo ono iako sam ja vec imao dovoljno plugina respawn/bhop i sl....dao sam mu info......ja otisao u bosnu na odmor kao ....vratio se server prebacen na pub mod 0/18 igraca....na gametracker.com sam otisao iza 1500 za samo 1-2 nedelje....ja palim motor idem do brata..ubijem boga u njemu....gasim server.....danas pokusavam da povratim dobar stari serbian-playground SURF.............

edit:nisam napomenuo zao mi je sto nisam snjimio taj trenutak....ja sam igrao najbolje u srbiji surf mogao sam svakog da dobijem....znam kad sam bio na bugu sa 1 hpom bio pao slucajno i ostao mi 1 hp ubio njih 12...sam....i zbog toga sam dobio admin ;P ali ta slava je nestala kao i moj stari server ;(
    Hahahah vojo ko je taj brat OGI ?

Senior Member Array

da....;S

Member Array

Quote Originally Posted by HsS*BliZarD_OwN View Post
    Ehh evo i moje Price

hah tuzna prica ;(

Senior Member Array

Quote Originally Posted by milerunner View Post
    hah tuzna prica ;(
    znm

Senior Member Array

Pa doslo je vreme i ja da objavim moju KGB pricu

2009 Godine - Idem u igraocnici, skidam Cheat (Ecc 5.2) podesavam ga da puca u telo, i trazim awp server na gt.com
    Dolazim do jedan server (Belgrade Zone) koji je bio tek otvoren. Prvi sam na ranku celi mesec i dobijam admina.
    (ali niko od admina nije provalio da koristim cheat)
    Nastavim igrati na tom serveru od igraocnici, i kao najbolji admin, vlasnik tog servera kaze mi da vise nema para i pita me dali hocem da produzim ja da odrzavam server, pod uslov da ostaje njega head admin - Ja prihvatam.
    2010 Godine - Server drzim vec godinu dana, i dobro ide, pun je po celi dan.
    Pojavlja se vlasnik Karavozd community-a (koji je bio najbolji drug prethodon vlasnika Belgrade Zone servera) i pita me dali hocu da mu dajem auto redirect, i daje mi povoljne uslove, takodje i prethodnok vlasnika Belgrade Zone servera potvrduje da nema sansi da me prevari. - Ja sam prihvatio.
    Drugove su se dogovorili mene da banovaju na Karavozd Public, i igrace da ostane njima, ja tad popizdim i skidam redirect - Oni ponovo vracaju redirect (sacuvali su FTP user i pass).
    Saljem tiket, i Zlajo vraca mi da nema vise sansi da vrate redirect i da je sve sredjeno. Nazalost oni ponovo vracaju redirect, pa sam malo smarao zlajo jedno 2-3 dana.
    Otvaram novi tiket, gde pitam kako mogu da postanem reseller, slajo odgovara da pitam na iggi@kgb-hq.com
    Pitam iggiju, i dobijem odgovor da moze, i u onom trenutku kad sam postao reseller sam zatvorio server.
    2011 Godine - Pomirili smo se sa prvi vlasnik Belgrade Zone servera, i ponovo otvaramo server pod isti naziv samo sto na kraju dodali smo Public.
    (Server je kod mog reseller hostinga)

Uglavnom, moja prica nije toliko zanimljiva, ali je bila veoma nervozna pre da postanem reseller

Senior Member Array

zanimljiva tema docitacu je kasnije i mozda i ja napisem pricu svoju

Senior Member Array

Quote Originally Posted by a1r-m4x View Post
    Ovako, kolko sam vec ovde na forumu, na cs sceni i sve to odlucih da sklopim jedan textic. Svi datumi u textu nisu bas 100% sigurni ali potrudicu se da sve lepo uklopim Najveci deo ovog texta su email logovi.

17.05.2009 - narucujem svoj prvi server od Relje, preko Axialtech (jeftinije od kgb), 24+2 public 12+2 cw koji su tada kostali 3000 dinara i redirect sa axial one 1000 dinara, ali nazalost nije bilo mesta za redirect pa odustajem, raspitujem se za com domen umesto info domena (500 din doplata) ,i dogovaramo konacnu cenu 3500 dinara za sve to.
    25.05.2009 - saljem uplatnicu, posle 2 sata dobijam server, sve full, ip nemam nazalost ali znam da je port bio 22222 ( naso u medjuvremenu 91.150.72.226:22222 i 91.150.72.226:22223) , ulazim na server i vidim da ima igraca i raspitujem se da li je neko od njih Relja (mislieci da testira server :P), kasnije mi objasnjavaju da je to neciji server bio i govore : "Jao, sigurno nije platio server..."
    15.06.2009 - Posle neuspelih pokusaja punjenja servera do vrha, u dogovoru sa dugarima koji su tada drzali Elite servere (SmileY i Bock) otvaramo Slavija Elite turnir 2009
    25.06.2009 Saljem drugu uplatnicu TACNO mesec dana posle prve, ovaj put opet 3500 dinara, 3000 za servere i 500 dinara da mi se poveca server priority (process priority - kasnije pronasao) , pingboost i tako neka sr*** misleci da ce mi to smanjiti lag posto je link bio telekom a ja sbb
    26.06.2009 Blizi se pocetak letnjeg raspusta, KGB odrzava akciju za srednjoskolce, ko je odlican dobije prvi mesec 50% popusta, a ko je 5.00 dobije prvi mesec besplatno, a naredna 3 meseca 50% popusta. Naravno ja sam bio odlican ali niasm bio 5.00, i tu na prevaru sa drugom koji je 5.0, skeniram njegovo svedocanstvo i saljem sledeci mail iGGi-u ( sa emaila od drugara, ne sa mog )

Te servere sam malo duze cekao, razmazio me Relja sto sam sve odgovore dobijao u roku od ODMAH, i posle jedno 5,6 dana ja se "naljutim" i posaljem iggiju mail, u fazonu kako vas nije sramota za tako uglednu firmu da se tako odnosite prema klijentima, na sta sam dobio sasvim pristojan odgovor sa izvinjenjem i obrazlozenjem. Nemam sad te emailove zato sto je drug zaboravio password od tog maila, ali nema veze, pricam po secanju
    Ubrzo dobijam 217.26.212.10:27031 i 217.26.212.10:27051
    01.07.2009 Shvativsi kolko bolje sljaka KGB server sto sam dobio koji je bio na Eunetu, tu ja Relji saljem mail sa molbom da mi prebaci server na Eunet, a da mi na starom serveru ostavi automatsku redirekciju, tu mi on objasnjava da mi je problem oko interneta, i govori kako necu nikako biti ostecen, da ce mi promeniti i da ce biti sve po dogovoru, ali da je zauzet posto menja stan.
    04.07.2009 Serveri (pub i cw) mi bivaju prebaceni na eunet, greskom podignut public sa 28 slotova, ali se to brzo ispravlja, ip je bio 217.26.212.28 user slavija, password 885gondola ( jos se secam toga ), kolko se ja secam bio je samo jedan ftp nalog i da sam preko njega imao pristup na oba servera, nisam bas 100% siguran za to.
    24.07.2009 Ogorcen da ne mogu da napunim servere, raspitujem se za smanjivanje slotova, ja sam hteo da smanjim na 18, ali posto je bila neka akcija vise mi se isplatilo da smanjim na 24 , i onda je bilo ovako: 24+2 pub i 12+2 cw 2200 dinara, Relja me ohrabruje, daje mi savete:

posle toga se par dana raspitujem za redirect, Relja mi odgovara da ce biti slobodan sa Axial ONE za 2000 dinara, planiram da uzmem, ali mi se nazalost oko toga nikad nije javio
    06.08.2009 Ja sam na moru, zale mi se na Deathrun server da je neko "hakovao" i saljem mail iGGi-u sa mobilnog, u roku od ODMAH dobijam mail da je rcon/sifre admina/ftp sve sve izmenjano.
    12.08.2009 Registrovah se ja na ovaj forum
    24.08.2009 Smucio mi se public server, igraca bez, cak sam i botove ubacio, i u trenutku je zabo, nista mu nije pomagalo, i tu odlucujem da ga izgasim. Narucujem KZ 18 slotova, i Public 16 slotova, od Relje, naglasavam da hocu 217.26.212 (eunet) i pritom dodajem
    , 2 dana posle saljem sliku uplatnice.
    26.08.2009 Dobijam a1rm4x.com u zamenu za redirekciju na neki server ne znam od koga, tu vec pocinjem malo da se vise bavim html, i turshija mi pokazuje nesto oko php (gd2 biblioteka - text to image primer)
    27.08.2009 iGGi mi salje mail da je digo servere, brojevi slotova su bili pomesani, serveri su bili na telekom linku, napominjem to, i govorim kako telekom ne valja na to dobijem

posle toga me ekspresno prebacuje na eunet
    01.09.2009 Oko ovog datuma se spajam sa LabudovoBrdo! communityem i zovemo se (Slavija LabudovoBrdo, LabudovoBrdo Slavija)
    05.09.2009 Axialtech se spaja sa KGB
    08.09.2009 Smaram smaram smaram i iGGi ja i Relju da mi podese kz server posto je bilo "zabagovano"
    10.09.2009 Na sve servere ubacen dproto
    26.09.2009 shvatam da mi sajt slavijacentar.com ne radi, saljem mail, odgovara Relja da je prso server, da cu morati da dobijem novi hosting i da ne mogu da povratim forum ako nemam backup baze ( u to vreme nisam znao ni sta znaci backup, a kamoli da ga uzmem :P )
    30.09.2009 Ekonomska kriza - gasim KZ i pub2 (to je moj pub, al je bio pub2 u community), nastavljam deathrun i hns koga sam napravio od mog cw posto smo vec imali jedan cw
    19.12.2009 Kod Dusana iz Contrateama registrujem slb-cs.com, i tu ga dodatno smaram da ubaci neke biblioteke na webserver...
    06.01.2010 Dobijam suspenziju web hostinga zbog psychostats, pokusavam da ukazem da je lepo podesen da ne vuce tolko resursa ali ipak na kraju popustam, prebacujem stats na a1rm4x.com (drugi hosting bio)
    04.03.2010 Gasim Hns server
    05.04.2010 Oko ovog datuma smo ja i u to vreme aktivni clanovi dobili moderatora na forumu.
    02.05.2010 Relja mi skinuo moda na ovom forumu zato sto sam pomagao izvesnom bosanskom game hostingu, bez obzira na to ostajem aktivan
    10.06.2010 Oko ovog datuma prodajem Public server, zato sto je pre oko mesec dana drug koji ga je placao odustao, pa ga prepustio meni, naravno meni previse bilo obaveza pa ga prodajem, meni ostaje samo Deathrun
    25.07.2010 Stize mi obavestenje o isteku servera (public i cw) koje sam prodao, ja tu objasnjavam da to nisu moji vise serveri, i na koji mail da preusmeri upozorenja, Relja odgovara, i pita me da li bi opet zeleo da budem moderator ovde, ja odgovaram potvrdno, i tu smo se malo ispricali, razmenili smo brojeve i dogovorili da se vidimo kad dodje u bg, al nista nije bilo od toga, nit od moderatora, valjda je bio previse zauzet
    24.09.2010 Prodajem SLB Deathrun, moj zadnji server
    23.12.2010 Dobijam moderatora nazad na forumu

Ko je procitao svaka mu cast

Vidor
    interesantna prica ocorave od citanja haha

Senior Member Array

Hocu da cujem Wroy-evu pricu,jer ce 100% biti zanimljiva,ajde wroy zagrej tastaturuuuu <3

Senior Member Array

Eh ovako cs sam poceo da igram jos 1999-te kad je i izaso i igrao sam tako sve do 2003-4-te tada sam prekinuo smorile me igraonice
    (radio sam tad u vise igraonica naravno ne u isto vreme )
    I tako sam sa vremena na vreme igrao po nekim stranim serverima i turnirima po igraonicama sve do 2007-8
    kad sam krenuo da igram redovno preko neta... Nisam imao pojma sta je to server O.o nisam znao ni IP da nadjem
    sve mi to ortak odradjivao

Od tad do 2010-te sam igrao na KGB, Koliba, Cudna Suma i jos neki serveri cija se imena nazalost ne secam
    Naravno i dalje nisam imao pojma kako sta oko servera ali sam naucio da nadjem i dodam ip u favorites

Pocetkom 2011-te ortak me pozvao da igramo na Grobari Jug 1970 kao on tamo igra mnogo dobar server i od tad
    sam bio po 7-8 sati na serveru bio admin upoznao se sa ekipom sa servera i head adminima tu sam poceo da ucim o serverima
    gamepanel vodjenje amxmodx komande sam lako skapirao (kad znas engleski ide lakse )

Mart 2011-te odlucim da se registrujem na KGB Forum i odmah prvog dana pocinjem da listam tutorijale odgovore na tudja pitanja
    da bih skupio dovoljno znanja da uzmem server ... e sad je bilo ono dal da uzmem ovde na KGB ili da trazim neki drugi hosting hm ?!
    nasao sam par drugih hostinga tj svi su uglavnom riseleri KGB-a haha samo su jeftiniji bili ali sam se ipak odlucio da uzmem kod KGB-a

Uzeo sam lite server sa ortakom nazvali smo ga AirMax Force cimali se da ga napunimo 2 meseca smo vodili server imali po 2-3 do 6 igraca
    nije nam islo i ugasili smo server... ali desetak dana pred istek servera sam se odlucio kod Bug hostinga (kgb-ov riseler) da uzmem premium
    server i da se malo ozbiljnije pozabavim serverom...

Uzeo sam premium server od 18 slotova ali nije islo sam ga puniti kad nemas puno ortaka cs igraca
    uortacio sam se sa par ortaka sa Grobari Jug 1970 i uzeli smo redirekt reklamirali server pocelo je lepo
    sem sto nas ovi sa Grobari Jug 1970 koji su nam prodali redirekt posle 5-6 dana ugasili redirekt
    prebacivali su se sa Bug na KGB sa KGB na Bug menjali ip na par dana ... i naravno nas ispalili za redirekt
    Zanemarili smo to i ipak uzeli jos jednom redirekt ali ovaj put sa Monopol Alfe pristojna cena dobar redirekt
    prosirili smo server na 32 slota i od tada smo bili nas 5 koji smo drzali server... sada nas je 3 jer je nastao neki nesporazum
    kao sto i ide medju srbima kad nas je previse a pare su u pitanju

Svo to vreme cimanja sa serverima od prvog do ovog sadasnjeg sam izmaltretirao KGB support i Bug support hvala sto me niste
    oterali u kkkkk
    Na forumu sam aktivan svaki dan po par sati i trudim se da pomognem koliko znam i koliko mogu

Eto to je moja KGB prica

btw ajde admini moderatori (vi koji niste pisali) dodajte vase price

Senior Member Array

takodje hocu da cujem wroyevu i turshijevu pricu
    ajde ljudi zagrejte tastaturu
    Last edited by SweeneyTodd; 27-08-2011 at 22:10. Reason: pravopis

Senior Member Array

procitao ^^

Senior Member Array

ah, ne znam sta ocekujete bas od moje price, ali verujem da nije bas nesto zanimljiva... no ajde posto me non-stop cimate da napisem nesto
    kad je cs izasao, ja sam tada bio u srednjoj skoli, sto je naravno prouzrokovalo redovno bezanje sa casova latinskog u obliznju igraonicu
    uglavnom je to bio lan, sa poznatim drustvom, tada sam imao averziju prema online igranju
    posle srednje, kad bih otisao u igraonicu, kad se ne bi zateklo neko poznato drustvo, uglavnom sam igrao na stranim serverima, od nasih servera, pamtim samo Red, od cs-srbija community-ja, koji tada nije bio hostovan kod kgb, to sam saznao kasnije, tada nisam imao pojma o nekakvim game-hostinzima..
    posle toga, nastaje duza pauza, jer krecem da se bavim nekim drugim stvarima, i ne ostaje mi vremena za igraonicu, totalno batalim cs, pocnem da igram strategije(HoM&M <3) u ono malo slobodnog vremena koje imam i to je to
    prakticno sam i zaboravio na cs 1.6
    negde marta 2009, se teze razbolim, i ostanem prakticno zakucan u kuci, jer sam morao da mirujem, i tada mi drugar predlaze da namestimo dedicated cs server i pikamo
    server nazivamo "Silent Night", 12 slotova, bio je pun non-stop i pocnemo tu da razmisljamo da negde zakupimo neku masinu gde bismo mogli da drzimo nas silent... nismo imali pojma da postoje firme koje se time bave, lol
    google.com i dolazim do kgb foruma, to je bila sredina maja meseca 2009 godine... forum se poprilicno razlikovao u odnosu na ovo danas
    uzimam server koji drzim i danas, pod istim nazivom nikad mi nije bio bitan ni rank ni nista, trebao mi je server za mene i moje drugare, kad odlucimo da pucamo a da nas niko ne cima tako je i danas
    pocinjem da citam sve redom(secam se da je tada bilo ukupno 17 stranica u diskusijama servera) i kad sam procitao sve, (dva puta ) registrujem se na forum, (to je dakle vec jun)da bih odbrusio Zderacu, danasnjem Apexu, koji me iznervirao svojim nadobudnim stavom, i glupiranjem na turshijin racun(nisam tada imao nikakvog kontakta sa njim, turshijom), uh, isprovocirao me najstrasnije
    i tako krecem da provodim vise vremena na forumu(jer sam imao poprilicno vremena ), pomazuci onima koji su znali manje od mene, i smarajuci one koji su znali vise
    na prvom mestu Mihajlo, Jack i Zlajo192, dusu sam im uzeo
    vremenom, krece prepiska i sa turshijom, koji je tada vec bio supermoderator, i sticajem nekih nesrecnih okolnosti, a1ru biva skinut status moderatora... s obzirom da sam dosta vremena provodio na forumu, turshija mi nudi da popunim to mesto (eh da je tada znao s kim ima posla... ), sto ja nevoljno prihvatam... gledajuci to vise kao na uslugu njemu(dosta mi je pomogao oko nekih stvari tada, i nevezano za cs), jer je on tada krenuo sa angazmanom i kao support, te nije imao vremena za forum, koji je doslovno poceo da se raspada... gomila nevaspitanih likova koje se svesrdno utrkuju ko ce kome bolje opsovati, uvaliti neki virus ili pak nesto drugo.. inovacije su bile vidjane svaki dan :S
    eh, stariji clanovi se sigurno secaju toga... posto sam resio da dovedem forum u red, krecem sa kaznama koje su do tada bile nezamislive za sve one koji se ogluse o pravilnik ponasanja osmisljen u mojoj glavi
    za kratko vreme, vecina uvidja da se ne salim, i da kad nesto kazem to zaista i mislim rezultat, u poredjenju sa onim sto je bilo do tad, fantastican
    krajem prosle godine, dolazi do odredjenih nesuglasica, izmedju mene, Iggija i relje.kgb... sto zbog nerazumevanja, sto zbog neupucenosti, neznanja, desava se par stvari preko kojih ja ne zelim da predjem, u dogovoru sa turshijom, par momaka dobija status super moderatora i moderatora, a meni biva skinut rank na licni zahtev; log out.
    cim se to desilo, krecu neslaganja i rasulo... (sve teme mozete naci na search) relja.kgb, uvidja, da nesto debelo nije kako treba, i resi da mi se licno obrati
    posle dva dana prepiske, odlucujem da se ipak vratim na forum, i da budem deo support tima, uz odredjene uslove
    iz tog vremena, i dalje drzim recenicu u signature iz teme gde sam prakticno napisao isto sto i ovde KLIK

i eto.. evo ovde sam i danas

p.s. nadam se da su bar neki zadovoljni pricom
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Wroy View Post
    ah, ne znam sta ocekujete bas od moje price, ali verujem da nije bas nesto zanimljiva... no ajde posto me non-stop cimate da napisem nesto
    kad je cs izasao, ja sam tada bio u srednjoj skoli, sto je naravno prouzrokovalo redovno bezanje sa casova latinskog u obliznju igraonicu
    uglavnom je to bio lan, sa poznatim drustvom, tada sam imao averziju prema online igranju
    posle srednje, kad bih otisao u igraonicu, kad se ne bi zateklo neko poznato drustvo, uglavnom sam igrao na stranim serverima, od nasih servera, pamtim samo Red, od cs-srbija community-ja, koji tada nije bio hostovan kod kgb, to sam saznao kasnije, tada nisam imao pojma o nekakvim game-hostinzima..
    posle toga, nastaje duza pauza, jer krecem da se bavim nekim drugim stvarima, i ne ostaje mi vremena za igraonicu, totalno batalim cs, pocnem da igram strategije(HoM&M <3) u ono malo slobodnog vremena koje imam i to je to
    negde marta 2009, se teze razbolim, i ostanem prakticno zakucan u kuci, jer sam morao da mirujem, i tada mi drugar predlaze da namestimo dedicated cs server i pikamo
    server nazivamo "Silent Night", 12 slotova, bio je pun non-stop i pocnemo tu da razmisljamo da negde zakupimo neku masinu gde bismo mogli da drzimo nas silent... nismo imali pojma da postoje firme koje se time bave, lol
    google.com i dolazim do kgb foruma, to je bila sredina maja meseca 2009 godine... forum se poprilicno razlikovao u odnosu na ovo danas
    uzimam server koji drzim i danas, pod istim nazivom nikad mi nije bio bitan ni rank ni nista, trebao mi je server za mene i moje drugare, kad odlucimo da pucamo a da nas niko ne cima tako je i danas
    pocinjem da citam sve redom(secam se da je tada bilo ukupno 17 stranica u diskusijama servera) i kad sam procitao sve, (dva puta ) registrujem se na forum, (to je dakle vec jun)da bih odbrusio Zderacu, danasnjem Apexu, koji me iznervirao svojim nadobudnim stavom, i glupiranjem na turshijin racun(nisam tada imao nikakvog kontakta sa njim, turshijom), uh, isprovocirao me najstrasnije
    i tako krecem da provodim vise vremena na forumu(jer sam imao poprilicno vremena ), pomazuci onima koji su znali manje od mene, i smarajuci one koji su znali vise
    vremenom, krece prepiska i sa turshijom, koji je tada vec bio supermoderator, i sticajem nekih nesrecnih okolnosti, a1ru biva skinut status moderatora... s obzirom da sam dosta vremena provodio na forumu, turshija mi nudi da popunim to mesto (eh da je tada znao s kim ima posla... ), sto ja nevoljno prihvatam... gledajuci to vise kao na uslugu njemu(dosta mi je pomogao oko nekih stvari tada, i nevezano za cs), jer je on tada krenuo sa angazmanom i kao support, te nije imao vremena za forum, koji je doslovno poceo da se raspada... gomila nevaspitanih likova koje se svesrdno utrkuju ko ce kome bolje opsovati, uvaliti neki virus ili pak nesto drugo.. inovacije su bile vidjane svaki dan :S
    eh, stariji clanovi se sigurno secaju toga... posto sam resio da dovedem forum u red, krecem sa kaznama koje su do tada bile nezamislive za sve one koji se ogluse o pravilnik ponasanja osmisljen u mojoj glavi
    za kratko vreme, vecina uvidja da se ne salim, i da kad nesto kazem to zaista i mislim rezultat, u poredjenju sa onim sto je bilo do tad, fantastican
    krajem prosle godine, dolazi do odredjenih nesuglasica, izmedju mene, Iggija i relje.kgb... sto zbog nerazumevanja, sto zbog neupucenosti, neznanja, desava se par stvari preko kojih ja ne zelim da predjem, u dogovoru sa turshijom, par momaka dobija status super moderatora i moderatora, a meni biva skinut rank na licni zahtev; log out.
    cim se to desilo, krecu neslaganja i rasulo... (sve teme mozete naci na search) relja.kgb, uvidja, da nesto debelo nije kako treba, i resi da mi se licno obrati
    posle dva dana prepiske, odlucujem da se ipak vratim na forum, i da budem deo support tima, uz odredjene uslove
    iz tog vremena, i dalje drzim recenicu u signature iz teme gde sam prakticno napisao isto sto i ovde KLIK

procitao i zadovoljan ^.^

Senior Member Array

bravo za ovo +k

Senior Member Array

evo ga i CIKA Wroy nama je napisao svoji KGB Story
    ja bi sad i turshija da zagreje tastaturu

Senior Member Array

Citao sam ovu temu jos od kad je otvorena i nikako da odvojim malo vremena pa da ispisem i ja svoju "istoriju".
    Pa da pocnemo..

2003 g. - Sa svojih 8 godina prvi put igram cs i to sa botovima (ne secam se koja je verzija bila). Burazer i ja smo se redovno takmicili ko ce biti bolji iako sam ja nisam znao ni mis da drzim tada. I tako smo igrali cs par meseci i onda padne sistem i burazer vise ne instalira cs (kao izgubio je CD). Tada prestajem da igram cs i nisam ga igrao par godina.

2006 g. - Kada sam upisao 5. razred drugari su poceli da igraju cs i tada smo masovno ko i svi klinci trcali u igraonicu posle ili pre skole na malo cs-a u LAN-u. I tako smo bukvalno svakog 2-3 dana trcali u igraonu koja je, na svu srecu tada xD, bila samo 2 minuta od skole.

2007 g.
    - Cuo sam od druga da cs moze da se igra ONLINE (jbm ti nauku xD) i tada smo krenuli da trazimo nacin kako da igramo zajedno. Smarali smo se par dana pokusavajuci da pronadjemo isti server na kome cemo da igramo, inace, trazili smo servere tako sto smo gledali Internet prozor u cs-u i trazili server sa istim imenom. xD Posle par dana nam kaze jedan stariji drug kako da igramo na istim serverima zajedno i tako sve pocinje. Tada smo trazili neke nasumicne servere i igrali zajedno, tada jos uvek samo nas dvojca. Posle par nedelja drug dobija od jednog momka iz skole IP od Kalucity servera, koji drze momci iz mog kraja pa smo odma odjurili da igramo na njemu. Na kalucity serveru sam igrao bukvalno od kako je nastao i pratio njegov razvoj i najvise sam mrzeo vikendom da cekam da neko izadje da bi ja mogao da udjem na server. xD Tada naravno nisam ni znao da postoji nesto kao sto je hosting niti samo znao bilo sta sto ima veze sa serverima, adminima ... I tako sam igrao na njemu sledece dve godine dok se isti nije ugasio privremeno.

2009 g. - Otvara se novi server koja su drzala dva momka iz mog kraja i prelazim da igram na taj srv. Na njemu je igralo dosta igraca sa Kalucity servera koji je privremeno bio off (inace i dan danas radi server). Tada je vec pocelo moje drustvo iz osnovne masovno da dobija kompove i net i onda sam ih sve pozvao da igramo na tom serveru.

2010 g. Mart/April - Posle vec duzeg online igranja cs-a drugarima i meni je pala na pamet ideja da otvorimo svoj server. Mi tada naravno nismo imali pojma kako se to radi i mislili smo da je KGB neka prodavnica ( O.o ) gde mozes da kupis server. xD Tako pocinjemo da se raspitujemo kako gde i sta i posle dva meseca otvaramo server.

2010 g. Maj 28
    (pamtim dan ko juce da je bilo xD) - Drugari i ja otisli u postu, uplatili negde oko 1600 din za 16 slotova i poslali KGB-u uplatincu. Ko budale smo sedeli uz komp i non-stop isli refresh na mejlu da vidimo da li je stigao srv. xD Posle par sati stize konacno i taj mejl. Mozete zamisliti nasu srecu tada. I tada se dogovaramo ko ce sta da radi za srv. Ja sam odlucio da ga sredjujem, da dodajem plugine i tako to. Server se zvao Kalu Gaming.

2010 g. Jun - U mejlu koji smo dobili nalazila se naravno i adresa foruma i krecem da citamo. Registrujemo se pod imenom K[a]Lu^Gamm!nG (tako nesto) i krecemo u akciju. xD Pregledao sam cini mi se ceo forum u par meseci i sve tutorijale sam procitao koji su tad postojali. Skidam total comander i krecem da ubacujem plugine.

2010 g. Jul - Server relativno nov, nije bio pun ali je krenula da pristize ekipa. Tu negde, oko polovine meseca se vec gotovo ceo server Kaludjerica Pub na kome smo prethodno igrali prebacuje kod nas i taj server se vremenom gasi. Negde krajem meseca drugar i ja odlucujemo da trecem head adminu skinemo dosta flagova zbog nekih gluposti koje je pravio i on kasnije odlazi sa servera zbog toga.

2010 g. Avgust - Drugar i ja trazimo trecu osobu koja bi sa nama bila head i vremenom je pronalazimo. Server i dalje lepo napreduje, ima igraca i mi svi zadovoljni.

2010 g. Novembar/Decembar - Odlucujemo da promenimo ime serveru i da napravimo neki novi izgled servera (losa ideja). Promenili smo ime u BKC. U Decembru nam je server bio na vrhuncu i tada je bio pun skoro tokom celog dana. Tada se u nas community prikljucuje i DR server koji je vremenom strasno napredovao i bio je cak 3. na Balkanu DR server.

2010/11 g. Decembar-Mart - Kada je server radio super, mi smo krenuli sa *****ranjem... Krenule su neke prozivke izmedju mene i drugog heada dok je treci stajao po strani i nije se mesao. Vremenom taj drugi odlazi sa servera i otvara svoj koji nije bas potrajao. Tada ja i ovaj treci head nastavljamo sami. Posle odredjenog vremena se taj drugar sto je izasao iz zajednice ponovo vraca i igra kao da se nista nije ni dogodilo. Ja mu vratim admina (jbg ortak ) i on posle nekih mesec dana nastavlja po starom. Tada server pocinje naglo da gubi igrace, vrv i zbog bahatosti odredjenih admina. Ja u Martu odlucujem da gasim server i da se vise ne zezam sa tim stvarima.

2011 g. Jul - Pocinjem ponovo da igram CS i pocinjem na Rebellion PUB. Pozvalo me par drugara na server i video sam da tu ima dosta ortaka iz kraja koji igraju pa sam im se pridruzio. Odmah sam se skapirao sa head adminom servera, postao admin i za sada sve ide kako treba.

Ufff... Napisao sam svasta, nadam se da nisam nikoga smorio.

P.S. Ima dosta toga sto sam izostavio, mogao sam da napisem barem jos ovoliko.
    Zahvaljujuci jednom bivsem clanu ovog foruma sam poceo da se zanimam sa ovim, tako da mu PUNO HVALA!
    Last edited by GravediggeR'; 12-09-2011 at 19:48. Reason: pravopis
    █▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
    █▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Senior Member Array

kao sto vidite niko nije rodjen naucen svi so posli kao botovi xD svi su poceli iz lana.......a vidte nas sad pravi Becarci XD...

Member Array

uh decki odlicne price samo ko ce ovo sve citati

Senior Member Array

Evo sad sam malo izdvojio vremena da napisem svoju KGB Pricu, necu da gledam Djokovica kako gubi xD

2007 g. Cujem od druga da ima jedna igraonica u kraju i prvi put se srecem sa nekim jacim kompijuterima, do tad sam jos imao paintjum 1 xD...Prvi put cujem za cs, krecem da igram u lanu, ali posto su mi delili hedare, smorio sam se i presao sam da igram COD 1 xD

2007 - 2010 g. Usledila je pauza, igrao sam samo COD

2010. Jun. Daje mi drug jedan server bio je zm mod, kasnije se ispostavilo da je to Cika Liderov server(sticicemo i do toga)...

2010. Jun/August. Igram cs po 10-12 sati dnevno na tom zm serveru

2010. 28. Augusta. Dobijam svog prvog admina i gubim ga odma posle 1 dana xD

2010. August/Novembar. Nastavljam da igram cs na tom zm serveru, ali nista od ponovnog admina

2010. Novembar. Drug i ja odlucimo da otvorimo ono kao dedicated server samo na p47(posto tad jos nista nisam znao)...Igramo tu 1 mesec, ali zbog prevelikog laga i non stop menjanja ip-a ja odlucim da to ugasim....U toku toga sam nekoliko puta dobio ban od Wroya zato sto nisam imao server kod KGB-a a trazio sam pomoc xD

2010. 16 Decembar. Isti taj drug i ja odlucujemo da kupimo server i naravno odlucimo se za KGB zbog extra uradjenog gpanela...

2010. Decembar. Server stize i stize i mail da dobijamo 1 mesec gratis, mi srecni nemozes vise ..Otvarao sam po 5 tiketa na dan, zasto mi server neradi, zasto ovo zasto ono ...Server smo nazvali Serbia Gaming | p48

2010. Decembar. Server napreduje, dosta igraca iz razreda i skole dovodim, dajem neke admine(botovima xD), dolazim na KGB forum, nemam nista pojma smaram ljude uokolo i tako

2011. Januar/Mart. Nista posebno se nedesava, server napreduje, nalazim novog heda, pricao sam vam o njemu xD, nista posebno, otvaram nove servere dr i knife mod, ali ih ubrzo zatvaram

2011. 5 Augusta(na moj rodjendan). Server ulazi u prvih 100, server pun ceo dan 28/29 kolko je imao slotova i idalje ima ...

Ubrzo pocinje naglo da slabi rank para, dr gasim, otvaram zm koji je usao u prvih 200, i tako dalje eto to je nesto o mojoj prici, nista posebno

PS: Nekad sam bio bot, a sada sam najbolji xD
    Ko igra League of Legends nek me doda
    LoL nalog na West-u: Hi im xKasper
    Samo 30lvl nek me add!

Junior Member Array

I ja cu da ispricam Moju pricu!

2004

Bio sam tada 3 razred osnovne!
    Zezancija sa drugovima,fudbal,pricanje o igricama--Tada nisam imao kompjuter

2004/Decembar
    Tada sam dobio svoj prvi kopjuter i stalno cu se sjecati.(Nisam ga znao niti upaliti)

2005/Januar
    Moj Ortak iz kraja donijeo mi je neke igrice(tada su bile popularne Cod 1,San Andreas)
    I takodje mi je doneo Cs 1.6.Nisam bio nesto zainteresovan za CS 1.6poceo sam ga i ostavio!

2005/Jun
    Otisao sam kod Ortaka kuci i posto je on imao bolji kompjuter to je meni bila furka igrati kod njega!
    Upalio je CS 1.6 i poeli smo igrati sa Botovima da vidimo koce vise uzeti killova!-I tada sam se prav navuko

2005/August
    Bilo je vruce vani/pa nisam izlazio vani!
    Cs je bilo nesto sto sam tada furao pa sam bas igrao stalno!
    Onda mi je nakon nekog vremena dojadio!

2007/Mart
    Opet sam poceo igrati nakon skoro Dve godine!
    Pronasao sam Server bio se zvao Silicon Public(nebih se sjetio daljeg imena)!
    Igrao sam na njemu nisam se odvajao bio sam 24/7 na njemu!

2007/Maj
    U maju su mi bili posljednji sat igranja gdje mi se bio kompjuter pokvari zbog nekog glupog Virusa!
    Nakon toga vise nisam igrao tek poslije 3 godine!

2010/Septembar
    Tada je ono padala kise a ja sam se bio nafuro na neke strategije.
    Nisam ni znao da moj Rodjak otvorio Net Club(Zivi blizu mene)
    Posto je on htjep da dovede i da zaradi sto vise trezio je od mene neke igrice da mu donesem.Tada sam imao(Cod1,2-Neke strategije itd.)
    Kod njega sam samo igrao CS! tu su igrali svi moji ortaci iz kraja iako je bilo 7 Kompjutera!
    Bili smo igrali svaku noc do 11 sati smo igrali Cs!
    Imalo je osrtalih igrica al to nije niko igrao! (Od tada pa do danas igram neprestano CS!

2011/Mart
    Hteo sam server pa sam se raspitao kod ortaka/poznanika kako se to narucuje!
    Posetio sam KGB hosting i gledao sam cene kako stoje slotovi itd itd.

2011/Maj
    U skoli sam se Dogovorio sa ortakom jednim dobrim da kupim server posto je to bila neka brza akcija nije on ni skupio novac!

2011/ 14. Jul(Eto tacan datum)
    Fino sam s tim ortakom otisao u postu i Uplatio server!
    To je bilo nesto najsrecnije!(onu uplatnicu koju sam trebao slikati cuvao sam je grlio sakrivo da je neko ne vidi itd. itd)

-Prvo kad smo kuci dosli kod mene uzelio smo foto aparat da slikamo tu *$&#!" uplatnicu
    -Kad smo Upload sliku-bili smo nervozni(mislili smo da smo pogijesili na uplatnici!
    -KAda smo dobili e-mail da nam je server podignut skakali smo od srece!
    -Prvo smo Otisli na Gpanel i stavili nama Hedove i nijeproslo 3 sekunde vec su bii 3 na serveru!
    -Ja sam otisao napraviti forum itd. dat dsam bio glupo oko servera!(na podrsci hiljdau tiketa)
    -Poslije smo Objavljivali na fb i pocelo se gomilat igraca ali en supjesno!
    -Tada nam se zvao TwistterFkSM Public

2011/August
    Preko Facebook sam upoznao nekog druga koji "znao oko servera" ali nije htjeo da se petlja pa mi je preporucio jednog drugogo ortaka!(necu da ga imenujem)
    On je imao jedan server al imao je prosjek 0.00 na serveru!
    pa smo poceli zvati igraca server hnam je bio stalno 10/20 igraca
    Ovaj moj ortak s kojim sam uplatio nije postovao nasa pravila tj. da prijavi kad da admina pa sam ga ubrzo suspendovo!
    -Mjenjali smo modove!
    -Ubrzo smo i kupili novi Server Zombie!
    -Mjenjali smo imena ko ludi!

2011/Septembar
    Pridruzili smo se Communityu Pussy Smoke!(http://pussy-smoke.tk/
    Imali smo zajedno 4 servera!
    Ja sam bio Moderator sve sam radio Web Stranice itd,itd.

2011/Septembar(Prekjuce)
    "Uzeo sam stvari u svoje ruke" i osnovo community sa 1 serverom Premium!

[IMG][/IMG]

PS.Nezznam ni dan danas da vodim dobro server ,al igram ko projara(Trazi nekog dobrog admina)

Senior Member Array

brt citam ove vase price i kod vas prosle sve neke godine dok ne otvoriste server ijuu
    sta je tek sa mnom

Sve se desilo u ovoj godini
    Jun
    Tacnije 21 kada sam se raspustio tj otisao na raspust
    jedno sedam dana kasnije moj brat je igrao cs (on igra bas dosta dugo), i ja ga smarao daj da igramo nesto multiyplayer ostavi taj cs kako te ne smori kako mozes da igras to
    i onda ja nisam znao sta da radim posto je on jedino to igrao i odlucim ajde i ja malo da cupnem po cs-u i udjem ja ono samo na 5 minuta da vidim kako je i kad ono
    pogledajte de sam dosao milu li mu majku, od njega sam se zarazio, pogledajte dokle sam dosao, nasta sam sve ovo vreme potrosio
    Jul
    Ceo mesec sam proveo igrajuci na jednom banjaluka serveru gde sam dobio
    admina i za tih mese dana napunio 250 sati, admin zasluzeno i tu sam
    stekao svoje prvo admin iskustvo
    Avgust
    Posto je taj server propao odlucim ja da kupim server, prvo sam uzeo cw server 12 slotova za moj klan koji sam u medjuvremenu napravio( i forum za nas sam napravio, mnogo sam se ispraksovao oko svega)
    onda sam jedno 2 dana kasnije kupio jos jedan server paintball 24 slota, ali me je u pocetku nervirao jer je stalno padao
    a sto je najgore bilo nisam znao da ko kgb moze da se namesti da moze autorestart i tu sam se zeznuo, jer sam otisao na more 2 nedlje i bio mi pao server i niko nije mogao da ga upali
    i tek posle mesec dana ja skontam da moze autorestart zamislite koji sam noob
    Septembar
    tad sam cw server pretvotio u jb i povecao broj slotova, nista posenbno ovaj mesec , malo boostovanja i server usli u top 500
    i naravno reg sam se na kgb forum
    Oktobar
    Mesec i kome su po meni serveri najvise napredovali
    pb usao u prvih 199 a jb u 299 i imam jedan uspesan peroio vodjenja cs-a
    i opet napominjem da ovo sve ne bi nista bilo
    samo zato sto sam
    ostao 5 minuta duze na kompu znaco NO COMMENT !! (nisam ni znao da je ovo moguce)
    [Profile not active anymore]
    Igra i zabava na jednom mestu
    Sick-Touch Community

Ocekujte uskoro otvaranje novog foruma
    www.sick-touch.info

Senior Member Array

Ovako posto se ne secam datuma pisacu samo godine , mada ni za njih nisam siguran imam lose pamcenje :S !

2004god. Dobijam prvi komp. uz njega dobijam CS NS , Icy Tower i GTA Vice City sve ove igrice sam igrao redovno ali nekako mi je CS biooo ^^.
    Naravno prvoo igram obicno sa botovima,nakon toga pocinjem da igram na Nennyy Public tako se zvao server na serveru sam bio 24/7,ali nikada nisam igrao sa istim nikom , jer sam ih menjao svakih 15/20min
    2005god. Uzimam od drugara CStrike 1.6 igram nekih 2-3 meseca i roditelji mi gase NET !
    2006god. NE IGRAM CS,retko sam i koristio komp. nisam imao net :S
    2007god. Uzimam net vracam se na Pub. sa jednim jedinim nickom "PrinNcipaL" u kraju se otvorila igraonica koja je imala 6 kompjutera,ja i neki likovi iz kraja pravimo nesto kao klan 3 igraca HAHAHA , igrali smo u lanu redovno, od tada sam opsednut CS-om :S!
    2008god. U skoli sam poceo da trazim drop gumicu,rushovao sam u ucionicu itd. itd. Naravno igram 24/7 CS!
    2009god. U skoli je samo neki 10% ucenika igralo CS , ostali su igrali bilijar :@!!! - Tada pocinjem i ja da igram bilijar naravno PRO sam, i ove godine zavrsavam osnovnu skolu tako da se vracam CS .
    2010god. Vracam se na Nennyy Public uzimam admina, 2-3 dana nakon toga otvaram Public 32 slota KGB-Hosting naravno,pokupio sam vecinu admina sa Nennyy Publica jer su admini bili u losim odnosima sa Head Adminkom,znaci neki admini prelaze kod mene ne publicu i za sobom vode masu igraca!
    Server je bio u top100 na gt.rs vecinom je bio 32/32.
    2011god. Oveee godine otvaram nekih 10-ak servera, CW1/2/3,AWP,SURF,DeathRun itd. kasnije sam imao previse obaveza pa sam poceo da prodajem servere 1 po 1.Public sam prodaoo 160e,ostale po 20/30e neki su istekli xD NASTAVIO SAM SA IGROM CS-a !
    Iste godine nakom 3-4 meseca otvaram sa igracima iz klana CW server koji je istekao pre 10/15 dana!
    To bi bilo to,nista posebno ali eto da ispricam.
    Last edited by PrinNcipaL95; 01-11-2011 at 09:54.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Ras{0} View Post
    Evo da i ja ispricam Neznam bas datume pa cu napisati otprilike...
    18.05.2010 - Odlazim u skolu. Tamo cujem da se igra neka igrica kanter i ja pitam prijatelja da li mi moze dati link od kantera da ga skinem.
    19.05.2010 - Prijatelj mi daje link ja ga instaliram i da mi neki IP zapamtio sam ga 178.43.73.73:27015 ja mislim da tako ide
    20.05.2010 - Na tom serveru igram stalno igrao sam oko 2 meseca
    20.07.2010 - E onda 20.07.2010 dolazi HeadAdmin spiderman i sa njim jedan admin nisam bas zapamtio ime i bili neki citeri daj drugi admin je bio sve banovao u serveru zauvek (( onda vise nisam igrao na tom serveru. Zato sto sam bio banovan!
    8. mesec je bio ja mislim prijatelji su mi davali neke ip-ove i onda sam bio na njima stalno igrao.
    10. mesec moj brat odlazi u srednju skolu i tamo ima jedan njegov prijatelj koji zna da pravi servere.
    Kad je moj brat dosao kuci i to mi rekao ja nisam verovao...Skakao sam od srece kad sam to saznao
    nakon par dana kupujem server od 26 slotova ili 24 sad neznam i dobijam ip od tog prijatelja udjem na server i pise neko ime servera DonjiGrad ja sam vidio da je tu bilo ljudi i pitao prijatelja sta je to? On je rekao da nezna i da ide da pita iggija onda nakon par dana dobivam o5 novi server koji se zvao XTreme-CStrike [PUB]...
    datuma 16-10-2010 sam se registrovao na ovaj forum
    I tako je proslo par dana ljudi su se skupljali...Imao sam server do 12 meseca Server je bio nekad pun ali zbog krize sam ga zatvorio ...
    Onda u 3 mesecu 10.03.2011 otvaram server sa prijateljom Nenadom Cw 12 slotova...Onda 21.04.2011 otvaram Dr i COD od 16 slotova oba dva servera...9.04.2011 Cw server stavljam na mod PUB od 21 slot i tako do danas
    Kasno si cuo za CS ! :/

Senior Member Array

LOL dodjem i vidim gluposti Aj lok ovo pre nego sto se neko jos prosere

Gledam ja Srecne ljude i ameri izmisle internet osamdeset i neke ^^

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ZOOM View Post
    LOL dodjem i vidim gluposti Aj lok ovo pre nego sto se neko jos prosere

Gledam ja Srecne ljude i ameri izmisle internet osamdeset i neke ^^
    hahaha

Senior Member Array

Ajd i ja nesto ukratko

2005 - Drug mi daje CSS i ja krecem da igram...znaci znam da on igra cs ali brate na CSS je grafika 10 x bolja
    I tako ja igram..na nekim ruskim serverima....samo Zombie Mod sam igrao...neke ze mape....Public nisam nikad ni ukljucio..nisam ni znao sta je xD
    2006 - Krecem da igram cs 1.6 , takodje na nekim ruskim serverima...nisam ni znao da u Srbiji ima serveri...i tako ja igram...dobijem admina na jedan ZM...i neskidam se .....idem u skolu..dodjem cs itd itd
    2007 - Server mu se gasi...nazalost ;( ;( ;( ....i tako meni drug daje link od gametracker.rs i ja tu trazim servere da igram...nikad nisam igrao Pub..samo "Ostale"modove...i to sam igrao mnogo dugo
    2008 - Nista posebno...skola...cs...igram na nasim serverima....
    2009 - saznajem za KGB...ali nisam se reg....nego sam sam lutao izgubljen...ucio
    2010 - Konacno se registrujem na KGB...pod imenom nikola402
    Tada nista nisam znao...izgubljena ovca...i non stop sam trazio pomoc...pomoc..pomoc...
    Tada sam i otvorio svoj Community sa drugom...Cuprija Gaming Community ili tako nesto
    Imali smo surf..non stop pun...i posle je sve propalo ;(
    2011 - Tu sam ....trudim se koliko mogu da pomognem ljudima...
    Drug i dalje ima svoj Jagodina Public server...ja razmisljam da otvorim CS 2D...neki ZM mod...ili tako nesto

I to je to..malo glupo al ajd
    No signature xD

Senior Member Array

Po uzoru na mog idola air maxa otvaram ovaj topic

Prvi put za kgb hosting sam cuo prije 2 godine, tada sam tek pocimao igrati CS(online, igrao sam ga i prije na lanu sa 1G) na tada najjacem Hrvatskom serveru, Voodoo Gamingu.Na chatu se redovno vrtila poruka tipa "Server hosted by Kgb-Hosting.com bla bla.."

Godinu i nesto sitno ja i ekipa uporno igramo CS i izrastamo u med/high skill igrace, igramo 1. match protiv neke srpske ekipe koja nas doslivno razbija i baca nam samopouzdanje na 0. Ja sam jos i danas siguran da sam 1v1 moga dobit sve igrace iz tog tima.. Al presudila je timska igra za koju mi nismo ni znali posto smo igrali pub/dm.

09/01/2011 narucujem prvi server, CW server. Upoznajem se sa gpanelom koji je izgledao kao nuklearna fizika tada.. Par dana sam cackao po panelu i shvatio neke osnove osnova. Sljedeci mjesec nadoplacujemo taj CW server na 24 slota i preobrazujemo ga u Public server.
    Kako je napredovalo moje znanje napredovala je i popularnost servera, i nakon 4,5 mjeseci ulazimo u top1000 na gt.com.

U 3. mjesecu kontaktiram s Igorom sa molbom da nam pokloni jedan CW server, na moje iznenadenje od odgovara potvrdno i daje nam server koji i dan danas radi(Server istice:nije ubelezeno D). Mjesec dana nakon, server je skoro pa propao, otvorio se niz novih servera u HR koji su bili kratkog vijeka i jedino sto su postigli bilo je rasipanje i ono malo igraca..

Tada server prebacujemo na Hrvatski-hosting prvenstveno zbog toga sto su Hrvatska firma, a i cjena je bila povoljnija
    Nakon 2 mjeseca server opet na nogama, malo prije ljeta ulazi u top3 hrvatska servera i na opce zadovoljstvo admini i pojedini igraci skupljaju novac koji stavljamo u "fond za nagrade" u koji sam ja dodao jos nesto novca i poklanjamo nasim igracima razne stvari, miseve, steamove, tipkovnice ovo ono.. Dolazimo i na 2. mjesto na gametrackeru.

Negdje tamo pocetkom ljeta, 6. mjesec dolazimo u sukob sa Tombom, Tomba2k-om ili kako ga vec zovu.. Inace doticni je vlasnik jednog hostinga koji je vec neko vrijeme bio u ne bas prijateljskim odnosima sa Hrvatskim-hostingom (ciji smo klijenti tada bili) i KGB hostingom.
    Par tjedana traje to, hakira nam server, rusi ga, uzima rcon, stavlja sebi admina, banuje igrace.. Na nekoliko mailova koje saljem podrsci dobijam ne bas strucan odgovor koji necu objavljivati da ne kompromitiram kvalitetu HH-a.. Tada otvaram i jednu temu ovdje na forumu u kojoj trazim pomoc kako da zaustavim hakiranje servera, u temu se ukljucuju wroj, iggi, aids, zub i jos dosta poznatijih lica.. Ponovo stupam u kontakt sa Igorom koji mi objasnjava odnos KGB-Hrvatski Hosting-PGS Hosting(tomba vlasnik).
    E tu se Igor iskazao, ne samo da je meni pomogao nego je i Hrvatskom hostingu dostavio updateove za instalacije servera koji su spasili ostale klijente HH-a.

Povratak KGB-u.
    Nekoliko tjedana sam u stalnom kontaktu sa Igorom, pojasnjava mi dosta toga al na neki pristupacan i dobar nacin kakav ocekujes od prijatelja, tesko da se tome nadas od nekoga na netu.. I Igor covjek kakvog nema pokrece meni 32 Slot premium server gratis 30 dana, nekoliko igraca se tuzi na velik ping i lag na novom serveru na sto Igor odgovara pokretanjem servera na drugoj masini, koja je kao jedna od sigurnijih.. Server se brzo vraca u top1000, ulazi cak i u top500 na par tjedana
    Sljedeci mjesec kupujemo i premium CW server kojeg placamamo i dan danas skupa sa public serverom..

Sukob tomba-HH nastavio se jos neko vrijeme dok Hrvatski Hosting nije napravio updateove servera te ih prebacio na novi gamepanel...
    Ima jos nekih gluposti oko tombe i HH-a al to nije bitno, doduse ko zna ko je tu kriv ko nije..

Edit: gledam na forumu radove nekih ljudi, HTML, CSS, PS i dode mi ideja da i ja nesto pokusam, i vec mjesec dana ucim HTML i CSS, uskoro cu napravit i neki rad koji ce licit na nesto

Sto se tice kgb foruma, nisam s nikim bio u nikakvom ozbiljnijem sukobu ili svadi, u nekoliko navrata su me vrijedali zbog toga sto sam Hrvat, al kao svaki razuman covjek shvacam da je to ogledalo individualca i njegovog odgoja, a ne nacije i drustva u ovom slucaju foruma..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by piranje View Post
    Sto se tice kgb foruma, nisam s nikim bio u nikakvom ozbiljnijem sukobu ili svadi, u nekoliko navrata su me vrijedali zbog toga sto sam Hrvat, al kao svaki razuman covjek shvacam da je to ogledalo individualca i njegovog odgoja, a ne nacije i drustva u ovom slucaju foruma..
    molio bih te da mi se javis na pm povodom ovoga....
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Senior Member Array

Aug 2009 - Registrujem se na forum, posecujem 5 dana
    2010 - dva,tri puta usao na forum
    2011 - spamujem svuda
    2012 - promenicu se

Senior Member Array

2008-dobijam prvi komp!
    iste godine dobijam interner(Dial-Up -.-)i zanimao sam se sa igricom Ikariam >.<...
    iste godine instaliram Cs...i cujem od nastavnika tehnickog da igra preko neta xD
    ja nisam mogao da igram zato sto mi je slab net :S
    i igram sa botovima jedno 6-7 meseci!
    2009-dobijam malo bolji net 1mb download(mada je bio 300kb/s LOL)
    skidam cs pocinjem preko interneta!
    prvi server -=A.D.I.D.A.S=- i na tom serveru sam igrao 10meseci...pa su ga prodali nisu imali para da ga odrzavaju ! :'( ali mnogo dobar server upoznao sam mnogo prijatelja ..zatim na 1 forumu lik trazi pomoc za admina ja udjem i tu budem mnogo aktivan i banuju me lik me unban posto je bio dobio admina..i posle duzeg vremena kad je i on prestao da igra skinu mu admina i ja opet popijem bancugu -.-"
    2010-iskljuce mi net prop'o sam u skoli :/...i onda me iznenade i uvuku ADSL koji imam i do danas...
    onda prestajem s CS-om i odlazim na COD2...(tad' sam dobio lap top xD,kada sam ga razlupao shvatio sam Denise ovo nije za tebe xD)i kada sam ga razlupao dobio sam nov racunar koji i sad koristim i furam CS:S,Cs 1.6,DoD(prodaje neko DoD Source? XD)...
    2011-posle ovoga opet prestajem CS i idem na COD4 igram ga i dan danas ali slabije :S...i onda sam cuo za gather...vratim se csu pocnem da igram gather i za 3 meseca oko 200 odigranih meceva
    Kupim steam i picim i picicu jos dokle mogu cs oko 200h na cs 50 i kusur h css dod 2h xD
    eto valjda sam dobro uradio ^^
    s nikim se nisam svadjao mada sam video likove koji zajebavaju mnogo :S
    MC Premium Za CS:GO.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ALpa # Gun View Post
    2011 - spamujem svuda
    2012 - promenicu se
    ako te do tad ne budu banovali -.-

Senior Member Array

2011 - spamujem svuda
    2012 - promenicu se
    Kolega iz Aug 2009
    Quote Originally Posted by zub View Post
    :rolleyes:

Senior Member Array

2011 - spamujem svuda
    2012 - promenicu se
    Ako ti dozivis 2012 na ovom forumu bice super.
    █▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
    █▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Senior Member Array

Quote Originally Posted by GravediggeR' View Post
    Ako ti dozivis 2012 na ovom forumu bice super.
    mene moderatori vole

Senior Member Array

2009 uzimam komp i internet(ALELUJA ) i internet
    2011(na pocetku 2011) uzimam cw server premium ali gasim ga nakon 2-3 meseca
    inace pratim forum iz januari 2011,ali registrovao sam se juli ova godina i pratio sam forum svaki dan na 2 sata xD
    juni uzimam srw 32 slota kod vasi resseler(necu da kazem koji) ali sra*** host...gasim ga nakon 1 mesec
    24.8.2011(pomnim datum kao juce ) uzimam tu srw 32 slota ,18.10 moji drugovi uzimaju dm
    Last edited by WePaR; 10-11-2011 at 18:32.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by WePaR View Post
    2009 uzimam komp i internet(ALELUJA ) i internet
    20111(na pocetku 2011) uzimam cw server premium ali gasim ga nakon 2-3 meseca
    inace pratim forum iz januari 2011,ali registrovao sam se juli ova godina i pratio sam forum svaki dan na 2 sata xD
    juni uzimam srw 32 slota kod vasi resseler(necu da kazem koji) ali sra*** host...gasim ga nakon 1 mesec
    24.8.2011(pomnim datum kao juce ) uzimam tu srw 32 slota ,18.10 moji drugovi uzimaju dm
    Napredan decko,nema sta

Senior Member Array

2003. uzimam komp ubicu za to vreme istog dana uvodim bezicni internet... Igrao 1.3 pa presao na 1.5 cs,te onda 2007.pred kraj predjem na 1.6 ne mogu da se setim tacno datuma ali msm da je tako nesto,pikao sam u to vreme 1.5 na nasem lokalnom serveru pa onda na G serveru,pa onda tera valjda il sta vec,prelazim na 1.6 isto igram na tada poznatom tehnikomu ako se ne varam(ne mogu svega da se setim jer me nije zanimalo da pamtim). Onda saznajem za kgb te otvaram svoj prvi server ..::SBC Public Alfa Arena::.. i krecem u rad sa tim,a u to vreme pomazem Stefanu da sredi Spin server,jer niko nije znao tada oko ftp-a itd... Kasnije pravim forum i ta cuda muda,ali posto sam radio i imao obaveze,predlozim tada najboljem drugaru da podelimo server,tacnije da bude i on head admin,posto ja nisam imao puno vremena da se bakcem oko toga tu,da bi on posle nekog vremena kad sam ja njemu to prepustio preuzeo lik server od mene,te su onda nastale svadje itd,pa su nekom ledja bridela i po mesec dana.... Tada sam digao ruke od drzanja servera,te presao da igram cs,da se rasteretim od kojekakvih dupeuvlakaca koji su tada postojali i kojih je i danas dan sve vise... Tada prelazim na kolibu da igram....jedno vreme smo ja i mali Nenad (oTac) ostajali sami na serveru gde sam opstio nad njim dok nije slomio on ruku valjda... tog trenutka sam zagrejan bio za Spin,te otisao tamo i bio admin,moderator foruma itd...Kada je nas verni prijatelj NikolabRe (ashov decko) zasrao stvar presao sam na Zajecar,da bi oni to prokomentarisali da sma ja bio veliki potencijal,ali da sam se prodao za status... Ne nisam,vec sam otisao tamo da radim s ljudima s kojima sam imao bolji odnos,ma kakav taj dalton bio prema svima ovde (ne svima ali ovoj decurliji),prema meni nikad nije pokazivao nista slicno,slazemo se u par stvari,ali ja se nikad nisam pravio pametan vezano za redirekcije itd,jer on placa servere,to je njegova stvar,ja sam bio zaduzen za admine i slotove itd,administrator na forumu od kako sam dosao,lepo mi je ne zalim se,ovde ulazim svaki dan,citam pratim,ako mogu da pomognem nekom ja napisem neki post,ako ne mogu bolje mi je da cutim i tako... Ima mnogo detalja koje sam preskocio ali bas i nije bitno sta sam jeo pio itd dok sam na cs sceni... Ranije sam koristio nickove kao sto su [k][@][$][p][3][R] (prvi nik ikada u cs ) pa onda mR. p 4 ! N,pa dEMOLITION MAN,pa kNeLe^ i sada vec svima poznati bojaN 4 ASBJ,koji koristim vec pune 2,5 god . Prica nije zanimljiva al ajd da podelim sa vama

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Adam View Post
    Napredan decko,nema sta
    ma u brzinu kucanja pogresio,nmvz editovao

Senior Member Array

@Reglia a meni hvala a? ccc

Elem da i ja napisem moju pricu.. Zagino jedan dan kod borisa, video skin na ovom forumu, svideo mi se, registrovo se. Nit imam servere nit bodem cs

Senior Member Array

Ma duga je to prica :P

Banovani spamer Array

Setembar 2009:
    -Brat mi dolazi iz skole i skida cs tada ne znam dal je postojao KGB CS ali znam da je skidao sa nekog web sajta.
    -Zapisao na kraj sveske IP-ove koje mu je dao drug(secam se samo imena:Podgorica Public,KGB Alfa),pa posle MNE Alfa 1#.
    -Pocinjem sa igranjem cs-a redovno po 3,4 h na dan.
    Maj 2010:
    -Dobio sam na kladionicu 15e,nisam znao sto cu ,dopisujem se sa "drugom preko neta" i on mi daje vas KGB,objasnio mi je sta i kako i ja porucim cs 1.6 server od 31 slot Lite.
    -Tada je bio prvi Web Sajt kao i Swift Panel,Podrska izgledala kao Swift Panel.
    -Dobijam server,kad sam video mail nisam znao dje je sta :P i nadjem jednog na fb da mi kaze i posle sma znao sve.
    -Smaram podrsku sa osnovnim stvarima.
    -Reklamirao po formima,serverima drugim koji su puni(P * * * * BIO)
    Jun 2010
    -Prosao prvi mjesec ja nisam platio,saljem iggiju mail "da ne mogu da platim" naravno mogao sam ali nisam hteo.IGGI je rekao platicu sledeci mjesec.
    -Prodje jos jedan mjesec ja nista nisam platio,slao iggiju mail nisam mislio sam da ce da zaboravi.
    -Prodje i 4 mjesec i vidim da nmg da udjem na server,game panel..Znao sam zbog cega.
    Setembar 2011:
    -Odlucujem da se bavim serverima i da placam redovno.Sto sam i uradio.
    -Imao sam 2 servera i odlucio da se spojim sa nekim.Nadjem Bolec-CS.(Vodio ilijagti)
    -Ja se dogovaram da ilijomgti da platim nekom sajt da uradi meni da preko svog foruma reklamiram i njega.
    -Covek mi uradio Joomlu tema kao na Milf,i trazio 50e.Ja mu nisam dao pare kao budala promenio pw i user.
    -Dan danas zalim sa tim bio sam dobar sa ilijomgti odma mi dao admine g/p sifru Swift Panel je bio tad.Znaci sve..
    -Ilija kad je saznao da nisam platio raskida samnom,kad je taj mali napisao na KGB forum da ga je zajebao MNE-Bolec ilijagti se pravda i ja naravno lazem....
    Budala bio ,veoma se kajem zbog tog dana....
    -Izvinio sam se ilijigti,ali mi sad nije zao zbog toga jer se posle video ko je ilijagti mozda se to samnom desilo da bi KGB clanovima skrenuo paznju na njega?Neznam ni sam.
    ..................................
    Jul 2011:
    -Trazio pomoc NoSleepHQ nesto oko foruma(Modovi) i tu se upoznam ja snjim preko neta,install mu sve i odlucujem da ga pitam mogu da budem sa njim on je pristao i dan danas sa snjim,njegova desna ruka.

Za datume ne garantujem,za sve napisano mogu da potpisem da je ovako bilo.

Senior Member Array

Ja zab da kazem, ja sam se plasio da uzmem Server jer sam mislio da dolazi racun na kucnu adresu I onda sam se raspitivao neki mi govorili dolazi neki ne

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ceniic97 View Post
    Evo i ja nesto da napisem

Igrao sam CS, igram i igracu!
    i dobices warn... sta si se pogubio? sta spamujes bezveze temu omg

Banovani spamer Array

Post Counter Strike is more than a Game

E pa ovako, procitah ovde dosta zanimljivih stvari.
    Neke price sam citao do kraja, neke su me smorile, neke nasmejale a neke sam preskocio.
    Sve u svemu, odlucio sam da i ja napisem nesto o Counter Strike-u.
    Trudicu se da sto jasnije i sto krace moguce opisem celu moju "igracku karijeru" i sve ostalo sto je islo uz to.

Godina 2002 i moj prvi susret sa Kanter Strajkom (tada je to bio CS 1.5)
    Sve igrice koje sam igrao do tog vremena su uglavnom bile protiv "CPU-a"
    Uglavnom sam igrao preko konzola.
    E, onda na red dolazi PC, koji je u to vreme bio prava retkost i svako ko ga je imao bio je pravi srecnik.
    Mi ostali smo mogli da ga koristimo samo po igraonicama.
    Dakle, na scenu stupa Counter Strike. Od drugova sam cuo da su se otvorile igraonice, gde ima puno kompjutera (Zamisli ) i odlucio da probam i da vidim o cemu se radi.
    I tako jednog dana, moji drugovi i ja odlucimo da odemo i da probamo tu novu igru o kojoj su svi pricali. Uplatimo vreme, sednemo za komp i krenemo da pikamo CS...
    (igraonica se zvala Hummel Gamble, svi oni koji su iz Nisa i okoline sigurno znaju za nju)
    Internet tada nije bio nikakav, tako da se sve igralo u LAN-u (najlepse doba igranja CS-a po meni)
    Igraonica je imala svoj server i svoju "statistiku".
    Vrlo brzo sam se "navukao" na celu tu pricu i jedva sam cekao kraj skole kako bih otisao da vidim koga ima u igraoni.
    cs_estate, cs_assault, de_dust2 su postale moja druga realnost...
    Nakon nekog vremena, usavrsio sam svoju igru, (saznao sam neke nove "sifre") Omiljena mi je bila gl_max_size 150 (valjda)
    Fora je bila da kada to ukucas, i kada se promeni mapa, svi zidovi na sledecoj mapi budu beli,te je samim tim bilo mnogo lakse uociti protivnika
    Krenulo je da se stvara rivalstvo izmedju igraca u igraonici, poceli su da se prave neki klanovi (igralo se protiv ekipa iz IGS-a) ali ja nisam toliko ucestvovao u tome.
    Moj glavni cilj je bio da budem prvi na ranku u igraonici i da budem bolji od najboljeg igraca u to vreme, poznatijeg pod nikom Sot0n@.
    Iako smo na mapama bili neprijatelji i zestoki protivnici, van igraone smo bili pravi drugari.
    Od njega sam naucio skoro sve o cs-u, kako da se ponasam u igri ali isto tako i van nje, on je uvek bio smiren i uvek je igrao sa osmehom,nikada se nije nervirao ili barem to nikad nije pokazivao.
    I tako, nauci mene Sotona da igram CS, i odjednom ga vise nije bilo u igraonici...
    Jednostavno vise nikad nije dosao da igra, bile su price da se odselio u neki drugi grad, da su mu roditelji zabranili da vise ide u igraonicu ali ko ce ga znati sta je od toga bilo istina..

Godina 2003, izlazi CS 1.6
    Unapredjena verzija, internet postaje mnogo bolji preko noci, pojavljuju se novi ON-LINE serveri, provode se sati i sati u igraoni..
    Najbolji deo svega toga je bilo druzenje, a ne sama igra,posto smo igrali lan i tacno se znalo ko kako igra, nije bilo cheatova, osim u to vreme vrlo popularnog "ZDRAKANJA"
    Dve reci iz tog vremena nikad necu zaboraviti "NE ZDRAKAJ !!!"
    Uporedo sa poboljsanjem interneta, pojavljuju se i nove igre. War Craft polako preuzima scenu po igraonicama, sve se manje igra CS...

Godina 2004, stize potpuno nova verzija CS-a "Counter-Strike: Source" Medjutim, nekako nije zazivela u Lanu, te se ja vracam starom dobrom CS 1.6
    U to vreme je za prvo mesto na statistici u igraoni, nagrada bila 50 besplatnih sati.
    E to je bio pocetak kraja za mene...
    Krenem ja da pikam CS, par sati dnevno, uglavnom posle skole i ucvrstim se na prvom mestu, lagano sam odrzavao rank u toku celog meseca, igrao najbolji CS u svom zivotu, super se provodio.
    Medjutim, kada je doslo vreme da dobijem nagradu, vlasnik igraone lagano odluci da mi ne da tih 50 sati, slozi mi neku glupu pricu i sve sto mi ostane kao uspomena iz tog vremena je slika koju sam napravio svojim mobilnim telefonom, onako, slikao sam statistiku za taj mesec i svoj nick "PEPSI-twist" ubedljivo prvi na vrhu...
    Prestao sam da igram CS. To je bio kraj. Vise nisam isao u igraonicu, radio sam neke druge stvari u svom zivotu.

Godina 2008
    Posto sam GAMER, igrice su sastavni deo mog zivota, posedovao sam PS2 Slim konzolu u to vreme i sa ortacima pikao PES non-stop kod mene na gajbi.
    Omiljena igrica mi je bila i ostala "God Of War" koja moze da se igra samo na PlayStation, presao sam oba dela, 2x
    Sada kao uspomenu na to vreme imam jedan nacisto sjeban kauc i dve fotelje

Godina 2009, konzolu sam prodao jednom ortaku, dodao nesto novca i uzeo Babarogu od kompa za to vreme, evo tek sad pocinje da zaostaje polako sa ovim savremenim kompovima.
    I tako, pocinje polako moj povratak CS-u...

Godina 2010, nacujem ja da su klinci u kraju poceli da se pale na CS.
    Hmm.. Razmislim ja malo i sa par ortaka otvorimo jedan public server.
    Tada se i registrujem na ovaj forum 27-08-2010, (svaki server koji sam imao je bio hostovan kod KGB-ea)
    Pojavio se Facebook , pocnemo preko njega da saljemo IP svima koji su igrali CS i server pocne dobro da napreduje. (Tada nije bilo boostova)
    Medjutim, nesto nisam bio aktivan, igrao sam povremeno, nije me bas toliko interesovalo sve to, imao sam neke druge obaveze u to vreme.
    Ekipa se raspada, server se gasi posle 3 meseca...

Godina 2011 (prva polovina),
    Pocinjem opet aktivno da igram CS. Kupujem novu opremu, tastaturu, mis, slushke, podlogu i krecem.
    Medjutim sta se desava, kako krenem iz baze tako me ubiju sa prvim metkom.
    Ushtekam se negde, protivnik izleti pravo na mene i lupi mi HeadShot, pocinju da me ubijaju a da ih uopste i ne vidim odakle me pucaju :@
    WTF?!?! Ja kao old school igrac, postovao sam Fair Play i nisam znao za raznorazne Chitove koji su tada bili popularni (morate da razumete da nisam bio toliko duboko uvucen u svet CS-a kao sada)
    Raspitam se ja malo, proguglam po netu i po prvi put se sretnem sa Wall Hackom i Aimbotom i shvatim o cemu se ustvari radi..
    Resim da otvorim server na kome nece biti ni jednog chitera, ja cu se licno postarati za to (barem sam tako mislio...)
    Nisam imao nikakvu sansu. Svaki drugi igrac je igrao sa WH, ili sa AIM...
    Meni se sve to smuci i odlucim da zatvorim server.
    Naucio sam kako da prepoznam chitera.
    Imao sam neko vreme i svoj CW server i svoju ON-LINE ekipu sastavljenu od najboljih pub igraca koje sam mogao da nadjem.
    Mleli smo protivnike,ali negde pred pocetak leta, meni rikne graficka, maticna ploca i morao sam da ugasim celu mashineriju.
    Od svega toga mi je ostala samo Facebook stranica: http://www.facebook.com/Serbia018 koju sam odrzavao koliko sam mogao, ali servera vise nije bilo...

Godina 2011 (druga polovina) tacnije Septembar mesec, konacno popravim komp
    (leto bez kompjutera je mnogo dobro leto samo da vam kazem ) i opet uzmem CW server
    Igram CW a ono Chiteri na sve strane, nikad se ne zavrsi mec do kraja zbog prokletih LIVERA i ja odlucim da zajebem Clan War jednom za svagda.
    Ubacim male i brze mape na server, saznam za boost i tu pocinje ova prica koja traje i ovog trenutka dok pisem ovo.
    Pocinjem da se aktiviram po forumima, testiram pluginove iz radoznalosti,opet pokrenem Facebook stranicu,otvorim lazan CS profil xD, i odjednom se javlja potreba za vecim serverom.
    Trazio sam od podrske da mi samo dodaju jos slotova na ovaj CW server koji sam imao, ali su oni rekli da je to nemoguce, te uzimam novi server od 22 slota a zadrzavam ujedno i ovaj CW.
    1 Oktobra 2011 godine, otvaram server
    PRO GAMERS SRB [PUBLIC] (prevashodno zeleci da mladjim igracima prenesem svoje CS iskustvo a i ujedno da se zabavim preko zime i da imam neki hobi)
    Server se zasniva mojoj vec pomenutoj Facebook stranici, odakle dolaze igraci.
    Vremenom se stvara dobra ekipica na serveru i radjaju se nove ideje. Povecavam slotove sa 22 na 24, pa na 26, pa na 29 koliko ima sada.
    Preko svog laznog CS profila, na facebooku saznam za nekog lika koji prodaje steamove.
    On meni da neki popust, ja uzmem 10 komada, neke rasprodam po kraju, a ostale dodeljujem svakog meseca prvom igracu na ranku na PRO GAMERS SRB [PUBLIC] serveru.
    Do sada sam nagradio 5 dobrih igraca CS-a.
    Vremenom usavrsavam svoje znanje sto se tice pluginova, foruma, reklamiranja i ostalog.
    Od onog prvog CW servera, stvaram vrlo popularan PREDATOR MOD SRBIJA, koji i dan danas imam i vrlo sam ponosan na njega.
    Public prepustam adminima koji ga boostuju s vremena na vreme i uplate koju kintu kad imaju.
    Pocetkom februara, dobijam preko Steama CS:GO Beta i zanemarujem oba servera.
    Krecem aktivno da ucestvujem u testiranju i sve vise i vise se udaljavam od svojih servera.
    Danas sam produzio server na jos jedan mesec , jer mi je ostao jos jedan Steam.
    Tako da ono , sledeceg meseca bice FINALNI STEAM FIGHT, verovatno poslednji, jer stvarno vise nemam volje a ni sta novo da naucim iz svega ovoga.
    Pa stoga i napisah ovaj moj story, jer ne vidim bolje mesto za to od ovoga ovde.
    Siguran sam da ima dosta ovakvih slicnih prica, ali vecina jednostavno ne ume da ih pretoci u slova na monitoru ili im se jednostavno vise igra dust2 nego da pisu ovako dugacak text..

Polako, doci ce i vase vreme, kad tad..
    A do tada
    Play Hard - Be Pro !!!
    Nemoj da varas nikad, jer ako varas nikada neces znati koliko vredis i koliko si ustvari dobar.

Hvala na vremenu odvojenom za citanje.
    Muzika uz pisanje:
    http://www.youtube.com/watch?v=ETGO6QEjx9Q

P.S.
    The following errors occurred with your submission
    The text that you have entered is too long (10519 characters). Please shorten it to 10000 characters long.
    Morao sam da smanjim

Senior Member Array

Eo i od mene prica nije neka ali ono..
    Datumi nisu tacni govorim od prilike

Pre nekih 7 god Odlazim kod brata i vidim na kompu da puca...objasni on meni sta je to,ja igram i svidelo mi se...
    2006 - Dobijam komp i krecem offline da igram sa botovima
    2008 - Kupujem Orange Box ali nisam znao sta je to niti kako se instalira kostalo je 500din
    2009 - Dobijam Internet i malo igram online i ubrzo nemam net jel moj provajder prestaje sa radom bio je neki bezicni net

1.3.2010- Dobijam Telenor Internet i krecem da igram na BUG CW (bilo je uvek bar 3vs3)

18.3.2010 - Narucujemo ja i drug kod BUG-a CW server pod nazivom "Zabalj CW" -uplacujemo i stize sutra dan...
    Bilo je Malo Igraca i u razgovoru sa jednim likom saznajem da je bolji Pub od CW jer se na Pub igra i ima vise Igraca xD

1mesec kasnije narucujem 18 slotova kod BUG-a ponovo sad se zove Zabalj Public-server u proseku 12 igraca ja srecan i ide zivot
    Server pocne da pada i ja RR-svaki put ga sam ga RR ,RR se i rank,Ja ljut saljem Bug podrsci da namestaju to oni su tu nesto radili ali nisu namestili...

3 meseca kasnije - Narucujem Server kod KGB 18 slotova + Kupujem Domen .Info od Zooma i server bio pun...
    Ja i drug se posvadjamo i resimo da ugasimo server...

14.04.2011 - Ja sam otvaram Server kod MILFA (jeftinije od kgb) 22 slota[lite] pod nazivom "Facebook Public" - Server se napunio bilo je oko 18igraca
    Z********a me skola i nisam platio Server

Posle toga samo sam igrao cs...

1.9.2011- Pocinjem da igram SAMP i zaboravljam na CS

13.1.2011-Napustam samp i krecem o5 cs da igram sve do danas

Toliko od mene

Senior Member Array

AlcZ i G^A^M^E^R, Da ste procitali naslov skontali bi da se radi o vasem dolasku na KGB forum i desavanja u koja ste bili ukljuceni, a ne prepricavanje vase internet karijere.

www.ZRENJANIN-HQ.com

Quote Originally Posted by b2k5 View Post
    Za uplatu na kgb racun preko 10000 dinara mora se dati email i sifra kao osiguranje!
    Quote Originally Posted by Dane View Post
    Koja je razlika izmedju "upload via iOS" ili "upload via mobile" -:) ?
    Quote Originally Posted by lich.kgb View Post
    Pa sto sam kupio ajfon da bi mi pisalo upload via mobile :D

Senior Member Array

Aj i ja da napisem

2008 - Dolazim jedan dan gajbi i gledam buraz igra CS, i kao sta je to ovo ono ( sa botovima ). Moj buraz sa drugarima pravi klan, iznajmljuje server od Ahialtecha i dobija posle nekoliko dana. Ja mom ortaku sve prenesem, on skine CS i pocnemo polako sa botovima.
    2009 - Poceli smo preko neta da igramo, pub i ostale modove. Odlucimo da uzmem CW server od 12 slotova i da ga napunimo. Iznajmljujemo od KGB-a, dobijamo za koji dan, srecni kaooo I pocnemo polako sa reklamama - ortacima delimo IP. Ortaci igraju zovu i njihove ortake i tako se server siri. Probija se polako na ranku, ali to vise nije bitno. Ortaci moji prestaju da igraju na mom, u fazonu aj pali smor. Igrali su neki i to jednom u 5 dana, ali server uvek ima igraca. I mi polako pravimo klan, igramo na tom serveru. Prodje 1 mesec, platimo drugi... Napravili smo dobar klan i pocnemo da igramo CW-ove. Niko nema CW server bla bla, aj na nas. Server 10/12, ja ulazim kikujem sve, zakljucavam, dajem pw VS-ovima i pikamo. Ja otkljucam odma ulaze njih 2-3.. Prodje taj mesec uspesno! Kupujemo ortak i ja Public, namestimo redirekt da prebacuje sa CW servera na Pub + reklame svima. Onako nije lose islo uvek je imalo igraca al ne kao na CW. Na CW igraju 8/12 a na pub-u 20/5 ili 20/10. Ja udjem na CW i ubedjujem ko udje na pub dobija admina itd, ma nema sanse da odu Napravim ja autoredirekt i prebacivalo je onako solidno, bilo je 20/10 i tako, ali nije kao taj cuveni CW. Ortak i ja razmisljamo da prestanemo da placamo, nemamo kesa a i ne ide nesto, bili klinci nismo bili strpljivi. Prestali smo da drzimo sve servere, i poceli da igramo knife, pub. Posle mesec - dva, sine nam ideja da otvorimo SURF :S Aj odemo mi do banke uplatimo server, reklame udaraj i uspelo (Premium 12 slotova). Dodje kraj meseca, KESA BEZ sta sad? Msm imali smo da ga produzimo ali smo hteli da ga prosiremo, i mi uzmemo 18 slotova lite, nije mnogo kesa, ali ipak vise. Zamolimo KGB da urade autoredirekt i da ostane par dana, i oni prihvatili! Punilo je ali nije isto kao onaj PREMIUM 12 SLOTOVA. Em je bagovalo sto je LITE, em sto vide redirekt aj pali izadju...Dodje kraj meseca, lose islo, msm ono imalo je ali nismo bili uporni i strpljivi i bacimo sve u persun :P I odlucimo mi da prestanemo da bacamo pare i da cemo poceti opet za nekoliko godina.
    2011 - Igrali smo sve vreme CS i pricamo svaki dan da otvaramo server da reklamimo. I ortak nije imao nesto para a i nije hteo, tripovao se pa necemo napuniti aj pali sr*nje. I ja odlucim da uzmem sam! Odem ja u banku, uplatim, sacekam, dobijem svoj server. Reklamiram, vamo tamo, levo desno, uspe donekle. Mesec dana - dva prodje, server u redu. Odlucim se da pobojsljam svoj server, kupio sam redirekt od nekog nzm koga zaboravio sam. Nije los server, sasvim ok. Prodje 15-ak dana, zove me lik sa msn-a da udjem u Community! Ja sav srecan kao ae ae. Napali me on, ja bio naivan, da kupimo DM server za 50e ja 30e on 20e. Kupimo mi, a ja onaj svoj server jos nisam batalio, udjem sa njim u community, a taj DM je kao zajednicki. DM poceo da opada poprilicno. Onaj moj server i on poceo polako da opada. Kad je poceo da opada ja sto vise reklama lupao po msn-u, fb-u itd. Ma jok, nema sanse, nece da se napuni pa da ga je*es :SSSS. Istekao server, pogledam DM katastrofa i odreknem se ja toga, i sve u pi**u lepu ...
    2012 - Odlucim da uzmem DM server, napalim se, i uzmem ga Boost-ujem ga, trudim se, ali tesko. Kupim redirekt od chivas DM-a 10dana, ali ono, sve je to lose islo, ostavim ga ja da vidim kako ce da bude dok ne istekne pa cu videti jos. Ma jok skinuo mi redirekt, server opaoo loss, boost-ovao sam ga i sve, ma nema saje :// Ostavim ga ja ne placenog. Trazim po forumu neki solidan redirekt sa solidne pare Nema nista, i odlucim da kupim server do 25e, imao sam tad neke pare. I javi mi se mil00s u inbox i ponudi mi svoj server za 20e imao je redirekt sa svog ZM-a ali ok je server. Kupim ga ja posle 2 dana, redirekt ostane okljucen do kraja tog dana, kad sam ga uzeo. Posle kad je skinuo server nije bio los, uvek je bilo 10/26, 15/26. Freeboost iskoristim, boost jos par puta, i javi mi se lik na serveru da hoce VIP-a, ja mu ponudim free, on kaze da hoce za jedan boost, ja rek'o aj. Boost on meni ja ubacim GameMenu, i privucem dosta igraca.. I evo pogledajte server u sigu mnogo dobar i necu odustajati sa njim, kao sa ovima gore Hvala mil00s-u.

Eto, ufff. To je sve

Game Spot ZPlague [FD+DM+BANK+LASER+FREE VIP] 178.63.23.72:27046 FREE VIP!
    Uskoro! www.GS-CS.INFO/forum
    Add na MSN - limaisfantastic@hotmail.com

CIPOVI ZA POKER:

2 M = 1 BOOST
    5 M = 2 BOOST-A!

KONTAKT: PM OR MSN: LIMAISFANTASTIC@HOTMAIL.COM

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)