Valve banuje servere
Results 1 to 10 of 10
    Moderator Array

Default Valve banuje servere

-Naime kako i vide neki vlasnici u zadnjih par meseci valve je poceo masovno da banuje servere koji koriste bilo kakve plugine za skinove... Naime prvo su poceli banovati na ip adrese, i onda su se mnogi bunili zato sto je veliki postotak servera u game hostinzima i kada banuju ip zbog 1 servera banuju mozda 10 20 servera na istoj ip. Tada su dosli na ideju da naprave tokene. Sada svaki vlasnik servera mora preko steam verifikovanog naloga (telefon, csgo kupljen, ako je gift ona na wallet bar 5e), napraviti server token i ubaciti u server.cfg. No tome nije kraj, poceli su sedmicno da skeniraju servere i da banuju sve koji imaju false inventori ili bilo kakav plugin koji koristi skinove (!ws, !knife itd), medjutim veliki deo servera je banovan iako ne koristi te plugine. Radi se o tome da valve banuje po funkcijama, i da u nekim pluginima posto je iste te funkcije kao u pluginu za skinove, realno valve se nije oglasio povodom toga i postoje samo nagadjanja/spekulacije koji plugini izazivaju false positive. No da se vratimo na temu. Sto se tice no steam servera jednostavno resenje je da se u rev.ini disabluju skinovi na serveru i oni nece biti banovani. Sto se tice steam servera, tu vam ne mogu puno pomoci osim da menjate tokene... Valve je napocetku na accountima samo zabranjivao pravljenje novih tokena (onim koji su banovani) a posto su ljudi masovno poceli da menjaju tokene stavili su i cooldown na mm od 7 dana. No jedino resenje za sve koji imaju te probleme (steam/no-steam) je da se kupi token. Nasao sam sajt na kojem kupujes token i oni ti garantuju da mesec dana dobijas token (i kada je ban dobijas novi u tom mesecu) za jeftine pare. Racunao sam steam acc+ sim kartica+ csgo, to me mnogo dodje (mislim oko 15e), pa sam probao sa tog sajta token i za par eura sam se obezbedio. Mozete probati.
    LINK SAJTA

Best free Counter Strike - Global Offensive [No-Steam]
    Click -----> Webpage [Download]
    Click -----> Forum
    Click -----> HLstatsX stats
    Click -----> Sourcebans
    Click -----> Youtube Channel (Please subscribe)

Senior Member Array

Iskreno ovo je toliko sumljivo i toliko providno da je ovo verovatno tvoj forum

Edit: Jos nigde nisam video da je neko napisao nesto slicno na stranim forumima sto dovodi do toga da je ovo S.C.A.M
    Last edited by lemur771; 06-03-2016 at 02:39.

Senior Member Array

Tek otvoreno... Iskreno, ne bih nikad povjerovao u nesto ovako.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by InternationalGaming View Post
    Tek otvoreno... Iskreno, ne bih nikad povjerovao u nesto ovako.

Jedan rus koji je upucen u sva desavanja csgo-a sa kojim sam ja u kontaktu kaze da je ovo teska baronija takodje drzi lik server sto dovodi do zakljucka da je ovo jadan i bedan pokusaj scama

Senior Member Array

Nije mu dzabe "MAMAC" username

Senior Member Array

Quote Originally Posted by MAMAC View Post
    -Naime kako i vide neki vlasnici u zadnjih par meseci valve je poceo masovno da banuje servere koji koriste bilo kakve plugine za skinove... Naime prvo su poceli banovati na ip adrese, i onda su se mnogi bunili zato sto je veliki postotak servera u game hostinzima i kada banuju ip zbog 1 servera banuju mozda 10 20 servera na istoj ip. Tada su dosli na ideju da naprave tokene. Sada svaki vlasnik servera mora preko steam verifikovanog naloga (telefon, csgo kupljen, ako je gift ona na wallet bar 5e), napraviti server token i ubaciti u server.cfg. No tome nije kraj, poceli su sedmicno da skeniraju servere i da banuju sve koji imaju false inventori ili bilo kakav plugin koji koristi skinove (!ws, !knife itd), medjutim veliki deo servera je banovan iako ne koristi te plugine. Radi se o tome da valve banuje po funkcijama, i da u nekim pluginima posto je iste te funkcije kao u pluginu za skinove, realno valve se nije oglasio povodom toga i postoje samo nagadjanja/spekulacije koji plugini izazivaju false positive. No da se vratimo na temu. Sto se tice no steam servera jednostavno resenje je da se u rev.ini disabluju skinovi na serveru i oni nece biti banovani. Sto se tice steam servera, tu vam ne mogu puno pomoci osim da menjate tokene... Valve je napocetku na accountima samo zabranjivao pravljenje novih tokena (onim koji su banovani) a posto su ljudi masovno poceli da menjaju tokene stavili su i cooldown na mm od 7 dana. No jedino resenje za sve koji imaju te probleme (steam/no-steam) je da se kupi token. Nasao sam sajt na kojem kupujes token i oni ti garantuju da mesec dana dobijas token (i kada je ban dobijas novi u tom mesecu) za jeftine pare. Racunao sam steam acc+ sim kartica+ csgo, to me mnogo dodje (mislim oko 15e), pa sam probao sa tog sajta token i za par eura sam se obezbedio. Mozete probati.
    LINK SAJTA
    Ne banuju oni nasumicno, banuju servere koji pozivaju odredjene funkcije (npr. pozivanje funkcije za promjenu skina) i banovali su neke servere koji su nonsteam iako nisu imali plugine za mijenjanje skinova (sto je logicno), tako da ti se ne isplati kupovati ni tokene ni novi acc ako koristis bilo sta od toga. Iskreno to im je napredak u odnosu na 1.6, bice manje nonsteam servera, a i svako moze da kupi sebi igru (kad je popust zna da bude i 2.5 do 3 sto i nije puno - cisto da se razumijemo nemam nista protiv nonsteam servera, jednostavno kazem da im je to napredak) Ovo je bilo logicno da se napravi s vremenom jer oni gube dosta novca zbog takvih servera, sto na prodaji skinova, sto na prodaji igre...

I ja na vasem vlasnika servera ne bi vjerovao takvom sajtu, napravljen nedavno, ko zna sta se nalazi iza njega, moguce da je scam.

Moderator Array

Uh uh uvjek se nadju neki da osudjuju. Sajt je novi naravno jer je i problem novi, takodje sajt nije moj ali je od lika kojeg znam, iz engleske.... i naravno prvi mi je podjelio informaciju i ja sam je podjelio ovde... i to prije nego je sajt 100% zavrsen. sto se tice banovanja sto monster pomenu, da se samo razumjemo, ne jure oni no steam servere, boli njih dupe za no steam servere, njih boli sto ih udara po dzepu skinovi, bilo da je no steam ili steam....
    kao dokaz evo ti link servera koji je od samog pocetka no steam, i nikada nije banovan. ali su mu skinovi disablovani (no steam inventory) u samom podesavanju servera. http://www.gametracker.rs/server_inf...4.54.27:27015/

sto se tice ovog sajta kod mene radi vama bio scam ili ne, no evo vam 1 token pa nek sebi neko uzme. 4AB0125D02B6BFB07AA478B0043B1AFA

http://prnt.sc/abthsn
    Last edited by MAMAC; 08-03-2016 at 03:55.

Best free Counter Strike - Global Offensive [No-Steam]
    Click -----> Webpage [Download]
    Click -----> Forum
    Click -----> HLstatsX stats
    Click -----> Sourcebans
    Click -----> Youtube Channel (Please subscribe)

Senior Member Array

Znam samo jedno da ce oni sve uraditi da bi sacuvali i povisili prihod novca naravno da ih nije briga za servere jer vecinom raja igra compettive i bori se za taj neki rank,takodje s citerima smurferima itd itd jer ipak veliki se turniri odrzavaju za cs go i treba to ocuvati..

Senior Member Array

Tacno je ovo ima obavestenje u gpanel u vesti o ovome ..
    Fatality Famili CS:GO 128 Tickrate by: KGB

Ip: 176.57.142.200:28055

Najbolji CS:GO Server na Balkanu - Potrebni admini

Fatality Family DD2 Only

IP: 193.192.58.97:27015

Za admine javite se PM ili u konkurs za admine na forum.

www.fatality-cs.info

Junior Member Array

Ljudi mamac nije nikakav skemer pobrkali ste loncice on je tu samo da vam pomogne oko servera plugina.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)