Primedbe i problemi sa novim sajtom i panelom - Page 2
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 100 of 159
    Senior Member Array

Smanji antispam za instalaciju pluginova
    .:Ravna|Gora|COD:MW|[FastDL][p48]:.===>188.138.95.161:27143

Banovani spamer Array

Voleo bih kad biste dodali neki log za banovanje, da ispisuje kad je banovao i ko je koga banovao itd.

Senior Member Array

Borise obraduj nas za reseller gpanel da ce biti izmenjen, doradjen tako to uskoro

Senior Member Array

Na novom gpanelu, fali opcija za editovanje imena servera...

I za plugine, sto nepise koji je plugin instaliran a koji nije posto vidim da vecina pise install, msm da treba install...

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by sale94 View Post
    Na novom gpanelu, fali opcija za editovanje imena servera...

I za plugine, sto nepise koji je plugin instaliran a koji nije posto vidim da vecina pise install, msm da treba install...
    Pazi, to za menjanje imena bice u buducnosti, a sto se tice plugina ima mi ja problema al to je zato sto su mi neke stvari bile ubacene pre novog panela i on na neke plugine pise da ih install a imam ga vec, znaci kad reinstaliram server bice regularno ukoliko instaliram sa novog panela po toj opciji, mene samo jos da ubace Update servera i super

Senior Member Array

Quote Originally Posted by LeadeR View Post
    Voleo bih kad biste dodali neki log za banovanje, da ispisuje kad je banovao i ko je koga banovao itd.
    jednostavno koristim advenced ban sistem, povezi server sa sajt i to je to imas ono sto zelis

Junior Member Array

turshija molim te da mi odgovoris na ovo pitanje : kako da na server ubacim da pise ono kao reklama recimo "head admini su luka i silver" to je bio primjer molimte mi objasni ako si skonto sta sam htio reci

Senior Member Array

Quote Originally Posted by LukaCM1 View Post
    turshija molim te da mi odgovoris na ovo pitanje : kako da na server ubacim da pise ono kao reklama recimo "head admini su luka i silver" to je bio primjer molimte mi objasni ako si skonto sta sam htio reci
    mislis da ti izbacuje u chat na serveru? ako je to onda evo gde se to nalazi

cstrike -> addons -> amxmodx -> configs -> advertisements.ini

i npr napises :

!gDa vidite lista Head Admina say: /head
    @head~!gHead Admini su Luka i Silver

ili

!gHead admini na ovom serveru su Luka i Silver

(jbg ukoliko imam padeze)
    Last edited by SweeneyTodd; 04-10-2011 at 23:49.

Junior Member Array

Radi puno hvala e i novi gpanel ti je odlican puno je prakticniji od starog

Junior Member Array

E ovako znate da Boris jos nije dodao da se Arhivira Automatski Tiketi!

E ja sam nekako dosao na Panel V1 i tamo sam arhivirao tikete i pise odnje klikni OVDe da te redirektuje na novi Panel tako nesto

I tamo sam otisao kad u porsci nema tiketa otiso u arhivu sve arhivirano probjate ovako! radi 100%

Support Site Admin Array

Quote Originally Posted by turshija View Post
    Evo upravo montiram antispam izmedju tiketa opet
    Sto se tice ovoga za modove sto kazete, koliko ja vidim pita ono "Da li ste sigurni da zelite da instalirate taj i taj mod", tako da ne znam o cemu pricas... o_O
    Mislim da bi trebalo izbaciti taj anti spam, jer poslako se sa supporta izbacuje instalacija modova, plugina, reinstall, itd...

Sad vecinom ljudi salju tikete za pin kod, kad pada server ili je offline, itd.. i eventualno da se ubaci po koji pluigin. Mada uvek ce biti i klijenata koji ne zele sami da instaliraju plugin jer ih mrzi, lakse je da cimaju support.
    I ako smaraju sa tim anti spamom, da bi ga izbegli zatvaraju tiket pa otvaraju novi gde samo nastavljaju istu temu sa proslog tu se mi (support) izgubimo jer ne objasne problem a mi ne mozemo znati da dal je on vec otvarao tiket i tome slicno.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by zlajo192 View Post
    Sad vecinom ljudi salju tikete za pin kod, kad pada server ili je offline, itd.. i eventualno da se ubaci po koji pluigin. Mada uvek ce biti i klijenata koji ne zele sami da instaliraju plugin jer ih mrzi, lakse je da cimaju support.
    I ako smaraju sa tim anti spamom, da bi ga izbegli zatvaraju tiket pa otvaraju novi gde samo nastavljaju istu temu sa proslog tu se mi (support) izgubimo jer ne objasne problem a mi ne mozemo znati da dal je on vec otvarao tiket i tome slicno.
    Slazem se za prvi deo, medjutim koliko sam ja primetio za ova 2 dana, pojedinci bas bombarduju tikete. Dobiju odgovor i odmah nakon minut pisu nesto trece. Bilo bi dobro da se uvede da moze samo jedan tiket da se otvori i jedan odgovor da se postavi na svakih 15 minuta. Nikome ne moze izgoreti server za to vreme.
    Last edited by Kemis; 05-10-2011 at 12:50.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Kemis View Post
    Slazem se za prvi deo, medjutim koliko sam ja primetio za ova 2 dana, pojedinci bas bombarduju tikete. Dobiju odgovor i odmah nakon minut pisu nesto trece. Bilo bi dobro da se uvede da moze samo jedan tiket da se otvori i jedan odgovor da se postavi na svakih 15 minuta. Nikome ne moze izgoreti server za to vreme.
    Puno je 15min, mozda 5...

Meni je nesto bilo hitno, dok ne prodje 15min ono dugo nekome bude kad je nesto hitno

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Spase DuGy View Post
    Puno je 15min, mozda 5...

Meni je nesto bilo hitno, dok ne prodje 15min ono dugo nekome bude kad je nesto hitno
    Vidi, fazon je napisati sve sto ti treba u jednom tiketu. Znaci napises po stavkama (makar i 10 stavki) i onda mi lepo sredimo sve sto ti treba. Pojedinci napisu jednu stvar i onda opet tako za minut pa se natezemo 2 sata. Kada ispises u jednom tiketu kratko i jasno sta ti sve treba, brze ces dobiti odgovor.

Senior Member Array

Mislim da bi trebalo izbaciti taj anti spam, jer poslako se sa supporta izbacuje instalacija modova, plugina, reinstall, itd...
    ne bih se slozio sa ovim, jer bi onda tiketi postali chat room :S
    to jeste problem...
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Senior Member Array

Vidi, fazon je napisati sve sto ti treba u jednom tiketu. Znaci napises po stavkama (makar i 10 stavki) i onda mi lepo sredimo sve sto ti treba. Pojedinci napisu jednu stvar i onda opet tako za minut pa se natezemo 2 sata. Kada ispises u jednom tiketu kratko i jasno sta ti sve treba, brze ces dobiti odgovor.
    Pa jbga jeste. Tako sam ja bio radio al uvek nesto zaboravim i jebes ga onda
    Napisem 7-8 stvari kao sto rece ti, al uvek nesto zaboravim, pa kad se setim onda ili je jos antispam aktivan ili ste odg i zatvorili tiket

Senior Member Array

da se ja pitam ostavio bih anti spam i napravio bi ga na 5-10minuta...
    sto se tice problem ono sto da bi izbegli anti spam pa zatvaraju taj i otvaraju nov.....hmmm.....

1) Ili da se uradi kao sto je reko kemis....
    2) Primer ako sad neko otvori tiket i anti spam traje npr. 10minuta i dobije odgovor posle 2min, i kad zatvori tiket i pokusa novi tiket da otvori sistem da mu ne dozvoli dok ne prodje anti spam....ili da nemoze da zatvori tiket dok mu ne prodze anti spam i takodje da moze da ima samo jedan otvoreni tiket.....

nadam se da ne smeta sto sam dao neki prodlog :P
    sry ako sam nesto izlupao
    Last edited by SweeneyTodd; 05-10-2011 at 14:04. Reason: edit na greske

Senior Member Array

Nisi nista izlupao, tako bi bilo i najbolje da se podesi, stim sto je 5 min malo, kao i da nema anti spam-a. 10 minuta najmanje, mada bi 15 bilo taman. Treba povecati efikasnost, ne broj tiketa. Lepo napisete sta vam sve treba i u cugu sve to i dobijete, a ne da se razvlaci tiket na 20 odgovora. Prvo sto na supportu gomilamo broj tiketa i vise posla imamo zbog svakakvih gluposti, a samim tim i vise cekate da vam napisemo odgovor jer vise tiketa imamo da odradimo.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by SweeneyTodd View Post
    Primer ako sad neko otvori tiket i anti spam traje npr. 10minuta i dobije odgovor posle 2min, i kad zatvori tiket i pokusa novi tiket da otvori sistem da mu ne dozvoli dok ne prodje anti spam....ili da nemoze da zatvori tiket dok mu ne prodze anti spam i takodje da moze da ima samo jedan otvoreni tiket.....

nadam se da ne smeta sto sam dao neki prodlog :P
    sry ako sam nesto izlupao
    nije lupanje...
    hm, a sta ako neko ima 3-4 iili vise servera pa mu je potrebno vise stvari za razlicite servere?
    I <3 Turshija

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Wroy View Post
    hm, a sta ako neko ima 3-4 iili vise servera pa mu je potrebno vise stvari za razlicite servere?
    Pa onda probajte da namestite nesto ko ima vise servera da moze da otvori za svaki server po jedan tiket,i onda da ide ono vreme anti spam kao..

Senior Member Array

Nisi nista izlupao, tako bi bilo i najbolje da se podesi, stim sto je 5 min malo, kao i da nema anti spam-a. 10 minuta najmanje, mada bi 15 bilo taman. Treba povecati efikasnost, ne broj tiketa. Lepo napisete sta vam sve treba i u cugu sve to i dobijete, a ne da se razvlaci tiket na 20 odgovora. Prvo sto na supportu gomilamo broj tiketa i vise posla imamo zbog svakakvih gluposti, a samim tim i vise cekate da vam napisemo odgovor jer vise tiketa imamo da odradimo.
    pa jednostavno, kad neki [cenzura] potrazi od vama nesto da instalirate a to moze i sam sa 1 klik onda mu lepo odgovorite da to moze sam da uradi i zatvorite mu tiket.....jer mozda ima neko ko hitno mu treba neki clan supporta a taj clan koji je online tad se smara sa gluposte da instalira npr neki plugin koji klijent moze samo sa 1 klik da to sredi

nije lupanje...
    ima resenje ali nzm kako da ti objasnim

evo primer kako bi ja uradio :

za server 1 izaberem kad otvaram tiket u delu "server" neli
    i pisem to sto mi treba
    za server dva ostavim 2 reda pisem ip : i onda pisem to sto mi treba itd itd

Taj i taj plugin hocu na ovaj server

ip 1 : server mi pada svakih 10min proverite o cemu je problem :P
    ip 2 : bla bla bla....
    itd itd :P

nisam znao bolji nacin jbg
    ali ovako bi bilo najbolje da se uradi jer stvarno ima neke koji za dzabe smaraju support :S

Senior Member Array

1, tako i radimo
    2. lol, kako ces ti nekog da nateras da to tako radi
    I <3 Turshija

Senior Member Array

Zasto moze da se otvori samo 1 tiket i stavite da mogu da se arhiviraju tiketi...
    Last edited by Caki; 05-10-2011 at 17:26.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Caki View Post
    Zasto moze da se otvori samo 1 tiket i stavite da mogu da se arhiviraju tiketi...
    Procitaj gore sta smo pisali...

@Tema
    Odlicno Borise, to je to za anti spam.

Senior Member Array

1, tako i radimo
    2. lol, kako ces ti nekog da nateras da to tako radi
    nisam te bas razumeo? :S

2) Primer ako sad neko otvori tiket i anti spam traje npr. 10minuta i dobije odgovor posle 2min, i kad zatvori tiket i pokusa novi tiket da otvori sistem da mu ne dozvoli dok ne prodje anti spam....ili da nemoze da zatvori tiket dok mu ne prodze anti spam i takodje da moze da ima samo jedan otvoreni tiket.....

Wroy @ ovo sto sam smislio je za ono da nemoze da zatvori tiket dok mu ne prodze anti spam i da moze samo 1 tiket da ima otvoren
    evo ti sliku primer ako nekome treba za vise servera da pise u jedan tiket kako mislim da bi bilo lepo to da izgleda

gde pise nrp. "dodaj" (sad nemora bas da bude dodaj :P nisam znao kako da stavim pa sam slupao nesto :P), kad klikne tamo onda u novi red da izbaci jos jedno da moze "server" i "poruka" i da pise klijent sta mu treba i za taj drugi server....
    nadam se da si me razumeo kako mislim
    i onda kad zavrsi sve ono sto mu treba samo posalje i to je to
    e sad to u koji format ce biti tiket kad stigne do vama ..... to ce da turshija srediti ukoliko prihvati moji predlog

@Tema
    Odlicno Borise, to je to za anti spam.
    pa ako se ne varam to je bilo i na stari panel
    to je boris stavio kad je i stavio one 15min za anti spam xD
    Last edited by SweeneyTodd; 05-10-2011 at 18:07. Reason: dopuna

Senior Member Array

Evo jedne male primedbe i meniju (Za one sa manjom rezolucijom ekrana) centrirajte meni navigaciju

To cisto da bude jednaka praznina izmedju pocetka menija i prvog dugmeta(Glavna) i kraja menija i poslednjeg dugmeta (kontakt)
    Last edited by Matrix1389; 05-10-2011 at 18:39.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Matrix1389 View Post
    Evo jedne male primedbe i meniju (Za one sa manjom rezolucijom ekrana) centrirajte meni navigaciju
    http://www.dodaj.rs/f/1t/3t/ASNtHan/untitled.png
    [/img]
    To cisto da bude jednaka praznina izmedju pocetka menija i prvog dugmeta(Glavna) i kraja menija i poslednjeg dugmeta (kontakt)
    Ajioooooj ajde sada jbt nek svako nadje neku glupost da bi se pozalio...

Senior Member Array

pa ako se ne varam to je bilo i na stari panel
    to je boris stavio kad je i stavio one 15min za anti spam xD
    Ne bih rekao. Sada sam isprobao i kada posaljes jedan tiket, ne mozes otvoriti novi, a ne mozes ni posle odgovora supporta da posaljes nesto dok ne istekne anti spam.

Senior Member Array

Ne bih rekao. Sada sam isprobao i kada posaljes jedan tiket, ne mozes otvoriti novi, a ne mozes ni posle odgovora supporta da posaljes nesto dok ne istekne anti spam.
    Da, sad sam i ja video, moram da cekam 15 min. da ti se zahvalim

Senior Member Array

nije vazno brate bitno da sad to ima
    samo jos ovo sto sam predlozio da turshija ubaci i bice sve u redu u vezi spama i bice sve u redu
    Last edited by SweeneyTodd; 05-10-2011 at 18:39.

Member Array

Sto se mene tice nemam primedbi za ovaj gpanel sto se mene tice exstra je!!!!!!!!!

||Ultra||Zombie Plague 4.3|[+FDL +Human class +nade modes +Vip happy hours 00-11]
    1 Bostovanje zombi servera=Vip 10 dana/Admin 15 dana server se bostuje tako sto cete poslati poruku sa textom
    100 GTRS 193.104.68.61:27053 [Vas nick] na broj 1310

Senior Member Array

Dodajte one napomene za resellera

Junior Member Array

kopiraj playerov steam ili id odes na dodaj admina dodas ga das ali mora da stavis preko steam ili id das mu privilegije i to je to

Senior Member Array

Zdravo svima,

Prvobitni utisci oko gpanela su dobri, sto se tice dizajna superiorni, al oko nekih malih stvarcica treba jos da se sredi i bice kakav treba.
    Imam primedbu sto se tice za dodavanje admina
    kada idem na dugme dodaj admina i izaberem custom flags
    mogu samo da biram nekih 8 flagova nemam ona mpqrstu (tako nesto ono sto ide na kraju)
    a kada idem dodaj obicnog admina stavi sve te flagove
    e sad ja kad ocu da skinem ban komandu nekom adminu
    jednini nacin jeste preko custom flags ali on mi ne daje opciju za sve flagove
    i to je problem

Srecom imam stari gpanel pa sam tamo sredio
    morate ovo podesiti sto pre
    hvala na razumevanju
    [Profile not active anymore]
    Igra i zabava na jednom mestu
    Sick-Touch Community

Ocekujte uskoro otvaranje novog foruma
    www.sick-touch.info

Senior Member Array

Moj prijedlog je da ostane antispam zaštita, ali poslije odgovora supporta da je nema... ja sam se danas smorio sa antispamom, napišem nešto i podrška mi odgovori pa onda ja ne mogu da pišem dok ne istekne spam zaštita...a imao sam problem na serveru koji mi je tjerao igrače

@fanatix mogao si to lako da središ u users.ini
    Frizurica sređena... pomorandža ceđena... brodski podovi...morski plodovi... podno grejanje... intimno brijanje... samo urbano... urbano...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by phaenomeN View Post
    Moj prijedlog je da ostane antispam zaštita, ali poslije odgovora supporta da je nema.
    Lele al si lupio sad. xD Pa kakav je to anti spam ako posle odgovora supporta odmah mozes da pises novi tiket ? Na starom panelu je bilo podeseno da mozes dopisati tekst u tiketu, ali onda i svoj tiket pomeris na poslednje mesto na cekanju za odgovor.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by phaenomeN View Post
    Moj prijedlog je da ostane antispam zaštita, ali poslije odgovora supporta da je nema... ja sam se danas smorio sa antispamom, napišem nešto i podrška mi odgovori pa onda ja ne mogu da pišem dok ne istekne spam zaštita...a imao sam problem na serveru koji mi je tjerao igrače

@fanatix mogao si to lako da središ u users.ini
    znam da ima u users.ini al kad su vec stavili onu precicu mogli su i da dodaju ostale flagove nista vise
    jer neko ne zna da kuca u users.ini
    samo zna da klikne dodaj admina
    [Profile not active anymore]
    Igra i zabava na jednom mestu
    Sick-Touch Community

Ocekujte uskoro otvaranje novog foruma
    www.sick-touch.info

Lutajući prodavac pokvarenih jaja Site Admin Array turshija's Avatar

Ako stavim da izlista sve flagove, onda ce biti slogirano ljudima sa manjom rezolucijom ekrana, posto je i ovako taj prozor dosta visok
    Novi portfolio ! www.turshija.com

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Senior Member Array

Lele al si lupio sad. xD Pa kakav je to anti spam ako posle odgovora supporta odmah mozes da pises novi tiket ? Na starom panelu je bilo podeseno da mozes dopisati tekst u tiketu, ali onda i svoj tiket pomeris na poslednje mesto na cekanju za odgovor.
    Ne novi tiket, nego da odogovoriš na taj već postojeći...npr napišeš tiket, podrška brza pa ti odgovori u roku 2 min, a ti čekaš onda još 13 min da pišeš
    Frizurica sređena... pomorandža ceđena... brodski podovi...morski plodovi... podno grejanje... intimno brijanje... samo urbano... urbano...

Senior Member Array

Brate borise turi opciju da ima za update server da se ne cima suport za to
    CS no limit Public
    193.104.68.29:27045
    forum : www.cs-nolimit.info

Senior Member Array

U pluginove obavezno treba ubaciti mdbBan sistem
    .:Ravna|Gora|COD:MW|[FastDL][p48]:.===>188.138.95.161:27143

Senior Member Array

Quote Originally Posted by iCho View Post
    U pluginove obavezno treba ubaciti mdbBan sistem
    moze i advenced

Member Array

Imam probelm sa kanterom od juce instalirao sam novi path imao sam i pre kanter radio je normlano i stari patch i novi ali od juce kad instaliram kanter udjem na mapu odigram do kraja staze sve je ok... kad treba da prebaci na drugu mapu izbaci me skroz iz kantera.. ponovo da udjem na server neki izbaci me opet skroz napolje... izbrisao sam skroz kanter i instalirao opet isti problem... uradio sam sistem na kompjuteru, i opet isto... dali neko zna u cemu je problem? :S

VIP Member Array AyS^'s Avatar

promashio si topic : )

Senior Member Array

Quote Originally Posted by AyS^ View Post

promashio si topic : )
    haahha napusti objekat

Senior Member Array

borise imam jedan bag vec 2-3 dana
    kad se ulogujem idem na gpanel,pa posle toga kad pritisnem serveri izbaci mi ovako :

e kad o5 pritisnem na serveri,ili yugoslavia gaming izbaci normalno :

mozda je i do mene,mada vec 3 dana je ovako

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ralense1n View Post
    borise imam jedan bag vec 2-3 dana
    kad se ulogujem idem na gpanel,pa posle toga kad pritisnem serveri izbaci mi ovako :

e kad o5 pritisnem na serveri,ili yugoslavia gaming izbaci normalno :

mozda je i do mene,mada vec 3 dana je ovako
    do tebe je 100%
    kod mene je sve ok

Junior Member Array

Sve pohvale za novi GP posebno za jednostavnost ubacivanja modova i plugin-ova. Predlog je da s vremena na vreme ubacite jos po neki plugin za koji mislite da nam moze biti zanimljiv.

Primetio sam jedan bag.

Kada sam restartovao serv na novom GP. Mape koje sam ja ubacivao su nestale iz maps dokumenta.

Takodje i mapcycle je promenjen na pocetni.

Nije nista strasno lako se to vrati ali malo iritira.

Ovo se nije desavalo sa starim GP posle restarta.

Uvek potrebni kvalitetni i posveceni ljudi koji bi mi pomogli da napravim jak i dobar serv :) Kontakt PM :)

Senior Member Array

Posto ste rekli da cete ubacivati plugine ako se vecina slozi, hajde da glasamo za plugin Advanced Bans. 90% servera u top 30 ga koristi kao i slabiji serveri

Pa sam ja za da se ubaci Advanced Bans, sta ostali kazu ?

Senior Member Array

@UlicniHodac, ti si prvi kojem se to desilo, jesi li siguran da nisi reinstalirao server?
    @sale94, nema potrebe za bilo kakvim glasanjem u ovoj temi... bice otvorena nova tema za to
    I <3 Turshija

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)