Vidim da dosta vas ne zna kako se pravi Spacer za TS,a ne zna ni sta je to.Evo za pocetak Speacer je ovo:

Postoje dve vrste spacera ( mozda i vise,ali ih ja nisam koristio,niti video )

1. [*spacer]
2. [cspacer]

Objasnicu prvo [*spacer]
On sluzi za pravljenje pregrada,da bi prostor bio pregledniji i uglavnom na sluzi za razdvajanja soba po kategoriji.
On se pravi tako sto cete napraviti novu sobu sa sledecim podacima

Znakove koje sam stavljao dobijate kucanjem vise brojeva uz drzanje ALT.Npr znak sa slike izgleda ovako kad se napravi soba:

Dobija se kucanjem ALT + 7 + 7 .Moze i kombinacije sa 3,4 broja,nemoraju biti isti.

Sad idemo na [cspacer]
On sluzi uglavnom za pisanje texta,i da se taj text pregledno vidi,na sredini sobe,da nema znaka da je to soba.Uglavnom ga koristimo sa upisivanje IP adrese CS server,TS servera,naziva servera...

Pravi se na isti nacin,ali je text drugaciji:

To bi izgledalo ovako:

NAPOMENA za oba spacera

Ako ocete da koristite vise spacera,morate da menjate nazive.To cete uraditi tako sto cete kucati

[cspacer]
[cspacer1]
[cspacer2]
[cspacer3]

Isto tako:

[*spacer]
[*spacer1]
[*spacer2]
[*spacer3]

Brojevi ne moraju da idu redom,niti da budu u nizu,prvi vam moze biti 0 a drugi 12.Ne bitno,samo nesme da bude isti broj.
Kod [*spacer] posle zatvorene zagrade ide 5 znakova,preporucujem uvek 5 znakova,ne vise.
Soba mora biti obavezno stiklirana da je Parmenent,u slucaju da nije pojavice vam se ovako:

I naravno vi u toj sobi.Isto se desava,ako broj spacera u ovom slucaju 5 vec postoji u predhodnima.
Posle svakog spacera namestite permissije na njemu Join Power 200 da niko ne moze da udje u njega.
Mislim da je to to