My KGB Story
Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 50 of 187

Thread: My KGB Story

Super Moderator Array a1r-m4x's Avatar

Default My KGB Story

Ovako, kolko sam vec ovde na forumu, na cs sceni i sve to odlucih da sklopim jedan textic. Svi datumi u textu nisu bas 100% sigurni ali potrudicu se da sve lepo uklopim Najveci deo ovog texta su email logovi.

17.05.2009 - narucujem svoj prvi server od Relje, preko Axialtech (jeftinije od kgb), 24+2 public 12+2 cw koji su tada kostali 3000 dinara i redirect sa axial one 1000 dinara, ali nazalost nije bilo mesta za redirect pa odustajem, raspitujem se za com domen umesto info domena (500 din doplata) ,i dogovaramo konacnu cenu 3500 dinara za sve to.
    25.05.2009 - saljem uplatnicu, posle 2 sata dobijam server, sve full, ip nemam nazalost ali znam da je port bio 22222 ( naso u medjuvremenu 91.150.72.226:22222 i 91.150.72.226:22223) , ulazim na server i vidim da ima igraca i raspitujem se da li je neko od njih Relja (mislieci da testira server :P), kasnije mi objasnjavaju da je to neciji server bio i govore : "Jao, sigurno nije platio server..."
    15.06.2009 - Posle neuspelih pokusaja punjenja servera do vrha, u dogovoru sa dugarima koji su tada drzali Elite servere (SmileY i Bock) otvaramo Slavija Elite turnir 2009
    25.06.2009 Saljem drugu uplatnicu TACNO mesec dana posle prve, ovaj put opet 3500 dinara, 3000 za servere i 500 dinara da mi se poveca server priority (process priority - kasnije pronasao) , pingboost i tako neka sr*** misleci da ce mi to smanjiti lag posto je link bio telekom a ja sbb
    26.06.2009 Blizi se pocetak letnjeg raspusta, KGB odrzava akciju za srednjoskolce, ko je odlican dobije prvi mesec 50% popusta, a ko je 5.00 dobije prvi mesec besplatno, a naredna 3 meseca 50% popusta. Naravno ja sam bio odlican ali niasm bio 5.00, i tu na prevaru sa drugom koji je 5.0, skeniram njegovo svedocanstvo i saljem sledeci mail iGGi-u ( sa emaila od drugara, ne sa mog )

Zavrsila se skolska godina i nama, srednjoskolcima. Listajuci po vasem sajtu sam video ovu akciju.
    Posto sam ja 5.0 odlucio sam da uzmem server od vas.

Interesuje me Mix [Public + CW] Server: Pub [24+2] + CW [12+2]
    S tim sto ce Public server da bude sa deathrun modom

Ime servera |Slavija| |Centar| Deathrun i |Slavija| |Centar| CW2

Najbolje bi bilo da serveri imaju EUnet link.

Najbolje je da imam pristup FTP i Game panelu posto se razumem u stvari tog tipa.

Ukoliko nesto ne odgovara odgovorite mi na ovaj mail.
    Te servere sam malo duze cekao, razmazio me Relja sto sam sve odgovore dobijao u roku od ODMAH, i posle jedno 5,6 dana ja se "naljutim" i posaljem iggiju mail, u fazonu kako vas nije sramota za tako uglednu firmu da se tako odnosite prema klijentima, na sta sam dobio sasvim pristojan odgovor sa izvinjenjem i obrazlozenjem. Nemam sad te emailove zato sto je drug zaboravio password od tog maila, ali nema veze, pricam po secanju
    Ubrzo dobijam 217.26.212.10:27031 i 217.26.212.10:27051
    01.07.2009 Shvativsi kolko bolje sljaka KGB server sto sam dobio koji je bio na Eunetu, tu ja Relji saljem mail sa molbom da mi prebaci server na Eunet, a da mi na starom serveru ostavi automatsku redirekciju, tu mi on objasnjava da mi je problem oko interneta, i govori kako necu nikako biti ostecen, da ce mi promeniti i da ce biti sve po dogovoru, ali da je zauzet posto menja stan.
    04.07.2009 Serveri (pub i cw) mi bivaju prebaceni na eunet, greskom podignut public sa 28 slotova, ali se to brzo ispravlja, ip je bio 217.26.212.28 user slavija, password 885gondola ( jos se secam toga ), kolko se ja secam bio je samo jedan ftp nalog i da sam preko njega imao pristup na oba servera, nisam bas 100% siguran za to.
    24.07.2009 Ogorcen da ne mogu da napunim servere, raspitujem se za smanjivanje slotova, ja sam hteo da smanjim na 18, ali posto je bila neka akcija vise mi se isplatilo da smanjim na 24 , i onda je bilo ovako: 24+2 pub i 12+2 cw 2200 dinara, Relja me ohrabruje, daje mi savete:
    reklamiraj server, deli admine , slotove.. dovlaci drugove...
    mora ti bude pun nema sanse prazan..
    posle toga se par dana raspitujem za redirect, Relja mi odgovara da ce biti slobodan sa Axial ONE za 2000 dinara, planiram da uzmem, ali mi se nazalost oko toga nikad nije javio
    06.08.2009 Ja sam na moru, zale mi se na Deathrun server da je neko "hakovao" i saljem mail iGGi-u sa mobilnog, u roku od ODMAH dobijam mail da je rcon/sifre admina/ftp sve sve izmenjano.
    12.08.2009 Registrovah se ja na ovaj forum
    24.08.2009 Smucio mi se public server, igraca bez, cak sam i botove ubacio, i u trenutku je zabo, nista mu nije pomagalo, i tu odlucujem da ga izgasim. Narucujem KZ 18 slotova, i Public 16 slotova, od Relje, naglasavam da hocu 217.26.212 (eunet) i pritom dodajem
    I molim te nemoj da stavljas na ip kao od starog servera, posto smo izgleda postali meta nekih hakera
    , 2 dana posle saljem sliku uplatnice.
    26.08.2009 Dobijam a1rm4x.com u zamenu za redirekciju na neki server ne znam od koga, tu vec pocinjem malo da se vise bavim html, i turshija mi pokazuje nesto oko php (gd2 biblioteka - text to image primer)
    27.08.2009 iGGi mi salje mail da je digo servere, brojevi slotova su bili pomesani, serveri su bili na telekom linku, napominjem to, i govorim kako telekom ne valja na to dobijem
    ma kakvi nema sanse da laguje ovima sa telekoma
    pa imam 360 servera na tom linku svima lepo radi
    samo ove sa sbb moram na eunet
    no nem aveze imaces sve na eunet samo da sredim masinu
    posle toga me ekspresno prebacuje na eunet
    01.09.2009 Oko ovog datuma se spajam sa LabudovoBrdo! communityem i zovemo se (Slavija LabudovoBrdo, LabudovoBrdo Slavija)
    05.09.2009 Axialtech se spaja sa KGB
    08.09.2009 Smaram smaram smaram i iGGi ja i Relju da mi podese kz server posto je bilo "zabagovano"
    10.09.2009 Na sve servere ubacen dproto
    26.09.2009 shvatam da mi sajt slavijacentar.com ne radi, saljem mail, odgovara Relja da je prso server, da cu morati da dobijem novi hosting i da ne mogu da povratim forum ako nemam backup baze ( u to vreme nisam znao ni sta znaci backup, a kamoli da ga uzmem :P )
    30.09.2009 Ekonomska kriza - gasim KZ i pub2 (to je moj pub, al je bio pub2 u community), nastavljam deathrun i hns koga sam napravio od mog cw posto smo vec imali jedan cw
    19.12.2009 Kod Dusana iz Contrateama registrujem slb-cs.com, i tu ga dodatno smaram da ubaci neke biblioteke na webserver...
    06.01.2010 Dobijam suspenziju web hostinga zbog psychostats, pokusavam da ukazem da je lepo podesen da ne vuce tolko resursa ali ipak na kraju popustam, prebacujem stats na a1rm4x.com (drugi hosting bio)
    04.03.2010 Gasim Hns server
    05.04.2010 Oko ovog datuma smo ja i u to vreme aktivni clanovi dobili moderatora na forumu.
    02.05.2010 Relja mi skinuo moda na ovom forumu zato sto sam pomagao izvesnom bosanskom game hostingu, bez obzira na to ostajem aktivan
    10.06.2010 Oko ovog datuma prodajem Public server, zato sto je pre oko mesec dana drug koji ga je placao odustao, pa ga prepustio meni, naravno meni previse bilo obaveza pa ga prodajem, meni ostaje samo Deathrun
    25.07.2010 Stize mi obavestenje o isteku servera (public i cw) koje sam prodao, ja tu objasnjavam da to nisu moji vise serveri, i na koji mail da preusmeri upozorenja, Relja odgovara, i pita me da li bi opet zeleo da budem moderator ovde, ja odgovaram potvrdno, i tu smo se malo ispricali, razmenili smo brojeve i dogovorili da se vidimo kad dodje u bg, al nista nije bilo od toga, nit od moderatora, valjda je bio previse zauzet
    24.09.2010 Prodajem SLB Deathrun, moj zadnji server
    23.12.2010 Dobijam moderatora nazad na forumu

Ko je procitao svaka mu cast

Vidor

Odgovaram samo na mailove, i na PM kada mi neko trazi mail

Banovani spamer Array

Ja sam procitao od slova do slova..

Predobra prica i svaka ti cast sto si ovo podijelio sa nama..

Ja sam prvi svoj server kod kgba imao 2008.. 30 + 2 bilo oko 45 eura koliko se sjecam i 5 eura postarina.. Nije bilo srecnijeg covjeka od mene kada sam dobio server

Zvao se " ProEvolution Gaming Public by kgb-hosting.com "

Nikada se nisam loggovao u gpanel, mozda jesam 2 puta ( max ) ali odmah bi nakon 2 minuta izasao jer uopste nisam ni kapirao da mi to treba ali bilo previse opcija pa se nisam snalazio.. Sjecam se da je bio plavi gpanel kao od solucije zadnji..

Server je bio bas posjecen, preko dana full, sjecam se da mi je jedan momak prijetio da ce mi hackovati server ukoliko mu ne dam admina.. i naravno ja b*dala pao na to i otiso da placem kod iggija.. iggi me smirio i rekao da nema sanse da moze da mi hackuje servere ukoliko mi ne zna gpanel sifru, nakon toga sam otisao na svoj server i posprdavao sa tim likom fazon " ajde hackuj mi " ovo ono.. )

U to vrijeme sam imao 2 servera, i sjecam se da sam slao iggiju mailove da mi ubaci one soundove tipa ultra kill, itd..

Ovaj 1 server Podgorica Gaming sam zapostavio i htio da ga ugasim, ali to sam ostavio na iggija da istekne i ugasi ga..

I sve plugine sto sam mu rekao da mi stavi na server on je stavio na Podgorica i smarao sam ga svaki dan zasto mi nema na server plugina sve dok nisam usao na Podgorica Gaming i video da ih je tamo postavio

Eto i od mene nesto kratko, bravo air max.. Dobar si momak sve najbolje u zivotu..

Senior Member Array

ccc air ni server nisi uspeo da napunis
    moj prvi server tacnije od burazera je bio jos 2008(oko 15-09-2008), (33 pr0 plaYground), i kolko znam bio je pun za oko mesec dana :P
    moj zm licni otvoren 2009 bio je 26/26 u roku 2meseca
    jos kada se setim da ti onaj lik sto je drzao slb zm trazio redirekt od mene xD

tako da bio si mnogo los sa reklamiranjem xD
    secam se kada je gs.rs drzao reklamu od axial za free server, a ona se axail spojio sa kgb i nisu dobili vise free

Senior Member Array

24.09.2010 Prodajem SLB Deathrun, moj zadnji server
    Ne daj boze da je zadnji :P
    narucujem svoj prvi server od Relje, preko Axialtech (jeftinije od kgb), 24+2 public 12+2 cw koji su tada kostali 3000 dinara
    Kod AxialTecha je bilo ono snizenje PUB 32+CW 12=3200.
    Inace i od mene K+ .Treba sve ovo pisati toliko godina,zapamtiti,cuvati..
    Secam se nekih likova, Ultimate Extreme, zakupili 6-7servera, i posle 15ak dana svi serveri puni, a nisu imali redirect
    U-E (Ultimate Extreme) je drzao sapic pa sam mu se ja pridruzio posle nekoliko meseci.
    Zavao se server No Sleep^.Trazili smo novo ime.Sapic je smislio Ultimate ja smislio Extreme,posle nekoliko meseci smo imali redirekt od Tadasne Kolibe Big e-trail.net ja mislim.
    Ja sam se posvadjao sa Sapicem i 23.jula cini mi se uplatio PUB+CW bila je akcija ,Nisam mogao da prekinem da razmisljam o serveru.Jedva sam cekao da napravim svoj server.Bas tada kada sam razmisljao o serveru bio je maturski rad ukupno srpski+matematika=7 poena
    Sapic mi se smejao kako imam jadan server..
    On je presao na BGD Hosting zbog velikih dugova i tamo se raspao.Nema ni jedan server sada.
    Last edited by VuKa$iN.; 06-01-2011 at 14:41.

Support Site Admin Array

Dobra prica.
    Evo i ja cu isto napisati ukratko moja desavanje dok sam bio u kgb-u i o mojim serverima. Datumi nisu bas tacni, tu je negde oko 5 dana razlike...
    18.02.2009. - Narucujem svoj prvi server kod kgb-a, uzmimam ga sa drugom (dvoumio sam se gde da kupim dal kod e-trail-a, axial-a ili kgb-a).
    19.02.2009. - Dobijam svoj prvi server (20+2, AWP Mod, Ime servera: Serbian AWP (tako nesto)) sve vec znam, gpanel, dodavanje admina itd.... (jer sam se pre igrao sa cs serverom i dobro sam poznavao amxmodx, admin mod i amxmod).
    20.02.2009. - Sklapam ugovore sa jacim serverima o redirektu (Serbian Public) to je pre Nole (profil na kgb-hosting forumu) drzao.
    21.02.2009. - Ulazim u Serbian Community (head admini: Nole, Mr. IvaN, Mihajlo)
    25.02.2009. - Prebacujemo server na Zombie (Biohazrd mod) spajamo servere redirektom, upoznajem Mihajla i Mr. IvaN-a.
    08.03.2009. - Server je vec pun, posvadjao sam se sa drugom drzim sam server sa noletom itd...
    13.03.2009. - Upoznajem Bikerchinu (tad mu je bio drugi nick).
    20.03.2009. - Uzimam jos jedan server (CW) i GG sa Mr. Ivanom.
    25.03.2009. - Raspad Serbian Community-ja, svi idemo na svoje strane.
    26.03.2009. - Server mi je obrisan od strane Nole-ta, iGGi reinstalira i ubacuje biohazard mod.
    10.04.2009. - Prebacujem CW server na KZ (ubacujem samo jednu mapu ).
    18.04.2009. - Gasim CW(KZ) server, nastavljam da drzim ZM.
    15.05.2009. - Odustajem od servera, dolazim u KaraVozd community i uzimam AWP server sa drugom iz BG-a kod e-trail-a.
    01.06.2009. - Odustajem od Karavozd AWP servera posle 10 dana offline dok nije odreagovao e-trail da upali server i nastavljam da drzim ZM koji iGGi prebacuje na EUnet link i stavljam KZ mod.
    05.06.2009. - Odustajem od servera.
    10.06.2009. - Dolaze ljudi iz Felne, prebacuju server na Deathrun mod, server se naglo puni, postaje popularan, par dana posle uzimam i pub server.
    23.07.2009. - Ulazim u MILF Community sa DR serverom, razlog zbog odlaska iz predhodnog community-ja nije za javnost, upoznajem Regli-u.
    23.07.2009. - Ubacujem u community i Pub server koji biva prebacen na KZ.
    23.08.2009. - MILF-cs web nalog biva "Hackovan" od strane "Malog Saleta".
    09.10.2009. - Pocinjem da pisem tutoriale.
    24.12.2009. - Pocinjem da radim u kgb-u kao Forum Support, dobijam neki rank na kgb-hostingu (Moderator Baze Znanja).
    13.02.2010. - Pocinjem da radim u ContraTeam kao support.
    15.03.2010. - Pocinjem da radim u KGB-u kao support i odustajem u contrateam-u kao support, dobijam super moderatora na kgb-hosting forumu koji sam dugo cekao .
    ....
    Last edited by Zlajaa; 06-01-2011 at 16:51.

Senior Member Array

Nemam datume ali mogu da ukratko opisem svoju KGB istoriju:

-prikljucujem se Zlaji i njegovim tadasnjim serverima ( Serbian zombie biohazard,kasnije five elements gaming arena tako nesto) i tada ucim osnovne stvari o gamepanelu,ftp
    -sa Zlajom se prikljucujem MILFu,tu upoznajem Regliu,Turshiju
    -dolazi do neke svadje zbog moje greske na MILF DR,ostajem bez admina
    -otvaram svoj biohazard sa ortacima,traje dva tri meseca i zatvaramo ga
    -prikljucujem se Mr.Ivanu koji je tad valjda bio u Ultimate Extreme,kasnije u CLARIONu
    -izlazim iz CLARIONa pred neko leto jer narednih mesec dana nisam bio kod kuce a i smorila me je zajednica
    -prikljucujem se MILFu,postajem admin na biohazardu i jos nekim serverima,postajem pomocnik-menadzer biohazarda,moderator na MILF forumu i tako...

U medjuvremenu sam naucio mnogo stvari,napisao par tutorijala,pomagao novim clanovima,odrzavao neke servere,upoznao mnoge likove itd ..
    Last edited by bikerchina!; 06-01-2011 at 17:19.

11.12.2009 - Dogovaram se sa drugom iz odeljenja da narucimo CS Server i odlucujemo se za KGB
    19.12.2009 - Server je podignut, dobija naziv WTF?! Public i ja sam se registrovao na ovaj forum
    20.12.2009 - Postavljam prvo pitanje na ovom forumu i dobijam odgovor u roku od odmah
    10.1.2010 - Uzimam prvu redirekciju i to od Clarion dd2 koja je bila 800 dinara u to vreme
    23.1.2010 - Upoznajem osobu pod imenom Milos (cunga_lunga) i zakupljujem redirekciju od RELAX-a, koja je radila sve do marta
    30.1.2010 - Stvaram mali community sa Lazom koji prinosi DeathMatch server
    10.2.2010 - Ugasen je DM i Laza nema nameru da ga plati, tako da ja trazim novi server za community
    15.2.2010 - Komsija otvara CW server i spaja se sa mnom
    1.3.2010 - Upoznajem Andriju, vlasnika jednog od jacih Zombie servera (sada pripada paranormalu) i on ulazi u community, ali to ne traje nazalost dugo
    6.3.2010 - Eksperimentalna faza sa nekih 9 servera u community-u, ali to je trajalo 2-3 dana
    17.3.2010 - Fikus se pridruzuje, i pokazuje se kao veoma odgovaran i pokazuje dobro znanje u oblasti cs-a
    10.4.2010 - Posto je na pocetku meseca ugasen redirekt sa RELAX-a i prebacen na WFG, pocinjem da gubim intresovanje za server, i stavljam ga na "tender" i u roku od par sati je bilo 10ak ponuda za public
    11.4.2010 - Nisam prodao public, vec sam ga ostavio prijatelju Nenadu, koji trenutno nije u Srbiji, i pretpostavljam da je zapostavio server dosta
    10.8.2010 - Dolazim opet na KGB-ov forum iz dosade i vidim da su se stvari drasticno promenile, doslo je dosta novih clanova, neki community su nestali sascene
    6.1.2011 - Pisem ovu temu

Toliko od mene mozda sam izostavio nesto, ali nije ni bitno

Super Moderator Array

Mnogi bi se pitali kako bi tekla moja MILF-KGB story
    Ne samo moja vec i Borisova, posto ovaj duet funkcionise vec vise od 2 godine neprekidno, na sta bi nam mnogi pozavideli.

Datumi ni u mom slucaju nisu tacni, osim onih koje posebno naglasavam. A sve je teklo ovako..
    maj-avgust 2007. pocinjem da igram online cs, igrao sam redovno na makedonskim MAX serverima i to prvenstveno na MAX Deathmatch 1 i 2.

septembar 2007. otkrivam neke servere u Srbiji i nisam bas preterano zainteresovan. Nastavljam da przim na makedonskim serverima.

oktobar 2007 - jun 2008. period kada velika vecina mog razreda (zahvaljujuci meni ) krece da igra CS zajedno sa mnom na MAX-u jer su vec svi tada imali brz internet. Prvi put koristimo ventrilo i teamspeak.
    oktobar 2008. je prekretnica u mom zivotu izgleda

5.10.2008. prvi put ulazim na Mali Vok Futog i raspitujem se kako je moguce da je ovakav server hostovan, a da nije KGB, Koliba, Balkan Express... Vidim reklamu “CS server hosted by kgb-hosting.com”. Jurim na forum koji je tada bio u nekoj crvenoj boji sa jako malo korisnika i postova. Nalazim cenovnik i ne verujem rodjenim ocima da je moguce zakupiti cs server. Do tada smo igrali ili kod makedonaca ili preko hldsa koji sam ja hostovao.
    6.10-9.10.2008. u skoli sirim informaciju o tome sta sam nasao. Skupljamo pare za public 16+2 od 1800 dinara. Smisljamo ime. Prvobitno je trebalo da se zove “Jovini zmajici Online” (po nasoj novosadskoj Jovinoj gimnaziji). Bogu hvala pa ga nismo tako nazvali, vec MILF , zahvaljujuci jednom mom drugu iz razreda.

10.10.2008 je uplacen server i poslat igiju. Isti dan dobijamo server i nemamo pojma sta da radimo s njim Konfuzija nastaje; amxmod je potpuno nesto novo za mene, ne znam nista oko ftpa, ne secam se da li je tada bio swift panel, mislim da nije... Tih dana pratim forum kgb-a i tada je svako imao svoju temu na forumu u kojoj je pisao zahteve a igi odgovarao Secam se da je u slucaju pada servera ostavljao svoj broj telefona da ga ljudi zovu da podigne Tada je podrska bila 500 din vise i to sam uplatio. Imao sam jednog decka koji mi je pomogao, zapravo on je drzao taj Mali Vok.

kraj oktobra 2008. po skoli na klupama nalazim IP 212.200.163.182:27025 i to vrlo ucestalo. Ne znam ko je pisao, znam da niko iz mog razreda nije.

novembar 2008. server se puni i vecim delom dana ima igraca i admina. Polako pocinju mahom ljudi iz Novog Sada da dolaze na server.

sredina novembra 2008. - ako je oktobar bio prekretnica, novembar je onda epohalno otkrice Jedan dan igramo aztec_0 i covek po imenu Massive Boredom se neprestano steka awp-om i naravno dobija dinamicki ban zbog cita, posle kog nije bilo sanse da se bilo ko vrati. Taj covek se vracao posle nekoliko sekundi. Na kraju sam odlucio da mu uzmem msn i da mu izredjam sve po spisku. I stupismo nas dvojica u kontakt. Bilo je tu ruznih reci i prepucavanja, video sam da covek zna znanje. Sporazumeli smo se tu i onda sledi period od pet meseci kojeg se ne secam.
    novembar 2008-mart 2009. server strahovito napreduje i odlucujemo da ga podignemo na 30 slotova i otvorimo cw i jos jedan public od 26. MILF Public, MILF CW i MILF Public 2 ili beta ne secam se. Drug iz razreda pravi forum, imamo lepo uradjen sajt, ljudi pristizu. Massive Boredom sve to vreme pomno prati situaciju. Polovinom marta ulazim u svadju sa drugom koji je napravio sajt i forum i tu pola razreda ne prica sa mnom jer sam navodno bio previse grub prema njemu Razilazim se s njim. On rusi sajt i forum i cpanel prebacuje na arapski jezik Taman se blizi kraj 4. godine, kud koji mili moji.

april 2009. period kada sam vodim uspesno servere i period u kome je MILF bio najjaci novosadski server. Cak bih mogao reci i sire. Medjutim, pocinjem da se brinem jer ne znam nista oko tehnickih stvari i dalje.

polovina aprila 2009. jednog jutra pre odlaska na trening cimam massiva da mi pomogne oko prebacivanja MILF Public 2 u MILF DeathMatch. Od oktobra do aprila sam redovno isplacivao servere svakog 10. u mesecu bez kasnjenja i bez muljanja. Massive mi za par minuta prebacuje u drugi mod i ja mu tada govorim kako ne bi bilo dobro da zloupotrebi to sto ima moje ftp podatke. Takodje prebacuje i cpanel sa arapskog na engleski

kraj aprila 2009. nakon dva meseca poznanstva sa massivom kome sam samo ime zapamtio, i za koga sam smatrao da je covek koji ima znanje i iskustvo s ovim stvarima, odlucujem da ga pitam da mi se pridruzi na sta on pristaje.

maj 2009. nakon usaglasavanja, prepustam mu sve ftp naloge i tadasnji swift panel. On pravi forum i sajt u rekordnom roku. U medjuvremenu pojavljuju se neki klinci koji placaju odrzavanje MILF DD2 servera koji je presao iz DM u DD2, opet. Zvao se MILF Trezor. Jedno vece umesto CW, massive ubacuje surf_ski_2 mapu i pravi neke gluposti za hns mod, totalno mi je bilo nejasno sve to Otvaramo jos jedan CW a onaj cw prebacujemo u MILF Surf. Otvaramo racun u banci. Massive se registruje na kgb-hosting.com pod imenom turshija

u maju 2009. konstantno i ubrazano napredujemo, ulazimo u avanturu s nekim anonimusima i ovim MITOM koji nam ostaje do dan danas duzan izvesnu svotu novca. Imali su neki gungame na bosanskom linku i valjda paintball.

jun-jul 2009. upoznajemo zlaju192 i mihajla i oni nam se pridruzuju. Zlaja je imao KZ, DR i Zmurku a mihajlo Masters Public. Jacamo i uspostavljamo hijerahiju i organizaciju.

avgust 2009. na kratko uhakovan novi sajt koji je tursija napravio od strane malog saleta. Tursija je na moru i ja ga zovem, medjutim do njegovog povratka sam bio nemocan.

E onda sledi period koji mi nije ostao u secanju jer se tu nisu desavale neke bitne stvari.
    Serveri su se otvarali i zatvarali, nismo mogli da napravimo kompromis oko broja servera koji je varirao izmedju 10 i 15. U medjuvremenu pocinjemo da prodajemo redirekt.

januar 2010. tursija svojim zalaganjem postaje clan suporta koji mnogi clanovi tumace na razlicite nacine. Ubrzo za njim i zlajo.

februar-mart 2010. tursija radi ozbiljne projekte. poveren mu je gametracker i gamepanel. Zlajo radi kao forum suport i suport u kgbu. Svako je dobio svoj deo posla.

april-jun 2010. dobijamo prvog jaceg sponzora, to je e-gimnazija, koja je tu i dan danas. U tom periodu nas par iz MILF-a dobija moderatora na kgb-hosting.com i taj cin se i danas tumaci na razlicite nacine. Pocinjemo da stampamo majice

kraj juna 2010. MILF, pod pokroviteljstvom KGB-a, postaje riseler i otvara hosting.

Leto 2010. bez vecih promena, sve savrseno dobro funkcionise kao i do sada, tursija je uspesan u svojim projektima, zlaja pocinje da usavrsava svoja znanja i u drugim oblastima koje ga interesuju, ja se bavim predvidjanjem buducnosti i razvojem planova oko hostinga.

septembar 2010. donosim par odluka koje su se pokazale kao fenomenalnim i server hosting naglo izrasta u najjaci KGB-ov riseler.

Oktobar-decembar 2010. bez vecih promena, sve je kao i do sada. Otvaramo konkurs za izradu novog sajta, boris je odavno zavrsio svoje projekte i sada se posvetio novim. U ovom periodu bih izdvojio naglo jacanje nasih servera iz meni nepoznatog razloga Takodje bih napomenuo nekoliko zustrih rasprava na kgb-hostingu forumu oko naseg zaposlenja i zalaganja, nakon cega sam definitivno zavrsio s nekim ljudima koji su od pocetka naseg angazovanja (koje smo na kraju krajeva i zasluzili) bili uperili prste i bili skepticni po pitanju naseg napredovanja. Vlada misljenje da je celokupan MILF zaposlen u kgb-hostingu i da se sve obavlja preko “stele”. Danas i sami vide da se pogresili.

Decembar 2010. svako je zaokupljen svojim poslom; organizacija na MILFu je sredjena do tancina, svako ima zaduzenje i vlada besprekorna hijerarhija. Svaki server ima osobu ili osobe koje ga odrzavaju. To daje Mihajlu,Borisu,Zlaji i meni vise prostora za bavljenje hostingom i projektima. Mihajlo nakratko odlazi u Bumerang jer je lose sanjao i imao svakakva prividjenja Boris ima par zanimljivih projekata koje sprovodi u delo. Pored toga radi na programiranju novog sajta koji je izabran na konkursu.

U novu 2011. ulazimo kao najjaca CS zajednica na Balkanu i idemo ka tome da tako ostane. U planu je prosirenje delatnosti u skladu sa rasplozivim vremenom i obavezama

Inspirisalo me ovo Vidorovo izlaganje i evo prvi put da sam ovako nesto napisao. Imao sam zaista zelje i volje da odvojim skoro sat vremena na ovaj tekst. Ovo sve zvuci povrsno jer se detalja zaista ne secam. Ali svega je tu bilo; sitnih rasprava, razilazenja, svadjanja, ugnjetavanja, prevara, zavera... Danas smo tu gde smo i drago mi je zbog toga. Posebno zbog ljudi koji su oko mene i koji rade sa mnom a nadam se da i oni dele isto misljenje kao i ja. Naravno, veliku zahvalnost dugujem Borisu. Covek koga bi svaki komjuniti i hosting zeleo da ima u svojim redovima i ja sam ponosan sto imam tu cast. Ali znam da je isto tako i on ponosan sto je dobio ban na MILF Publicu, jer znam da nije bilo toga, tesko da bismo se upoznali a pitanje je da li bi vi i mi sada imali gamepanel, gametracker.rs i jos mnogo drugih stvari Zlaja i Mix su posebna prica; jedan je dezurna sluzba 24/7 a drugi puka suprotnost koji i dalje ne zna da koristi . (tacku) kada pise postove Vroj, Toza, Human_Torch...Hvala momci

I naravno da se pohvalim da MILF nikada NIJEDAN svoj server nije punio redirektom i jedni smo od retkih koji mozemo ovim da se pohvalimo.
    Tako ce biti dokle god budemo postojali.

I tako smo ziveli srecno u miru do kraja svog zivota
    Last edited by reglia; 06-01-2011 at 19:16.

punisher1389
    Guest

Evo i moje price:

-Od 2001 igram cs, od 2005-2006 poceo sam da se zanimam kako to funkcionise . . .
    -2008. planiram da otvorim server ali taj plan je bio osudjen na propast zbog Krusevac Online, odnosno krusevacke zajednice koja je u to vreme bila jedna od najjacih!
    -2009. Godina mnogih zbivanja:
    Cuo sam da kgb deli servere za odlicne ucenike posto nama 28.6 daju knjizice na Vidovdan zakasnio sam na konkurs
    Pricam sa ortakom iz Republike Srpske (serb tako mu je bio nick), kako kod solucije imaju jeftini serveri tj. za 10e 32 slota, ja se primim na tu pricu sutra dan uplacujem server, dobijam ip (srecniji nego ikad). Prvo ime servera Feel The Power, po klanu FTP jer je moj ortak bio u tom klanu, jos se secam ip 188.40.57.132:27052
    -Nastaju neki nemiri, svadje . . . I FTP me izjebe
    -Menjam ime servera u Serbian Public Alfa, odlazim na more uplacujem server posle 10dana vracam se kuci vidim server off, saljem mailove soluciji kazu nisam uplatio, ja im po drugi put posaljem uplatnicu koju sam poslao pre mora oni se izvinjavaju. . .
    -Sve islo nekako i uz dogovor sa KrusevacOpen.Net odnosno Nikolom uzimam ime njihove firme za ime mog servera nastaje KrusevacOpen- Alfa, taman sam napunio server uzeo redirekciju sa MILF- DM, sa milf-a dolazi Dusan Dobrica koji mi predlaze da se udruzimo da ce on uzeti cw server i da cemo zajedno terati napred!
    Sa njim sam i dan danas partner postali smo izuzetni drugovi.
    -Solucija mi ga gasi zbog "neplacanja" oko nove godine!
    -Puca mi film pokusavam da se setim svog starog nika na ovom forumu, restartujem sifru, porucujem server kod kgb-a nesto skuplji ali valjda ce biti bolje, oko 20.12.2009 dobijam svoj server na verat net linku do dan danas mu nisam menjao ime/ip.
    -Server sljaka od tog dana i od tog dana ja sam aktivan clan ovog foruma, nije bitno kad se ko regovao vec koliko je ko doprineo ovom forumu!
    -I danas saradjujem sa Igorom clanom e-trail supporta do raspada iste kompanije, pomogao mi je oko cs server kao niko drugi lik koji se trudio da CS ostane ziv u Krusevcu!
    Bilo nekad:

Naravno mogao bih jos da pisem ali ovo je recimo ukratko. . . .
    Last edited by punisher1389; 06-01-2011 at 16:58.

lich
    Guest

Datumi su otprilike ( nisam siguran ni za jedan )

12.01.2009 - Narucujem svoj prvi server kod kgb-a, uzimam ga sa drugom ^Manijak^-om
    13.01.2009 - Dobijam svoj server (24+2 slota, Public mod, Ime servera: Serbian ProGaming , moram priznati da tada nisam znao bukvalno nishta, ftp za za mene bio nereshiva misterija.
    1.02.2009 - Moj server postaje BK Public
    29.02.2009 - Moj stariji burazer finansira i otvaramo josh 4 servera: Surf,Knife,DM,Fun,
    15.05.2009 - Nash public dostize 150 mesto zahvaljujuci Milf DM
    28.11.2009 - Do tad je sve bilo lepo ali se comm raspada,ja 2 servera dajem nekom liku,2 ostavljam za burazera i jedan kupuje Stefan Filipovic tj. nash pub i pretvara ga u sbc surf koji pada na 350 mesto,prestajem da igram cs
    07.03.2010 - Pocinjem ponovo da igram cs
    19.04.2010 - Registrujem se na kgb-hosting.com/forum/, i pocinjem da ucim iz baze znanja
    27.07.2010 - Stekao sam veliko znanje najpre od zlaje,mihajla i turshije
    29.10.2010 - Dobijam ponudu da vodim Buxna Community i prihvatam
    17.11.2010 - Napushtam Buxna Community i povlacim se iz svega
    23.11.2010 - Registujem se na drugi nick na forumu i pocinjem da pomazem ljudima
    20.12.2010 - Dobijam ponudu da vodim SBC Community kao i da budem moderator na gamehosting.ne, obe ponude prihvatam
    21.12.2010 - Dobijam dosta ponuda da vodim neke male comm i odbijam
    23.12.2010 - Ugovaram sa bolimezub da vodim njegov forum kao glavni moderator i on to odobrava
    24.12.2010 - Nije poshao ni jedan dan primetio sam da se ne uklapam u njihov tim i dogov sa zubom otpada
    28.12.2010 - Odlucujem da ostatak vremena provodim isklucivo na kgb hosting forumu i borim se za moda...
    29.12.2010 - Ugovaram da budem jedan od glavnih modova na epicentar ludila sto skituljko prihvata!
    01.01.2011 - Ugovaram sa sm0k1d1 da vodim Koliba Dust 24/7 i on to prihvata i 12.01.2011 treba da dobijem sve podatke o serveru
    06.01.2011 - Donosim konacnu odluku da igram samo na 10 server milf beta , milf kz , koliba big , koliba high , koliba dust24/7 , koliba high , ukljucujuci josh neke milf servere...Takodje odlucujem da budem samo na milf-cs.info , kgb-hosting.com/forum , kgb-hq.com/forum , koliba-cs.info ....
    Takodje tog istog dana mracim mixera da mi da admina na MILF Beti ali moram da povecam aktivnost

Ukratko ne vezujte se za datume vec za tekst
    Last edited by lich; 30-03-2011 at 16:01.

Senior Member Array

ni moja prica nije nesto , sve je ovo se izdesavalo otprilike u jednoj godini..
    -mart 2010 godine : chatamo ja i skolski drug , i prepiremo se nest oko toga , kako bi bilo dobro da podignemo servere preko svog kompa . ja sam nesto vec o tome znao , znao sam za hlds , ali sam znao da je i nemoguce da server radi 24/7 na nasim masinama , jeste da smo imali jake masine , ali net grozan
    tada smo imali ja DSL 8 GB limit , aa on ZONa 15 gb , i rekao sam mu da od toga nema nista , pa cak i kad bi imali jace netove..
    pocinje neka svadja , i ja sam njemu spomenuo , kako se server moze zakupit...
    tadasnji najpoznatiji su mi bili kgb i gamehosting.ba (gh.ba SUX , nije reklama , ako mislite da jest , nek admini cenzurisu )...
    rekao sam mu , koliko sam ja tada znao od jednog frenda iz jablanice , koji mi je vrlo daleko bio , kako je kgb najbolji , aa i uvjeren sam u to bio , jer sam igrao na vecini servera koji je kgb hostovao ... otisao sam na kgb stranicu , i kopirao sam cijene drugu ...
    nakon kraceg dogovora , skontali smo da je kgb malo preskup i uzmemo server Lite 30+2 od gamehostinga .. jedan server smo zajednicki placali mjesec dana , aa onda je on odustao , i ja sam placao server sam , sto i nije bila velika poteskoca
    prvi server se zvao Underground DeathRun , bio sam vec upoznat sa amx mod -om , koji sam do tada ucio na svom kompu preko hldsa
    uskoro se server puni , i od druga koji i dan danas vodi Herzegovinia Pub 1 , sam dobio bespatnu redirekciju , pod ovim uslovima :
    -promjenit ime u herzegovinia ( uradjeno )
    -promjenit mod u dm ( uradjeno )
    sve sam to uradio i obio redirect
    nakon 6-7 dana , cijeli server je bio pun 30+2 slota Lite server , ali pun , za divno cudo .. u medjuvremenu po dogovoru kupujem jos jedan 30+2 i nazivamo ga public 2 , takodjer i CW server ( Herzegovinia CW ) ...
    svi serveri su bili djelimicno puni osim Pub 2 :/
    uskoro dobijam jedan besplatan server od 30+2 slota , kao gratis na ova 3 servera .. htjeo sam da iznenadim frenda i da napravim ZOMBIE .. kada sam mu to sve rekao , znao je samo za Pub 2 , DM i CW i slagao se sa tim , ali je CW bilo malo previse :/ .. gubim redirekciju , servere obaram , ostavljam samo DM .. nakon kraceg vremena oborim i DM ...
    uu oktobru ove godine , molim iGGia da mi da jedan mjesec Lite server u zamjenu za ova 3 servera , ( prelazak sa drugog hosta - neka akcija ) .. nije mi se svidjao ni KGB Lite , pa govorim iGGiu , kako necu nastavljat placat jos , vec umjesto 30+2 da nastavim placati za Premium 16 slotova ... tako sam i uplatio sledeci mjesec ,dobijamo server i nastavljam sve normala , s tim da sam zamolio iGGia da postavi server na 217.26
    ii tako je i danas , ovaj isti server , samo sto sam prosirio slotove

kratka prica

==========================
    ljude koje cijenim i zasto
    iGGi - uvjek izlazio u susret i pomagao
    turshija - najbolji cojk ocm' - uvjek pomogne ako zakoci negdje i vezano za servere i ne vezano za njih
    wroy - najbolji moderator na forumu - ono njegovo "lock " rullez xd
    zlajo - dobar u supportu - uvjek iskren kad je neki problem , aa vecina njih bi lagali , i izvlacili se na nesto
    mihajlo - aktivan na forumu
    air max - pomogao mi oko pawn kodiranja , i sto je rekao da mu se obratim za pomoc , ako gdje zatreba - to vrlo cijenim

hvala vam svima :*
    Last edited by Maxy911; 06-01-2011 at 17:16.

Banovani spamer Array

Lightbulb

Posto sam ja relativno novi u ovome evo moje male price(datumi nisu tacni) :

10.6.2010 uzimam sa 5 drugova server(bilo nas je mng ) to su bili JuIcE.ALExA , PunisheR^ , |M!t@| , Ph^TyUbIxXx , DAVID YBB
    8.7.2010 server je dobro isao ali zbog svadje se raspada...
    9.7.2010 ja i drugar odlucujemo da uzmemo server(surf).
    10.9.2010 Odlucujemo da stopiramo taj server i da uzmemo preko MILF Reselera zato sto je jeftiniji
    11.9.2010 Uzimamo preko MIFL-a Public i SurF pod drugim ip-ovima
    11.10.2010 Tokom meseca serveri prazni...I ulazim u community sa TrOyAnC-em Imali smo Pub,Surf,Dm,Dr(waljda nesecam se)
    20.10.2010 Serveri prazni comm se raspada.
    21.10.2010 Od jednom nam se surf puni nzm ni sam kako i produzujemo server
    24.10.2010 Ocajnicki trazimo community i ulazimo u Buxna Community
    26.11.2010 Izlazimo iz Buxna Community jer nam se nije svidjao(Limun(lich)je extra lik ali buxn-u wolf-a nisam gotivio)
    5.12.2010 Deadline Nam nudi ponudu da sa njima ucemo u community.Mi naravno prihvatamo.
    3.1.2011 Svadja i gasi se forum i Ceo community je off.
    4.1.2011 Pomirili smo se i nastavljamo sa uspesnim radom

edit : reljo ja sam bourNe
    Last edited by Shary; 06-01-2011 at 17:57.

Senior Member Array

Evo i ja da ispricam moju pricu

Mart 2008-
    dobijam net i pocinjem da se interesujem vise u kompu i o igricama
    April - Oktobar 2008 -
    Drug mi daje disk sa cs instalacijom instaliram i pocinjem da igram aktivno cs sa nickom (marko va -.-') tada sam znao samo za dva servera RCK Public , Stari Grad
    Novembar - Decembar 2008 -
    Dobijam IP od CS No Limit Public upoznajem dosta likova i upoznajem Ubicu
    Januar - Februar 2009
    Nalazim na netu ip od broyclan publica gde postajem ubrzo i admin i tu ucim prve amxx komande
    Mart - April 2009
    Dobijam ip od tadasnjeg BGD Publica koji su drzali neki likovi iz bg-a vrlo kratko 2 meseca i koji je bio hostovan kod relje pred kraj 10 dana likovi koji su drzali posvadjali su se i svako otisao na svoju stranu dodajem relju na msn i pitam ga koliko kosta da se produzi on je rekao 2300
    Maj-Jul 2009
    Otvaram prvi svoj server kod relje koji se zove Unvriter Public posto nisam znao nista oko ftp-a pitao sam Martina ( Lik koji je drzao Clarion Alfu ) da mi pomogne oko ftp-a i tu ucim prve korake u ftp , Posle 2 nedelje se pridruzujem Clarion Community-u koji je bio Pola na kgb-u pola na soluciji . Server mi istice kod relje i Clarion - WOLF mi govori da solucija ima akciju 10 eura Bilo koji broj slotova ja porucujem Public server 32 slota i AWP Server 20 slotova koje nazivam CLARION. Awp server gasim posle mesec dana , Zakupljujem redirekciju sa mp igara i odma 1 dan server mi biva hakovan i tu pocinju tegobe 2 ip-a sam menjao , dok se odvojio od clariona i server nazvao Ultimate RCK Public .
    Jul- Setembar 2009
    Server uplacujem na 3 meseca i lepo radi zadnji mesec odlucim sam da ga izbrisem
    Setembar2009 - Setembar 2010
    Upoznajem Nemanju Radovica ( extazu ) na design forumu hooligans design , odlucimo da otvorimo server 24+2 slota 212.200.163.180:27030 i nazivamo ga Adrenalin-Zone normalno smo radili godinu dana . U setembru 2010 godine nismo imali kesa da platimo server i ja odlucim da ga prodam daltonu .
    Setembar 2010 - Novembar 2010
    Kupujem od mr.vidora SLB Dr .

Novembar 2010 - do dan danas - Opet osnivamo Adrenalin-Zone ja i extaza i 2 brata iz austrije posle mesec dana ja izlazim iz zajednice i osnivam 014 Zajednicu i do dan danas je drzim

I naravno da se Zahvalim mikcu (mihajlo89) od njega sam nacuio dosta stvari
    Last edited by ^KASPER^; 08-01-2011 at 18:46.

FORUM LINK

Na prodaju REDIREKT

Banovani spamer Array

Vak da ja nebi datume nagadjao al ovo prvo mi se desilo pre 2-3 god

- Narucujem svoj prvi server kod kgb-a, uzimam ga sa drugom
    - Dobijam svoj serve 10+2 slota
    - Moj server postaje Crazy Bug CW
    - Cabrkam po serveru i sve zeznem
    - Posto sam se smorio sa jednim serverom sam sam uzeo jos jedan server od kgb zvao se isto Crazy Bug
    - Mnogo stvari me zanimalo oko Server kako sve radi i odlucim da sam menjam neke stvari oko servera,i nekoliko dana sam ga zezno pa ga vratim itd menjao sam stvari dok nakraju nisam svatio sta je sta...
    - Posle otvaranja nekoliko servera dolazim na KGB forum da se informisem itd znao sam mnogo pa sam vise pomogao neko sto su oni meni
    - Kako sam zakupio prvi put Web hosting i forum od CotraTeam naisao sam na njihov Gpanel ,obicno sam znao da cabrkam po source kodovima pa sam otovorio da vidim sta ima u Gpanelu od CotraTeam kad vidim ono link KGB ubacen da neopisujem znate,Posle kontaktiram CotraTeam i kazu da su KGB Ressailer.Posto sam znao da je IGor glavni hteo sam da ga pitam pa sa mu slao pp preko foruma al nije poglo potom odem na Turshijin profil i posaljem poruku.
    - Dva tri dana kasnije Turshija me zeza neozbilajn je bio i govori kako nemogu ja to itd
    - Otvaram ZV-Arenu Server ,i odlucim da posaljem Igoru mail da ga pitam za ressailer
    - Igor mi je rekao da mogu da radim ......
    - Otvarm Grobari jug server koji sam za 10-15 dana napunio al ubrzo sam ga zatvorio zbog skole itd
    - ..
    - Moja ZV-arena je puna i srecan sam al zbog nesuglasica sa adminima ja im prepustam arenu i bavim se svojim biznisom
    - Prosla su 3-4 meseca ja nisam imao svoj server licno,samo sam posecivao KGB forum i obucavao se
    - Otvaram ponovo GROBARI JUG server 17.12.2010
    - Server se brzo napunio i bio sam zadovaljan
    - Tako da sam zadovaljan sto sam na KGB forumu i da znam mnogo oko servera jer mi je zelja bila da ja sam opravljam servere tudje i da ljudi kupuju od mene i da je moj server pun tako danas vidite da mi zelja ostvarila

Senior Member Array

dec2009- Drug me tera da igram CS, mada ja odbijam... Mislio sam da je to glupa igrica i nisam verovao da cheat-ovi stvarno postoje
    jan2010- Ipak instaliram CS... Mnogo mi se svideo... Posto su mi kad ocu da napisem nick radili samo brojevi secam se da sam se zvao "1888"
    feb2010- Igram ja na neki ruski server i oni mi uvale njihove servere u gamemenu... Nisam imao ni new game, ni find servers, samo njihova sra*ja
    april2010- Jedva sam nasao CS na netu i instaliram ga...
    maj2010- Narucujem prvi server: 24 slota, lite, naziv "*Black Hole*" mod public...
    jul2010- Vidim da server ide lose... nema igraca... Prebacujem se na DR mod i menjam ime na "Supernova DeathRun"
    avg2010- Server polako napreduje, upoznajem stalne igrace...itd... I tek tad sam se registrovao na KGB forum
    sep2010- Skola, udruzujem se sa ortakom i on je imao pub a ja DR
    okt2010- Sve se to raspalo...od tad idem solo...Smanjujem slotove na 18+2
    nov2010- Dobijam web prostor i domen supernova-cs.com, KGB hakovan...gubim dosta igraca
    dec2010- Pocinjam da se uredjujem domen, instaliram forum...
    jan2011- Server dosta bolje ide i odlicujem da povecam slototve na 20+2
    Last edited by Nikola Nik; 06-01-2011 at 18:53.

Senior Member Array

Kad odvojim jedan dan napisacu post mada ce biti malo duzi

Senior Member Array

Ajd kad svi stavljate da stavim i ja
    Datuma se stvarno nesecam

-Igram CS od 2006 (od 2008 na netu ,jbg za ove 2 godine nisam imao net )
    -Prestajem da igram tj uzimam bolji komp i na njemu igram pes,call of duty i tako to-2007/8
    -E onda dobijam bolji net i krecem da przim po Cs-u
    -2009 godina i moj prvi server.Ja i moji ortaci (nas trojica) odlucujemo da uzmemo server iz zajebancije (msm da je bio lite 24 slota),jedan od njih je bio kostic4srb i on je sredjivao server ubacivao plugine i to dok ja nista oko toga nisam znao,sto ce me kasnije sjebati...Taj server je trajao 2 meseca i zvao se Serbian-Elite Public i uzeli smo i deathrun i cw.Ubrzo smo se smorili i prestali da ga placamo i ja od tad igram na milfu i rapidu
    -2010 oktobar Na nagovor kostica ja doalzim na ovaj forum i gledajuci teme pocinejm da se interesujem oko servera,plugina... i odlucujem da uzmem server.
    -Decembar 2010 uzimam premium server 14 slota (sa namerom da ga prosirim ako budem imao igrace) zajedno sa kosticem,nazivamo ga Lajsna Public (nismo znali kako pa smo mu dali to dok nesmislimo drugo) ali se zbog svadje rastajemo i ja sam nastavlajm da vodim server.Zahvaljujuci tome sto je on radio vecinu stvari na ftpu-u kad sam sam ostao nisam znao sta da radim...Polako sam krenuo da listam teme ovde po forumu,polako kapirao kako da ubacim plugine,promenim ime servera i sad gotovo sve mogu sam da odradim na serveru bez pomoci podrske (svaka cast njima i oni su mi dosta pomogli)
    -2011 uzeo sam i cw i razmisljam o redirekciji posto igraca skoro i da nema
    I dalje nastavljam da prosirujem svoja znanja sto se tice servera ovde na forumu zahvaljujuci vama

EDIT:ruke mi otpadose dok sam napisao ovo

БАШ МЕ БРИГА ЗА ЊИХ СВЕ,ЈЕР ЈА ЖИВИМ ЗБОГ ЗВЕЗДЕ

Senior Member Array

E ovako moja prica mislim ps prica
    2008 semptembra sam dobio net.Prvo sam mesec dana samo ono krstarica,karike...zezanje i tako to pa poceo polako novembra da igram cs.Napravio sam klan >>>EuLexTeam<<< negde u novembru,tada sam odigrao prvi cw protiv AoT klana
    Prvi server na kome sam igrao cs je GromNet server je hostovao Dr4gon iz sabca.
    22.12.2008 ja pravim klan "PrO-Squad Team" razlog : nisam imao bolja posla xD
    Polako sa drugovima skupljao novac za prvi CW server koji sam uzeo kod kgb-a naravno
    1.5.2009 sam napravio svoj prvi forum preko forumotiona
    2.5.2009 sam prijavio klan za GromNet ligu
    25.7.2009 se rasturio GromNET Public zato sto je server bio nelegalan ili sta vec.
    26.7.2009 smo se prebacili na community Leskovac-cs.
    13.8.2009 smo Leskovac-CS smo prebacili u Balkan-Gam!ng Community.
    15.8.2009 sam upoznao Stefoxa i Griwasa koji su tada drzali skyhigh public posle 2 sata provedenih na serveru dobio sam admina jer su me svi prozivali xD
    Avgust 2009. sam predlozio stefoxu da predju u moj community i da otvorimo PrO-Squad Community pristao je i drzali smo public od 18slota i dm od 24.
    Avgusta 20 2009 smo otvorili nas forum www.pro-squad.org
    Novembar 2009. smo otvorili ps2 team
    Decembar 2009 kupili smo i cw server a ugasili smo pub i dm.
    Decembar 2009 do Novembra 2010 godine smo bili samo sa cw serverom i tada smo preuzeli balkan-gam!ng community
    2.1.2011 smo ugasili ps2 klan
    I evo danas 6.1.2011 i dalje drzimo servere i forum i ista ekipa svakim danom smo sve vise i vise
    WE ARE BACK !
    WINNINGISEVERYTHING

Steam : k0k189

Moderator Array psy-gan's Avatar

Evo da i ja napisem moju pricu, a posto nikada nisam pamtio datume (ni dan danas) pisacu priblizno.

Sredina februara 2008 - Tacno posle sestrinog rodjendana dolazi brat iz Nisa, i pocne da prica o igranju cs-a preko neta (tada je to za mene bilo spansko selo, ja sam bio u fazonu "nemoj da lazes") nekoliko dana kasnije cujem se sa njim i on mi objasni kako da skinem cs i da udjem na taj njihov server evo i sada pamtim zvao se "Reakcija gaming" tako nesto.
    Oko 10 marta 2008 - Dobijam admina na serveru, secam se da sam se mucio oko ukucavanja setinfo-a
    Kraj avgusta 2008 - Brat ide u vojsku, server se mesec dana kasnije gasi (i nikada vise nije pokrenut sa ovim imenom), ja pravim vecu pauzu u igranju cs-a.
    2. April 2009 - Opet pocinjem da igram cs, tada sam igrao na kolibi i BGA, i tu sam stekao najvecu vestinu u igranju, cake i sve ostalo.
    21 Decembar 2009 - Odlucio sam da otvorim server sa jednim drugom, odlucili smo se za KGB hosting ali ja sam cekao da mi stigne
    novi net, posto sam imao problema sa konekcijom.

Moje prvo, narucivanje, bio sam po prilicno zbunjen
    Da li mogu da narucim server 18+2,iako je sajt i izradi..
    Molim da odgovorite server mi je potreban u sto kracem roku!
    Sredina januara 2010 - Stize nam prvi server, zvao se "BG republic" koji se nije proslavio (prokleti telekomov link)
    19.01.2010 - Dolazim na ovaj forum, i pocinjem da ucim o serverima, ftp i pluginima.
    Mart 2010 - Gase nam server, ja se povlacim i prestajem da igram cs. Prelazim na cs:source, gde sticem 'golemo' znanje o css serverima, ucim o source modu, mani admin pluin, i da ne nabrajam dalje.
    Septembar 2010 - Sa drugarom pokrecem Rebellion, koji je na nemackom linku (nismo hteli da ulazemo u premium da nam ne propadnu novci) U medjuvremenu krecem na kurseve programiranja.
    Novembar 2010 - Gase nam Rebellion na nemackom linku.
    Sredina decembra 2010 - Rebellion na domacem linku, opet pokrenut.

Kraj

VIP Member Array AyS^'s Avatar

blago vama kad pamtite te dogadjaje tacno u dan,ja ne znam ni sta sam juce jeo :P

Veliki poznavalac cs materije! Array

Editovano 3/12/2011, izbrisan ceo post i napisane samo bitne informacije

-Na KGB forum sam se registrovao u februaru 2010-te da bih izreklamirao neki turnir i posle se vise nisam ulogovao
    -Ponovo se logujem u avgustu 2010-te da kazem turshiji da sam provalio kako se skida cenzura
    -Posle sam bio aktivan ali sam i spamovao pa dobijam warn od Wroya, ja otvorim temu gde mu trazim jos jedan warn i on me banuje na mesec dana
    -Pravim u medjuvremenu jos 2 accounta koja su mi takodje bila banovana
    -Kada mi je istekao ban postajem aktivan clan i manje spamujem
    -Onda dolazi svadja sa AIDS-om (kasnije smo se izmirili i sad ga mnogo postujem AIDS )
    -Aktivan sam na forumu bez svadja i slicnog
    Last edited by Ikac; 03-12-2011 at 23:26.
    MILF AWP [Respawn] [Fast DL] - Connect via STEAM

->UrOS<-
    Guest

Ukratko u tezama, neka od mojih secenja povezana sa ovim hostingom

Decembar 2007
    Pocinjem da igram cs preko neta na beotelnet serverima
    April 2008
    Prvi put igram na kgb serverima
    Maj 2008
    Na kgb alfi sam video reklamu o tome kako zakupi server
    Jun 2008
    Uzimam svoj prvi server (cw)
    Registrujem se na forumu iggi.kgb-hq.com (to je bio sajt hostinga)
    Zanimljivo je napomenuti da je tada bilo veoma malo servera
    i za svaki server Igor je otvarao posebnu temu na forumu gde bi vlasnici
    kacili uplatnice, postavljali pitanja i sl. kao danas tiketi
    Jul 2008
    Ulazim u stos oko administracije servera
    Redirekcija sa kgb alfe verovali ili ne tada je kostala tacno 1500din
    Avgust 2008
    Izlazi AMX Mod 1.8.1 (trenutna verzija) pocinjem
    polako da se bavim izradom i modifikovanje plugina
    Udruzujem se KV-Gamers serverima i postajem head admin
    SLIKA IZ ARHIVE
    Septembar 2008
    Organizujemo KV-Gamers Letnju ligu
    Novembar 2008
    Na CW serveru organizujemo KV-Gamers Knife turnir, prvi kod nas
    Decembar 2008
    Registrujem se na novom kgb-hosting forumu (ovom)
    Januar 2009
    Organizujemo KV-Gamers Zimsku ligu
    pripreme jacih timova za kode5 dole slika tabele, grupna faza takmicenja
    SLIKA IZ ARHIVE
    April 2009
    Postajem admin na kgb hns serveru
    Maj 2009
    Prestajem da igram cs i ostale igrice
    Septembar 2009
    Izlazi dugo ocekivani gametracker.rs
    prva ne slavna verzija sa orangeiceberg (kasnije je projekat preuzeo tursija)
    SLIKA IZ ARHIVE
    Decembar 2009
    KV-Gamers serveri se gase
    Zbog skole pocinjem cesto da pisem plugine i izmedju ostalog tako vezbam programiranje
    ...
    Last edited by ->UrOS<-; 30-03-2011 at 20:38.

ironsl1m
    Guest

evo ja da ne pišem u stilu datuma pošto se ne sećam nijednog, pisaću priču.

Priča će biti vezana za starog provajdera KGB servera TerraNet i za par njih još.

Sve je počelo jednog lepog dana 2001 godine na otvara se igraonica "Staša" sa kapacitetom 14 računara + 1 server. Od tog datuma, počinjem sa igrom Counter-Strike, ali samo u LANu. Zavoleh igricu veoma, i počeo sam što aktivnije igrati je dok nismo se uštimali. Dolazimo do interneta u igraonici, i ja vidim: CS može preko interneta? Momci ajde da probamo. Ulazimo ali naravno Lag Kanterstrofa pošto je internet bio očajan. Kada smo došli do CS 1.6, nastavljamo sa aktivnom igrom u LANu, ne znajući da ima par servera online koji su tu iz krajeva naših. Prvi serveri na kojima smo igrali online su bili: TEOL.NET (pass na njihovim serverima me smarao) MAX(makedonski ako se dobro sećam) i još par njih ne sećam se. Drug iz BiH, odlučio je da proba da hostuje jedan CS server, (pošto naše znanje o CS serverima bila je 0 što se tiče podrške) naišli smo na jednoga LOKI-ja, koji je takođe imao loše znanje o CS, ali prednost je što je on radio za TerraNet ISP Bjeljina, pa nam to omogućava čitav jedan server za hostanje igara. Pošto ime nismo mogli da smislimo, napisali smo TerraNet, i time smo dobijali povlastice od TerraNet provajdera. Igrali smo ludo, ludo ludo. Dok jednog dana na Terru nije došao jedan seljačić koji se pravio pametan da zna sve i da može im pomoći ako mašinu mu daju. Naravno, oni ni 5 ni 6 njemu klap mašinu, ugase se Terra Serveri zbog jbne igre World of Warcraft. TerraNet WoW je bio popularan jedno vreme, međutim isti taj čovek (Džin iz Milića) upropašćuje server i predator odlučuje da vrši razne napade, upada na servere itd itb. Tu mi ponovo se vraćamo na Terru i dobijamo servere. Mene već smorilo lenjčarenje, te odlučujem da učim oko CS servera (AMX prvenstveno). Tu nije bilo ništa posebno, naučio sam dosta toga ali batalio sam cs.
    Ne sećam se tačno, ali saznajem da je te TerraNet Servere održavanje i slično nije imao ulogu LOKI, nego baš Igor Krnić, danas ponosni vlasnik KGB Hostinga. Hvatam se za džep, i sa mlađim bratom (od strica ) otvaramo server koji smo nazvali sa jedno 50 imena. Jedan je bio eTp Public Server (Electro Team Play). Server ima kapacitet 32 igrača, međutim kao što je rekao neko u ovoj temi, jedni smo od retkih koji nismo uspeli napuniti ga. Te ja krećem da još više proučavam AMX i čeprkam po FTPu pošto tada nije bilo GamePanela, tada je bila samo podrška na forumu (korisnici su se morali registrovati na forum crvenog stila, napisati igiju određene podatke o serveru koji držimo da bi nam dao rank Senior Member, kako bi imali pristup Tehničkoj Podrški). Igor je sa naše strane bio smaran jedno 50-100 puta (ništa puno ), gde je meni više dojadilo da čoveka cimam i bilo mi glupo i uzmem stranicu http://amxmodx.org & alliedmodders.net i počnem širiti moje znanje i AMX pluginima i samom strukturom amxa. Inače naš server nije dugo potrajao, te sam opet napustio CS.
    Kada se prvi put otvorio SpiN server(tačnije CS Loznica) počinjem igrati. Tada je server bio vođen od strane Nikole, dok je stefan bio igrač samo toga servera. Pravljenjem haosa mojom igrom sa nickom pwNaGeeeE, dobijam bananu na serveru. Dodajem head admina Nikolu na msn, raspravljamo se, i krenem mu malo više po familiji ja (u stilu deteta). On mi kaže "Ne ulazi više na moj server nisi dobrodošao". Server ubrzo menja ime u SpiN, i u head admine upada St3FaN, s kojim se nikola dogovorio da zamene ime u SpiN. Tada ja dobijam rank Moderatora na SpiNu, jer sam im mnogo pomagao. Bilo je tu više uspona i padova mojih sa spinom, izbacivanja i vraćanja. Zadnji put na SpiNu bio mi je sledeći: Igrač MaXeR, dobio je head admina na staroj HighSkill Areni, novom Zaječar serveru. Vidim da počinje reklamu zajecar foruma na spinu, te odlučujem da upadnem na isti. dobijam admina, kako bi im sredio forum, ali MaXeR nije smeo davati podatke o forumu i gpanelu meni, te je zbog istog razloga izbačen. Ja ajde pokušam da pomognem daltonu, javim se, on mi kaže mogu ti dati da sređuješ forum. Ja njemu tada pričam neku petu-desetu priču kako sam saznao za Zaječar servere i on mi da poverenje za forum. Ubrzo stičem poverenje i za servere te mu pomažem u održavanju. Nebi dalje da produžujem priču, dolazim do dela gde dobijam telefonski poziv od inspektora za VisokoTehnološki Kriminal. Objašnjava on meni šta sam uradio, te da je protiv mene trebala biti podneta tužba, međutim ista nije podnesena radi nekoliko razloga koje neću navesti. Menjam svoj nick u ironsl1m, gasim sve stare kontakte, i krećem sa novom pričom koju ću pričati drugim korisnicima ovog foruma za nekoliko godina (ako Bog da).

Eto nešto malo od mene

EDIT: ovo je ništa za sada, dopuniću sa još više informacija
    Last edited by ironsl1m; 06-01-2011 at 19:16.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ironsl1m View Post
    evo ja da ne pišem u stilu datuma pošto se ne sećam nijednog, pisaću priču.

Priča će biti vezana za starog provajdera KGB servera TerraNet i za par njih još.

Sve je počelo jednog lepog dana 2001 godine na otvara se igraonica "Staša" sa kapacitetom 14 računara + 1 server. Od tog datuma, počinjem sa igrom Counter-Strike, ali samo u LANu. Zavoleh igricu veoma, i počeo sam što aktivnije igrati je dok nismo se uštimali. Dolazimo do interneta u igraonici, i ja vidim: CS može preko interneta? Momci ajde da probamo. Ulazimo ali naravno Lag Kanterstrofa pošto je internet bio očajan. Kada smo došli do CS 1.6, nastavljamo sa aktivnom igrom u LANu, ne znajući da ima par servera online koji su tu iz krajeva naših. Prvi serveri na kojima smo igrali online su bili: TEOL.NET (pass na njihovim serverima me smarao) MAX(makedonski ako se dobro sećam) i još par njih ne sećam se. Drug iz BiH, odlučio je da proba da hostuje jedan CS server, (pošto naše znanje o CS serverima bila je 0 što se tiče podrške) naišli smo na jednoga LOKI-ja, koji je takođe imao loše znanje o CS, ali prednost je što je on radio za TerraNet ISP Bjeljina, pa nam to omogućava čitav jedan server za hostanje igara. Pošto ime nismo mogli da smislimo, napisali smo TerraNet, i time smo dobijali povlastice od TerraNet provajdera. Igrali smo ludo, ludo ludo. Dok jednog dana na Terru nije došao jedan seljačić koji se pravio pametan da zna sve i da može im pomoći ako mašinu mu daju. Naravno, oni ni 5 ni 6 njemu klap mašinu, ugase se Terra Serveri zbog jbne igre World of Warcraft. TerraNet WoW je bio popularan jedno vreme, međutim isti taj čovek (Džin iz Milića) upropašćuje server i predator odlučuje da vrši razne napade, upada na servere itd itb. Tu mi ponovo se vraćamo na Terru i dobijamo servere. Mene već smorilo lenjčarenje, te odlučujem da učim oko CS servera (AMX prvenstveno). Tu nije bilo ništa posebno, naučio sam dosta toga ali batalio sam cs.
    Ne sećam se tačno, ali saznajem da je te TerraNet Servere održavanje i slično nije imao ulogu LOKI, nego baš Igor Krnić, danas ponosni vlasnik KGB Hostinga. Hvatam se za džep, i sa mlađim bratom (od strica ) otvaramo server koji smo nazvali sa jedno 50 imena. Jedan je bio eTp Public Server (Electro Team Play). Server ima kapacitet 32 igrača, međutim kao što je rekao neko u ovoj temi, jedni smo od retkih koji nismo uspeli napuniti ga. Te ja krećem da još više proučavam AMX i čeprkam po FTPu pošto tada nije bilo GamePanela, tada je bila samo podrška na forumu (korisnici su se morali registrovati na forum crvenog stila, napisati igiju određene podatke o serveru koji držimo da bi nam dao rank Senior Member, kako bi imali pristup Tehničkoj Podrški). Igor je sa naše strane bio smaran jedno 50-100 puta (ništa puno ), gde je meni više dojadilo da čoveka cimam i bilo mi glupo i uzmem stranicu http://amxmodx.org & alliedmodders.net i počnem širiti moje znanje i AMX pluginima i samom strukturom amxa. Inače naš server nije dugo potrajao, te sam opet napustio CS.
    Kada se prvi put otvorio SpiN server(tačnije CS Loznica) počinjem igrati. Tada je server bio vođen od strane Nikole, dok je stefan bio igrač samo toga servera. Pravljenjem haosa mojom igrom sa nickom pwNaGeeeE, dobijam bananu na serveru. Dodajem head admina Nikolu na msn, raspravljamo se, i krenem mu malo više po familiji ja (u stilu deteta). On mi kaže "Ne ulazi više na moj server nisi dobrodošao". Server ubrzo menja ime u SpiN, i u head admine upada St3FaN, s kojim se nikola dogovorio da zamene ime u SpiN. Tada ja dobijam rank Moderatora na SpiNu, jer sam im mnogo pomagao. Bilo je tu više uspona i padova mojih sa spinom, izbacivanja i vraćanja. Zadnji put na SpiNu bio mi je sledeći: Igrač MaXeR, dobio je head admina na staroj HighSkill Areni, novom Zaječar serveru. Vidim da počinje reklamu zajecar foruma na spinu, te odlučujem da upadnem na isti. dobijam admina, kako bi im sredio forum, ali MaXeR nije smeo davati podatke o forumu i gpanelu meni, te je zbog istog razloga izbačen. Ja ajde pokušam da pomognem daltonu, javim se, on mi kaže mogu ti dati da sređuješ forum. Ja njemu tada pričam neku petu-desetu priču kako sam saznao za Zaječar servere i on mi da poverenje za forum. Ubrzo stičem poverenje i za servere te mu pomažem u održavanju. Nebi dalje da produžujem priču, dolazim do dela gde dobijam telefonski poziv od inspektora za VisokoTehnološki Kriminal. Objašnjava on meni šta sam uradio, te da je protiv mene trebala biti podneta tužba, međutim ista nije podnesena radi nekoliko razloga koje neću navesti. Menjam svoj nick u ironsl1m, gasim sve stare kontakte, i krećem sa novom pričom koju ću pričati drugim korisnicima ovog foruma za nekoliko godina (ako Bog da).

Eto nešto malo od mene

EDIT: ovo je ništa za sada, dopuniću sa još više informacija
    Hahahha, ironsl1m kriminalac!
    Extra pricha, brate...

Senior Member Array

Ne secam se bas svih datuma ali mislim da je to to.

Maj2007 - Otvaram igranicu sa 10 racunara, povezanih u LAN, bez interneta. Instaliran sam CounterStrike na racunarima i CallOfDuty 2. Medjutim ako se nesto igralo igrao se CS. Otad pocinje moje interesovanje za ovu igru.

To se sve odvijalo do :

Februar2008 - Napokon uspeo da uvedem net posle duuuuuugog cimanja... Tada pocinjem da igram CS online po prvi put.

Maj2008 - Par drugara i ja uzimamo prvi server, 12 slotova kod axial-a. Secam se da je trajao nepunih 2 meseca. Za to vreme nismo silazili sa CS-a...

Juni2008 - Posvadjao se sa drugom koji je inace pored mene bio head admin servera... Tu nastaje rasulo, a server se gasi.

Decembar2008 - Iako sam se pomirio sa tim drugom, odlucio sam da uzmem sam server i uzimam opet 18 slotova. Bio je pun dan/noc, dobra ekipa. Blejao sam na serveru po ceo dan.

Juli2009 - Prestajem da igram CS, server se gasi, okrecem se web i grafickom dizajnu. Stvari napreduju presporo. Malo sam se bavio dreamweaverom, ali pretezno photoshopom. Nikako mi nije islo. Citao tutorijale, gledao na youtubeu, nesto sam sam uspeo da otkrijem i tako dosao do skromnog znanja iz PS-a.

Septembar2009 - Pocinjem da igram CS opet. Ustalio sam se na jednom serveru, mislim da se zvao Novi Sad Public ili nesto slicno. Cela ekipa iz kraja je igrala tu, gotiva...

Decembar2009 - Ponovo uzimam server, ovaj put 24+2 i 12+2. Iako nisu bili puni kao prvi bilo je opet dosta igraca...

Mart2010 - Skola, druge obaveze sprecavaju me u daljem drzanju servera, tako da i to propada...

Januar2011 - Sve do danas vise nisam uzimao servere, niti mislim u bliskoj buducnosti, previse mi vremena to oduzima. Sad imam admine na par servera na kojim cesto igram sa drustvom.

My story, nimalo sjajna...
    Last edited by Infinity; 06-01-2011 at 20:26.

Senior Member Array

Evo i ja svoju istoriju... xD datume nemojte ni da me pitate

-Sve pocinje pre mozda 3 godine kada sam uzeo prvi server od nekog budjavog hostinga imena se sada ne secam no to nije vazno sada i platio sam 31 slot sa 2 ortaka , i sada ja sam nesto malo znao oko ftpa jer sam cackao tu nesto malo bio kod jednog druga , ovi iz hostinga blage veze u supportu nisu imali i onda dolazim ja iz skole i vidim promenjen naziv servera ja nemam admina ftp promenjen :S
    -Kontaktiram support oni kazu da nisam platio server a server sam dobio mozda pre 6 dana i ja se tu svadjam sa njima vidim da su retardi i okrecem se KGB-u tu uzimam server opet sa ista 2 drugara i server nam radi lepo 3 meseca zvao se Hybrid Public , nazvao sam ga tako jer nisam nesto mastovit tip
    -Gasimo taj server zbog svadje :S
    -Od tada sam mozda promenio jos 5 servera i nikad nisam imao srece da imam partnera kome mogu da verujem.
    -Bavim se sredjivanjem DR servera za Dz onako bzv i naravno igranjem CSa DeathRun mod volim ne znam ni sam zasto .
    -Igram na SLB DeathRun serveru gde moj drugar ima admina duze vreme i ja tu igram li igram dan i noc.
    -Kontaktiram mr.Vidora
    -Posle nekog vremena prodaje se SLB DeathRun ja se i dan danas smaram pomognem kako kome igram cs visim po forumu pomazem ljudima i to je to
    *unicef Vidor says: desi pederu
    mali
    Vidor postao emotivan <3

Senior Member Array

AUuuu Svima svaka cast, sto se secaju toga i sto hocete to da napisete i podelite sa nama
    Odvojicu par dana da sve procitam xD
    @AyS; ti napravi plugin koji ce u logu da pamti xD
    Mislim da je ovo tema sa najvise texta Mozda se i ja prisetim pa napisem nesto, a do tad SRECAN BOZIC & BADNJE VECE SVIMA

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by TrOyAn View Post
    Evo i ja svoju istoriju... xD datume nemojte ni da me pitate

-Sve pocinje pre mozda 3 godine kada sam uzeo prvi server od nekog budjavog hostinga imena se sada ne secam no to nije vazno sada i platio sam 31 slot sa 2 ortaka , i sada ja sam nesto malo znao oko ftpa jer sam cackao tu nesto malo bio kod jednog druga , ovi iz hostinga blage veze u supportu nisu imali i onda dolazim ja iz skole i vidim promenjen naziv servera ja nemam admina ftp promenjen :S
    -Kontaktiram support oni kazu da nisam platio server a server sam dobio mozda pre 6 dana i ja se tu svadjam sa njima vidim da su retardi i okrecem se KGB-u tu uzimam server opet sa ista 2 drugara i server nam radi lepo 3 meseca zvao se Hybrid Public , nazvao sam ga tako jer nisam nesto mastovit tip
    -Gasimo taj server zbog svadje :S
    -Od tada sam mozda promenio jos 5 servera i nikad nisam imao srece da imam partnera kome mogu da verujem.
    -Bavim se sredjivanjem DR servera za Dz onako bzv i naravno igranjem CSa DeathRun mod volim ne znam ni sam zasto .
    -Igram na SLB DeathRun serveru gde moj drugar ima admina duze vreme i ja tu igram li igram dan i noc.
    -Kontaktiram mr.Vidora
    -Posle nekog vremena prodaje se SLB DeathRun ja se i dan danas smaram pomognem kako kome igram cs visim po forumu pomazem ljudima i to je to
    E moj senilni TrOyAn(Dzony) ti i ja smo imali koliko se ja secam 4 servera ali su propali kasnije

Senior Member Array

Ajde i ja da ispricam... Necu da duzim.

U decembru 2008. sam uzeo prvi server sa par drugara. Lepo je radio, bilo je dosta igraca, medjutim posle 3 meseca zbog finansijskih problema odlucili smo da ga ugasimo. Sledecih par pokusaja sa drzanjem servera nije mi bas bilo uspesno. Drzao sam Chetniks Arenu, Batochinu Public, zajedno sa Mitom (onaj sto Relji duguje pare ) drzao sam Univerzal servere.

Od kad mi je Relja u septembru 2009. dao admina na MILF dd2 24/7 prestao sam sa bilo kakvim vodjenjem servera ( ne racunajuci par neznalica kojima sam pomagao ). Danas imam admina na par MILF-ovih servera, moderator sam na forumu i ne planiram nigde da idem.

Administrator Site Admin Array relja.kgb's Avatar

Quote Originally Posted by AyS^ View Post
    blago vama kad pamtite te dogadjaje tacno u dan,ja ne znam ni sta sam juce jeo :P
    Nidzooo

Senior Member Array

Ajd i ja da napisem nesto

-15.02.2010. dogovaram se s drugovima iz skole da otvorimo server,ja nisam imao pojma kako se to uplacuje,kako se steluje,sta je admin o.O
    -1300 dinara je kostao server 12+2 slota Public,otvaramo server dajemo ime ***Pro TNT*** ,bilo je 3 Headadmina i 2 obicna admina,nismo nesto imali preterano igrace,posto je KG Kings tada gazio kako je radio
    -Dolazi 14.03.2010. i pitam ove drugove "da li hocete da uplacujemo i sledeci mesec server ?" -jedan hoce,jedan se dvoumi i kazem ja : "ma ako necete kajacete se,otvoricu ja server i uzecu redirekt od KG Kings-a"
    -Ponedeljak je 15.03.2010. zove drug i kaze "ugasen je KG Kings vec 10 dana,ako hoces uplati samo 2100 da ga podignemo(imao je 24 slota)" ...ja nisam mogao da verujem,kolko sam bio napaljen xD....uzmem ja od keve pare i dam tom liku i pitam ga "nemoj da me juri taj decko sto je drzao server,proveri to dobro",i kaze on "pitao sam iGGi-ja mozemo da podignemo server,ostaje ista ip adresa"..uplati on server,podignu ga oni i ja ostanem sam na serveru kao headadmin,ne znam sta je gpanel,ftp,malo sam se usavrsio s koriscenjem admina,ali nije to to
    -Naucim neke osnovne stvari,podignem ga posle 3-4 meseca na 32 slota,u novembru uzmem redirekt s Zajecar Alfe, i sada picim bez redirekta
    -07.08.2010. u ContraTeam-u narucim www.KGKINGS.com
    -09.12.2010. je podignut i CW server

05.01.2010. sam poceo da igram cs online,do tada sam igrao lan u svojoj igraonici 9 godina

Malo sam vas smorio s ovim textom,ali hvala ako ste procitali
    Datumi su tacni
    Last edited by KG Kings; 07-01-2011 at 09:59.

Senior Member Array

Za ovu temi a1r max dobijas karmu od mene i zavidim ti sto si je ti smislio ne ja jednostavno po meni najbolja tema otvorena u zadnih 12 meseci.Konacno da mozemo da upoznamo ko je sta radio na svojoj CS sceni.

Krecemo....

15.08.2008 - Uzimam internet kod Telekom ADSL-a ,planirajuci posto sam zavrsio skolu i vec poceo da radim.Da ne idem u igraonicu nego da koristim net od kuce.Pomisao da igram CS mi tad nije bila u glavi nego iskljcivo Dota ( WarCraft , FrzoneThrone ).Sto se tice surfanja po netu iskustva 0 .Nista nisam znao znaci nijadan jedini program,sliku,muziku nisam skinuo dok nisam uzeo net.Posto naravno nisam imao Original War3 nisamm ogao da igram dotu.Garena mi je tad bila ne poznata i nju sam upoznao kasnije kad sam vec kreno CS Servere.Znaci dotu ne mogu da igram odlucim da pocnem CS.Od druga trazim bilo koji IP servera de bi igrao jer CS online nisam igrao do tada samo aktivni LAN.Dobijam IP Realx Public Servera i Koliba Public Servera.Aktivan nick Mihajlo89.
    03.09.2008 - Datum nije skroz tacan ali pocetak meseca.Drug javlja za novi otvoreni server de je admin.Ime servera Enemy Public Server 16+2 .Pocninje moja izuzetno aktivna igra,i upoznavanje drustva iz BG ( Lestani ).
    20.09.2008 - Postajem Admin na gore navedenom sevreru,zahvaljujuci drugaru.Amx komande totalno ne poznate.Maximalno se trudim da ne gresim i da sve radim u najboljem redu.Igraci su u potpunosti zadovoljni mojim rukovanjem.A ja ucim sav amxx od admina kog sa upoznao Vlada Obradovic nick EaT LeaD Trenutno aktivni nick Dim .
    15.10.2008 - Zbog ne placanja admina i finansikih problema servera i potrebu za tim placanjem.Gubim admina.
    15.11.2008 - Trazim od druga i ljudi iz kraja sto igraju CS de se moze uzeti server i kako se to sve obavlja.Dobijam link www.kgb-hosting.com .Gledajuci cene servera i sve opredeljujem se za MIX paket 16+2 i 12+2 .Proveravam sa iGGi-em da li je redirecija sa KGB-a slobodna ( tada se prodavala redirecija sa KGB Bete sa obaveznom povratnom redireciom ).Cimam svog najboljeg druga izvrsimo preracune oko uzimanja i uspemo se dogovoriti oko zajednickog placanja.
    05.12.2008 - Odlazim u banku uplacujem MIX paket i redireciju sa KGB-a koja je tada kostala 1000 din .Server mi stize u roku od 30 minuta.FTP podatke ne dobijam niti sam ih trazio niti znam da ih koristim.Odrzavanje sam uplatio 500 din.Sve ce iGGi da radi.Odma krecem spisak admina za sevrer i povlacim sve najbolje drugove sa Enemy Public Servera i drgugove iz kraja.
    10.12.2008 - Server pomocu KGB redirecije prepun nema mesta da se udje.Ja odlucim da je bolje kad vec imam redireciju da imam vise slotova.Odlazim u banku doplacujem razliku za Mix paket 30+2 i cw 12+2 ( naravno predhodni dogovor sa Igorom ).Cim sam pokazao uplatnicu Igor mi je povecao slotove i server uspesno radi.Enemy Public se ubrzo gasi.Dobijam vise od 30% njihovih igraca.EaT LeaD otvara GoHead Public Server ( ne znam tacan naziv ).Krenem u saradnju sa njime i njegovim drugom koji se extra razume u FTP.Trazim od Igora FTP podatke i ne dajem nikome nego radim po upustvima od tog lika.
    25.12.2008 - Pokusam a dam redireciju GoHead Publicu sa svog servera.Ne znajuci da je zabranjeno davanje redirecije,ako imas redirect sa KGB-a.Prvi pokusaj nece da edituje serverlist.ini ( naravno nije Igor lud nije dao odredjene permisije za taj fajl ).Ja ne znam sta se desava odem na KGB forum da psotavim svoje prvo pitanje za forumase,a ono glasi "Kako da editujem serverlist.ini nece da sacuva text koji upisem" dobijam brz odgovor od tada najaktinijeg clana zip^lazar "Browser ne moze da odradi editovanje,probaj na drugom kompu" .Kontam da mi je to rekao jer je znao o cemu se radi imam redirect sa KGB-a.Ja se napravim pametan i obrisem fajl i uplodujem novi fajl i uspesno zaobidjem Igorovu prepreku i psutim redirect.Uspesno im napunim server do 15 igraca slotaza im je bila 24+2.
    10.01.2009 - Posto GoHead Public nije uspeo da se probije gasi se i sami head admini prelaze kod mene da igraju.Uredno placam server,a redireciju obustavim.Vidim da ne moze bez redirecije i odlucim da je nakon 5 dana opet produzim za jedan mesec,a server smanjim na 24+2 slota zbog ne mogucnosti finansiranja i nedostatka admina koji placaju.Pojavljuje se sa GoHead Publica lik koji je bio admin tamo pod nickom Electro ( on je sad poznat u MILF-u po nicku Anarhija i kao moj dobar drugar kog znam licno ).Uplacuje admina za sebe i nekog klinca ( Sys^ koji je trenutno head admin MILF Bete i koji se extra pokazao u celom MILF-u ) cena ni manje ni vise nego 1500 din za obojicu za 2 meseca.Velika finansiska pomoc za Masters Public Server zaboravio sam ime svog servera da kazem x)
    05.02.2009 - Ulazim na server Serbian Zombi Server,head admin Non Smoker ( Zlajo192 ).Uredno igram i postajem aktivan na sevreru.Ulazim u top15 dobro komuniciram sa svim adminima i sa Zlajom.Ne znajuci da Serbian ima u svom sastvau 3 servera PUB,DM,Zombi.
    21.02.2009 - Pitam Zlaju da napravimo community.Zlajo kaze da je vec u communityju ulazim na forum i spojim se sa Noletom,glavnim head adminom Serbian Public Alfe i ulazim kod njih.FTP svog servera ne dajem i takav je dogovor bio izmedju nas.U savezu za pocetak spajamo redirecije kako bi bili jaci.
    25.03.2009 - Raspad Serbian Communitya Nole brise FTP od Zlaje.Ja se nadrkavam jer sam usao samo zbog nejga u Community.Zovem Mr.Ivana i Zlaju da od*ebemo Noleta i mi napravimo neki nas.Ivan nece,Zlajo vec nasao drugi Community.Lik iz Austrije koji igra kod mene na sevreru i sredjivao forum Serbian Communitya ulazi u svadju samnom i brise ceo forum od Noleta.Nole mene krivi ja sam vec izasao iz Communitya i to je navodno razlog sto sam mu obrisao forum.A to niej bilo tacno.Vracam ime Masters Public Server.Vracam svoj stari forum u funkciju ( tad je forum bilo jako tesko izreklamirati ).Gubim sve kontakte sa head adminima bivseg Serbiana,pa cak i sa Zlajom.
    20.05.2009 - Ulazim u dogovor oko medjusobne redirecije sa Sombor Public Serverom moj rodni grad i mesto de trenutno zivim.Savez oko redirecije se uspesno odvijao.
    10.05.2009 - Sombor Public Server se gasi.Ja sam imao aktinost na sevreru i znali su me po nicku ProKiller i da drzim Masters Public Server [SO] ( dodao sam na ime servera SO kao Sombor ).Dobijam sve igrace bivseg Sombor Public Servera i server cveta.Eto tu i prodaja prve svoje redirecije koja je kostala 600 din ( tad je redirect bio jeftin ).
    05.07.2009 - Head admin sa kojim sam otvorio Masters Public odustaje od daljeg drzanja servera zbog stalnih finansikih problema servera.Ja ne znam sta da radim.
    30.07.2009 - Odlucim da na KGB forumu pitam Turshiju za dozvolu ulaska u MILF Community.Sa Turshijom sam tada bio ok na forumu i on je rekao da ce da vidi sa Regliom i Zlajom.Ja tek tad saznajem da je Zlajo sa njim i naravno dogovaraju se i Zlajo im isprica celu nasu pricu i dobijem ulaz u MILF Community.Ubrzo dobijam i gpanel i full pristupe svemu od MILF-a i poverenje head amdina.Nista se zanimljivo ne desava dalje.
    24.12.2009 - Zlajo dobija Rank Moderator Baze Znanja koji i ja imam ali u tajnosti bez titule.Dobio sam od Igora jer sam aktivno pisao Tutoriale.Ubrzo Turshiaj napreduje u KGB-u i dobija posao u supportu odradjuje gpanel i gametracker.Povlaci Zlaju u support dobijaju Moderatore na KGB forumu.Nesto kasnije dolazimo kao Moderatori Reglia i ja.Datume ne znam svega ovoga ni priblizno pa ih ne navodim desavalo se to sve izmedju 01 i 06 meseca 2010.
    15.10.2010 - Ja se svadjam oko protokola servera sa Regliom,Borisem i Zlajom.Odlazim na Bumerang kao redovni igrac i postajem aktivan na sevreru.Radim ubrzo i Ediciju Bumerang CS 1.6 v42.Dobra komunikacija sa Head adminom.Server sam pronasao na gt.rs medju prvi mserverima sa protokolom 48 i javno objavljujem da ne zelim da igram na p47 serverima.Na MILF-u nastaje kratko rasulo banovi ne rade,igraci se zale.Reglia mi daje rok do NG da odlucim da li ostajem u MILF-u ili odlazim u Bumerang.Ja mu dajem uslov da prebaci servere na p48 ili ostajem na Bumerangu.Reglia odluci pod pritiskom mene i ostalih igraca koji mene podrzavaju i zele p48 da MILF Public Beta i MILF DM Server budu na p48.A ostali otom potom.Vracam se na MILF i pocinjem aktivnu igru na Beti.I sredjivanje admin tema.
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

lich
    Guest

Quote Originally Posted by mih@jlo89 View Post
    Za ovu temi a1r max dobijas karmu od mene i zavidim ti sto si je ti smislio ne ja jednostavno po meni najbolja tema otvorena u zadnih 12 meseci.Konacno da mozemo da upoznamo ko je sta radio na svojoj CS sceni.

Krecemo....

15.08.2008 - Uzimam internet kod Telekom ADSL-a ,planirajuci posto sam zavrsio skolu i vec poceo da radim.Da ne idem u igraonicu nego da koristim net od kuce.Pomisao da igram CS mi tad nije bila u glavi nego iskljcivo Dota ( WarCraft , FrzoneThrone ).Sto se tice surfanja po netu iskustva 0 .Nista nisam znao znaci nijadan jedini program,sliku,muziku nisam skinuo dok nisam uzeo net.Posto naravno nisam imao Original War3 nisamm ogao da igram dotu.Garena mi je tad bila ne poznata i nju sam upoznao kasnije kad sam vec kreno CS Servere.Znaci dotu ne mogu da igram odlucim da pocnem CS.Od druga trazim bilo koji IP servera de bi igrao jer CS online nisam igrao do tada samo aktivni LAN.Dobijam IP Realx Public Servera i Koliba Public Servera.Aktivan nick Mihajlo89.
    03.09.2008 - Datum nije skroz tacan ali pocetak meseca.Drug javlja za novi otvoreni server de je admin.Ime servera Enemy Public Server 16+2 .Pocninje moja izuzetno aktivna igra,i upoznavanje drustva iz BG ( Lestani ).
    20.09.2008 - Postajem Admin na gore navedenom sevreru,zahvaljujuci drugaru.Amx komande totalno ne poznate.Maximalno se trudim da ne gresim i da sve radim u najboljem redu.Igraci su u potpunosti zadovoljni mojim rukovanjem.A ja ucim sav amxx od admina kog sa upoznao Vlada Obradovic nick EaT LeaD Trenutno aktivni nick Dim .
    15.10.2008 - Zbog ne placanja admina i finansikih problema servera i potrebu za tim placanjem.Gubim admina.
    15.11.2008 - Trazim od druga i ljudi iz kraja sto igraju CS de se moze uzeti server i kako se to sve obavlja.Dobijam link www.kgb-hosting.com .Gledajuci cene servera i sve opredeljujem se za MIX paket 16+2 i 12+2 .Proveravam sa iGGi-em da li je redirecija sa KGB-a slobodna ( tada se prodavala redirecija sa KGB Bete sa obaveznom povratnom redireciom ).Cimam svog najboljeg druga izvrsimo preracune oko uzimanja i uspemo se dogovoriti oko zajednickog placanja.
    05.12.2008 - Odlazim u banku uplacujem MIX paket i redireciju sa KGB-a koja je tada kostala 1000 din .Server mi stize u roku od 30 minuta.FTP podatke ne dobijam niti sam ih trazio niti znam da ih koristim.Odrzavanje sam uplatio 500 din.Sve ce iGGi da radi.Odma krecem spisak admina za sevrer i povlacim sve najbolje drugove sa Enemy Public Servera i drgugove iz kraja.
    10.12.2008 - Server pomocu KGB redirecije prepun nema mesta da se udje.Ja odlucim da je bolje kad vec imam redireciju da imam vise slotova.Odlazim u banku doplacujem razliku za Mix paket 30+2 i cw 12+2 ( naravno predhodni dogovor sa Igorom ).Cim sam pokazao uplatnicu Igor mi je povecao slotove i server uspesno radi.Enemy Public se ubrzo gasi.Dobijam vise od 30% njihovih igraca.EaT LeaD otvara GoHead Public Server ( ne znam tacan naziv ).Krenem u saradnju sa njime i njegovim drugom koji se extra razume u FTP.Trazim od Igora FTP podatke i ne dajem nikome nego radim po upustvima od tog lika.
    25.12.2008 - Pokusam a dam redireciju GoHead Publicu sa svog servera.Ne znajuci da je zabranjeno davanje redirecije,ako imas redirect sa KGB-a.Prvi pokusaj nece da edituje serverlist.ini ( naravno nije Igor lud nije dao odredjene permisije za taj fajl ).Ja ne znam sta se desava odem na KGB forum da psotavim svoje prvo pitanje za forumase,a ono glasi "Kako da editujem serverlist.ini nece da sacuva text koji upisem" dobijam brz odgovor od tada najaktinijeg clana zip^lazar "Browser ne moze da odradi editovanje,probaj na drugom kompu" .Kontam da mi je to rekao jer je znao o cemu se radi imam redirect sa KGB-a.Ja se napravim pametan i obrisem fajl i uplodujem novi fajl i uspesno zaobidjem Igorovu prepreku i psutim redirect.Uspesno im napunim server do 15 igraca slotaza im je bila 24+2.
    10.01.2009 - Posto GoHead Public nije uspeo da se probije gasi se i sami head admini prelaze kod mene da igraju.Uredno placam server,a redireciju obustavim.Vidim da ne moze bez redirecije i odlucim da je nakon 5 dana opet produzim za jedan mesec,a server smanjim na 24+2 slota zbog ne mogucnosti finansiranja i nedostatka admina koji placaju.Pojavljuje se sa GoHead Publica lik koji je bio admin tamo pod nickom Electro ( on je sad poznat u MILF-u po nicku Anarhija i kao moj dobar drugar kog znam licno ).Uplacuje admina za sebe i nekog klinca ( Sys^ koji je trenutno head admin MILF Bete i koji se extra pokazao u celom MILF-u ) cena ni manje ni vise nego 1500 din za obojicu za 2 meseca.Velika finansiska pomoc za Masters Public Server zaboravio sam ime svog servera da kazem x)
    05.02.2009 - Ulazim na server Serbian Zombi Server,head admin Non Smoker ( Zlajo192 ).Uredno igram i postajem aktivan na sevreru.Ulazim u top15 dobro komuniciram sa svim adminima i sa Zlajom.Ne znajuci da Serbian ima u svom sastvau 3 servera PUB,DM,Zombi.
    21.02.2009 - Pitam Zlaju da napravimo community.Zlajo kaze da je vec u communityju ulazim na forum i spojim se sa Noletom,glavnim head adminom Serbian Public Alfe i ulazim kod njih.FTP svog servera ne dajem i takav je dogovor bio izmedju nas.U savezu za pocetak spajamo redirecije kako bi bili jaci.
    25.03.2009 - Raspad Serbian Communitya Nole brise FTP od Zlaje.Ja se nadrkavam jer sam usao samo zbog nejga u Community.Zovem Mr.Ivana i Zlaju da od*ebemo Noleta i mi napravimo neki nas.Ivan nece,Zlajo vec nasao drugi Community.Lik iz Austrije koji igra kod mene na sevreru i sredjivao forum Serbian Communitya ulazi u svadju samnom i brise ceo forum od Noleta.Nole mene krivi ja sam vec izasao iz Communitya i to je navodno razlog sto sam mu obrisao forum.A to niej bilo tacno.Vracam ime Masters Public Server.Vracam svoj stari forum u funkciju ( tad je forum bilo jako tesko izreklamirati ).Gubim sve kontakte sa head adminima bivseg Serbiana,pa cak i sa Zlajom.
    20.05.2009 - Ulazim u dogovor oko medjusobne redirecije sa Sombor Public Serverom moj rodni grad i mesto de trenutno zivim.Savez oko redirecije se uspesno odvijao.
    10.05.2009 - Sombor Public Server se gasi.Ja sam imao aktinost na sevreru i znali su me po nicku ProKiller i da drzim Masters Public Server [SO] ( dodao sam na ime servera SO kao Sombor ).Dobijam sve igrace bivseg Sombor Public Servera i server cveta.Eto tu i prodaja prve svoje redirecije koja je kostala 600 din ( tad je redirect bio jeftin ).
    05.07.2009 - Head admin sa kojim sam otvorio Masters Public odustaje od daljeg drzanja servera zbog stalnih finansikih problema servera.Ja ne znam sta da radim.
    30.07.2009 - Odlucim da na KGB forumu pitam Turshiju za dozvolu ulaska u MILF Community.Sa Turshijom sam tada bio ok na forumu i on je rekao da ce da vidi sa Regliom i Zlajom.Ja tek tad saznajem da je Zlajo sa njim i naravno dogovaraju se i Zlajo im isprica celu nasu pricu i dobijem ulaz u MILF Community.Ubrzo dobijam i gpanel i full pristupe svemu od MILF-a i poverenje head amdina.Nista se zanimljivo ne desava dalje.
    24.12.2009 - Zlajo dobija Rank Moderator Baze Znanja koji i ja imam ali u tajnosti bez titule.Dobio sam od Igora jer sam aktivno pisao Tutoriale.Ubrzo Turshiaj napreduje u KGB-u i dobija posao u supportu odradjuje gpanel i gametracker.Povlaci Zlaju u support dobijaju Moderatore na KGB forumu.Nesto kasnije dolazimo kao Moderatori Reglia i ja.Datume ne znam svega ovoga ni priblizno pa ih ne navodim desavalo se to sve izmedju 01 i 06 meseca 2010.
    15.10.2010 - Ja se svadjam oko protokola servera sa Regliom,Borisem i Zlajom.Odlazim na Bumerang kao redovni igrac i postajem aktivan na sevreru.Radim ubrzo i Ediciju Bumerang CS 1.6 v42.Dobra komunikacija sa Head adminom.Server sam pronasao na gt.rs medju prvi mserverima sa protokolom 48 i javno objavljujem da ne zelim da igram na p47 serverima.Na MILF-u nastaje kratko rasulo banovi ne rade,igraci se zale.Reglia mi daje rok do NG da odlucim da li ostajem u MILF-u ili odlazim u Bumerang.Ja mu dajem uslov da prebaci servere na p48 ili ostajem na Bumerangu.Reglia odluci pod pritiskom mene i ostalih igraca koji mene podrzavaju i zele p48 da MILF Public Beta i MILF DM Server budu na p48.A ostali otom potom.Vracam se na MILF i pocinjem aktivnu igru na Beti.I sredjivanje admin tema.
    Zato ja samo peglam na beti

i ako me prozivaju zbog najbednijeg scora 18:2 a admini nishta ne rade znam da ovo treba na milf forumu da se pishe ali me mrzi da vas smaram

score

http://slike.milf-cs.info/images/1294401423.jpg

punisher1389
    Guest

mihajlo zanimljiva prica nego moze li neko da napise Jack-ovu pricu? Odlazak sa kgb-a . . . ?

Senior Member Array

Aj i ja da napisem moju pricu
    CS igram otkako je postojao 1.3, imao sam ja mislim 12 godina, ne secam se...Samo znam da sam isao u igraonicu "Arena" u Mirijevu po ceo dan, tada nisu bili nalozi (sifra+nick) vec upaljeni kompovi i izvoli i igraj, kao kucni racunar sada. Tada smo malo i krali, lagali da smo uplatili...ponekad sam isao da kupim tom liku koji je radio nesto u prodavnici pa me je castio pola sata. Sve u svemu bili su to lepi dani ))
    Prolazile su godine kako sam ja igrao po igraonicama i napokon 8. razred u skoli dobio sam racunar za moj rodjendan. Bio sam odusevljen, igrao sam razne igrice...jedina stvar sto nisam imao je internet. Dani u igraonici su se ponovo vratili. Onda sam objasnio kevi sta je internet i jedva je ubedio da mi kupi. Od tog dana kada sam dobio internet nisam izlazio iz kuce .Jedva sam cekao da dodjem iz skole kuci (ok bezanje sa casova to se naravno podrazumeva). CS sam igrao redovno. Secam se da me je jedan bosanac smarao da napravim klan sa njim, zakazivali smo meceve, trazili server gde mozemo da igramo idt...Onda mi je zapala ideja "zasto ja ne bih uzeo server i tu normalno da igramo cw" .
    25-01-2009 registrujem se na forum i zakupljujem server sa jos 3 druga iz kraja. amxx mi je nesto malo bio poznat od prethodnog igranja na cw serveru (pokretanje scripte i menjanja mape) . Tada se placalo odrzavanje servera u kgb hostingu i placao sam to ali kad sam citao na forumu da ljudi bas smaraju igora za svaku sitnicu i da je covek u veeelikoj guzvi onda sam i ja prestao da ga smaram i hteo sam da naucim sve o amxxu. Turshija i iGGi su bili glavni za odgovore na pitanja dok je WaWa sedeo i kulirao. Prvi server mi se zvao "eXpAnZiJa" i oko njega se brinuo "brain damage" koji nije vise aktivan na forumu. To sam posle 3-4 meseca prodao jednom bosancu zato sto me je smorio vise cs. Ali sam na kgb forumu ostao da ucim i da pomazem drugima. Posto me je cs smorio resio sam da naucim da pravim mape. Godinu dana sam se ja zamlacivao oko mappinga dok nisam skapirao kako iz .map da prebacim u .bsp. Kada se to dogodilo bio sam najsrecniji na tom forumu .Sada necu ulaziti u detalje posto ih vec imate u prethodnim pricama gore u kojim se i ja nalazim ali nisam spomenut tako da necu pisati jedno te isto. Znaci u 2010 godini sam se bavio samo mapingom, igrao sam i cs naravno ali ne redovno. Poceo sam da se bavim i sa Zombie Plague modom, igrao sam ga stalno na jednom serveru. Tada sam i ja zakupio jedan server kod naravno kgb hostinga i igrao stalno ZM mod. Posto MILF tada nije imao zm, pitao sam turshiju dal mogu da se ubacim kod njih u zajednicu sto je on naravno prihvatio bez problema. Tada sam naisao i na sadasnjeg "uncuta" sa kojim sam i dan danas OK i drzimo zajednicu epicentar ludila. On mi je dosta pomagao tada oko MILF ZP-a i mogu da kazem da je on taj server sredjivao 90%, ja sam samo 10% .Imali smo problem sto je server stalno padao iz razloga sto je trebao da se reinstalira jos pre ali mi tada nismo znali zbog cega pada tako da su me milfovci izbacili iz zajednice .Server je ostao njihov i oni su nastavili da otplacuju. Treci server po redu je epicentar ludila hostovan kod gamehosting.rs. Preporucio mi je mihajlo posto su nize cene .Posle duzeg vremena server se raspao i hteo sam da ga ostavim jer me je i mrzelo vise da placam za dzabe. Onda sam cuo za kgbovu akciju "ko se prebaci na kgb hosting dobice 2 meseca besplatno stim da posle tih 2 meseca mora da otplacuje server" .Pitao sam igora za to i prebacio sam se na kgb hosting. Posle 2 meseca server je i dalje bio prazan i bilo mi je glupo da otplacujem sto se naravno igor naljutio na mene (i ja ga u tome podrzavam) i ugasio server. Onda sam naisao na goldena i pridruzio mi se u zajednicu u kojoj smo imali tada 2 servera bez pub-a. Spajk sa COD modom i Uncut sa ZM modom. Golden je nasao neke likove koji imaju dobro popunjen pub server i nagovorio ih je da se pridruze sa nama u zajednicu sto su oni prihvatili prebacivsi se na goldenov reseler od kgb-a. Ja tada a i dan danas drzim samo ime Epicentar. Ni jedan server ne placam i nije moj tako da me ne zanima ciji je. Ciji god da je ja cu da ga odrzavam po ugledu na "epicentar". Ove pune dve godine na forumu kgb hostinga sam naucio bas dosta od drugih ljudi a i nadam se da sam i ja nesto naucio te "druge ljude" Pricu sam dosta skratio mada verujte mi izdesavalo se tu jos mnogo toga samo me je mrzelo da pisem.
    Eto dosao je i taj dan kada sam i na internetu napisao sastav a ne samo u skoli na srpskom ,nadam se da cu dobiti barem trojku xD
    Last edited by sKiTuLjKo; 07-01-2011 at 22:54.
    http://slike.milf-hosting.info/images/1325610520.jpgБела је боја града из времена прошлих, давних, а црвена боја крви његових чувара славних!!!http://slike.milf-hosting.info/images/1325610520.jpg

Senior Member Array

ma tu sam ja jos, posecujem forum kolko tolko, ali slabo postujem.. :P
    btw. '93 se reg na forum? :P

Senior Member Array

Quote Originally Posted by s-k-i-t-u-lj-k-o View Post
    Aj i ja da napisem moju pricu
    CS igram otkako je postojao 1.3, imao sam ja mislim 12 godina, ne secam se...Samo znam da sam isao u igraonicu "Arena" u Mirijevu po ceo dan, tada nisu bili nalozi (sifra+nick) vec upaljeni kompovi i izvoli i igraj, kao kucni racunar sada. Tada smo malo i krali, lagali da smo uplatili...ponekad sam isao da kupim tom liku koji je radio nesto u prodavnici pa me je castio pola sata. Sve u svemu bili su to lepi dani ))
    Prolazile su godine kako sam ja igrao po igraonicama i napokon 8. razred u skoli dobio sam racunar za moj rodjendan. Bio sam odusevljen, igrao sam razne igrice...jedina stvar sto nisam imao je internet. Dani u igraonici su se ponovo vratili. Onda sam objasnio kevi sta je internet i jedva je ubedio da mi kupi. Od tog dana kada sam dobio internet nisam izlazio iz kuce .Jedva sam cekao da dodjem iz skole kuci (ok bezanje sa casova to se naravno podrazumeva). CS sam igrao redovno. Secam se da me je jedan bosanac smarao da napravim klan sa njim, zakazivali smo meceve, trazili server gde mozemo da igramo idt...Onda mi je zapala ideja "zasto ja ne bih uzeo server i tu normalno da igramo cw" .
    January 9, 1993 registrujem se na forum i zakupljujem server sa jos 3 druga iz kraja. amxx mi je nesto malo bio poznat od prethodnog igranja na cw serveru (pokretanje scripte i menjanja mape) . Tada se placalo odrzavanje servera u kgb hostingu i placao sam to ali kad sam citao na forumu da ljudi bas smaraju igora za svaku sitnicu i da je covek u veeelikoj guzvi onda sam i ja prestao da ga smaram i hteo sam da naucim sve o amxxu. Turshija i iGGi su bili glavni za odgovore na pitanja dok je WaWa sedeo i kulirao. Prvi server mi se zvao "eXpAnZiJa" i oko njega se brinuo "brain damage" koji nije vise aktivan na forumu. To sam posle 3-4 meseca prodao jednom bosancu zato sto me je smorio vise cs. Ali sam na kgb forumu ostao da ucim i da pomazem drugima. Posto me je cs smorio resio sam da naucim da pravim mape. Godinu dana sam se ja zamlacivao oko mappinga dok nisam skapirao kako iz .map da prebacim u .bsp. Kada se to dogodilo bio sam najsrecniji na tom forumu .Sada necu ulaziti u detalje posto ih vec imate u prethodnim pricama gore u kojim se i ja nalazim ali nisam spomenut tako da necu pisati jedno te isto. Znaci u 2010 godini sam se bavio samo mapingom, igrao sam i cs naravno ali ne redovno. Poceo sam da se bavim i sa Zombie Plague modom, igrao sam ga stalno na jednom serveru. Tada sam i ja zakupio jedan server kod naravno kgb hostinga i igrao stalno ZM mod. Posto MILF tada nije imao zm, pitao sam turshiju dal mogu da se ubacim kod njih u zajednicu sto je on naravno prihvatio bez problema. Tada sam naisao i na sadasnjeg "uncuta" sa kojim sam i dan danas OK i drzimo zajednicu epicentar ludila. On mi je dosta pomagao tada oko MILF ZP-a i mogu da kazem da je on taj server sredjivao 90%, ja sam samo 10% .Imali smo problem sto je server stalno padao iz razloga sto je trebao da se reinstalira jos pre ali mi tada nismo znali zbog cega pada tako da su me milfovci izbacili iz zajednice .Server je ostao njihov i oni su nastavili da otplacuju. Treci server po redu je epicentar ludila hostovan kod gamehosting.rs. Preporucio mi je mihajlo posto su nize cene .Posle duzeg vremena server se raspao i hteo sam da ga ostavim jer me je i mrzelo vise da placam za dzabe. Onda sam cuo za kgbovu akciju "ko se prebaci na kgb hosting dobice 2 meseca besplatno stim da posle tih 2 meseca mora da otplacuje server" .Pitao sam igora za to i prebacio sam se na kgb hosting. Posle 2 meseca server je i dalje bio prazan i bilo mi je glupo da otplacujem sto se naravno igor naljutio na mene (i ja ga u tome podrzavam) i ugasio server. Onda sam naisao na goldena i pridruzio mi se u zajednicu u kojoj smo imali tada 2 servera bez pub-a. Spajk sa COD modom i Uncut sa ZM modom. Golden je nasao neke likove koji imaju dobro popunjen pub server i nagovorio ih je da se pridruze sa nama u zajednicu sto su oni prihvatili prebacivsi se na goldenov reseler od kgb-a. Ja tada a i dan danas drzim samo ime Epicentar. Ni jedan server ne placam i nije moj tako da me ne zanima ciji je. Ciji god da je ja cu da ga odrzavam po ugledu na "epicentar". Ove pune dve godine na forumu kgb hostinga sam naucio bas dosta od drugih ljudi a i nadam se da sam i ja nesto naucio te "druge ljude" Pricu sam dosta skratio mada verujte mi izdesavalo se tu jos mnogo toga samo me je mrzelo da pisem.
    Eto dosao je i taj dan kada sam i na internetu napisao sastav a ne samo u skoli na srpskom ,nadam se da cu dobiti barem trojku xD
    Ovi bosanci mnogo smaraju hahah
    Krades u igraoni a ccc Koji smor kad dobijes pc tek u osmom, aj jbg to su bila ta vremena .map <3 .bsp xD
    Odlican sastav, od mene dobijas karmu umesto ocene a ocena bi bila 4-/+ Razlozi: nisi uvuko 2 prsta i smajlije si stavlja hahaha
    Pozz!
    @brain; i meni cudno Skituljko kako si se reg 1993 nzm dal je tad bio internet uopste

Senior Member Array

@skituljko

brain damage decko je bio pre 2 dana kad je bila diskusija o Kemisu
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by dy!ng.Fetus View Post
    11.12.2009 - Dogovaram se sa drugom iz odeljenja da narucimo CS Server i odlucujemo se za KGB
    19.12.2009 - Server je podignut, dobija naziv WTF?! Public i ja sam se registrovao na ovaj forum
    20.12.2009 - Postavljam prvo pitanje na ovom forumu i dobijam odgovor u roku od odmah
    10.1.2010 - Uzimam prvu redirekciju i to od Clarion dd2 koja je bila 800 dinara u to vreme
    23.1.2010 - Upoznajem osobu pod imenom Milos (cunga_lunga) i zakupljujem redirekciju od RELAX-a, koja je radila sve do marta
    30.1.2010 - Stvaram mali community sa Lazom koji prinosi DeathMatch server
    10.2.2010 - Ugasen je DM i Laza nema nameru da ga plati, tako da ja trazim novi server za community
    15.2.2010 - Komsija otvara CW server i spaja se sa mnom
    1.3.2010 - Upoznajem Andriju, vlasnika jednog od jacih Zombie servera (sada pripada paranormalu) i on ulazi u community, ali to ne traje nazalost dugo
    6.3.2010 - Eksperimentalna faza sa nekih 9 servera u community-u, ali to je trajalo 2-3 dana
    17.3.2010 - Fikus se pridruzuje, i pokazuje se kao veoma odgovaran i pokazuje dobro znanje u oblasti cs-a
    10.4.2010 - Posto je na pocetku meseca ugasen redirekt sa RELAX-a i prebacen na WFG, pocinjem da gubim intresovanje za server, i stavljam ga na "tender" i u roku od par sati je bilo 10ak ponuda za public
    11.4.2010 - Nisam prodao public, vec sam ga ostavio prijatelju Nenadu, koji trenutno nije u Srbiji, i pretpostavljam da je zapostavio server dosta
    10.8.2010 - Dolazim opet na KGB-ov forum iz dosade i vidim da su se stvari drasticno promenile, doslo je dosta novih clanova, neki community su nestali sascene
    6.1.2011 - Pisem ovu temu

Toliko od mene mozda sam izostavio nesto, ali nije ni bitno
    yea

Senior Member Array

Quote Originally Posted by brain_damage_ View Post
    ma tu sam ja jos, posecujem forum kolko tolko, ali slabo postujem.. :P
    btw. '93 se reg na forum? :P
    ne...de sam to napisao? aaaa sad vidim xD ma breee samo sam kopirao iz mog profila,nisam ni gledao godinu xD xaxaxaxa sacu da prepravim to

@mihajlo ja sam pola postova preskocio u tim svadjama

edit:
    tacnije kopirao sam datum mog rodjenja xD xaxaxa eo sad sam prepravio
    Last edited by sKiTuLjKo; 07-01-2011 at 22:55.
    http://slike.milf-hosting.info/images/1325610520.jpgБела је боја града из времена прошлих, давних, а црвена боја крви његових чувара славних!!!http://slike.milf-hosting.info/images/1325610520.jpg

Senior Member Array

Default da nastavim pricu

wtfomg -.-'
    Last edited by ficaVL; 19-03-2015 at 21:27.

Senior Member Array

Strava prica, najduza i najinteresantnija dosada.

Quote Originally Posted by ktxbye View Post
    Kao što ste videli moju priču (ironsl1m) želim da je nastavim i iznesem činjenice, a očekujem da će i Igor Krnić pročitati. Posle moga drugoga odlaska sa Zaječara, daltonu sam naglasio da ću raditi samo za pare, koje ću pred kraj moga rada naplatiti. Ipak ova svađa nije došla zbog para nego zbog daltonove ljubomore. Čovek poznatiji kao Nenad Radisavljević, N F H S | Matrix, počeo je projekat na serveru koji sam mu ja na panelu omogućio, uz dozvolu daltona. Server je bio malte-ne pri kraju, te su se dalton i Matrix zakačili, zbog daltonovog ponašanja. Stao sam na Matrixovu stranu ali taj dan ništa dalton nije hteo. Nekoliko dana kasnije, dalton dolazi kaže ajde pitaj matrixa da se vrati, ja sam zajebao jebiga (prosipa priču iako svi znaju da se prepao Matrixa zbog njegove diplome MCSA - Microsoft Certified System Administrator) te je meni matrix odgovorio da će se vratiti samo ukoliko bude dobija određenu sumu (25.000 dinara mesečno) zašto dalton se tu naljutio i rekao da neće da čuje. Dana 7.1.2011 na Božić, došlo je do konverzacije između Kemisa i pijanog daltona i mene. Sve je počelo zezancijom dok ja nisam rekao daltonu ljubomorni. Počeo je da mi psuje sve redom, prosipao mi priču kako sam ja tom istom Matrixu davao određene podatke (što nisam) i da sam pička prodana. Tu ja naravno kažem oke tvoje mišljenje, sada ti meni fino lepo vratiš mojih 150€ koje si mi dužan (3 meseca po 50€ kako smo se dogovorili) gde on kaže neću, da vidim šta ćeš uraditi. Ja ga opominjem više puta da neću da dolazi do toga, on je meni počeo za sestru Tanju da govori. Tu ja nastupam, forum mu brišem, AWP server FTPove takođe, gde on pokušava da se reši mene ali neuspešno. Domena zajecar-cs.net je bila u mome vlasništvu sve dok nisam odlučio da mu je ja sam vratim, to jest da mu je vratim preko Crnog (indijanca). Sve mu vratim i dam mu još backup foruma, gde on opet ovde na forumu nastavlja da mi psuje familiju. Tu opet ja nastajem, nastavljam dalje brisanje podataka, kao i backupa foruma. Daltonu govorim da nema više šanse da povrati forum, Virtuelni Server gde mu je bio forum, reinstalirao sam Operativni sistem i stavio mu Ubuntu 10.10. Tu Igor Krnić i ekipa nastupaju daju meni ban, koji ja naravno mudro prolazim više puta. Poznata Mozilla Firefox, jedan od bagovanih browsera, ulazim na isti panel i samo pratim profil. Naravno dalje neću ništa da radim. To sada koga prijaviti policiji neznam dali će uspeti pošto sam već dobijao pozive iz inspekcije Srbije, jer sam dobio prijavu od UniWebHostinga, koju sam samo isqlirao, jer sam znao da zakon o Visokotehnološkom kriminalu u BiH ne postoji, te da tužbu protiv mene mogu podneti u Srbiji, ali da me država/regija Republika Srpska nemože predati sudu u Srbiji zbog zakona koji nije donešen u obadve zemlje. Da napomenem da sam ja mogao i još uvek mogu tome istome daltonu udariti tužbu, koju neću nikada niti podneti niti znati za nju. A za njegov forum i njegove servere, sretat' ćemo se još puta

EDIT: da napomenem da dalton uspešno duguje Filipu Ajdačiću (DeltaBitHosting) 5.000din za dizajn sajta + Reseller paket Gamma koji košta 5,450din mesečno, a koji dalton ima već 3 meseca za džaba

Senior Member Array

ovoj prici nikada nece biti kraja dok ja ne umrem ili dok se tema ne obrise

Moderator Array psy-gan's Avatar

Na sta su ljudi spremni zbog cs-a. :S

Senior Member Array

nisi trebao pistat bas u ovoj temi al ajde
    U potpunosti te podrzavam filipe

FORUM LINK

Na prodaju REDIREKT

Senior Member Array

Evo i ja posto ne znam tacno dane ali mesece sam siguran...
    Prva polovina Januara 2009. Za novu godinu od caleta dobijam 100 evra,kupujem padze,duks i posto nisam znao sta cu sa ostatkom i narucim sa drugom server,tada je bio samo premium pa smo uzeli premium 30+2 public,koji se zvao Serbian Gaming Public.
    Druga polovina Januara 2009 Serveru se naglo digao rejting i skoro 10 h dnevno je bilo vise od 20 igraca,a ni ja ni moj drug ne znamo ni setinfo da ukucamo
    Februar 2009. Tek posle mesec dana moj drug i ja smo poslali mail da nam daju admine, sve do tada smo igrali bez admina (naucnici)
    Polovina Marta 2009. Nismo uplatili 5 dana posle isteka pa nam iGGi gasi server.
    Pocetak Maja 2009 o5 uplacujemo server i za divno cudo dobijamo isti ip. Izgubili smo dosta igraca pa smo rekli na support (tada je to bio mail support) da nam na server stave da su svi admini. (zanimljivo a? )
    Kraj Maja 2009 Od supporta trazimo da admini ostanemo samo drug i ja i jos 2 obicna admina.
    Jun 2009-Avgust 2009 server drasticno napreduje tako da je vec u tom periodu citav dan bilo oko 25 igraca.
    Septembra 2009 Registrujem se na KGBov forum zbog baze znanja jer mi je bilo potrebno zbog nekih plugina i cisto da se malo obrazujem
    Januara 2010 Pocinje svetska ekonomska kriza pa mi cale daje 50 evra,uplacujem server i za ostatak kupujem jos 1 cw server Ove god ostajem bez padzi i zivim u nadi da ce mi cale kupiti nove
    Druga polovina Jauara 2010 Drugar se seli u NS pa ja sam nastavljam da drzim server.
    Februar 2010 Tada vec menjam ime servera u SPEED i prebacujem mod u DR tako da se server zove "SPEED DeathRun".
    Mart 2010-Avgust 2009 Server je poceo da kida,delimicno je bio pun. Tada vec na gt.rs moj server ulazi u top 100.
    Pocetak Septembra 2010 ^SRBIN^ ili ti NEMANJA!!! na ovom forumu stavlja auto redirect sa svog tada "Zona Sumrak DeathRun" na moj dr i na gt.rs moj server dolazi na 80. mesto...
    Oktorbar 2010-Decambar 2010 Nas server dolazi na 70 mesto,i Srbin i ja picenjemo sa dodelom admina.
    Januar 2011 O5 nova godina ali cale nije bacio ni dinara Ove godine ne znam sta ce me snaci
    Ovo je u sustini bio story mog serevra
    Ali on je deo mene tako da je isto...

Senior Member Array

Nzm datume napamet.
    -Pred kraj 2009 uzmumam serv sa drugom. od 24+2 slota i cw od 12+2 slota (koj posle mesec dana prebacujemo u dr)
    -posle par meseci gasimo pub, dr povecavamo na 20 slotova..
    -sredinom 2010 gasim dr i redirektujem igrace na SPEED DeathRun, nastavljam sa cakijem da vodim SPEED community.

Senior Member Array

Druga polovina Januara 2009 Serveru se naglo digao rejting i skoro 10 h dnevno je bilo vise od 20 igraca,a ni ja ni moj drug ne znamo ni setinfo da ukucamo
    Februar 2009. Tek posle mesec dana moj drug i ja smo poslali mail da nam daju admine, sve do tada smo igrali bez admina (naucnici)
    caki ovo je ubedljivo pobedilo...xD
    Last edited by markomunja; 10-01-2011 at 23:13.
    pobedio:

Quote Originally Posted by turshija View Post
    Ljudima je postao vazniji veci rank nego penis.
    Wroy je car!!!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by markomunja View Post
    caki ovo je ubedljivo pobedilo...xD
    xexe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)