Ovo je obavestenje i upozorenje za sve vlasnike CS1.6 servera a koji nisu procitali uslove koriscenja Clan 5. Tacka 12:

http://www.kgb-hosting.com/tos.php

Ukratko:
1) Autoconnect koji igrace odmah baca na vas server je ZABRANJEN !
2) Gamemenu koji menja New Game, Find Game i ostale meni opcije u connect na vas server je ZABRANJEN !
3) Gamemenu koji samo dodaje vase servere iznad je DOZVOLJEN !

PAZNJA !!!

Pocev od 10.05.2013. svaki server koji mi hostujemo a koji bude prijavljen da ima neki slowhack koji je zabranjen bice suspendovan i taj vlasnik vise NECE dobiti taj server nazad bez obzira da li je server istekao ili ne.
Takodje necemo vracati novac za server koji je prekrsio pravilo.

NAPOMENA !!!

Ukoliko ste nas klijent a imate server kod nekog drugog hosta ili neki fake server i tamo drzite autoconnect na server koji vam mi hostujemo isto ce se tretirati i ostacete bez servera kod nas a server na drugom hostu ce biti banovan na gametracker.rs BEZ SANSE za unban.

Dakle kao i obicno mi smo tu da sacuvamo ovu gaming scenu tako da vreme je zastititi igrace kojima niko nema pravo kvariti instalaciju igre bez njihove dozvole !

Pored igraca kojima kvarite CS ovim pravite problem i nama jer puno je onih kojima jako smeta sto im neki server menja CS pa udare ddos i onda tako pravite problem nama i ostalim postenim klijentima na toj masini !

Shvatite ovo ozbiljno jer ko bude suspendovan nece mu vredeti vise se zaliti i moliti za povrat servera sa izgovorom "necu vise" !!!

DODATAK !!!
Posto kao i uvek ima nedoumica oko obavestenja, oni koji imaju fake servere, koje boostuju negde, a ti fake serveri samo prebacuju igrace na pravi server, to je OK, samo da igracima ne menjate find game, new game i slicno ili da im ne ubacujete autoconnect, a dodavanje vasih servera gore u meni i samo prebacivanje na vas server je DOZVOLJENO pa makar i sa fake servera, to nas ne interesuje !