Boost lista, gde je?
Results 1 to 21 of 21
    Senior Member Array

Default Boost lista, gde je?

Boostovao sam server 20.08.2012 u 14:31, naravno nedeljni boost koji bi trebalo da mi traje nedelju dana.
    Zasto nema vise one "master liste kgb bla bla"?
    Udjem na CS, pa "internet" nema ga nijedan server. Kome placamo mi to?
    I da li ce se srediti?
    Razumem da nekad dodje do problema, nista nije trajno, ali hocu objasnjenje.
    Te mi se freez rank, te ovo, te ono, ali nisam hteo da smaram za rank jer vidim dosta klinaca diglo nos.
    Hocu samo da ono sto platim radi kako treba.
    Ne razumem zasto neki DM ili DD2 lite jaci od mog premiuma?! Jaci u smislu da ne laguje, ne secka itd... (nemam nepotrebne plugine i sranja, 2-3 plugina i cao)
    Sto se ovoga tice postoje dve stvari: ili radi kako treba ili ne radu uopste. Ne moze tu sredina, vruce-hladno. Nema zezanja s tim. Ja kad pisem pordsci oni uvek: "te reinstall cs, ubacujes plugine" jao kako me nervira, koje bre plugine vise?!
    I da imam plugine to treba kao sat da okrece.
    A sad jebe i "master lista". Kome, sta, kako, kada?
    Kad treba da se plati ili sta vec tad sve radi i funkcionise za peticu, a kad nas jebe nesto ... onda tajac...

Nije da vredjam, samo hocu objasnjenje da znam iz kog razloga se desava to.

pozdrav

Senior Member Array

nema ni meni

Senior Member Array

vidite da i gt.rs ne radi :d

Senior Member Array

Meni pise da su svi serveri prazni, a ono svi skoro puni xD
    Ko igra League of Legends nek me doda
    LoL nalog na West-u: Hi im xKasper
    Samo 30lvl nek me add!

Super Moderator Array a1r-m4x's Avatar

ddosuje neko masterserver izgleda

Odgovaram samo na mailove, i na PM kada mi neko trazi mail

Senior Member Array

meni rank pao za 40 zbog toga -.- cjeli dan pise 4/28 a srv mi pun hahahahaha takodjer i grafik -.-"
    Looking for head admin to lead server.

Senior Member Array

evo meni pise vec par sati da je mapa deathrun_perfect a promenilo se 100 x mapa.. i pise non-stop 24/32 i opadne mi grafik i sve bmk za gt.rs
    ali me nervira sto samo nekima tako a drugima ravan grafik ? vidi se na gt.com kako i sta jeste da mi je ddosovan srv danas bio ali ipakk... Poz,
    EDIT: i da srv mi je pao 2 mesta.. sa 76 na 78.. -.-
    Last edited by ReM@*LuD@k; 25-08-2012 at 21:20.

Owner Site Admin Array iGGi's Avatar

Ja koliko vidim sve radi kako treba, masterserver lista se prikazuje kao i uvek bez problema
    http://d.pr/i/DGSH

Takodje nije bilo nikakvih problema niti sada niti ikada sa master serverima sto se vidi na grafiku gde se vidi da je peek bio 11000 igraca
    http://d.pr/i/qX7a

Tako da ko plati week boost preko paypal ili bilo kako brugacije on je 100% u listi i vidi ga preko 10000 igraca tokom dana i naravno pada na minimum 4000 nocu sto je super i sve vise i vise ih je, e sad kome je Internet lista prazna to nema veze sa nama nego sa vasom instalacijom CS-a, dakle ili ste skidali neciju tudju instalaciju ili ko zna sta ste pojebali pa prosto skinite cs odavde:
    http://cs-skini.me

Sto se tice ostalih problema autora ja mu savetujem da izadje na sunce i malo se izluftira,
    ako mislis ovako za svaku sitnicu da se nerviras prosto nemoj nam nista vise placati i bices miran jer internet svet ce uvek imati probleme sa napadima jer je to lako raditi ali mi to jos lakse resimo i blokiramo imamo i vise nego dovoljno klijenata koji cute i uzivaju u 99% usluge a ne da se nerviraju i placu onih 1% vremena kad nesto mozda ne radi pa makar to i do vas bilo...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by iGGi View Post
    Ja koliko vidim sve radi kako treba, masterserver lista se prikazuje kao i uvek bez problema
    http://d.pr/i/DGSH

Takodje nije bilo nikakvih problema niti sada niti ikada sa master serverima sto se vidi na grafiku gde se vidi da je peek bio 11000 igraca
    http://d.pr/i/qX7a

Tako da ko plati week boost preko paypal ili bilo kako brugacije on je 100% u listi i vidi ga preko 10000 igraca tokom dana i naravno pada na minimum 4000 nocu sto je super i sve vise i vise ih je, e sad kome je Internet lista prazna to nema veze sa nama nego sa vasom instalacijom CS-a, dakle ili ste skidali neciju tudju instalaciju ili ko zna sta ste pojebali pa prosto skinite cs odavde:
    http://cs-skini.me

Sto se tice ostalih problema autora ja mu savetujem da izadje na sunce i malo se izluftira,
    ako mislis ovako za svaku sitnicu da se nerviras prosto nemoj nam nista vise placati i bices miran jer internet svet ce uvek imati probleme sa napadima jer je to lako raditi ali mi to jos lakse resimo i blokiramo imamo i vise nego dovoljno klijenata koji cute i uzivaju u 99% usluge a ne da se nerviraju i placu onih 1% vremena kad nesto mozda ne radi pa makar to i do vas bilo...
    Ako je tako onda resavajte to nije meni stalo do ranka niti do ostalih sranja nego lepo srv mi po ceo dan pun,ima igraca,na gt.com se sve lepo
    vidi ali kod vas je ubo nije vazno na koliko igraca i tako sto nekoliko sati sredjuj te to i nece biti ovakvih mali milion pitanja..

Senior Member Array

Potpisujem ovo.Ljudi rade svoj posao najbolje na balkanu a vjerujem i u svijetu.Svima se desavaju slicne stvari.Recimo meni je cod bio prije 2 dana 38 a sad 51 jer je masina pravila problem ali ne kukam i nisam se nigdje oglasio povodom toga.Ljudi nam uvijek izlaze u susret i pomazu.A da je neki manji host ili nesto slicno bolio bi ih penis za tvoj server i za tvoj boost.Tako da jezik za zube i budi srecan sto imas priliku da saradjujes sa ovim ljudima.Jer vjeruj mi bolji host neces naci ni u americi...

Senior Member Array

Da li je bilo ko od vas ukapirao da su napadi poceli cim ju turshija najavio skori izlazak nove verzije gt.rs?
    @Pcela, koji je tacno tvoj server?
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

I meni je prazno Server boostovali: A,imao sam preko 50 boostova.

Quote Originally Posted by ReM@*LuD@k View Post
    Ako je tako onda resavajte to nije meni stalo do ranka niti do ostalih sranja nego lepo srv mi po ceo dan pun,ima igraca,na gt.com se sve lepo
    vidi ali kod vas je ubo nije vazno na koliko igraca i tako sto nekoliko sati sredjuj te to i nece biti ovakvih mali milion pitanja..
    E sad ako su zaboli grafici to je zato sto je napad bio tamo gde je bila baza za GT ali to ce da se seli na drugu lokaciju i nece biti problema, GT.rs su napadali tj i dalje pokusavaju ali uzalud jer imamo prejaku harversku antiddos zastitu i to nas kosta puno para mesecno i onda dodje dete ovde da mi place jer mu je pao rank za 2 mesta a ne kapira sta mi sve radimo da odbranimo ovo od ljubomornih dusmana..

takodje, pustite sad gt.rs sta i kako pokazuje jer uskoro ce sve u vodu i ide novi gt.rs v2

Banovani spamer Array

takodje, pustite sad gt.rs sta i kako pokazuje jer uskoro ce sve u vodu i ide novi gt.rs v2

Rankovanje ostaje isto, ne ponistava se?

ponistava se rankovi idu iz pocetka svi od 0

Lutajući prodavac pokvarenih jaja Site Admin Array turshija's Avatar

Quote Originally Posted by iggi View Post
    ponistava se rankovi idu iz pocetka svi od 0
    OMG laže !
    Novi portfolio ! www.turshija.com

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Super Moderator Array lich.kgb's Avatar

Quote Originally Posted by turshija View Post
    OMG laže !
    znaci opet cete da progurate kgb alfu na prvo mesto, podmitljiv si borise...

Lutajući prodavac pokvarenih jaja Site Admin Array turshija's Avatar

Quote Originally Posted by lich.kgb View Post
    znaci opet opecete da progurate kgb alfu na prvo mesto, podmitljiv si borise...
    fala bogu ...
    kakav je to gametracker kad kgb alfa nije na prvom mestu, realno :P
    Novi portfolio ! www.turshija.com

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Senior Member Array

poslao sam sad freeboost ali ne pise da je boostan srw
    http://www.gametracker.rs/index.php?...04.68.22:27082
    jeli treba cekat da ga prikaze da je boostan ili?
    jer inace cim boostam odma se pojavi na boosted serveri

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by |SB|-roker View Post
    poslao sam sad freeboost ali ne pise da je boostan srw
    http://www.gametracker.rs/index.php?...04.68.22:27082
    jeli treba cekat da ga prikaze da je boostan ili?
    jer inace cim boostam odma se pojavi na boosted serveri
    Ja sinoc cekao do 3 ko budala da ispalim freeboost kad ono nista nema u boost listu .

Member Array

jel se brisu svi accounti sa gt.rs kada izadje nova verzija??

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)