[TuT] WallHack Blocker v1.5.626
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 50 of 60
    Senior Member Array

Exclamation [TuT] WallHack Blocker v1.5.626

Wallhack Blocker v1.5.626
    Poslednja izbacena verzija

Preuzimanje:
    Code:
    http://c-s.net.ua/forum/ipb.html?act=attach&type=post&id=39470
    - Ovo je strani sajt. Tema je licno od developera. Link vodi na direktno preuzimanje kako bi svi mogli na najlaksi moguci nacin da preuzmu bloker
    - Ogradjujem se na to, da ste skinuli virus ili tako nesto jer ga ovo nema. Ako ste ga skinuli, skinuli ste ga negde posle ili pre toga
    - Da li ovaj bloker ima bitcoin ili neki keylogger, stealer i ostala cuda u sebi, to ne znam niti me zanima. Samo znam da jako puno servera koristi ovo
    - Ako KGB smatra da ovaj link ne sme da se nalazi ovde, molim Moderatore da ga izbrisu, a vi koji zelite link, kontaktirajte me u inbox

Tutorijal (ubacivanje na server):

1. Nakon preuzimanja, raspakujte winrar.
    U zavisnosti od platforme, imate dva foldera:
    1.1. hlds_windows
    1.2. hlds_linux

2. [LINUX OS] Ako vam je server hostovan na LINUX platformi (KGB-ovi serveri jesu kao i 90% ostalih servera), pratite sledeci tutorijal:

2.1. Udjite u GPANEL i navodite se na: root/cstrike/addons/
    2.2. U folderu addons napravite folder whblocker.
    2.2.1. U folderu whblocker napravite folder logs. Potom se vratite folder nazad (../whblocker/)
    2.3. Otvorite vas folder sa desktopa i navodite se na: ../hlds_linux/addons/whblocker
    2.4. Uploadujte fajlove: whblocker_mm_i386.so i config.ini u folder: root/cstrike/addons/addons/whblocker
    2.5. Udjite na Gpanelu u folder: root/cstrike/addons/metamod/ i otvorite fajl plugins.ini, pa dodajte novi red na DNO:
    Code:
    linux addons/whblocker/whblocker_mm_i386.so
    2.6. Vratite se u folder whblocker i otvorite fajl config.ini
    2.7. Editujte taj fajl u zavisnosti koji server imate (12 slotova ili +12 slotova):
    Code:
    http://pastebin.com/q13583R0
        - moralo je u pastebin. Previse redova ima post :)
    2.8. Sacuvajte fajl na kraju izmene i restartujte server.
    2.9. Da biste proverili da li wallhack blocker radi, to mozete uciniti u web konzoli (KGB GPANEL) kucajuci:
    Code:
    meta list
    2.10. U slucaju da nemate konzolu na gpanelu, mozete kucati na serveru u konzolu istu komandu.

3. Ako zelite da blokirate komandu na serveru, da igraci ne mogu da vide vase metamod plugine (meta list), napravite novi fajl:
    config.ini
    -Ako ne znate da pravite fajlove sa .cfg, .ini, itd.. extenzijama, nadjite neki tutorijal na netu... Jednostavno je.

3.1. Navodite se na folder: root/cstrike/addons/metamod/ i u metamod folder ubacite fajl config.ini

3.2. Udjite u taj fajl i u njega upisite:
    Code:
    clientmeta no
    - Pazite da nemate neke razmake ispred il' bilo sta drugo. Moguce je da nece raditi ako imate.

3.3. Sacuvajte fajl.

4. Kada ste sve to zavrsili, restartujte server i igraci nece moci da vide da li imate upaljen whblocker na serveru ili da li imate jos neke metamod module ubacene. Stvar je vrlo korisna.

Cinjenice:
    1. Ovaj WallHack Blocker blokira sve moguce vrste WallHack-ova (ESP i OpenGL, treca vrsta ne postoji).
    2. Ako je igrac na samoj ivici zida i viri mu oruzje, u 90% slucajeva, videce se ceo (kroz zid).
    3. Ne uzdajte se u blokiranje aimbota sa ovim whblockerom jer da blokira sve aimbote, zvao bi se WallHack i Aimbot bloker, a ne ovako kako se zove.
    4. Kod ovog blokera se igrac ne moze tek tako pojaviti ispred vas, kao na drugim blokerima. Mislim da ovaj bloker ima 21 proveru ugla dok obicni amxx plugini imaju 9 ili 13 ako se ne varam.

Saveti:
    1. Ne uzdajte se previse u rad plugina i nemojte biti sebicni vec podelite admine. Nije sve u varanju i koriscenju kojekakvih hackova.

Za Administraciju:
    Ako smatrate da krsim pravila KGB foruma, objavom linka bez izvornog koda, molim vas da obrisete link. Ostavio sam ga u code formatu bas zato sto je direktan link za preuzimanje, da se clanovi ne bune na stranim forumima koji nemaju ENG jezik.

P.S. Hvala sto ste procitali

Ako imate bilo kakva pitanja, mozete me pitati i u inbox.
    Last edited by drag1c; 25-06-2016 at 11:54.

Member Array

Quote Originally Posted by drag1c View Post
    Wallhack Blocker v1.5.626
    Poslednja izbacena verzija

Preuzimanje:
    Code:
    http://c-s.net.ua/forum/ipb.html?act=attach&type=post&id=39470
    - Ovo je strani sajt. Tema je licno od developera. Link vodi na direktno preuzimanje kako bi svi mogli na najlaksi moguci nacin da preuzmu bloker
    - Ogradjujem se na to, da ste skinuli virus ili tako nesto jer ga ovo nema. Ako ste ga skinuli, skinuli ste ga negde posle ili pre toga
    - Da li ovaj bloker ima bitcoin ili neki keylogger, stealer i ostala cuda u sebi, to ne znam niti me zanima. Samo znam da jako puno servera koristi ovo
    - Ako KGB smatra da ovaj link ne sme da se nalazi ovde, molim Moderatore da ga izbrisu, a vi koji zelite link, kontaktirajte me u inbox

Tutorijal (ubacivanje na server):

1. Nakon preuzimanja, raspakujte winrar.
    U zavisnosti od platforme, imate dva foldera:
    1.1. hlds_windows
    1.2. hlds_linux

2. [LINUX OS] Ako vam je server hostovan na LINUX platformi (KGB-ovi serveri jesu kao i 90% ostalih servera), pratite sledeci tutorijal:

2.1. Udjite u GPANEL i navodite se na: root/cstrike/addons/
    2.2. U folderu addons napravite folder whblocker.
    2.2.1. U folderu whblocker napravite folder logs. Potom se vratite folder nazad (../whblocker/)
    2.3. Otvorite vas folder sa desktopa i navodite se na: ../hlds_linux/addons/whblocker
    2.4. Uploadujte fajlove: whblocker_mm_i386.so i config.ini u folder: root/cstrike/addons/addons/whblocker
    2.5. Udjite na Gpanelu u folder: root/cstrike/addons/metamod/ i otvorite fajl plugins.ini, pa dodajte novi red na DNO:
    Code:
    linux addons/whblocker/whblocker_mm_i386.so
    2.6. Vratite se u folder whblocker i otvorite fajl config.ini
    2.7. Editujte taj fajl u zavisnosti koji server imate (12 slotova ili +12 slotova):
    Code:
    http://pastebin.com/q13583R0
        - moralo je u pastebin. Previse redova ima post :)
    2.8. Sacuvajte fajl na kraju izmene i restartujte server.
    2.9. Da biste proverili da li wallhack blocker radi, to mozete uciniti u web konzoli (KGB GPANEL) kucajuci:
    Code:
    meta list
    2.10. U slucaju da nemate konzolu na gpanelu, mozete kucati na serveru u konzolu istu komandu.

3. Ako zelite da blokirate komandu na serveru, da igraci ne mogu da vide vase metamod plugine (meta list), napravite novi fajl:
    config.ini
    -Ako ne znate da pravite fajlove sa .cfg, .ini, itd.. extenzijama, nadjite neki tutorijal na netu... Jednostavno je.

3.1. Navodite se na folder: root/cstrike/addons/metamod/ i u metamod folder ubacite fajl config.ini

3.2. Udjite u taj fajl i u njega upisite:
    Code:
    clientmeta no
    - Pazite da nemate neke razmake ispred il' bilo sta drugo. Moguce je da nece raditi ako imate.

3.3. Sacuvajte fajl.

4. Kada ste sve to zavrsili, restartujte server i igraci nece moci da vide da li imate upaljen whblocker na serveru ili da li imate jos neke metamod module ubacene. Stvar je vrlo korisna.

Cinjenice:
    1. Ovaj WallHack Blocker blokira sve moguce vrste WallHack-ova (ESP i OpenGL, treca vrsta ne postoji).
    2. Ako je igrac na samoj ivici zida i viri mu oruzje, u 90% slucajeva, videce se ceo (kroz zid).
    3. Ne uzdajte se u blokiranje aimbota sa ovim whblockerom jer da blokira sve aimbote, zvao bi se WallHack i Aimbot bloker, a ne ovako kako se zove.
    4. Kod ovog blokera se igrac ne moze tek tako pojaviti ispred vas, kao na drugim blokerima. Mislim da ovaj bloker ima 21 proveru ugla dok obicni amxx plugini imaju 9 ili 13 ako se ne varam.

Saveti:
    1. Ne uzdajte se previse u rad plugina i nemojte biti sebicni vec podelite admine. Nije sve u varanju i koriscenju kojekakvih hackova.

Za Administraciju:
    Ako smatrate da krsim pravila KGB foruma, objavom linka bez izvornog koda, molim vas da obrisete link. Ostavio sam ga u code formatu bas zato sto je direktan link za preuzimanje, da se clanovi ne bune na stranim forumima koji nemaju ENG jezik.

P.S. Hvala sto ste procitali

Ako imate bilo kakva pitanja, mozete me pitati i u inbox.
    Moze pitanje u vezi ovoga, iams poruku u inboxu

Senior Member Array

kakav bitcoin pored keyloggera, lol ??
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Wroy View Post
    kakav bitcoin pored keyloggera, lol ??
    Boze, Wroy, sta pises ti?
    Cemu ovo? Ne razumem...

Senior Member Array

skines blocker i dobijas 100 bitcoina

Senior Member Array

Wroy, molim te obrisi ove spamove... Nema potrebe za ovim. Zaista.

Member Array

I nakon instalacije ovog, sa svim postavkama kako je i ispisano meni ovaj wh blocker ne radi, testirao sam jedan wh, i ne blokira ga.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by rena_zg View Post
    I nakon instalacije ovog, sa svim postavkama kako je i ispisano meni ovaj wh blocker ne radi, testirao sam jedan wh, i ne blokira ga.
    Da li si kucao u konzoli meta list i da li pise wh bloker ?
    Ako ti ne pise onda nisi lepo ubacio..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Da li si kucao u konzoli meta list i da li pise wh bloker ?
    Ako ti ne pise onda nisi lepo ubacio..
    Pise mu da radi. Rekao sam mu da mozda ima neki plugin na serveru koji odobrava neke stvari igracima, pa samim tim bypassuje whblocker, a mozda je zeznuo config. Ne znam.
    Uglavnom, on je prvi i jedini slucaj za koji sam cuo, da mu 'radi', a ne blokira

Senior Member Array

ne blokira svaki wh ali blokira vecinu

Senior Member Array

Quote Originally Posted by _J_o_e_ View Post
    ne blokira svaki wh ali blokira vecinu
    Joe, ti si bas neki vickast?

BLOKIRA SVAKI WALLHACK JER POSTOJE SAMO DVE VRSTE.

Senior Member Array

ako koristim ovo 3 godine onda valjda znam?
    znam i kolko je igraca zaobislo plugin tako da ne moras spamujes
    banovani su igraci sa cistim wh mogu i demo da ti posaljem
    ja nisam skidao wh al kao i te zastite tako postoje citevi koji se updejtuju i stalno izlaze nove verzije, pa tako isto i zakrpe
    slicno kao virusi i antivirusi
    ali blokira vise od 99% wh-a

Senior Member Array

Boze, Wroy, sta pises ti?
    Cemu ovo? Ne razumem...
    ni ja ne razumem sta si napisao i zato pitam ?
    I <3 Turshija

Member Array

a onaj koji sam ti poslao, a ne blokira ga na mom serveru?

Senior Member Array

1. To nije plugin. To je metamod modul.
    2. Ovaj wh bloker je tako napravljen da ga ne mozes zaobici. Jasno je objasnjeno da, ako se igrac nalazi na ivici, da ce se videti ceo i to je to. Tebi moze da se desi da ti se igrac pojavi na 500m, al' ce ti se izgubiti. Jbg, nista nije savrseno, al' ne mozes da mi pricas kako ga bypassuju ljudi, kao da ne postoji.

Nas 20 je testiralo svaki moguci wallhack koji postoji, imao ili nemao virus. Nista nije radilo, pa ni legendarni hl1 framework, kao ni organner ni ostala cuda. Ja o ovome zaista vise necu da polemisem.

Ako se ne varam, ovo je izaslo pocetkom 2014 godine u januaru/februaru (Konkretno, ovaj metamod modul), a garantujem da ga ne koristis od pocetka, al' Boze moj, nije ni bitno.

a onaj koji sam ti poslao, a ne blokira ga na mom serveru?
    Ti si meni poslao obicni opengl32.dll wallhack.
    To govori da nesto nisi lepo ubacio. Brisi sve i ubacuj opet.
    Last edited by drag1c; 31-07-2016 at 17:16.

2. Ovaj wh bloker je tako napravljen da ga ne mozes zaobici.
    Ja o ovome zaista vise necu da polemisem.
    Pa tesko je NE polemisati kad izneses takvu tvrdnju da ga je nemoguce zaobici, cak ni najveci servisi poput- Paypal-a ne tvrde da je nemoguce njihovu bazu podataka hakovati (banalan primer), a kamoli ti koji ne razlikujes Bitcoin i Keylogger Ovo je internet, sve je moguce. Pogotovo od kad je napravljen SteamID changer, mozes cak da se konektujes sa P47 na P48 (Iako je u dproto.cfg stavljeno Deprecated), sto znaci mozes da koristis P47 citeve na P48...
    Last edited by Shone-InsaNe; 31-07-2016 at 17:43.

Super Moderator Array klipica's Avatar

Razlog zasto ne mozes jeste sto server ti uopste ne salje entitydata za igraca ako ga ne vidis. WH je baziran na tome - da renderuje igrace kroz zidove, tako sto sakrije zidove (smanji vidljivost) ili stave da se igrac renderuje preko svega ostalog, a to moze zato sto server salje entitydata za svaki entity koji je u tvom PVS (Potentially Visible Set), sto ovaj modul zabranjuje i ogranicava slanje podataka samo ako stvarno vidis igraca.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Quote Originally Posted by klipica View Post
    Razlog zasto ne mozes jeste sto server ti uopste ne salje entitydata za igraca ako ga ne vidis. WH je baziran na tome - da renderuje igrace kroz zidove, tako sto sakrije zidove (smanji vidljivost) ili stave da se igrac renderuje preko svega ostalog, a to moze zato sto server salje entitydata za svaki entity koji je u tvom PVS (Potentially Visible Set), sto ovaj modul zabranjuje i ogranicava slanje podataka samo ako stvarno vidis igraca.
    Ne vredi pricati klipice. Jedino da ti 'hakuje server', pa da omoguci sebi, da mu radi.

Apsolutno nema veze koji je wallhack u pitanju, ako postoje samo 2 vrste.

Imas soundhack i opengl hack i to je to. Svi wallhackovi se baziraju na ta dva i ako ta dva blokiras, blokirao si sve.
    Npr. oni plugini sto postoje kao "wallhack blocker", oni blokiraju opengl bazirane, al' ne blokiraju ESP (soundhack).

Prvi koji je izasao je v8 onaj, sto je radio sa orpheu. Nakon njega je s1lent napravio metamod ovaj, koji radi besprekorno. Sigurno ce biti jos boljih provera (onih uglova kod interpolacije - bice ih vise), al' sve s vremenom...

Ne znam... Ako ti mozes da namestis CS 1.6 da ti radi preko neceg drugog, a da nije Software, DirectX ili Opengl, to je to - Uspeo si da napravis wallhack za cs 1.6. al' to bi znacilo da ti moras da promenis to u engine-u i samim tim bi otvorio novo poglavlje ove budalastine koju vodimo ovde.

Member Array

http://prnt.sc/bzvf2v

Mislio sam da blocker potpuno blokira wh, ali kad mi model pridje na pola metra iza kutije ga vidim, ne bitno koliko je udaljen protivnicki igrac.
    Last edited by rena_zg; 31-07-2016 at 20:19.

http://prnt.sc/bzvf2v

Mislio sam da blocker potpuno blokira wh, ali kad mi model pridje na pola metra iza kutije ga vidim, ne bitno koliko je udaljen protivnicki igrac.
    Opet procitaj moj post iznad gde sam objasnio kako radi i valjda ces skontati zasto se to desava, zasto moze samo ili da ne prikaze igraca ili da prikaze celog.
    Code:
    #YoMama {
    }

Member Array

Opet procitaj moj post iznad gde sam objasnio kako radi i valjda ces skontati zasto se to desava, zasto moze samo ili da ne prikaze igraca ili da prikaze celog.
    onaj text je za informaticki obrazovane, mogao si jenostavnim rjecnikom za neuke :P
    Znaci ovo je znacenje tog wh blockera, ne blokira ga u cijelosti, nego djelomicno, radi na serveru, samo se protivnicki model ne vidi dok mu se dovoljno blizu ne priblizis

Senior Member Array

onaj text je za informaticki obrazovane, mogao si jenostavnim rjecnikom za neuke :P
    Znaci ovo je znacenje tog wh blockera, ne blokira ga u cijelosti, nego djelomicno, radi na serveru, samo se protivnicki model ne vidi dok mu se dovoljno blizu ne priblizis
    A ja ceo dan lupam glavu kako moze da mu radi opengl32.dll...

E zivote spustena roletno.

Member Array

A ja ceo dan lupam glavu kako moze da mu radi opengl32.dll...

E zivote spustena roletno.
    u postu si napisao blokira svaki wh, ja postavim sliku i vidi se da ga ne blokira, blokira protivnicke modele djelomicno, znaci ova stvar je u principu opcenito sranje :P

u postu si napisao blokira svaki wh, ja postavim sliku i vidi se da ga ne blokira, blokira protivnicke modele djelomicno, znaci ova stvar je u principu opcenito sranje :P
    Pod "blokiranje" se ne misli da ti WH nece raditi (niti se to moze spreciti sa server strane), i ne znam kako si uopste dosao do tog zakljucka. I igraca ces videti samo ako bi ga bez WH mogao videti, recimo ako mu viri puska iza coska. Ako ti se igrac prikaze znaci da bi ga svejedno mogao videti. Ne celo telo, ali bi ga mogao videti.
    Code:
    #YoMama {
    }

Senior Member Array

Pod "blokiranje" se ne misli da ti WH nece raditi (niti se to moze spreciti sa server strane), i ne znam kako si uopste dosao do tog zakljucka
    ko god procita prvu recenicu "cinjenica" iz prvog posta, docice do istog zakljucka.
    I <3 Turshija

Member Array

Pod "blokiranje" se ne misli da ti WH nece raditi (niti se to moze spreciti sa server strane), i ne znam kako si uopste dosao do tog zakljucka. I igraca ces videti samo ako bi ga bez WH mogao videti, recimo ako mu viri puska iza coska. Ako ti se igrac prikaze znaci da bi ga svejedno mogao videti. Ne celo telo, ali bi ga mogao videti.
    Eto nakon ovog necu biti dosadan vise i tvoje rijeci "igraca ces videti samo ako bi ga bez WH mogao videti"
    http://prnt.sc/bzxj0l
    http://prnt.sc/bzxje8

Senior Member Array

Eto nakon ovog necu biti dosadan vise i tvoje rijeci "igraca ces videti samo ako bi ga bez WH mogao videti"
    Za prvi ne znam sto radi i verujem samo dok stoji kod kutije , a drugi logicno pored vrata je

Senior Member Array

Prvi radi zato sto gledas igraca koji je DEAD, a kada gledas dead igrace wh normalno radi, bar tako je bilo sa prethodnom verzijom
    Code:
    SteamIdHashSalt = Ad38e@$5aat41PQL

Moderator Array Megastorm's Avatar

1. Verovatno modul posmatra tu kutiju tj. objekat kao proziran i u tom slucaju ti vidis vrh puske (sto je dovoljno).
    2. Igrac je vidljiv, ma koliko to malo bilo (iza vrata, drugi igrac je skocio sa kutije i logicno je da je vidljiv).

Ovo sto sam rekao nije 1000% sigurno (za 1.), ali pretpostavljam da je tako, jer ako bi registrovao i tu kutiju kao jedan od zidova, definitivno ne bi bio vidljiv.

Mislim da je Dange u pravu, bloker ne bi trebao da radi na igracima koji su mrtvi (mozda postoji cvar? Nisam se bavio takvim stvarima), jer bezvezno trosi resurse.
    Code:
    #YoMama {
    }

Senior Member Array

imas i za mrtve cvar
    blocktype = 0

Moderator Array Megastorm's Avatar

'Ladno nisam video da je dange postovao pre mene.
    Onda to objasnjava mnogo sta.

Senior Member Array

Najjednostavnije rjesenje je da udahnes malo svjezeg vazduha vani, a zatim kad se vratis kuci nadjes kojeg dobrog admina. I ova igra je stara ko .... sta ocekujes od nje da nema citera da bude savrsena da sve unutar igre radi kako treba i da za svaku rupu postoji modul ili plugin da zakrpi nedostatak, cak i na GO ima citera pun vrag a kamoli na 1.6

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Megastorm View Post
    1. Verovatno modul posmatra tu kutiju tj. objekat kao proziran i u tom slucaju ti vidis vrh puske (sto je dovoljno).
    2. Igrac je vidljiv, ma koliko to malo bilo (iza vrata, drugi igrac je skocio sa kutije i logicno je da je vidljiv).

Ovo sto sam rekao nije 1000% sigurno (za 1.), ali pretpostavljam da je tako, jer ako bi registrovao i tu kutiju kao jedan od zidova, definitivno ne bi bio vidljiv.
    Nisu sve kutije iste, a to se moze videti preko MPNumb-ovog plugina koji se zove Hot Vision.

Uglavnom, za M4A1 je podeseno da ako ima prigusivac i viri, igrac se nece videti ceo, vec samo prigusivac. Pak, ako promenis ugao, da ga bolje vidis, prikazace se ceo igrac (npr.)

Pa i nije bas tako. Mozes da mu budes blizu ne znam ti koliko. Da bukvalno stojite jedan ispred drugog, a izmedju vas kutija i ti ga neces videti. Meni je dosad tako radio.

Procitaj 2.7. tacku. Nemoj se zajebavati da ne pratis to jer ja nisam odgovoran ako ti server bude lagovao, niti nemoj mene pitati za to jer je sve objasnjeno.
    Sto se tice "Spectatinga", ako si mrtav i pratis zivog igraca, videces sve, osim ako ne podesis cvar (koji nemoj da diras ako ti server ima vise od 12 slotova).
    Last edited by drag1c; 01-08-2016 at 10:41.

Member Array

Pa i nije bas tako. Mozes da mu budes blizu ne znam ti koliko. Da bukvalno stojite jedan ispred drugog, a izmedju vas kutija i ti ga neces videti. Meni je dosad tako radio.
    Da u pravu si, ako tocno stojimo iza zida ili kutije, protivnicki model necu vidjeti, to smo utvrdili da sigurno blokira
    Ali ako sa wh pridjem rubu zida ili kutije na nekih metricki 10-20 cm, e onda vec drugi model vidim, a nisam mu izletio
    To me zanima jel normalno?

Senior Member Array

Da u pravu si, ako tocno stojimo iza zida ili kutije, protivnicki model necu vidjeti, to smo utvrdili da sigurno blokira
    Ali ako sa wh pridjem rubu zida ili kutije na nekih metricki 10-20 cm, e onda vec drugi model vidim, a nisam mu izletio
    To me zanima jel normalno?
    Zavisi. Imas podesavanja i za to, samo ne trebas preterati. Ako ti igrac viri ili je na samoj ivici, videces ga.
    Ako budes cackao podesavanja, neces ga videti ALI ce postojati velika verovatnoca da ce da ti se pojavi ispred zida, a da ti to nisi ni primetio (kao obicni wallhack block plugini).

Senior Member Array

Samo da potvrdim da wh moze da radi i pored ovog blokera.Cak se i povecava broj banovanih za wh,u zadnja 2 meseca smo imali 4-5 bana za wh i pored modula.
    Ne znam samo sto bi Joe slao demo,kad nam je jedan banovani poslao ss za unban i ladno lik poslao ss gde se vidi igrac na zidu...

Postavi te screenshotove na kojima se vidi da radi. Jesi li siguran da ti bloker radi kako treba na serveru?
    Code:
    #YoMama {
    }

Senior Member Array

http://prnt.sc/c1anq2
    Namerno sam izostavio nikove igraca i baninfo,ovo je ss koji mu je uzeo ban plugin prilikom bana
    Ako ja i _J_o_e_ zajedno ne znamo da aktiviramo modul ne znam ko zna,na istom smo serveru.Radi modul super,samo sto radi poneki wh i pored njega.Mozda imamo 6-7 banova za wh ukupno od kad ga imamo,al ima ih

Ako mislis na plavog igraca, vec je vise puta u ovoj temi objasnjeno zasto se on vidi u ovom slucaju.
    Code:
    #YoMama {
    }

Senior Member Array

Jeste,sad sam procitao :S

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Cira '95 View Post
    Jeste,sad sam procitao :S
    A sto se tice tela na zemlji msm da ima opcija da blokiras tako da je ovo po meni uspeni blokiran wh imam demo negde na skype videcu jel jos imal link gde lik skroz prati kroz zid bez problema, videcu da posljem demo ako nadjem link (sve je sigurno dobro podeseno)

Bilo bi mnogo bolje da imas sliku. Wallhack sigurno nije imao, moguce da je imao soundhack koji moze pokazati protivnike na radaru ako ih cuje.
    Code:
    #YoMama {
    }

Member Array

Bilo bi mnogo bolje da imas sliku. Wallhack sigurno nije imao, moguce da je imao soundhack koji moze pokazati protivnike na radaru ako ih cuje.
    Ili dobre slušalice :P

Member Array

delete.
    Last edited by rena_zg; Yesterday at 17:07.

Pozz ukoliko te interesuje pravi wh bloker i detektor isprobaj na mom serveru probaj uci sa wh i vidjeti ces da ce te u roku 10 sekundi izbaciti
    IP address: 176.57.188.37:27026

pa ukoliko budes zainteresiran za plugin za 3x boost tvoj je

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Hladnokrvni ubica1 View Post
    Pozz ukoliko te interesuje pravi wh bloker i detektor isprobaj na mom serveru probaj uci sa wh i vidjeti ces da ce te u roku 10 sekundi izbaciti

Bez lupetanja. Molicu.

U crkvi se moli !

Senior Member Array

U crkvi se moli !
    Ti si ubacio onaj opengl plugin nasao si na netu i sad nekome prodajes za 3 boosta..da li si realan ?

Junior Member Array

Los ti bloker, dzaba sam ti ispraznio server da ti dokazem poentu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread