STEAM Registracija,sigurnost i problemi sa istim. - Page 7
Page 7 of 7 FirstFirst 1234567
Results 301 to 307 of 307
    Senior Member Array

Nemoj da kukas posle ako ti nesto nije u redu sa stemom. Ti sto prodaju jeftinije su uglavnom muljatori..

Junior Member Array

Imam steam i sve radi super , samo kad pretisnem TAB nema avatar ikonice od drugih steam igraca samo moja. Isto oni me ne vide na steam kao da imam obican cs.Kako to da resim ?

Senior Member Array

Da li si pokusao sa retry komandom da li ti se pojave onda slicice ? Odavno sam primetio taj problem ali to mi se desavalo na pojedinim serverima..nidam dublje ulazio u problematiku mislim da je do servera. Kad to opet primetis ako ti retry komanda ne pomogne, izadji i udji odmah na drugi server. Ako vidis slicice na drugom serveru onda je verovatno do servera

Senior Member Array

Quote Originally Posted by LuzeRRRRR View Post
    Imam steam i sve radi super , samo kad pretisnem TAB nema avatar ikonice od drugih steam igraca samo moja. Isto oni me ne vide na steam kao da imam obican cs.Kako to da resim ?
    Promeni rezoluciju na 800x600, ako to ne pomogne menjaj dok se ne pojave
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Junior Member Array

Nnbjj

Junior Member Array

1. I kod mene ko kod alekse se brisu serveri i moram dodavati svako 2 dana ponovo, a nekad cesce se brisu i tako vec godinu dana mozda traje to.. Radio sam 2 puta sistem i problem se nije resio.. Pisao podrsci, oni ne znaju nista o tome, a vjerujem da je do njihovog servera nesto gdje se skladiste ti podaci o serverima koje smo dodali jer nije kao na obicnom cs da se skladiste u komp, tamo Counter Strike folderu...
    2. Kod mene na nekim serverima rade slicice, a na nekim ne.. Dok nekim steam igracima tamo gde meni ne radi, njima rade slicice od drugih igraca. Na 1024x768 sam gledao i nema, ne prikazuje.. Nije mi jasno sto enkom hoce,a nekom nece

Senior Member Array

Nije u vama problem,do servera je na kojem/kojima igrate.
    Verujem da ce se resiti

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)