[COD4] Pomoc VezanA uz Game Panel !!
Results 1 to 4 of 4
    Junior Member Array

Angry Pomoc VezanA uz Game Panel !!

Pozdrav !

Evo vako ako mi moze neko sa foruma reci tj pomoci.Evo uzeo sam kod kgba cod 4 server pod prvi put i game panel mi je totalno drugaciji nego kad sam imao counter strike server.Evo sad imam pitanja koja mi nisu jasna uopce.

1.Kako da stavim reklame tj text obavjesti na serveru npr kao admini su: taj i taj i taj, il server je hostovan od tog i tog, il na serveru morate postovati to i to ....

2.Kako da skratim mape npr koje nezelim na serveru imam ih npr 20 25 mapa koje se vrte a volio bih imati one najbitnije 5 6 mapa i da nakon toliko rundi npr 20 30 rundi da na kraju runde tj mape automacki bude vote i da igraci samo izaberu mapu koju zele tj glasuju pa koja izađe.

3.Kako da stavim npr kad igraci udu na server i prije pocetka igra bude npr Cro Play Ground Gaming i sadj odbrojava 1 2 3 i zapocne igra i tako nakon svake runde ono priprema i da pise ime servera text nemora bit u boji al samo da pise ako me kuzite :S

4.E sad ono sta mi nije nikako jasno jos kako da stavim admina tj head admina sebi na server i kako da zastit server od hakera chitera da mi netiraju igrace sa servera :/ podrsku sam pitao ali ona mi je rekla da to moram nakndano kupit big brother b3 tako nesto i da stavim ali posto ja posjedujem server vljd bih ja bar morao imat komande koje mogu tjerat chitera banat sa servera .... da mi se server ne pretvori u anarhiju!!

Ako moze iko mi pomoc i odgovorit ! UNAPRJED HVALA !!!!

Senior Member Array

1. configs/advertisments.ini tu pises reklame
    2.u plugins.ini obrises ; kod mapchooser.amxx i u maps.ini upises mape koje hoces na vote, runde podesis u podesavanja
    3. ukljucis warmup.amxx (valjda sad to ima) ako ne upises u server.cfg exec warmup.cfg
    4. ovo ne shvatam imas admini i slotovi pa kad dajes nekom admina imas opciju head admin inace sve admine stavi na steam id +pw

Junior Member Array

e sad nisi bas nes objasnio kad idem da stavljam reklamu npr text sto stavljam ispred teksta !fdfdofdosfsdo i sto na kraju zaboravio sam i gdje tocno da stavim tj text i reklamu ako mi mos malo opsirnije ovo sve objasnit :S i vezano uz admina jel prie san se kuzio u to al sam zaboravijo kako sta de i gdje :S

Junior Member Array

u game panelu webftp mi je drugaciji kod cod 4 servera kad sam u usao confings nema mi andvaters ini

npr admin mod pa ima classes config internals admins.cfg... poredak pa kad idem da udem u confing imam loadable datoteku pa maps plugins nemam nigdje tu advaters.ini jel nije webftp isti kao kod counter strike servera neznan zasto al nije isto :S

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)