[COD4] call of duty promod ( search and destroy )
Results 1 to 2 of 2
    Junior Member Array

Default call of duty promod ( search and destroy )

Poz al hteo bih da postavim par pitanja posto ovaj mod koji sam naveo u temi nisam video da ima kod nas na gtrs imam par drugara koji ovo igraju i admini su na www.roguesoldiers.eu/
    Pa sam mislio da prebacimo neke igrace odande vamo jer ljudi nisu ni znali da mogu da kupe server za ovu igru kod nas koji je poprilicno jeftin u odnosu na cs al me sad zanima kakva je situacija sa sms boostom dal postoji opcija i za ovo ili to vazi samo za cs .

I naravno kako se ubacuje mod i dal moze mod koji sam naveo nemam veze sa ovom igrom zamolili su me da pitam u njihovo ime ako sam nesto pogresno napisao unapred jbg

Premium serveri ne postoji koliko sam video svi su light nemacka ....

Junior Member Array

kolko znam nema boosta za cod4

promod kao takav je vrlo lako ubaciti, sve što treba je skini ga s neta, i baci na server u folder : mods/promodlive

te u start komandi servera obavezno stavi fs_game mods/promodlive, i pukni na brzi redirekt folder promod tako da igrači mogu skinuti mod kada se konektuju, bitno da je da su fajlovi isti na serveru i na download mjestu ako se razlikuju, imat će loop prilikom konektanja i neće se moći spojiti

cfg za promod obično dobiješ kad ga skineš http://www.codpromod.com/get.php

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)