Adepto BH Open!
Results 1 to 27 of 27

Thread: Adepto BH Open!

Junior Member Array

Default Adepto BH Open!

Bosna i Hercegovina će biti prva zemlja u regiji koja će ugostiti najbolje svjetske igrače i klanove u planetarno popularnoj igri Counter Strike 1.6. Riječ je o online igrici koju igra više od tri miliona ljudi širom svijeta.

ADEPTO BH OPEN je prvi internacionalni turnir u kompjuterskim igrama koji će se organizirati u Sarajevu, a gdje će se po prvi put pojaviti timovi sa svjetskih rang listi iz država poput Norveške, Danske, Švedske, Holandije, Njemačke, Makedonije, Srbije, Bosne i Hercegovine i drugih.

“Budući da živimo u kompjuterskoj eri, te da je to vrijeme digitalne ekspanzije koja je u svom pohodu došla i do naše države, odlučili smo se organizirati prvo internacionalno gaming takmičenje u Bosni i Hercegovini i dovesti najbolje svjetske klanove kao što su Fnatic, Na’Vi, Dateam i drugi. Važno je napomenuti da je ovo prvi turnir i na području Balkana, gdje će biti prisutni najbolji svjetski klanovi.”, izjavio je gospodin Armin Žiga, organizator ADEPTO BH OPEN-a.

Tri najbolje ekipe ovog turnira očekuju vrijedne novčane nagrade, a nagradni fond iznosi 10.500,00EUR.

Turnir će se održati u periodu 23.06.2011. – 26.06.2011. godine. Prijave su u toku, a svi zainteresovani se mogu prijaviti na www.adeptobhopen.com.

It’s gaming time!

Senior Member Array

Ne pali se ima vec tema koja je LOCk zbog diskriminacije stranih ekipa ( stranci su takodje i ekipe iz Srbije , makedonije i crne gore )

Junior Member Array

Lol, Djete drago ja reklamiram najveci turnir na Balkanu nemam Vremena da se prepirem sa tobom !

generalni i izvrsni producent xD Array OvidiuS's Avatar

Senior Member Array

@ZOOM
    niko nije primoran da prisustvuje ili ucestvuje

edit : wroy , slazem se ... ali zasto dizati toliku frku oko jednog turnira ... to je neozbiljnost organizatora , ili vise njih , koji ocigledno imaju neki problem sa strancima ... cijena jeste visoka , ali mi nista ne mozemo promjeniti ovdje komentarisanjem ... u potpunosti ne podrzavam ovaj turnir, jer je organizacija vrlo losa , a i zbog ovog problema sa cijenama ... zao mi samo sto ce prisustvovati moj omiljeni tim , a zbo gglupost napravljene od strane organizatora ,nece ljudi imati protiv koga igrat
    Last edited by Maxy911; 03-06-2011 at 14:38.

Senior Member Array

niti je nekom zabranjeno da komentarise
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by 3nemy_ View Post
    Lol, Djete drago ja reklamiram najveci turnir na Balkanu nemam Vremena da se prepirem sa tobom !
    Dete drago promovises turnis nama , koji trebamo da platimo veci ufur jer nas smatrate strancima . I naravno da cu da kazem sta mislim o organizaciji i vasim free podlogama ! Mani me i pite i fnatic sa sve njihovim sponzorima kad je za nas "strance" ufur toliki .

Naravno da treba ljudima da se objasni , a i vama . Da imate iole iskustva u tome , znali bi da vam je to samo anti-reklama i da cemo mi "stranci" iz Srbije to bojkotovati .

Ala sam Wroyu spuco head . Bem ti AIM koji kad pobijes CT pocne i tvoje da roka

Verovao ili ne i ovi iz Belog Polja nisu poslusali , pa vidi kako su prosli .........

Cemu diskriminacija bosanci/ostatak sveta ?

Zasto ekipe iz BIH placaju ufur 80 eura a iz ostalih drzava 200?

80 evra za ekipe kojima treba 10 minuta do igraonice ili pola sata autobusom , a za ekipe iz regiona koje dolaze kolima , busom ili sta , koje placaju smestaj 200 ? Treba li da jedu , piju , spavaju ? I da li je i to skuplje ako si iz Srbije , ondosno , "STRANAC" ?

Jel za prijavu potrebna fotokopija izvoda iz maticne knjige rodjenih i fotokopija uverenja o drzavljanstvu .

Bolje povecajte sa 200 na 400 . Time ce i nagrade biti vece ! Ne bi bilo lose da pokusate sa uplatama od 1000 evra , a za nagradu da date jednosoban stan u centru grada .

32 ekipe da traje 5 dana ?

Visina kotizacije prema nacionalnosti , teritorijalnoj pripadnosti ?

Jesi li siguran da znate sta radite ?
    Last edited by ZOOM; 03-06-2011 at 22:03.

Junior Member Array

zoom brko ti sve pobrko odakle ti da je za one ovoliko za one onoliko ....prijava ti je 100e ili ti ga 200 KM za sve ekipe i smiri dozivljaj

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Archer_Nix View Post
    zoom brko ti sve pobrko odakle ti da je za one ovoliko za one onoliko ....prijava ti je 100e ili ti ga 200 KM za sve ekipe i smiri dozivljaj
    Koliko se ja secam ( dobro pamcenje imam ) Da ste krenuli sa domestic ekipama 80 e , a za nas strance 200 . Nista ja nisam pobrkao ..........

Kotizacija(za ekipe iz BH): 80e
    za ostale: 200e
    Nagradni fond turnira: 10500e
    Sve ovde pise : http://www.kgb-hosting.com/forum/sho...EN-fond-10500e

Junior Member Array

ma jesi brate ...ovde ti pise: Uplata za učešće na turniru iznosi:
    200,00 KM (100,00 EUR) - za sve ekipe, a svaki igrač dobija podlogu za miša Steelseries QCK+ Fnatic
    MALO TOGA ZNAS A PUNO PAMETUJES SINE I MISLIM DA BI TE TREBALI BANOVATI SA KGB FORUMA JER MNOGO MNOGO SPAMAS pozz

Member Array

ZOOM volis da spamas a? obrati praznju nekad na sajt adeptobhopen.com kako bi bio obavesten o bilo kakvim promenama posto vidim da samo lupas gluposti.

ma jesi brate ...ovde ti pise: Uplata za učešće na turniru iznosi:
    200,00 KM (100,00 EUR) - za sve ekipe, a svaki igrač dobija podlogu za miša Steelseries QCK+ Fnatic
    MALO TOGA ZNAS A PUNO PAMETUJES SINE I MISLIM DA BI TE TREBALI BANOVATI SA KGB FORUMA JER MNOGO MNOGO SPAMAS pozz
    zoom ne prica o tome sto sad pise
    vi ste promenili novcani iznos za kotizaciju ekipa
    prvo je prijava bila
    Za ekipe iz BIH: 80e
    Za ostale: 200e
    edit: ne zasluzuje ban, ne vidim zasto spamuje, jednostavno je izneo svoje misljenje o prvoj temi koju "ste" otvorili za Adepto turnir

Senior Member Array

1. iskljuci caps lock
    2. ako neko pametuje onda si to ti, ili samo ne umes da procitas sta pise u onoj temi.. da nemas mozda neki "selektivni pogled" pa vidis samo ono sto zelis da vidis?
    3. Zoom moze otac da ti bude, obrati paznju na nacin kojim se obracas drugim clanovima foruma
    4. ko spamuje i ko treba da bude banovan odlucujem ja zajedno sa ostalim admin/mod timom, priseti se da ti sa tim nemas veze.

@ANDkakaka, sta je to Zoom lupio?

p.s. nikad na igrajte sa Zoomom cs, a ako se vec tako pogodi, nekim nesrecnim slucajem... nikad mu ne okrecite ledja ako ste u istom timu, moj sign objasnjava zasto
    I <3 Turshija

Senior Member Array

Quote Originally Posted by OvidiuS View Post
    vi ste
    Izvini ovidius, molim te ko ti mi?
    Jel mislis na nas iz BiH?
    Vidi brate, Adepto je ozbiljna firma koja se bavi distribucijom Gaming opreme (tipa razer, SS), a to sto ovdje neka djeca (na psihickoj osnovi) imaju neko svoje uvjerenje, to je njihova stvar.
    Istina je - Nije bilo fer to sto je bilo skuplje za strane ekipe (zato sto niko nije mislio da oni i smjestaj moraju platiti), ali bas ovakva "djeca" su to shvatila kao nacionalizam...
    I niko od ove "djece" nema veze sa organizacijom ovog turnira...
    Wroy, molim te da lockujes ovu temu jer ce i ova imati kraj kao ona prosla.
    Pozdrav

Senior Member Array

Ovidius je lepo rekao Vi ( mislio je na organizaciju ) . Jbg kad neko promovise negde neki game event , podrazumeva se da je iz organizacije .

Ako ste promenili ufur , odlicno . Ono sto ste planirali 80 e za domace 200 e za ostale , u najmanju ruku je bilo bezobrazno .

Quote Originally Posted by *AreS* View Post
    Izvini ovidius, molim te ko ti mi?
    Jel mislis na nas iz BiH?
    Vidi brate, Adepto je ozbiljna firma koja se bavi distribucijom Gaming opreme (tipa razer, SS), a to sto ovdje neka djeca (na psihickoj osnovi) imaju neko svoje uvjerenje, to je njihova stvar.
    Istina je - Nije bilo fer to sto je bilo skuplje za strane ekipe (zato sto niko nije mislio da oni i smjestaj moraju platiti), ali bas ovakva "djeca" su to shvatila kao nacionalizam...
    I niko od ove "djece" nema veze sa organizacijom ovog turnira...
    Wroy, molim te da lockujes ovu temu jer ce i ova imati kraj kao ona prosla.
    Pozdrav
    nisam mislio na vas iz BiH, mislio sam konkretno na ANDkakaka i AdeptoBHOpen usere (organizatore ako se ne varam), posto su se oni oglasili u prosloj temi u vezi turnira
    mozda sam se pogresno izrazio, nadam se da ne zameras.

Senior Member Array

Ma ok je , sredili su propuste . Bice ok tur i verovatno ce biti dosta ljudi iz Srbije .

p.s. nikad na igrajte sa Wroyem cs, a ako se vec tako pogodi, nekim nesrecnim slucajem... nikad mu ne okrecite ledja ako ste u istom timu, moj sign objasnjava zasto

Junior Member Array

Jeli se iko prijavio od posjetilaca ovog foruma? Tamo na sajtu nikakvih obavjesti nema o tome koliko ekipa ima do sad.
    Nema ni pravila igre niti išta osim najave za fnatic i navi...Da ne bude šišarika u guzu ko uplati

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ZOOM View Post
    p.s. nikad na igrajte sa Wroyem cs, a ako se vec tako pogodi, nekim nesrecnim slucajem... nikad mu ne okrecite ledja ako ste u istom timu, moj sign objasnjava zasto
    jes' to u paintu radio?
    I <3 Turshija

Member Array

Molim vas da ne pisite nebuloze... bice do veceras pravila, praksa je da se prijavljene ekipe ne izbacuju do 7 dana pred turnir na svim vecim turnirima pa i ovde. Takodje imaju i obavjesti o tome da ce PinkBH i RSG radio medijski pokriti event, da ce se igrati u Skenderiji itd samo sto izgleda neeznate citati(tutururutu)

Junior Member Array

Pazi nesto momak, nigdje nije niko naveo koliko ekipa je vec prijavljeno, odnosno dali jos uvijek ima mjesta slobodnog da neka ekipa uplati...
    ovo kazem ukoliko je zaista 32 ekipe predvidjeno za turnir, koliko onda mjesta zauzimaju ekipe koje ste najavili, Fnatic, Na Vi i ostale.
    Iskreno ja cu sad prijaviti ekipu, ali ne vidim nijedan ozbiljan detalj u svoj ovoj zbrci koja je nastala...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ANDkakaka View Post
    Molim vas da ne pisite nebuloze... bice do veceras pravila, praksa je da se prijavljene ekipe ne izbacuju do 7 dana pred turnir na svim vecim turnirima pa i ovde. Takodje imaju i obavjesti o tome da ce PinkBH i RSG radio medijski pokriti event, da ce se igrati u Skenderiji itd samo sto izgleda neeznate citati(tutururutu)
    Praksa je da se krije mali broj prijavljenih , da ne bi i drugi cekali da vide sta ce da se desi i da ne uplate dzaba za turnir koji se mozda zbog nedovoljno prijavljenih ekipa nece ni odrzati .

Daj ti rodjace neke prijavljene ekipe i ekipe koje su uplatile ufur .

Junior Member Array

Quote Originally Posted by ZOOM View Post
    Praksa je da se krije mali broj prijavljenih , da ne bi i drugi cekali da vide sta ce da se desi i da ne uplate dzaba za turnir koji se mozda zbog nedovoljno prijavljenih ekipa nece ni odrzati .

Daj ti rodjace neke prijavljene ekipe i ekipe koje su uplatile ufur .
    Apsolutno se slazem sa zoom-om AKo je ovo ozbiljan turnir onda pokazite i ozbiljnu organizaciju...
    Meni ovo nije nista drugacije od Daltonovih zajecarskih spletki

Member Array

koje uopste dalton? kakogod, adeptobhopen.com & hltv.org pratite za detalje na sajtu adepta imate obavjestenje da su uplate do 18tog, 19tog izlaze grupe citajte malo.

zoom, a vjeruj mi da ima dovoljno ekipa. toliko od mene poz, za sve ostalo imate mail necu se vise javljati ovde.

Junior Member Array

Ma pokazao si ti svoju ozbiljnost Cuj ima dovoljno ekipa, a sta ja danas uplatim, a uplatilo vec 32 ekipe, hocete li mi vratiti novac? Hocete k...c! Organizacija = 0!

Member Array

Pokazi mi, gdje pise da je turnir ograncien na 32 ekipe? i molim moderatore za lock neznam zasto je neko otvorio novu temu kada je stara zakljucana. sva pitanja darko@adeptobhopen.com poz
    Last edited by ANDkakaka; 11-06-2011 at 11:10.

Senior Member Array

to moras da pitas ovog sto je otvorio temu
    ide lock
    I <3 Turshija

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)