[Plugin] BaseBuilder Rambo
Results 1 to 19 of 19
    Senior Member Array

Default BaseBuilder Rambo

BaseBuilder Rambo

by PrInCe

O Pluginu:

Danima vec ljudi traze ovo za svoje BB servere.Odlucio sam da podelim ovaj plugin sa vama koji sam napravio dok sam drzao server.Ovo je jedna privilegija namenjena za BaseBuilder mod.Radi se o pluginu koji igracu sa flagom "q" daje privilegiju Rambo.Plugin koristi malo resursa ali daje vecu zabavu na serveru.Sem zabave, ovo je jos jedan nacin da dovedete boostove na vas server.Plugin je koriscen na mom serveru, nema gresaka niti warninga.

Rambo sadrzi sledece stvari:

-Nevidljivost kada ste Builder i drzite noz
    -No Recoil za sva oruzija
    -Rambo Menu
    -Prefix na Chatu
    -Vise HP-a

Komande:

/rambomenu - Otvara Rambo Menu u kom mozete uzeti GUN ili napuniti svoje oruzije.

/ramboinfo - Otvara motd prozor u kom mozete videti sve privilegije Ramba

Cvarovi:

rambo_hp "50" //Default

PAZNJA! Kod za nevidljivost sam uzeo od COD mod-a sem sto sam preradio da nevidljivost daje samo kad ste builder.

Slike:

Prefix

Rambo Menu

Reklama

Download AMXX/SMA: http://plugins.kgb-hosting.com/?page...6b5ba693d46722
    Last edited by PRINCE 123; 08-03-2015 at 12:03.

Senior Member Array

Nije losa ideja, nesto kao VIP, samo malo privilegija ima Ovo za nevidljivost mi se ne svidja, jer je prejako, da recimo moze da aktivira da bude nevidljiv 10 sek na 15 sek to bi vec bilo ok
    double penetration sadomazo satisfaction
    kao svedski akcioni kada kazu action

Senior Member Array

@DecaK Ako imas koji predlog sta mogu dodati slobodno reci Sto se tice nevidljivosti, kada rambo drzi noz nevidljiv je, sto znaci da ako uzme gun i pocne da puca postace vidljiv Samim tim, ne moze mnogo naskoditi kad drzi noz, samo moze da se krije
    Last edited by PRINCE 123; 04-03-2015 at 21:14.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Nije losa ideja, nesto kao VIP, samo malo privilegija ima Ovo za nevidljivost mi se ne svidja, jer je prejako, da recimo moze da aktivira da bude nevidljiv 10 sek na 15 sek to bi vec bilo ok

Nevidljivost je dobra bas zbog toga,sto ti ne moze smetati niko.
    @PRINCE K+ Svaka cast
    Counter Strike

Senior Member Array

@Neymar! Hvala

Senior Member Array

Quote Originally Posted by PRINCE 123 View Post
    @DecaK Ako imas koji predlog sta mogu dodati slobodno reci Sto se tice nevidljivosti, kada rambo drzi noz nevidljiv je, sto znaci da ako uzme gun i pocne da puca postace vidljiv Samim tim, ne moze mnogo naskoditi kad drzi noz, samo moze da se krije
    jedno pitanje posto ne znam kako funkcijonise bb bas u detalje ova nevidljivost je pretpostavljam kompletna ( igrac se ne vidi dok drzi noz uopste) i verujem da postoji roundtime i sta ako se taj lik zasteka negde sve vreme nevidljiv nece da izadje ?

Senior Member Array

@Vracar Gaming Dobro pitanje Nevidljivost jeste kompletna, ali iskusniji igraci mogu da provale gde je covek jer vide senku dole, a i po boji baze vidis da taj 1 sto ne dostaje se nalazi tu Stvar je u tome sto treba isprobati Ramba Mnogo je zanimljivo

Senior Member Array

Moj predlog ti je da napravis nesto slicno kao Nemesis, velika gravitacija, speed i da ima knife model neki drugi

Senior Member Array

hehe to za senku nzm kako izgleda tacno jer nisam video ni na jednom serveru al sta ako lik ne pravi bazu uopste nego samo se usteka negde (sad ne znam kolke su mape itd )

Senior Member Array

@DecaK Aham Sto se tice gravitacije, ne bih ubacivao jer kada Rambo ima gravitaciju za vreme Preparation dela moze da napravi bazu gde on moze skociti a zombiji ne mogu Speed nije losa stvar, kao i knife Svejedno, sacekacu da odobre ovu verziju da bih mogao da updatujem dalje..

@Vracar Gaming E pa bas sad ako se usteka negde :P Vidis ime igraca i slay ga najednostavnije Ali malo je tih koji se samo kriju jer obicno svi jure score u bb mod haha

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Vracar Gaming View Post
    hehe to za senku nzm kako izgleda tacno jer nisam video ni na jednom serveru al sta ako lik ne pravi bazu uopste nego samo se usteka negde (sad ne znam kolke su mape itd )
    Ma moze se senka lagano sakriti, ako stanes iza recimo nekog zida, ne vidi se senka, a i ovako je skoro neprimetna kad ne znas da je tu negde u okolini

Senior Member Array

@DecaK Kao sto sam rekao i njemu, malo je tih koji se kriju, jure svi score jer obicno klinci igraju.

Banovani spamer Array

Zanimljovo, ja licno ne bih ovo ubacivao jer mislim da je najobicniji gameplay najbolji, mozda gresim jer danasnji klinci obozavaju lude i vrze stvari.
    Nisam video kod ali eto k+ za ideju i trud

Senior Member Array

@milutinke2 Hvala Cim odobre kod ti pogledaj pa reci ako sta treba da se ispravi

Senior Member Array

Bump! Plugin je odobren, dodati linkovi za download Ako imate koji predlog da dodam nesto ili primetite neku gresku u kod-u recite

Senior Member Array

Update! Ubacen Prefix [Rambo] i vise hp-a Dodat cvar za hp ! Zamolio bih Administratore da izbrisu verziju 1.0 na plugins.kgb i odobre 1.1
    Last edited by PRINCE 123; 06-03-2015 at 11:43.

Junior Member Array

Zanimljiv plugin

Last edited by .:NaP0[L]e0n:.; 25-03-2015 at 14:18.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by PRINCE 123 View Post
    @.:NaP0[L]e0n:. Hvala
    Da ne znas slucajno da napravis bb klase??

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)