Kako imati dobar mc server
Results 1 to 4 of 4
    Senior Member Array

Post Kako imati dobar mc server

Prvi korak

Ne mozete server drzati 10,11 dana pa da ga ugasite!! Minimum 2,3 meseca, tako najbolje mozete steci igrace, reklamiranjem i dugog rada servera!!!

Drugi korak

Morate nesto imati drugacije u odnosu na neke druge servere, neki plugin drugaciji, a ne da svi imaju iste tako igra postaje dosadna, morate imati neki svoj nacin na serveru ali drugaciji od drugih, i tako se igraci mnogo stecu!

Treci korak

Prva 4 osnovna plugina su:
    http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/essentials/
    http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/worldedit/
    http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/authme-reloaded/
    I
    Factions, nemojte uzimati sa bukkita morate kupovati neke stvari da bi radio factions, idite na net i ukucajte na yt kako skinuti factions, ne znam , lupam i tako mozete naci bolje factions plugine nego onaj sa bukkita koji + mora da se placa!!!

Cetvrti korak

Vazno je da imate lep spawn, rucno radjen , a ne da skidate sa neta, ja imam na mom serveru hub sa neta jer me je mrzelo da radim, ali ako vas ne mrzi, najbolje je da radite rucno spawn

Peti korak

Mislite da ne mozete steci igrace na serveru, pored Serb-Crafta, Turshijinog servera???? To je netacno!!! Igrace uvek mozete steci tako sto reklamirate i reklamirate, a ne naprimer da reklama bude ovako: Udjite na taj serverrr 10.4214 - ne tako, nego naprimer ovako: - Blabla Craft - IP:10321.21349(lupam), i opis servera sta ima to je vazno prvo opisati da bi igraci bili upuceni sta ima server!

Sesti korak

Vazno je da imate dobar staff team, a ne da dajete svima rankove kad udju na server!!! Tako se igraci ne sticu. Vazno je da veci rank od obicnog ne bude puno jaci od obicnog! Admina, op-a, suvlasnika, dajte samo ako tu osobu znate, i koja vam je odala sve tajne i koja ima poverenje u vas, a ne da date nekom ko ne znate, i koji vam je sumljiv, i posle vam srusi server .

Sedmi korak

Vazno je da igraci mogu da se zabave na serveru naprimer, ubacite, blockhunt, survivalgames, spleef ili tako neke mini igre da se zabave igraci, a ako imate neku mini-igru koju znate a niko je nema ni na jednom serveru, ubacite tu mini igru i server ce vam polako steci igrace! Kao sto sam rekao vazno je imati nesto drugacije na serveru, a ne da kopirate neke druge!!!
    Last edited by Ognjen7; 02-04-2017 at 12:33.

Senior Member Array

Mozes mi ti poslati ip tvog "Dobrog" servera
    Edit : Citaj pravila foruma -_-
    Last edited by xPawn; 15-09-2015 at 18:45.

Senior Member Array

Nisam napisao ip tako da sta komentarises?

Senior Member Array

Zabranjeno je trazenje Karme.
    Posalji ip u pm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)