strucno pitanje
Results 1 to 8 of 8

Thread: strucno pitanje

Junior Member Array

Post strucno pitanje

Pozdrav svima, Opet igram taj kanter,igram 30 god,prestajao sam 20 god ,sve ukupno 300 godine igram..Imam jedno strucno pitanje za sve vas..Kanter je postao odvratna navika,sve se vrti oko jedne reci. 'aim.cfg' ..Imas aim ,ima wh.ban=aim.cfg mars !!!! Moze neko strucan da mi objasni sta znaci to slovo aim.cfg !!! Slali su mi i klipove ,gde je napisano 'aim.cfg n1' Ja sam pregledao klipove,nisam ukazo na nikakvu promenu.To su klipovi tj. To su izabrani hedovi,koji se proseravaju u 100 god.sve je realno ,po meni !!! Ja mislim da je samo bacena koska,za nesto nepostojece !? Cfg ! tj. Config=mozes menjati,brzinu,nisan,boju i td...ima puno komandi..Np. da menjas aim-navodjenje u glavu,BOTOVI NA HARD ?! mislim da to ne postoji...Neko strucan da mi objasni lepo.hvala

Junior Member Array

aim.cfg je slicno kao AIM, samo se malo teze provaljuje, ali kad gledas covjeka koji to ima, na ocigled primjetis da mu pucanje nije normalno. Daje veci broj headova i puska mu vise trza nego normalnim igracima. Ko je strucan sa pravljenjem lako napravi tako sta, ali je to zabranjeno na serverima

igrao si cs 30 godina, pa si prestao 20, pa sad opet igras?
    zanimljivo...
    a da bi bilo jos vise, ukoliko ne znas, cs 1.6 postoji od 2000-te godine

Junior Member Array

da,nisi bas u pravu momce..ja sam postavio pitanje zato sto,dajem brojne hedove,isto mi trza ruka tj. refleksno ubijam..danas sam instalirao novi cs ,samo zbog tog problema .ovde kazu nema cita i nema ss..popio sam tri bana danas ,razlog aim.cfg..pojasni mi situaciju,ako nemam taj aim.cfg kako da izbegnem iz prosloga.....
    Last edited by Wroy; 09-02-2015 at 21:57. Reason: /edit

Senior Member Array

nadjes neki server gde su iskusni admini
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Junior Member Array

igrao sam rank je 2 LUDI-ATOM ljudi uvereni da imam cfg.aim .ovo je strasno ....

Junior Member Array

Ako mozete detaljno objasniti,video ili tako nesto.Da li moze to na steam da se desi ...hvala

Senior Member Array

Quote Originally Posted by gLv'86 View Post
    Ako mozete detaljno objasniti,video ili tako nesto.Da li moze to na steam da se desi ...hvala
    Nema se tu sta objasnjavati.
    .cfg ekstenzija je za CONFIG fajlove.
    Na vecini iole normalnih servera je zabranjen taj "aim.cfg" jer ima gotovo istu svrhu kao i cheat.
    Ako hoces da znas vise o CFG fajlovima guglaj.
    Pomogao sam ti? Doniraj mi BTC: 3DqBaKL5DbXh1Xp2NUhdxhm3VFmfoHp8Nj

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)