Za one ciji su serveri obrisani
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 50 of 60
    Member Array

Default Za one ciji su serveri obrisani

Mozda ste primetili da se vecina postova koje napisete iz ove teme brise

http://www.gametracker.com/forums/fo...1&thread=75205

To je iz jednog prostog razloga, juce je dodato jedno pravilo o postavljanju postova za unban

If the server was deranked/blocked/etc. along with others on the same IP, you must make a case for all of them in order for the request to go through.

U prevodu, ukoliko je vas server banovan sa neke ip adrese zajedno sa ostalim serverima, da bi se razmotrio unban mora da se postavi zahtev za celu ip adresu, ne za pojedinacne servere.

Vecina vas postavlja zahtev predstavljajuci samo vas server koji je obrisan i onda se takvi postovi odmah brisu. Sto znaci da ovo obavestenje koje je doneto mislim da trenutno nema efekta, jer se u njoj pozivaju vlasnici da pojedinacno traze unban

http://forum.kgb-hosting.com/showthr...ametracker-com

Jedini nacin je da neko postavi zahtev za celu ip adresu i onda ce tek da se razmotri, svako novo postavljanje za pojedinacne servere ce opet da bude obrisano. Eto da znate sta se desava

Member Array

Odblokirana je ova ip adresa

193.104.68.46

Neko je postavio upravo takav zahtev da se odblokira ip, i to je i ucinjeno. Proverite ostale ip kojima su bile blokirane, ako nisu organizujte se ko ce da pise zahtev za unban ip adrese i neka to ucini jedna osoba, nemojte pojedinacno

Senior Member Array

gdje treba to da se napise?

Senior Member Array
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Wroy View Post
    pa koliko sam ja shvatio ne treba da napise samo 193.104.68.1 nego citave servere sa te masine..

Member Array

Hmm, nemam pojma, trebalo bi da se provere te ip adrese da li su odblokirane. Ako nisu, moguce da traze pojedinacno za svaku ip adresu da se pise zahtev. Video sam da je bio jedan post za ovu odblokiranu ip napisan, i ta je odblokirana.

Member Array

Quote Originally Posted by hellfire-dr View Post
    pa koliko sam ja shvatio ne treba da napise samo 193.104.68.1 nego citave servere sa te masine..
    Upravo obrnuto, samo ip u onom obrazcu, briga njih koji su serveri obrisani.

Senior Member Array

I dalje stojim iza toga da treba da zabrane menjanje zastava na gt.com. To bi resilo mnogo problema KGBu. Ali vi radite kako vi mislite da je najbolje.

Moje tutoriale i plugine mozete pronaci OVDE.
    Sredjivanje Zombie Plague servera, javite se ovde

=== Zombie Plague 4.3 PREMIUM ADDONS ===

<3 CS Forever Zombie Plague <3 - 193.192.59.62:27015

Member Array

Mislim da bi svi trebali da pocnete da malo ozbiljnije da pratite taj gt.com forum, shvatili biste da su zastave bile mozda i najmanji problem, ali posluzile su kao razlog vise za brisanje ip adresa Da su zastave problem pola gt.com-a bi bilo pobrisano.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ovca View Post
    Mislim da bi svi trebali da pocnete da malo ozbiljnije da pratite taj gt.com forum, shvatili biste da su zastave bile mozda i najmanji problem, ali posluzile su kao razlog vise za brisanje ip adresa Da su zastave problem pola gt.com-a bi bilo pobrisano.
    hm, ajd ako nije problem, daj par linkova da bacim pogled
    I <3 Turshija

Owner Site Admin Array iGGi's Avatar

Oni su budale, dakle imaju pravila, neko prekrsi pravilo i oni blokiraju ceo IP i kazu "bas nas briga sto je uz vas jos dosta ljudi banovano", dakle njima je ok da banuju 50 ljudi koji su nevini zbog jednog koji je prekrsio pravilo, pa zamisli kad bi tako admini na serverima banovali ceo recimo telekom srbija opseg zbog jednog cheatera. Glupo je to sto rade i krse sami svoja pravila jer svesno banuju i ljude koji nisu nista skrivili i bas ih briga i to govori o ozbiljnosti.

Sa druge strane, da budemo realno, ALO, koji ce vam moj taj gt.com ? Dakle vise ne mozete imati strane zastave i tako gurati strane igrace na servere, a za bannere i stats imate nas gt.rs koji ce sad imati i player rakns i stats i dosta novih opcija

Member Array

@Wroy, da odgovorim na pitanje

Nisu to puno linkova, i oni funkcionisu slicno kao kgb forum, imaju deo za prijavljivanje servera, to je ono na sta sam ciljao

http://www.gametracker.com/forums/fo...category=89551

Nailaze svakavi, pa prijavljuju servere i oni koji normalno rade, i oni koji ne. Desi se da se nekad prijavi server zbog zastave, ali mislim da to nije toliki problem. Bacite pogled na prva 5 servera u Venecueli, ne bih bas rekao da su Venecuelanci Problem su serveri sa botovima i lazni serveri, a to stranci samo cekaju da nadju.

Inace da se ogradim, nisam niko ko drzi neki server, ali pratim desavanja oko cs-a i u interesu mi je da nasi serveri napreduju.

Senior Member Array

blah, turshija napisao post, lik editovao pravila(svoj prvi post), i potom obrisao sve postove... toliko o tome.
    I <3 Turshija

Senior Member Array

Quote Originally Posted by iGGi View Post
    Oni su budale, dakle imaju pravila, neko prekrsi pravilo i oni blokiraju ceo IP i kazu "bas nas briga sto je uz vas jos dosta ljudi banovano", dakle njima je ok da banuju 50 ljudi koji su nevini zbog jednog koji je prekrsio pravilo, pa zamisli kad bi tako admini na serverima banovali ceo recimo telekom srbija opseg zbog jednog cheatera. Glupo je to sto rade i krse sami svoja pravila jer svesno banuju i ljude koji nisu nista skrivili i bas ih briga i to govori o ozbiljnosti.

Sa druge strane, da budemo realno, ALO, koji ce vam moj taj gt.com ? Dakle vise ne mozete imati strane zastave i tako gurati strane igrace na servere, a za bannere i stats imate nas gt.rs koji ce sad imati i player rakns i stats i dosta novih opcija
    Stavi u obavestenja u gpanelu da sklone strane zastave. Tako ce se resiti problem, a takodje ce se otkriti koji je server zaista kvalitetan za igru i bez stranaca.

@ovca taj Newlife.zm i NightLife.zm su dosta dobri server i retki koji se prirodno pune te stvari ja pratim osto i ja drzim ZM server. I najvise se trudim da kopiram njihov kvalitet.

Quote Originally Posted by MiljanX View Post
    Stavi u obavestenja u gpanelu da sklone strane zastave. Tako ce se resiti problem, a takodje ce se otkriti koji je server zaista kvalitetan za igru i bez stranaca.

@ovca taj Newlife.zm i NightLife.zm su dosta dobri server i retki koji se prirodno pune te stvari ja pratim osto i ja drzim ZM server. I najvise se trudim da kopiram njihov kvalitet.
    zna se koji je najbolji server za igru bez stranaca i ako nijedan server od ovih iz top 20 ne bude drzao stranu zastavu kgb alfa ide vec za 10 dana na 1 mesto zasluzno

Member Array

Jos jednom, za ip koje nisu unbanovane

- u jednom postu trazite unban za jednu ip (ocigledno da spominjanje vise ip adresa u jednom postu ne funkcionise)
    - nemojte pojedinacno servere da prijavljujete za unban, od toga tek nema nista
    - obavezno ko god bude pisao neka pise citko i neka bude dobar u baratanju engleskim jezikom
    - onaj obrazac neka bude popunjen kako treba
    - kao razlog spomenite da su serveri banovani zbog zastava i zbog nekih redirekcija (barem je tako pisalo u postu za ip koji je unbanovan)
    - spomenite da su mnogi serveri nepravedno banovani jer su se nasli na toj ip adresi

Toliko od mene, nadam se da sam pomogao Lep pozdrav

Senior Member Array

Zasto vecina vas uzima u usta samo kgb alfu?
    Kao da nema neki drugi server sa domacim igracima

Quote Originally Posted by Djordje544 View Post
    Zasto vecina vas uzima u usta samo kgb alfu?
    Kao da nema neki drugi server sa domacim igracima
    Ima ali kgb alfa je najaca da se ne lazemo

Senior Member Array

Zato što se uvlače, eto zašto.
    Misle da će dobiju neki rispekt za ušupčivanje.
    Btw, ovi iz gt.com su retko retardirani, briše postove, edituje, taj čovek ni sam ne zna šta hoće.

Senior Member Array

Ima samo par servera koji se pune normalno....bez onih fake sranja i zastava.Neki nisu ni u top 50 ali vrede mnogo vise od onih u top 10 .
    Last edited by ivangrozni; 21-10-2012 at 00:40.

Quote Originally Posted by AleksaSRB View Post
    Zato što se uvlače, eto zašto.
    Misle da će dobiju neki rispekt za ušupčivanje.
    Btw, ovi iz gt.com su retko retardirani, briše postove, edituje, taj čovek ni sam ne zna šta hoće.
    Ja nemam server niti igram negde tako da nemam razloga da se uvlacim bilo kome samo kazem ono sto jeste

Senior Member Array

ima li ko sta da je napisao na gt.com forumu?

Senior Member Array

Evo ovako da ja dodam na sve ovo posto je i moj server banovan sa gt.com al nije me ni briga ha ya ja volim domace igrace i sabjerem ih na svaki moguci nacin ha ya te zastave sto se mijenjaju imaju malo efekta i ovo vezano za KGB alfu ja taj server jedino cijenim i to mozemo samo nazvati serververom ha ya ostalo je sve punjeno tim strancima i ljudima kojima je jos najbolji operatvni sistem win98 a to si tamo iz venecuele argentine čile brazil indija.Zajecar Alfa iz Brazila i Indije taj server je imo moj respekt nekada al to kad sam vidio bruka,cijeli balkan se je divio tom serveru i eto nakraju je i propo radi tih zastava one nista dobro ne donose samo lose rasjtjeraju ti ljudi tvoje standardne igrace.I da u svakom slucaju onom adminu na gt.com jebem kevu ha ya sry na psovanju al red je ha ya pozz

Potrebana starija iskusna administracija na serveru i redovni admini :) :) zainteresovani javite se u PM.

Posjetite nas forum klikom ovdje

Lutajući prodavac pokvarenih jaja Site Admin Array turshija's Avatar

Ja probao par puta, ali nema nade, onaj burn je neko iskompleksirano deriste koje samo brise postove, tezak bezobrazluk i neozbiljnost sa njihove strane.
    Novi portfolio ! www.turshija.com

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by turshija View Post
    Ja probao par puta, ali nema nade, onaj burn je neko iskompleksirano deriste koje samo brise postove, tezak bezobrazluk i neozbiljnost sa njihove strane.
    Ma to su ti brate amerikanci nemogu gledati neciji uspjeh ha ya samo njihovo moze biti dobro banujte i vi sa gt.rs ovaj njiohov server aog kiling graunds teko neso.

Potrebana starija iskusna administracija na serveru i redovni admini :) :) zainteresovani javite se u PM.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by HardCore Player View Post
    Evo ovako da ja dodam na sve ovo posto je i moj server banovan sa gt.com al nije me ni briga ha ya ja volim domace igrace i sabjerem ih na svaki moguci nacin ha ya te zastave sto se mijenjaju imaju malo efekta i ovo vezano za KGB alfu ja taj server jedino cijenim i to mozemo samo nazvati serververom ha ya ostalo je sve punjeno tim strancima i ljudima kojima je jos najbolji operatvni sistem win98 a to si tamo iz venecuele argentine čile brazil indija.Zajecar Alfa iz Brazila i Indije taj server je imo moj respekt nekada al to kad sam vidio bruka,cijeli balkan se je divio tom serveru i eto nakraju je i propo radi tih zastava one nista dobro ne donose samo lose rasjtjeraju ti ljudi tvoje standardne igrace.I da u svakom slucaju onom adminu na gt.com jebem kevu ha ya sry na psovanju al red je ha ya pozz
    Hahahaa (ya ha ,ha ya) sta naprica ti ?
    Taj zajecar sto si se divio nekada je uvek punjen vestacki ha ya..ya ha .Sto se Kgb-a alfe tice ha ya,ya ha tu si u pravu i ima jos 10 ak servera koji vrede pored njega

Owner Site Admin Array iGGi's Avatar

Pisao sam tom *****u na PM da nije u redu da zbog jednog servera banuje drugih X i krele mi samo rekao da tim nepravedno banovanim serverima dam novi IP, zamisli ti kretena... pa bas ce neko da menja IP samo da bi bio na njihovom mrtvom trackeru
    nema veze, globalizovacemo mi nash gt.rs pa ce i kod nas stranci dolaziti samo polako

Senior Member Array

iGGi mislio sam da si ozbljniji,sve je to ok sto si rekao za gt.com ali nekako previse se cimas oko toga (nadam se da necu pojesti bananu zbog ovoga)
    Ako moze K- :D

Senior Member Array

hm, kako je to Iggi ovde neozbiljan?
    I <3 Turshija

Senior Member Array

Mozel jos koji K- ili warm na ovaj post hvala vam unaprijed

Banovani spamer Array

koliko si samo puta rekao "ha ya" mislis li ti sada da si ti mangup,ako kazes "ha ya"?
    Mozel jos koji K- ili warm na ovaj post hvala vam unaprijed

Senior Member Array

Quote Originally Posted by BIN_LADEN View Post
    iGGi mislio sam da si ozbljniji,sve je to ok sto si rekao za gt.com ali nekako previse se cimas oko toga (nadam se da necu pojesti bananu zbog ovoga)
    I ja se nadam da neces popiti bananu,ali se nadam da ti svi daju po jedan minus zato sto tvoja recenica koju si napisao nema nikakvog smisla,Verovatno imas 12 godina (bez uvrede)

Junior Member Array

Oni su obrisali nase servere zato sto su se javljali fake serveri koji prebacaju raju na servere koji su hostovani kod kgb.ea. evo vam par servera koji prebacaju radju na neke servere koji su hostovani kog kgb.ea:

http://www.gametracker.com/server_in...195.108:11111/

http://www.gametracker.com/server_in...242.147:27038/

http://www.gametracker.com/server_in...243.184:27057/

Bilo je jedno vrijeme bas puno fake servera.
    Kad su sad banovali nase servere ima mali broj tih fake servera.
    Nekim fake serverima je isao slican ip kao jegeru i oni su mozda mislisi da je i ovaj fake i banovali su ga.

Jeger Bar dd2 - server znaci kida - grafik na gt.com skoz dignut gore 32.
    Barcelona dd2 i dm isto tako.

i oni su valjda mislisi da su ovo fake server i banovali citavu masinu.

OVDJE NISU NISTA KRIVE ZASTAVE !
    VEC FAKE SERVERI KOJI PREBACAJU RAJU NA SERVERE KOJI SU HOSTOVANI KOD KGBEA. !

Senior Member Array

Quote Originally Posted by iGGi View Post
    Pisao sam tom *****u na PM da nije u redu da zbog jednog servera banuje drugih X i krele mi samo rekao da tim nepravedno banovanim serverima dam novi IP, zamisli ti kretena... pa bas ce neko da menja IP samo da bi bio na njihovom mrtvom trackeru
    nema veze, globalizovacemo mi nash gt.rs pa ce i kod nas stranci dolaziti samo polako
    Ovo je napisao iz specifičnog razloga što veće game hosting kompanije u EU i US uzimaju po nekoliko /21 te svakom serveru dodeljuju po jednu ip adresu sa default portom 27015.

Inače GT.com - propao još davnih dana, opasno je buggy

Member Array

Ovo sto je centrix napisao je delimicno upravu, ali ne bas sve. Posto pratim desavanja tamo na gt.com, mislim da mogu da kazem zasto su banovane sve ip adrese i da se rasvetle sve dileme.

Naime, noc pre nego sto su pobanovane sve ip adrese, neki brazilac je prijavio oko 40-ak fake servera, svi na istoj adresi, i bili su toliko ocigledni da je cudno da niko pre njega ranije nije primetio, jer su skoro svi ti fake serveri probili do ispod 500-tog mesta na gt.com ranku.

Kao razlog za banovanje servera, gt.com admin je napisao "We take redirect and flag abuse seriously" Po mojoj pretpostavci, ip adrese su banovane jer su ti fake serveri punili servere sa tih adresa, gore pomeuti Jeger, Barcelonu, i ostale servere sa tih adresa, ne sve servere, ali njima dovoljno da obrisu celu ip (da odmah kazem da je ovo moja pretpostavka, izvinjavam se sto sam naveo ove servere, ne znam jesu li bili punjeni od strane tih fake servera, ali su navedeni u postu pre mog). Ako uzmemo u obzir da su tu bila 40-fake servera, mislim da je i kod njih sa gt.com-a to prelilo kap da vide toliko laznih servera da pune nekolicinu ostalih.

Sto se tice navodjenja zastava kao razlog, to su naveli da bi imali izgovor vise ako se neko zali.

Eto ja barem mislim da je to pravi razlog banovanja ip adresa. Ako smatrate da post nije u redu ili krsi neka pravila, slobodno ga obrisite. Hvala
    Last edited by ovca; 21-10-2012 at 22:06.

Senior Member Array

meni se cini da je doticni admin koji je autor one teme, obicno deriste.
    I <3 Turshija

Senior Member Array

Napaljeni klinac, dali mu admina jer je no lifer i prati forum 24h pa da imaju neke koristi od njega, a on mentol od muke zakljucao temu, da ne bi mogli da mu trazimo unban, i meni suspendovao acc... I Zrenjanin cu da obrisem sa gt.com, ne treba mi server da se rankuje kod iskomplekiranih americkih ******a, ne zna da banuje jedan IP:Port, vec uzme i banuje ceo opseg
    Check out why we are the best!

Vršimo otkup sa svih servera koji nude jake, a povoljne redirekcije.

Sunt facta verbis difficiliora.
    Se vincere ipsum longe est difficillimum.
    Primus inter pares.

Senior Member Array

Propašće gt.com brzo, kao što je FicaVL rekao, dosta je bagovit.
    Evo npr meni na gt.com neprestano pokazuje 20 igrača i padam na ranku strašno.

Senior Member Array

Nadam se, da nas tracker bude master

Primus inter pares.

Senior Member Array

Ovaj novi gt.rs bi trebao da bude ceo na engleskom da bi mogao da postigne uspeh kakav ima gt.com A moze se napraviti i da u gornjem desnom uglu ima zastavica srbije pa tu da se klikne za srpski jezik (kao u panelu)

Senior Member Array

Ovaj novi gt.rs bi trebao da bude ceo na engleskom da bi mogao da postigne uspeh kakav ima gt.com A moze se napraviti i da u gornjem desnom uglu ima zastavica srbije pa tu da se klikne za srpski jezik (kao u panelu)
    Slazem se

Primus inter pares.

Senior Member Array

Tako nesto vec postoji na beta verziji gt.rs-a

EDIT: Ja nisam vlasnik nijednog servera, ali mi je ovo privuklo paznju jer mi ne ulazi u glavu da jedan admin tako poznatog i jakog sajta, kada je u pitanju gaming, ne zna da obavlja svoj posao ni 1% od onoga kako bi trebalo.
    Obratite paznju na obavestenje koje je napisao u onoj temi gde se traze unban-ovi.
    "Due to the large amount of spam that has been posted in this thread in the past few days, I am locking this thread temporarily in order to avoid suspending so many accounts. NO REQUESTS will be entertained at this time, so do not post elsewhere."

Ako on onolike postove od kojih je, koliko sam ja primetio, bar 85% bilo napisano korektno i po pravilima, vidi kao spam. Njemu onda ocigledno fali daska u glavi.

Jos nesto mi nije jasno. Kako je moguce da gt.com ima samo jednog admina (burn)?
    Last edited by >recimo<; 22-10-2012 at 01:25.

Senior Member Array

Taj gt.com bi trebalo da bude samo pomocno sredstvo. Ja ga inace koristim samo zato sto trenutno gt.rs nema statistiku igraca pa mogu da pratim satnicu. Inace sam stavljao zastave. Ali me nije nesto pogodilo jer mi serveri rade isto bez njih na gt.com, dakle ko je dobio strance, dobio je. Vrlo je neprofesionalno to sto rade, nazalost njima nista ne znaci to sto se mi zalimo jer su velika i poznata organizacija pa nece da se cimaju zbog "par" servera iz Srbije.

Senior Member Array

true, mada, ako sve bude po planu, imace u gt.rs vrlo ozbiljnog konkurenta, paralelno sa razvicem kgb/evogs (sudeci po ovom postupku, vezano za nas, mi svoj posao daleko ozbiljnije shvatamo i radimo)
    I say, fuck them
    I <3 Turshija

Senior Member Array

Mi nemamo sve zemlje na novom beta trackeru, kada je u pitanju svetski rank, vec samo par, koliko me secanje sluzi, ali bih voleo da nas tracker postane vodeci u Evropi, pa i sire...
    Njihovi administratori, tacnije jedan jedini "burn", ako nastavi da se ponasa onako kako se ponasa, rasturice gt.com, i svi ce preci kod nas...
    To je isto kao i na serverima, dobar vlasnik vodi server, i uzme ga neki klinac koji ne zna nista, i server se raspadne...

Primus inter pares.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ***Pr0BoT*** View Post
    Mi nemamo sve zemlje na novom beta trackeru, kada je u pitanju svetski rank, vec samo par, koliko me secanje sluzi, ali bih voleo da nas tracker postane vodeci u Evropi, pa i sire...
    Njihovi administratori, tacnije jedan jedini "burn", ako nastavi da se ponasa onako kako se ponasa, rasturice gt.com, i svi ce preci kod nas...
    To je isto kao i na serverima, dobar vlasnik vodi server, i uzme ga neki klinac koji ne zna nista, i server se raspadne...
    da, jos uvek nemamo, ali ce imati, i ne samo Evropu
    gt.rs ce ponuditi nesto novo kada dodje vreme za to, samo polako
    I <3 Turshija

Lutajući prodavac pokvarenih jaja Site Admin Array turshija's Avatar

Quote Originally Posted by ***Pr0BoT*** View Post
    Imamo sve drzave ...
    Nemas ih u pretrazi servera, zato sto niko jos nije dodao servere iz ostalih drzava, pa nema svrhe prikazati spisak drzava u kojima nema servera koje pratimo
    Ali ako imas svoj server (potvrdjeno vlasnistvo) idi na ona podesavanja gde menjas drzavu i videces spisak svih drzava

Novi portfolio ! www.turshija.com

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by turshija View Post
    Imamo sve drzave ...
    ovo je gay jer ja ne znam za to -.-
    I <3 Turshija

Member Array

http://www.gametracker.rs/index.php?...04.68.80:27101

Ovaj gt.rs, meni se rank ne pomera uopste.

U cemu je problem? Opai mi je rank na 1450-ti a bio je 1100-i neki i sad se ne mrda.

Pomoc?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)