Skidanje fajlova
Results 1 to 5 of 5
    Junior Member Array

Question Skidanje fajlova

Pozz, nisam znao gdje da pisem pa sam nasao ovo znaci nesto sam gledao na fejsu i vidjeo da jedan lik kaze kako prodaje fajlove za gt.rs i kao klip dole ima kliknuo sam i stvarno lik ima sve i pokazuje kako to radi znaci malo sam guglao i nasao taj programcic zove se Teleport pro, ne znam dali to vama moze nekako nastetiti ili slicno ???
    Last edited by Budic; 14-02-2016 at 01:44.

Senior Member Array

Cisto sumnjam da je to toliko jednostavno zar svi mi nebi imali takve fajlove od veoma mocnijih i poznatijih kompanija nevezano za njihovu delatnost ,svaki takav programcic moze samo htm verziju i to u trenutnom vremenskom stanju nikako real time jer php prikazuje podatke kroz html a php fajlovi nikako ne ogu da se preuzmu natakav nacin ,osim ako bi se upotrebila neka rupa na sajtu i uspesno se to iskoristilo medjutim sumnjam da je to turshija prevideo i napravio tako banalne propuste .
    Osim toga da ih i ima neko bi ih vec iskoitio a to bi se brzo proculo,zar ne ??

Senior Member Array

Naravno da ima takvih programa..
    Mislim imam ja program taj,al ovisi imate sajtova koji možete prekopirati a imate naravno koji i ne možete

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Skubishaa View Post
    Naravno da ima takvih programa..
    Mislim imam ja program taj,al ovisi imate sajtova koji možete prekopirati a imate naravno koji i ne možete
    Ti svaki sajt možeš da skineš ali samo HTML verziju sajta, PHP ne možeš da takneš, samo čisti ispis, čisti HTML. A to što kopirate sajtove je jadno iskreno. Danas barem na svakom "ćošku" imaš neki tutorijal gdje možete naučiti koliko toliko i napriviti svoj sajt...

Senior Member Array

Taj programcic imam svega m,jesec dana samo sam svoj sajt pokusao da napravim.. Tudji nisam ni pokusao samo sam vidio dali je moguce i da moguce je..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)