[Web] Free web hosting skripta
Results 1 to 6 of 6
    Senior Member Array

Thumbs up Free web hosting skripta

Vidite da delim free wbe hosting acc-e (ali to ide rucno, i dosta vremena gubim)..

Video sam na nekom free subdomenu da je stajala takva skripta kao hostinger ako se tako zove, ili tipa 000webhost, 1freehost..
    Znaci skripta za narucivanje free webhosting paketa, da ima iste funkcije (obavezno za subdomen i domen).

Planiram da otvorim free web hosting za balkan BEZ REKLAMA i sa SSH2 extenzijom.

I tu ce biti jedina pravila bez fdl-a, bez wareza, bez ripovanih i nuliranih sajtova i to je to (zbog ukidanja vps-a).

PS: Ukoliko ne nabavim (sam ili mi neko ne nadje) ovu skriptu nema nista od toga (ako imate ili nadjete posaljite mi dw link u pm.)..

BEZ SPAMA!
    - Ja i dalje radim svoje projekte i "posao" dizajna i kodiranja, stim sto cu ovo otvoriti kako bi meni sluzilo za testiranje game panela i drugih sajtova tako i svim ostalim korinicima takodje, i moze se koristiti kao pouzdan i brz web prostor za sajtove, forume i td..
    Stefan Nikolic - CyberFX
    - Web & graficki dizajner - & front developer.

| FB Stranica: Page
    | Galerija: Deviantart

FullPowerHD

| Facebook: Stranica
    | Youtube: Kanal

Kevia degeneriku riperski leci se!

Senior Member Array

Srecno :-)
    MPOWER DEATHMATCH: 176.57.128.207:27041

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Invision View Post
    Srecno :-)
    Cemu ovo ? o.O
    Stefan Nikolic - CyberFX
    - Web & graficki dizajner - & front developer.

| FB Stranica: Page
    | Galerija: Deviantart

FullPowerHD

| Facebook: Stranica
    | Youtube: Kanal

Kevia degeneriku riperski leci se!

Senior Member Array

Onda, daBogda ti sve to propalo...
    MPOWER DEATHMATCH: 176.57.128.207:27041

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by CyBerFX View Post
    Vidite da delim free wbe hosting acc-e (ali to ide rucno, i dosta vremena gubim)..

Video sam na nekom free subdomenu da je stajala takva skripta kao hostinger ako se tako zove, ili tipa 000webhost, 1freehost..
    Znaci skripta za narucivanje free webhosting paketa, da ima iste funkcije (obavezno za subdomen i domen).

Planiram da otvorim free web hosting za balkan BEZ REKLAMA i sa SSH2 extenzijom.

I tu ce biti jedina pravila bez fdl-a, bez wareza, bez ripovanih i nuliranih sajtova i to je to (zbog ukidanja vps-a).

PS: Ukoliko ne nabavim (sam ili mi neko ne nadje) ovu skriptu nema nista od toga (ako imate ili nadjete posaljite mi dw link u pm.)..

BEZ SPAMA!
    - Ja i dalje radim svoje projekte i "posao" dizajna i kodiranja, stim sto cu ovo otvoriti kako bi meni sluzilo za testiranje game panela i drugih sajtova tako i svim ostalim korinicima takodje, i moze se koristiti kao pouzdan i brz web prostor za sajtove, forume i td..
    izvinjavam se sto budim staru temu zanima me jel ima jos ovakvih mislim na free hosting ali da znaju srpski jezik?

(jos jednom izvinite sto budim staru temu)

Banovani spamer Array

bump <

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)