Predlog [BOOST]
Results 1 to 11 of 11

Thread: Predlog [BOOST]

Senior Member Array

Default Predlog [BOOST]

Posto verujem da svako ima problem da igraci bustuju vec bustovan server, predlazem da se napravi sistem koji ce sacekati da prodje bust da bi drugi bust dosao na red (ROTATE MODE). Znaci da mozete koliko god hocete puta da bustujete, i da to ide kruzno, kad istene jedan bust, sledi drugi itd...

EDIT: Tek sad sam video da sam napisao temu u sekciji Game panel, molim moderatore/admine da premeste temu u sekciju gametracker.rs
    Last edited by I_AM_DEAD; 10-06-2015 at 23:31.
    NAJPOVOLJNIJA PRODAJA FAST DOWNLOADA

Senior Member Array

bilo bi lepo

Senior Member Array

Quote Originally Posted by I_AM_DEAD View Post
    Posto verujem da svako ima problem da igraci bustuju vec bustovan server, predlazem da se napravi sistem koji ce sacekati da prodje bust da bi drugi bust dosao na red (ROTATE MODE). Znaci da mozete koliko god hocete puta da bustujete, i da to ide kruzno, kad istene jedan bust, sledi drugi itd...

EDIT: Tek sad sam video da sam napisao temu u sekciji Game panel, molim moderatore/admine da premeste temu u sekciju gametracker.rs
    Hah, nije lose i u isto vreme lose. Zasto? Prvo ogranicavas trajanje boosta. Hmmm na koliko? 2-3-4h ?

Mada, ako bi se napravio sistem da recimo posle, 2, 2ipo sata krene drugi boost, a pritom onaj nije isteko, tj. da jos uvek stoji na boost listi dok ga neko drugi ne izbaci.

ps. sumnjam da ce od ovog biti nesto. a vlasnicima, ah jbg pa potrudite se, malo vise oko toga regulacije, tajming

Senior Member Array

Kako mislis "ogranicavam trajanje busta"? Kad istekne jedan, stupi drugi.

Senior Member Array

Author teme kako si ti ovo zamislio u svojoj glavi de malo jos jednom razmisli koliko ljudi boostaju na srw ??? Nasta ce ovo sve ispasti ??? Mislim po mom misljenju ovo je bezveze al ok kako god.

Senior Member Array

Ovo nije nista novo, ovo vec postoji, video sam negde (necu reci zbog reklame) i to funkcionise savrseno...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by I_AM_DEAD View Post
    Ovo nije nista novo, ovo vec postoji, video sam negde (necu reci zbog reklame) i to funkcionise savrseno...
    posalji pp da vidim

Member Array

Quote Originally Posted by zlaja.click View Post
    Author teme kako si ti ovo zamislio u svojoj glavi de malo jos jednom razmisli koliko ljudi boostaju na srw ??? Nasta ce ovo sve ispasti ??? Mislim po mom misljenju ovo je bezveze al ok kako god.
    slazem se...neznam ali izgleda da je nekome tesko pogledati info gt.rs servera koji namjerava boostat pa se zato i "duplaju" boostovi ... nije kgb kriv nikome sto se "duplaju" sami ste krivi ... u interesu je da ima sto više boostova aaa s ovim tvojim prijedlogom to ce se smanjiti tako da msm da nema ti nisss od toga ...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by jOSEPHO View Post
    slazem se...neznam ali izgleda da je nekome tesko pogledati info gt.rs servera koji namjerava boostat pa se zato i "duplaju" boostovi ... nije kgb kriv nikome sto se "duplaju" sami ste krivi ... u interesu je da ima sto više boostova aaa s ovim tvojim prijedlogom to ce se smanjiti tako da msm da nema ti nisss od toga ...
    kako ne shvatate, da nekom odgovara to "duplanje" boostova itd
    za istu radnju, duple pare

Senior Member Array

Razumem ja to... Ali eto da predlozim, ko zna, mozda je u interesu zadovoljstvo korisnika

Senior Member Array

Iskreno da ti kazem nece od ovog biti nista a to sto dupliraju boost sami ste krivi tako da ono i nije to interes korisnika nikako ljudi masovno boostaju i sad da se napravi sistem da neko boosta a drugi da ceka ono meni besmisleno kgb nece se sa ovim sloziti...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)